تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1022 از 1131 اولاول ... 225229229721012101810191020102110221023102410251026103210721122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,211 به 10,220 از 11304

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

نسل جدید کادیلاک اسکالید چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

کادیلاک اخیراً در لاس‌وگاس میتینگی بین نمایندگی‌های خود برگزار کرده تا در آن برخی محصولات آتی خود همچون اسکالید 2020 و XT6 را نمایش دهد. اگرچه این خودروساز آمریکایی اطلاعات زیادی را ارائه نکرده اما چندین نمایندگی با خبرگزاری‌ها درباره این رویداد سخن گفته‌اند.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مالک گروه خودرویی ویلیامسون در مصاحبه با دیترویت فری پرس گفته که نسل جدید اسکالید روش تکاملی را در پیش خواهد گرفت. او می‌گوید این شاسی‌بلند کابینی واقعاً شیک خواهد داشت و سرانجام اهرم تعویض دنده در کنسول نصب خواهد شد. ویلیامسون همچنین شایعات درباره سه پیشرانه متفاوت برای اسکالید جدید را رد کرده و گفته قوای محرکه‌ی این خودرو همانند نسل فعلی خواهند بود.

خب صحبت از پیشرانه‌ها شد و باید گفت نسل فعلی این خودرو از پیشرانه‌ی 8 سیلندر 6.2 لیتری با قدرت 420 اسب بخار و گشتاور 623 نیوتون متر گشتاور استفاده می‌کند. این پیشرانه به یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک آپشنال متصل شده است.

خبرهای منتشر شده درباره پیشرانه‌ی اسکالید سورپرایز کننده نیستند زیرا این خودرو بر پایه همان پلتفرمی ساخته شده که در شورولت سیلورادو 2019 و جی ام سی سیرا بکار رفته است. هر دو خودروی یاد شده از همان پیشرانه‌ی 8 سیلندر یاد شده استفاده می‌کنند.

انتظار می‌رود اسکالید اواخر سال آینده یا اوایل سال 2020 عرضه شود. کادیلاک چیز زیادی درباره‌ی این خودرو نگفته اما انتظار داریم اسکالید جدید از سیستم تعلیق عقب مستقل و صندلی‌های عقبی استفاده کند که نهایتاً به‌صورت تخت تا می‌شوند.

نمایندگی‌ها جزئیات زیادی از XT6 منتشر نکرده‌اند اما مدیر شرکت بیوک، جی ام سی و کادیلاک تامپسون گفته این کراس اوور خودرویی لوکس بوده و کابینی زیبا درست همانند اسکالید 2020 دارد. او خاطرنشان ساخته جنرال موتورز تلاش دارد با عرضه‌ی پیشرانه‌ها و قطعات خاص کادیلاک باعث تمایز کادیلاک شود.

انتظار می‌رود XT6 در ماه ژانویه و در نمایشگاه خودروی بین‌المللی آمریکای شمالی رونمایی شود؛ اما سخنان نمایندگی‌ها درباره‌ی زمان عرضه‌ی این خودرو متناقض بوده به گونه‌ای که یکی از آن‌ها بهار سال آینده را موعد عرضه‌ی XT6 دانسته درحالی‌که یک نمایندگی دیگر گفته این خودرو تا اواخر سال آینده عرضه نخواهد شد.

پدال

2. 5 کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

چرا چرا باید این سالاراین جاباشه
    من به دنبال خرید یکی از این ماشین ها هستم اگه میشناسین معرفی کنین لطفا

پروفشنال pouria_br's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    وضعیتـــ : .....!

پيش فرض

سلام دوستان
    شبتون بخیر باشه
    برای موتور 454 چه گیربکسی و چه دیفرانسیلی جواب میده ؟
    مخصوصا برای درگ
    ماشین کامارو هستش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز.
    من خودم همیشه از راهنمایی های دئستان خیلی استفاده بردم.به نظر من اینجا اساتید خوبی درباره ماشین آمریکایی دور هم جمع شدن.
    امروز یه مشکلی برام پیش اومده که اگه بازم مثل همیشه کمک کنید ممنون میشم.ماشین من بیوک با گیربکس 350 اتوماته.
    امروز یه صدای تق تق از ماشین شنیده شد که فکرمو مشغول کرد.بررسی که کردم فهمیدم از گیربکسه و فقط وقتی که تو حالت d یا r میذارم صداش میاد.حرکت هم که میکنم تو سرعت 80 به بالا صداش زیاد میشه.ممنون میشم بگید مشکل از کجا میتونه باشه و احیانا چقدر باید خرج کنم.
    بازم مثل همیشه ممنونم
    Last edited by aminbest; 12-10-2018 at 19:12.

6. 2 کاربر از aminbest بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

تا اساتید بیان و جواب کامل شما رو بدهند عرض کنم که با توجه به توضیحات تون احتمالا چهارشاخه های گاردان خراب شدن بهتره برسی کنید به این صورت که یک پیچ گوشتی بزرگ رو بین یوغ و چهارشاخه قرار بدید اگر چهارشاخه در جای خودش بازی کرد ایراد داره و باید تعویض بشه

مطالب مفیدی رو جنابcamaro lt در این صحفات فرمودن

8. 2 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

چرا چرا باید این سالاراین جاباشه
    من به دنبال خرید یکی از این ماشین ها هستم اگه میشناسین معرفی کنین لطفا
    دوست گرامی os meiti
    به کلوپ خودروهای آمریکایی خوش آمدید
    اتومبیلهای روز دنیا در مناطق آزاد کشور ( اروند، چابهار ، کیش ، قشم، انزلی و....) با قیمتهای کمتر از نمونه های دارای پلاک ملی، قابل خریداری است اما فقط برای همان مناطق قابل استفاده و تردد است و برای خروج از منطقه آزاد تجاری ناچارا باید مرخصی بگیرند که چندان راحت نیست. بنابراین اگر در منطقه آزاد تجاری زندگی کنید شانس بیشتری برای خرید اتومبیل روز دنیا را دارید. شاید نمونه دارای پلاک ملی هم وجود داشته باشه اما مسلما قیمتهای بسیار زیادتری خواهند داشت.

سلام دوستان
    شبتون بخیر باشه
    برای موتور 454 چه گیربکسی و چه دیفرانسیلی جواب میده ؟
    مخصوصا برای درگ
    ماشین کامارو هستش
    دوست گرامی pouria_br
    به کلوپ خودروهای آمریکایی خوش آمدید.
    برای موارد مسابقات 400 متر معمولا از گیربکسهای اتوماتیک پاور گلاید که دارای 2 دنده است، استفاده میکنند که علاوه بر قابلیت بالای انتقال نیرو، وزن کمی هم دارند ( حدود 45 کیلو گرم)

در این جدول نسبتهای انتقال نیرو در دنده های 1 و 2 مدلهای متداول گیربکس اتوماتیک مقایسه شده

Transmission/Gear 1st 2nd
    Powerglide 1.76 1.00
    Powerglide 1.82 1.00
    TH200-4R 2.74 1.57
    TH350 2.52 1.52
    اما فکر نمی کنم از این مدل گیربکس در ایران وجود داشته باشه، بنابراین نمونه های دستی 3 دنده بهترین گزینه است که اگر سالم باشه، به راحتی شتاب خوبی برای اتومبیل، بخصوص 8 سیلندر بوجود خواهد آورد.
    شخصا چندتا بیوک و کامارو 8 با گیربکس دستی را آزمایش کردم و شتاب و کشش خوبی داشتند بخصوص که گشتاور بالای موتور در دورهای کم، کاملا مشخص هست.

در مورد دیفرانسیل اطلاع دقیقی ندارم که دقیقا چه مدلی مناسب هست،بعضی نمونه ها دارای دنده های بیشتر و یا کمتر در گراندویل هستند که باعث ایجاد قدرت بیشتر یا سرعت بالاتر ( به تناسب تعداد دندانه ها) خواهد شد، اما تاجایی که دیدم، معمولا برای شتابگیری بهتر و انتقال بیشتر نیرو به چرخهای عقب از نمونه های دارای قفل دیفرانسیل استفاده میشه که در این صورت هر دو چرخ عقب با هم نیرو دریافت کرده و کشش بالاتری نسبت به مدلهای معمولی بوجود خواهد آمد.

10. 3 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نه امروز بعد از اینکه ماشین سرد شده بود روشنش کردم صدا کاملا تو حالت پارک هم شنیده میشد.وقتی ماشین گرم میشه صدا کم میشه.ولی تو دوربالا صداش کامل بگوش میرسه یعنی فقط تو دور بالا مثلا سرعت 100 باشه و دور خیلی پایین.چون گاز ماشینو کم کردم صدا به وضوح معلوم بود.الان بعد از بررسی کامل متوجه شدم صدا از جلو و بیشتر سمت شاگرد میاد.اول فکر کردم از بلبرینگ دینام باشه ولی دینام رو از دور خارج کردم از اون نبود.اعصابمو بهم ریخته خدا کنه یاتاقان نباشه.راستی صدای یاتاقان چچجوریه.میشه راهنمایی کنید
    Last edited by aminbest; 13-10-2018 at 17:17.

12. 3 کاربر از aminbest بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

این مشکل که فرمودید یکبار برای بنده هم اتفاق افتاده بود حتی توی دست اندازها هم صدا زیاد می شد شل گیر گیربکس رو پیاده کردم فلایویل با سه تا پیچ به توربین وصل میشه یکی از پیچ ها کاملا باز شده و افتاده بود و او دوتای دیگه هم مقداری شل بودن که با سفت کردنشون مشکل حل و صدا قطع شد
    این مورد رو هم چک کنید امیدوارم مشکل حل بشه

14. این کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون حتما این مورد رو چک میکنم.الان تو یوتیوب داشتم یه کلیپ میدیدم که صدیی که داشت میداد از پمپ بنزین بود.من پمپ بنزین رو تازه خریدم و نصب کردم.ائن کسیکه ماشینش تو کلیپ بود پمپ نو وصل کرده بود و این صدا تو ماشینش افتاده بود.چندتا گلیپ دیگ هم بود که صدا از پمپ بنزین بوده.دقیقا صدایی که منم از سمت جلو و شاگردماشین میشنوم.نصب پمپ بنزین جدید قلق خاصی داره؟

تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

تا حالا تجربه تعویض پمپ بنزین با نمونه نو رو نداشتم اما ضخامت واشر بین پمپ و سیلندر هم مهم هستش که استاد توضیح دادن
    لینک : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. 2 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •