تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1026 از 1125 اولاول ... 26526926976101610221023102410251026102710281029103010361076 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,251 به 10,260 از 11250

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان. من هارد اکسترنال silicon power دارم ۴تا پارتیشن توی هارد درست کردم و روی دوتا از پارتیشن ها قفل بیت لاکر گذاشتم موقعه نصب ویندوز متوجه شدم ک هاردم به لپ تاپ وصله هارد رو جدا کردم بعد از نصب ویندوز مجددا هارد رو به لپ تاپ وصل کردم دیدم همه درایوها ادغام شدن و هیچ اطلاعاتی دیده نمیشه… از نرم افزار ریکاور مای فایل استفاده کردم اطلاعات درایوهایی ک قفل نداشتند رو برگردوند ولی اطلاعات اصلی تو درایوهای قفل شده بودند.
    راهی برا بازگردوندن اونا هست؟(درضمن نرم افزار ریکاوری حجم اونها رو به عنوان فایل های $Badclus$ نشون میده)
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    Last edited by Hojjat_1; 23-08-2015 at 20:02.

داره خودمونی میشه matador5550's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان خواهشا کمکم بکنید :

سلام دوستان، من تعمیرات موبایل دارم الان نزدیک به سه ساله هر چی فایل ورژن و برنامه هست دانلود کردم و روی درایو F دارم امشب دیدم پر شده خواستم مثل همیشه با برنامه Acronis Disk Director 12 یه مقدار از درایو دیگه رو به این درایو اختصاص بدم سیستم ریستارت شد ولی توی حین عملیات ارور داد وقتی ویندوز بالا اومد دیگه توی درایو F نمیره و تا کلیک میکنم میگه باید فرمت بکنم وقتی هم کنسل میکنم یه اروری میده جانه هر کی دوست دارین بگین میشه این درایو رو به حالت اولش برگردونم نمیخوام ریکاوری بکنم چون فایده نداره حجمش هم حدودا 750 گیگ هست خواهش میکنم راهنماتییم بفرمایین :

دوستان همه فایلهام موجوده ببینید :

از برنامه Partition Table Doctor هم استفاده کردم حدودا 4 ساعت طول کشید ولی درست نشد آخرش زد که نمیتونه کاری بکنه، الان فایلهام هست نمیشه این درایو رو درست بکنم؟ آخه رکاوری که همه رو برنمیگردونه بعدشم حجم این درایوم 750 گیگ بیشتره میدونید چقد طول میکشه؟ خواهش میکنم راهی بفرمایین که بتونم درایو رو تعمیر بکنم در من از برنامه M3 Data Recovery هم استفاده کردم و مشکلم حل نشده در ضمن بعد از انجام همه این کارها الان که روی درایو کلیک میکنم دیگه ارور فرمت نمیده فقط ارور میده که نمیتونه باز بکنه

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ببخشید دوتا پست زدم هر کاری کردم پاک نشد
    Last edited by matador5550; 28-08-2015 at 12:50.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

داداش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این برنامه ای که فرمودین :

EaseUS Data Recovery Wizard Professional
    آیا ریکاوری انجام میده یا فایلهای خودمو کامل برمیگردونه؟ چون ریکاوری معمولا کامل برنمیگرده یا قروقاطی میاد، از اونجایی که فایلهام پاک نشدن امکانش هست که صحیح و سالم برگردن؟ یکی از دوستان این برنامه رو برای این کار معرفی کردن :

Active Boot Disk

کدومو استفاده کنم؟ برنامه شما یا اینیکی رو ؟ چون حجم درایوم خیلی بالاست (750 گیگ) نمیشه هر دفعه با یکی تست کنم از کار و زندگی افتادم 3 روزه تو مغازه هیچ کاری نمیتونم بکنم.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیا ریکاوری انجام میده یا فایلهای خودمو کامل برمیگردونه؟ چون ریکاوری معمولا کامل برنمیگرده یا قروقاطی میاد، از اونجایی که فایلهام پاک نشدن امکانش هست که صحیح و سالم برگردن؟
    ریکاوری میکنه ؛ یعنی بعد از اینکه اسکن کامل شد تیک فایلهایی که میخواهید رو میزنید و در نهایت روی درایو سالم ذخیره میکنید . اینکه فایلها بطور کامل و صحیح و سالم برگرده و یا خراب (corrupt) باشن الان چیزی نمیشه گفت باید تست کنید و ببینید به چه صورتی درمیاد .

یکی از دوستان این برنامه رو برای این کار معرفی کردن :

Active Boot Disk

کدومو استفاده کنم؟ برنامه شما یا اینیکی رو ؟
    با این برنامه کار نکردم . من پیشنهاد میکنم از همین برنامه EaseUS استفاده کنید که آموزش هم بطور کامل موجوده .

از کار و زندگی افتادم 3 روزه تو مغازه هیچ کاری نمیتونم بکنم.
    وقتیکه این اطلاعات برای شما مهم هست و باهاش کسب درآمد میکنید نباید قبلش یه کپی میگرفتید ؟
    حتماً همیشه یه کپی از اطلاعات مهم روی هارد دیسک دیگه نگه دارید .

6. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوستان من یک هارد یک ترا ی وسترن مدل پاسپورت دارم.وقتی وصل میکنم به سیستم تو my computer نشون داده نمیشه و تو فایل منیجمنت هم به شکل ناشناس میشناس.یک صدای بوق بوق هم میده و چراغ هارد هم روشن هست .
    خواهش میکنم راهنمایی کنید اطلاعات داخل هارد واقعا نمیتونم روشون قیمت بذارم به نوعی زحمت چندین و چند سال زندگیم هست.اخرین باری استفاده کردم یک ماه پیشکاملا سالم بود.

تمام امید من به اینجا هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

من یک هارد اکسترنال یک ترا بایت وسترن مدل پاسپورت دارم.هارد رو وصل میکنم به سیستم مای کامپیوتر نمیشناسه ولی تو فایل منیجمنت نشون میده به صورت ناشناسوصل هست و خوده هارد صدای بیب بیب میکنه. تو رو خدا کمک کنید من هاردم رو بر گردونم بیش از 900 گیگ اطلاعات توش ذخیره کردم و به نوعی زندگیم هست.اگر این اطلاعات از دست برن بدبخت میشم.
    تورو خدا کمک کنید تمام امیدم به این فروم هست

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

من که از خیر اطلاعاتم گذشتم، نشستم دارم یکی یکی از نو دانلود میکنم اون برنامه هم یه سری فایل درهم برهم آورد که اگه دانلود بکنم بهتره تا اینکه میون اون همه فایل چیزی در حدود 1 میلیون فایل بگردم و جداشون بکنم خلاصه ممنونم ولی باسید میشد این درایو رو بوتشو تعمیر کرد که نیاز به ریکاوری نداشته باشه کاشکی یه خبره اینکار تو این سایت بود خلاصه از همین کمکتونم ممنونم

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

نمیدونم چرا نمیشه پست و پاک کرد و نمیدونم چرا تو این سایت هر پست دوبار میره !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

من که از خیر اطلاعاتم گذشتم، نشستم دارم یکی یکی از نو دانلود میکنم اون برنامه هم یه سری فایل درهم برهم آورد که اگه دانلود بکنم بهتره تا اینکه میون اون همه فایل چیزی در حدود 1 میلیون فایل بگردم و جداشون بکنم خلاصه ممنونم ولی باسید میشد این درایو رو بوتشو تعمیر کرد که نیاز به ریکاوری نداشته باشه کاشکی یه خبره اینکار تو این سایت بود خلاصه از همین کمکتونم ممنونم
    از برنامه ریکاور مای فایل استفاده کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •