تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا شما ورزش بدنسازی و پرورش اندام کار میکنید؟

راي دهنده
412. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

301 73.06%
  • خیر

111 26.94%
صفحه 102 از 221 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 2203

نام تاپيک: ◄◄ تاپـیـک جامــع بدنـسـازی و پرورش انـدام ►►

پروفشنال steps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من چند سال حرفه ای ورزش کشتی رو انجام میدادم . حدود 2 سال هستم کلا ورزش رو گذاشتم کنار .
    العان حس می کنم بدنم داره لش میشه(چربی میاره) یعنی اورده .
    میشه با وزنه زدن چربی هارو اب کرد علاقه ای هم به بزرگ کردن بازو و... ندارم فقط چون باشگاه بدنسازی میخوام برم می خواستم بدونم میشه .
    دوست دارم به اصطلاح شما بدنم خشک بشه .
    به نظرتون چی کار کنم؟
    سنم هم 20
    قدم 175(همین حدودا)
    وزنم 72 بود العان شده 85

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان میخوام بگم یه نفر از آلمان برام پودر پروتئین بیاره. بگم چی بیاره؟ (مارک، قیمت، اندازه ...)

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

میشه یه اطلاعاتی راجبه قرص fat fast بدید ؟ (عوارضشو اینا)
    خداوند Google رو از ما نگیـــــره!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    shahab_f دوستان میخوام بگم یه نفر از آلمان برام پودر پروتئین بیاره. بگم چی بیاره؟ (مارک، قیمت، اندازه ...)
    به طعم و مزه و سلیقه نیست دوست من که کسی بخواد پیشنهاد بده . هدفت رو مشخص کن از استفادش .

steps سلام دوست عزیز
    من چند سال حرفه ای ورزش کشتی رو انجام میدادم . حدود 2 سال هستم کلا ورزش رو گذاشتم کنار .
    العان حس می کنم بدنم داره لش میشه(چربی میاره) یعنی اورده .
    میشه با وزنه زدن چربی هارو اب کرد علاقه ای هم به بزرگ کردن بازو و... ندارم فقط چون باشگاه بدنسازی میخوام برم می خواستم بدونم میشه .
    دوست دارم به اصطلاح شما بدنم خشک بشه .
    به نظرتون چی کار کنم؟
    سنم هم 20
    قدم 175(همین حدودا)
    وزنم 72 بود العان شده 85
    به اصطلاح ما نه و به اصطلاح بدنسازا !!! ما که بدنساز نیستیم!
    بعدش اینکه به همین راحتی بازو نمیاری عزیزم ! خیالت راحت باشه !!! بخصوص برای کشتی گیرها کار سختیه !!! ( کل کل رو داشتی ! ؟ )
    بله . شما که میخوای بدنت رو از چربی ها خلاص کنی رژیم غذایی + تمرین با فشار و تایم کم . با هدف بالا بردن متابولیسم داشته باش

4. 2 کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

به طعم و مزه و سلیقه نیست دوست من که کسی بخواد پیشنهاد بده . هدفت رو مشخص کن از استفادش .
    نمیدونم هدف چی باید بگم، نمیشه خودتون یه چیزی پیشنهاد بدین برای یکی که یه 1 سالی رفته بدون مکمل، 60 کیلو، 173 cm .
    فقط همین پروتئین میخوام، سایر مکمل ها رو فعلا فاکتور بگیرید، پروتئین چی پیشنهاد میدید؟

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

نمیدونم هدف چی باید بگم، نمیشه خودتون یه چیزی پیشنهاد بدین برای یکی که یه 1 سالی رفته بدون مکمل، 60 کیلو، 173 cm .
    فقط همین پروتئین میخوام، سایر مکمل ها رو فعلا فاکتور بگیرید، پروتئین چی پیشنهاد میدید؟
    شهابـــ جون 1 سالی که بدون مکمل تمرین کردی رو واقعا بهت تبریک میگم . چون زمینه ساز یه جهشـ خوب در اینده شدی .
    پایه ای ترین مکمل برای شما کراتین هست . نمیدونم چرا بهفکر پروتئین هستید. البته وضعیت مالیتون رو بی اطلاعم ولی ترکیبی از کراتین و پروتئین Whey فوق العاده جواب میده .
    تنوع مکمل ها اونقدددددر زیاد و خوب هست که تو انتخاب به مشکل مالی میخوریم !
    مثلا کراتین و ال گلوتامین
    کراتین و Whey و کربومس
    کراتین و Whey و آمینو ها ...
    کراتین و ...
    میبینی که کراتین پایه ثابت اکثر ترکیب هاست ولی برای شما و با کمترین هزینه کراتین + مولتی ویتامین مینرال رو تا کراتینت تموم شه پیشنهاد میکنم . بعدش میتونی بیشتر هزینه کنی .

7. 3 کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه D4Rk knight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    گـــرگـــ♥ــآن

پيش فرض

سلام من پارسال نزدیک سه ماه باشگاه میرفتم و کمی چاق شدم ولی به خاطر وقت کم دیگه نرفتم و لاغر شدم اسم یه قرص یا پودر میخوام که چاق بشم.اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون میشم

9. 2 کاربر از D4Rk knight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

شهابـــ جون 1 سالی که بدون مکمل تمرین کردی رو واقعا بهت تبریک میگم . چون زمینه ساز یه جهشـ خوب در اینده شدی .
    پایه ای ترین مکمل برای شما کراتین هست . نمیدونم چرا بهفکر پروتئین هستید. البته وضعیت مالیتون رو بی اطلاعم ولی ترکیبی از کراتین و پروتئین Whey فوق العاده جواب میده .
    تنوع مکمل ها اونقدددددر زیاد و خوب هست که تو انتخاب به مشکل مالی میخوریم !
    مثلا کراتین و ال گلوتامین
    کراتین و Whey و کربومس
    کراتین و Whey و آمینو ها ...
    کراتین و ...
    میبینی که کراتین پایه ثابت اکثر ترکیب هاست ولی برای شما و با کمترین هزینه کراتین + مولتی ویتامین مینرال رو تا کراتینت تموم شه پیشنهاد میکنم . بعدش میتونی بیشتر هزینه کنی .
    بسیار ممنون از پاسختون.
    نمیدونم، احساس کردم پایه ای ترینش پروتئین هست، شاید چون میگن تخم مرغ بخورید و اینا! بعد یه چیز دیگه اینکه هدفم این بود که خیلی وارد دنیای متنوع مکمل ها نشم، چون اونوقت باید ادامه بدم، و خیلی مایل نیستم، چون نمیگم ضرر داره، بلکه به نظرم به سیستم تغذیه ی آدم فشار وارد میشه (چون حجم مواد مغذی بسیار بالا میره)که نمیخوام اون سمتی برم، حالا شاید نظرم علمی نباشه، اما نظر منه دیگه. بعدم خیلی دنبال حجم و هیکل بدنسازی به اون شکل هم نیستم، چون در اون صورت بازهم همیشه باید ادامه بدم، چون شما بهتر میدونی ول کنی افت میکنه، شاید نخوام تا آخر عمر این ورزش، ورزش اولم باشه. برای همین فکر میکردم پروتئین از همه خفیف تره.
    حالا همه ی اینا به کنار، مثلا همین کراتین که شما فرمودید بخوام بگم برام بیاره، چه اسم و مارک و سایزی باید بگم؟ اساسا آیا بگم کسی برام از آلمان بیاره بهتره؟ به این هدف که مثلا کیفیت مناسب داشته باشه و تقلبی نباشه میگم.

11. این کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    ↙GΌЯGÅN↙

پيش فرض

سلام من پارسال نزدیک سه ماه باشگاه میرفتم و کمی چاق شدم ولی به خاطر وقت کم دیگه نرفتم و لاغر شدم اسم یه قرص یا پودر میخوام که چاق بشم.اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون میشم
    سلام دوست عزيزبا استفاده از این پودر(پودر چاق کننده BM) در عرض ۲۰ روز ۶ تا ۸ کیلو چاق مي شوید . این محصول کاملا تضمینی و بدون هیچ عارضه ای می باشد .
    راههای زیادی برای حل این مشکل وجود داره که بعضی از آنها فقط جنبه تبلیغاتی دارند و بعضی دیگر بسیار گران و پر هزینه هستند. یکی از راههای ارزان حل این مشکل استفاده از مکمل های گیاهی میباشد.
    یکی از مکمل های گیاهی که باعث افزایش سریع وزن می شود پودر چاقی BM می باشد. از گیاهان تشکیل دهنده این پودر می توان جوانه گندم و جوانه جو و جوانه جو پودر یونجه و نشاسته و…. نام برد. این نوع پودرها کاملا گیاهی بوده و هیچگونه عوارضی ندارد و نکته قابل تامل اینکه نمونه های این پودر دربازار به نام های بسیار زیاد وجود دارد ولی باید دقت کرد که بهترین کیفیت را انتخاب كنيد و جنس قلابي بهت ندن
    خاصیت این پودرهای به این صورت است که اشتهای شما را به شدت افزایش داده و جذب غذا را تسریع می بخشد و باعث ازدیاد وزن شما میشود. باید توجه داشت که حتما تغذیه خود را بهبود بخشید تا این چاقی ماندگار باشد.
    این پودر ۱۰۰% گیاهی بوده و هیچ گونه اثر منفی بر بدن ندارد و مهمتر از همه آنکه بدون بازگشت میباشد.
    به دلیل ترکیبات خاص گیاهی اشتهای خارق العاده ای ایجاد میکند و باعث رشد عضلات و ماهیچه ها میشود
    تنها توصیه ما در حین استغاده از این محصول فقط تمرینات شکمی است (به دلیل نیاوردن شکم)

13. 6 کاربر از LittLe_BeAr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

بسیار ممنون از پاسختون.
    نمیدونم، احساس کردم پایه ای ترینش پروتئین هست، شاید چون میگن تخم مرغ بخورید و اینا! بعد یه چیز دیگه اینکه هدفم این بود که خیلی وارد دنیای متنوع مکمل ها نشم، چون اونوقت باید ادامه بدم، و خیلی مایل نیستم، چون نمیگم ضرر داره، بلکه به نظرم به سیستم تغذیه ی آدم فشار وارد میشه (چون حجم مواد مغذی بسیار بالا میره)که نمیخوام اون سمتی برم، حالا شاید نظرم علمی نباشه، اما نظر منه دیگه. بعدم خیلی دنبال حجم و هیکل بدنسازی به اون شکل هم نیستم، چون در اون صورت بازهم همیشه باید ادامه بدم، چون شما بهتر میدونی ول کنی افت میکنه، شاید نخوام تا آخر عمر این ورزش، ورزش اولم باشه. برای همین فکر میکردم پروتئین از همه خفیف تره.
    حالا همه ی اینا به کنار، مثلا همین کراتین که شما فرمودید بخوام بگم برام بیاره، چه اسم و مارک و سایزی باید بگم؟ اساسا آیا بگم کسی برام از آلمان بیاره بهتره؟ به این هدف که مثلا کیفیت مناسب داشته باشه و تقلبی نباشه میگم.
    خواهشـ میکنم عزیز .
    اینکه صرفا از خارج آوردنش دلیل کیفیتش باشه که صحیح نیست اما اگر اونجا رابط مطلع دارید میتونید از مارک های معتبری مثل دوریان یتس یا ویدر یا گاسپاری استفاده کنید .
    معتبر هستند ولی داخل کشور نمیشه راحت ( یا اصلا ! ) اصلش رو پیدا کرد.
    کراتین مونوهیدرات 300 گرمی

15. این کاربر از lahij_web بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

سلام دوست عزيزبا استفاده از این پودر(پودر چاق کننده BM) در عرض ۲۰ روز ۶ تا ۸ کیلو چاق مي شوید . این محصول کاملا تضمینی و بدون هیچ عارضه ای می باشد .
    .
    .
    .
    ممنون از توضیحتون . ولی باید توجه کنید که این نوع محصولات به قول خودتون فقط اشتها آور هستند و این پروتئین ها و کربو ها و ... که از تغذیه روزانه تامین میشن هستند که باعث عضله سازی خواهند شد .
    برخی از ترکیبات مشابه اینگونه مکمل ها مقداری کورتون همراه خودشون دارن که باعث افزایش وزن و حجم عضلانی کاذب میشن که باید فوق العاده رو انتخابشون دقت کرد .
    ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •