تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 430 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 4293

نام تاپيک: Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

حالا شما خوبه ميگی پردازنده های 2 هسته آی برای امسال نيستن gs2 که از همه گوشی های 2 هسته آی بازار يک سال جلوتر هستش مخصوصاً با موتور گرافيکی mali-400mp پس با برداشتی که شما داريد gs2 مال سال 2012 هم نيست
    قبول داری که سیاست شرکت ها فرق میکنه؟!
    یعنی شما یا من فکر میکنیم که سونی،یه شرکت چند ملیتی با سالها سابقه ی فروش،خبر نداشته که گوشی های شرکت های دیگه تو چه حدی هستن که اینو داده بیرون؟!
    این گوشی(ارک!) در ادامه ی سیاست های این شکرت هست(گوشی های با سخت افزار متوسط،بسیار شیک و البته گران تر از بقیه!) و این سیاست سامسونگ هست که وسیله ای که مال سال اینده هست رو امسال بده بیرون!! کاش جای اینکه بشینه سخت افزار سال اینده رو بده،دستگاه سال اینده رو بده و این وظیفه رو از دوش اپل برداره!!

در هر حال،عزیز،در حال حاضر میشه گفت به طور مطلق هیچ برنامه ای نیست که برای اجرا کردنش،نیاز به یه پردازنده ی 2 هسته ای باشه!!منظورم اینه که سری که درد نمیکنه رو دستمال نمی بندن!! وقتی برنامه به خوبی با تک هسته ای اجرا میشه،چرا دو هسته ای؟! و اینکه ایا از نظر من این بده که سامسونگ گوشی 2 هسته ای میده بیرون؟! نه دستش درد نکنه ولی به نظرم به کار من یکی نمیاد!!

راستی گفتين که پردازنده های 2 هسته آی مال امسال نيستن ، خوب ميگفتين زدتر که اين عزيزان 2 هسته آی رو سال 2012 بدن بيرون وای سال ديگه که ميخواد 4 هسته آا بياد اون رو چيکار کنيم
    اون موقع تازه شروع میکنن شرکت های دیگه مثل اپل و سونی و اچ تی سی گوشی هاشون رو با پردازنده های 2 هسته ای بدن بیرون!! هفته ای یه گوشی معرفی میشه که فقط جای دگمه ها یا رنگش فرق میکنه و با یه اسم جدید میاد تو بازار و باز هم هزاران دولوپر مجبور میشن برنامه هاشون رو برای این سخت افزار ها بنویسن و معدود گوشی های 4 هسته ای،هسته هاشون میپوسه!!!(مسلما برنامه رو چند ثانیه زود تر اجرا میکنن!! ولی انچنان تاثیری نداره!!که بگیم خیلی خوب،این تک هسته ای و به درد نمیخوره من باید یه 2 هسته ای یا 4 هسته ای بگیرم!!)

آخرين مورد من گفتم که شما اگه گوشی قدرتمندی داشته باشی تو فيلم ديدن مخصوصاً گالری بازی و برنامه لذت بيشتری از گوشيتون ميبريد يادم نيمياد راجب فيلم برداری بالاترين کيفيت حرفی زده باشم
    من نگفتم فیلمبرداری!! گفتم تنها کلیپ های با کیفیت بالایی که رو گوشیم اومده،فیلم هایی بوده که باهاش فیلمبرداری کردم با کیفیت 720 که در کنار رم 8 گیگ فول از عکس و کلیپ های 480 پی(که با کیفیت عالی پخش میشن تو این مونیتور ها!) به راحتی و با یه کلیک شروع به پخش بدون مشکل میکردن!!

قبول کن که حرفتون اصلاً منطقی نبود که گوشی 2 هسته آی با يک هسته آی فرقی نداره
    داداش،دو هسته ای رو عمه جون کروبی هم میدونه با تک هسته ای فرق میکنه!! من تفاوت کاربرد ها رو میگم!! من در طول چند پست اخیرم از شما خواستم که چند برنامه یا کاربرد بگین که واقعا نیاز به یه پردازنده ی 2 هسته ای دارن!! مثلا شاید بگید که در حال دیدن فیلم با کیفیت بالا،وسطش بازی هم بکنم!! ایا این کارو کسی انجام میده؟! یا اینکه بگین وقتی جی پی اس یا ترکر و اینا روشنه،باهاش بازی و اینا هم بکنم که این قابل قبول بود فقط اگر باطری اندرویدی ها همراهی میکرد!! بنابراین،بازم میگم که تو مقام کاربرد،از نظر من،فعلا دوهسته ای و تک هسته ای تفاوت محسوسی ایجاد نمیکنه که بگیم هــــــــــــــی!! دو هسته ای پردازنده ی اون!! هرچند میشه رفت پیش رفقا و گفت: هی واس اپ! اینو میبینی،پردازندش دو هسته ای برو!!(به سبک تد موزبی تو سریال چطوری با مادرتون اشنا شدم بخونین!)

به هر حال دوست من اين خصوصيت آدم هستش که چيزی که خوشش ميياد بدی و زشتيش به چشش نمياد
    نمیدونم شاید فکر کنین تعصب دارم روش!! مختارید! سبک دفاع کردنم از این گوشی اینجوری نشون میده...من بدی های گوشی رو هم می بینم و اگه با دقت خونده بودین،میدیدین که گفتم که ارک سخت افزارش در مقابل گلکسی سوسکه که هست واقعا!!

خلاصه اینکه این بحثا رو بزارید کنار که هیچ سودی نداره جز کدورت و ناراحتی بین دوستان.
    من که واقعا نمیدونم چرا باید کسی از کس دیگری ناراحت بشه که چرا طرف دراه از فلان محصول دفاع یا نفاق میکنه!!ولی من عادت دارم اینجوری بحث کنم!! به هر حال،طبق معمول،باید عذر خواهی کنم اگر دوستی رو ناراحت کردم....

2. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

فیلمبرداری Full HD و OTG و پلی بک FHD بنظرم مهمترین قابلیتهای جی اس 2 هستن که توی آرک نیستن !
    اولی و آخری مرتبط با 2 هسته ای هست و وسطی هم که مربوط به کمپانی هست
    بقیش بنظرم با آرک هم کاملاً رفع میشه !

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

وقتی ایکس 10 و گلکسی در مقابل هم قرار گرفتن،همه میگفتن که ایکس 10 سوسکه!!! من هر دو گوشی رو خریدم و ازشون استفاده کردم،در واقع،جز اسامی سخت افزاری،در سیستم عامل اصلی ارائه شده،میشد به راحتی همون استفاده ای که از گلکسی شده رو از ایکس 10 هم کرد!! تنها تفاوت این بود که قیمت یکیشون 600 بود و دیگری 400 تومن!! و البته،این که میگین سونی یکسال عقب بوده،خیلی ها اینجوری فکر میکنن!! ولی توی عمل!!
    دلیل اینکه شاید شما فرقی احساس نکردید این بوده که نتونستید با گلکسی اس کار کنید !..و یا اینکه نخواستید اصلا کار کنید !... شاید اگر علاقه ای که به x10 داشتید رو به گلکسی اس میداشتید ! خیلی بیشترروش مانور میدادید و خیلی بهتر ازش استفاده میکردید ! ...
    چون هم بازیها ونرم افزارها و رام های کوک شده و اوریجینال گلکسی اس بیشترو با کیفیت تر بود ! هم اینکه از لحاظ سخت افزاری (از جمله صفحه نمایش .. تاچ ..وزن و باتری و چیپ گرافیکی و ... سر بود)

----------------------------

سیاست سونی اریکسون ! سیاست تمرکزی هست !... یعنی خودش رو محدود میکنه به یک قسمت از بازار ... تا بتونه تو اون محدوده از بازار ! رقابت کنه ! و زمانی این سیاست کاربرد داره که برند مربوطه سعی در حفظ یک قسمت از بازار میکنه بدلیل منابع محدود .

سیاست سامسونگ سیاست انبوه و تفکیک بازار هست ! که بدلیل منابع مالی زیاد در همه قسمت های بازار فعالیت میکنه ! ...

بنابراین ! سونی اریکسون arc برای رقابت با گلکسی اس 2 زده نشده !... arc برای جایگزین کردن x10 و در همون محدوده قیمت خواهد بود که بتونه فروش x10 رو با arc برای سونی اریکسون امسال به همراه داشته باشه یا جایگزین خوبی براش باشه !... چون هم x10 از لحاظ روانی وضعیت خوبی رو به کاربران منتقل نمیکنه ( ساپورت ضعیف ) و هم اینکه امسال نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه !

این در حالی هست که سامسونگ دیگه i9000 تولید نمیکنه !..و به جاش i9001 تولید میکنه !... و i9003 هم که اصلا یک محصول دیگه هست که فقط شبیه به i9000 هست !... و جایگزین i9000 در واقع هم میتونه I9001 باشه و هم gs 2 در 2 بعد !...

بعد اول اینکه i9000 تا یکسال دیگه هم کاربرد داره و قابلیت هایی داره که در گوشی های دو هسته ای هم به سختی پیدا میشه مثل gyro ... یا چیپ گرافیکی بسیار قدرتمند یا سوپر امولدی و تاچ atmel و... که بالاخره با توجه به قیمت و بلوغ این گوشی در بین کاربران هنوز میتونه از فروش خوبی برخوردار باشه و بنابراین میتونیم یک جایگزین خوب براش داشته باشیم در همون رنج قیمت به نام i9001 ! و فروش هم همچنان ادامه داشته باشه

بعد دوم .. بی رقیب بودن این گوشی در زمان عرضه نسبت به بقیه اسمارت فون ها بود !... که باید همچنان حفظ بشه و اون gs 2 هست !

حالا اینکه سونی اریکسون برای رقابت نزده یا اینکه اقا اگر میخواست میتونست و ...

بر میگرده به همون سیاست تمرکزی که اتخاذ کرده و ترجیح داده خودش رو وارد این قسمت از بازار نکنه !..

که سرچشمه میگیره از چندین دلیل که بر میگرده به نوع بازاریابی و توان مالی این شرکت که مربوط نمیشه به بحث arc و اتفاقا اگر چند تا کارشناس بخوان بیان نظر بدن ! بسیار این حرکت اریکسون رو زیرکانه و خوب میدونن ! بدلیل اینکه وقتی بندی توان رقابت در همه عرصه هارو نداره ابتدا میتونه در یک قسمت از از بازار قدرتمند ظاهر بشه و فروش خوبی بکنه .. زمانی که از یک بخش کوچیک بازار بزرگی بدست اورد ! سعی میکنه بازارش رو بزرگ کنه که داره انجام میده و نمونه اش xperia play هستش...

این که چه میدونم arc بهتره ! یا دو هسته ای کاربرد نداره .. حرفهایی هست که حتی اگر بخواهیم به سیاست برند مربوطه بپردازیم ! .. منطقی و همینطور قانع کننده نخواهد بود ! برای هیچ کس!

با وجود اینکه خودم تک هسته ای دارم و امسال هم دو هسته ای نمیخرم ولی این یک حقیقت هست که دو هسته ای هم ! قویتره !... هم مصرف باتریش کمتره ! ... و هم کاربرد خواهد داشت ! سیاست گوگل و اپل و بادا و غیره خواهد بود نه سیاست یک برند کوچک یا حتی بزرگ ..!...

اگر ما محصولات تکه هسته ای رو از زمان معرفی تا رشد و بلوغشون و در نهایت افولشون محسابه کنیم ! اگر تک هسته ای ها تا 6 ماه دیگه به افول برسند ! 2 هسته ای ها از 6 ماه دیگه به دوره رشد میرسن!... و تا دوره افول خیلی راه دارند!... مخصوصا گوشیهایی که از aderno 205 بهره میبرند.

تا جایی که من میدونم arc .. مجهز به gyro نیست ! که گلکسی اس 2 هست و در اینترفیس و دیدن عکس و غیره بکار گرفته شده ! و بازیهاش هم تا چند وقت دیگه میاد ؟!

تا جایی که میدونم . سونی اریکسون arc مجهز به hs نیست ! و این یعنی اینکه از فناوری قدیمی بلوتوث استفاده میکنه ! و این در حالتی هست که گلکسی اس 2 ! میتونه با لب تاپ ها و هر دستگاهی که مجهز باشه با سرعت وای فای از طریق بلوتوث تبادل اطلاعات کنه !...

همینطور وای فای دایرکت ؟!

+ تمام قابلیت های دیگه که دوستان هم گفتن و هم مونده که گفته بشه و اینجا جاش نیست !...
    Last edited by pulp_152; 03-05-2011 at 04:19.

5. 8 کاربر از pulp_152 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

خوب این هم شبیه کاریه که خود سامسونگ هم در مورد تری دی انجام داد!
    چرا الجی و اچ تی سی تری دی زدند و سامسونگ نزد؟
    مگه این هم یه تکنولوژی جدید نبود؟
    چرا صبر کرده که تری دی جا بیفته بعد؟
    شرمنده بچه ها ولی من یکمی با نظر میثم موافقترم!
    نه اینکه بگم سامسونگ، الجی و موتورولا اصلا نباید گوشی دو هسته ای میزدند! نه!
    ولی خوب وقتی چند تا برند گوشیهایی با این تکنولوژی زدند بازیها و برنامه هاش هم کم کم تولید میشه!
    ولی به هر حال این زمان میبره!
    حالا سونی و میثم و من و چندتای دیگه فکر کردیم که چه کاریه، تو ابتدای عرضه ی این گوشیها و قبل از اینکه اونها جابیفتند و کلی برنامه و بازی براشون بیاد، مردم خرج اضافه بکنند؟
    پس صبر میکنیم تا این جریان قشنگ جا بیفته بعد!
    من قبلا هم گفتم اگه قیمت گالکسی اس2 یه اختلاف قیمت فاحشی نسبت به آرک نداشته باشه بدون شک گالکسی اس2 رو میخرم!

7. 3 کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

صبر کنین آپدیت اصلی بعدی آندروئید ( به احتمال زیاد 3.1 ) بیاد اونوقت متوجه میشین همین دو هسته ائی های 1 گیگاهرتزی هم بعضی جاها کم میارن . اون موقعست که دو هسته ائی ها آپدیت میشن و سونی اریکسون گوشی جدید معرفی میکنه ( خالی کردن جیب مردم ! )

مخلصیم .

9. 3 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

صبر کنین آپدیت اصلی بعدی آندروئید ( به احتمال زیاد 3.1 ) بیاد اونوقت متوجه میشین همین دو هسته ائی های 1 گیگاهرتزی هم بعضی جاها کم میارن . اون موقعست که دو هسته ائی ها آپدیت میشن و سونی اریکسون گوشی جدید معرفی میکنه ( خالی کردن جیب مردم ! )

مخلصیم .
    اونموقع خریدن جیب مردمو خالی کردنه عوضش حداقل مردم ازش استفاده میکنن !
    ولی الان خریدن بنظرت چی میتونه باشه ؟؟
    جز خر گیر آوردن یه امتی و بحث و کل کل الکی ؟؟
    بنظرم تا وقتی سیستم عاملی تنونه از همه هسته ها و تریدها استفاده کنه در واقع خریدنش (سخت افزار) بیخودی هست ! البته همه همینو میگن من جمله خودتون
    فقط میشه باهاش پز داد !!!! بگی آره گوشیه من دوهسته هس ! حالا هست که هست ! گوشی منم با تک هسته جلوش کم نمیاره
    مثل 8 هسته ایها و 6 هسته ایهایی که الان برای پی سی هست ولی خیلی از برنامه ها باهاش درست کار نمیکنند !

11. این کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kissyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شمال کشور

10

سلام بچه ها

سامسونگ با اوردن گوشی گالاکسی 2 میخواست بگه که همه چی فقط قیافه و طراحی نیست و یک گوشی هم میتونه بدون اینا معروف بشه.

سونی بیشتر رو زیبایی یک گوشی کار میکنه تا سخت افزارش.من نمیگم بده یا خوبه

میخوام اینو بگم که هر کس با یک چیز گوشی حال میکنه

به طور مثال من بیشتر دوست دارم گوشیم از نظر سخت افزار و امکانات بهترین باشه و زیاد به قیافه گوشی اهمیت نمیدم ولی یه دوستی دارم که زیبایی براش خیلی مهمه و ما با اینکه نزدیک 8 سال همدیگرو میشناسیم و یکی از رفقای فاب منه ولی تا حالا با هم به یه تفاهم سر اینکه زیبایی بهتره یا قدرت گوشی نرسیدیم.

اون از حرفش برنمیگرده و من هم همینطور البته این طبیعیه چون اون دوست داره یه گوشی زیبا و با کیفیت دستش باشه ولی اگه برنامه هم اجرا نکرد و سیستم عامل ضعیفی هم داشت براش مهم نیست.

برعکس من که یه گوشی قوی رو به یک گوشی زیبا ترجیه میدم.

نظر ها متفاوته و نیازهای طرف از یک گوشی فرق میکنه.

من سامسونگ رو ترجیه میدم چون به سلیقه من بیشتر میخوره ولی نمیگم که سونی بده یا خوبه هر کس نسبت به علاقش به یه گوشی میره اونو میخره نه به خاطر حرف اینو اون

من اگه سونی بیاد یه گوشی خوب بزنه میرم اونو میگیرم چون به برند خاصی تعصب ندارم.

با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

13. 7 کاربر از kissyou بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned SAEED_BARCELONA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

چه 3.1 بیاد و چه نیاد سونی باز هم میخواد گوشی معرفی کنه. چه ربطی داره به خالی کردن جیب مردم؟ اگه شرکتا بخوان به حرف امثال شما گوش بدن باید 3سال 1 بار یه گوشی بزنن مبادا جیب مردم خالی بشه. واقعا یه حرفایی میزنید که آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه!
    هرکس دلش خواست با همون 1گیگاهرتز آرک حال میکنه هر کس هم نخواست میره چندهسته ای میگیره. درست مثل الان که خیلیا تازه دارن X10 میخرن.
    Last edited by SAEED_BARCELONA; 03-05-2011 at 17:08.

15. 5 کاربر از SAEED_BARCELONA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

دوستان اين ويديو رو از دست نديد
    كيف كردم! هوس كردم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

17. 3 کاربر از Original Titan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال pandora tomorro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

ایول mgs
    این mgs روی اندروید اومده یا فقط واسه آرک هست ؟! (سونی)
    راستی دوستان به نظرتون interface این آرک نسبت به گوشی های دیگه ای که اندروید ساپورت میکنن زشت تر نیست ؟ کاملا حس همون p1 ام بهم دست داد وقتی دیدم یه ویدیو ازش!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •