تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 649 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 6490

نام تاپيک: کلوپ سونی اریکسون Xperia™ X1

آخر فروم باز hamed1297's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

نمیدونم سایتش چرا باز نمیشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

این هم یک ریویو جدید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by hamed1297; 19-11-2008 at 23:28.

3. 2 کاربر از hamed1297 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

امروز -علاالدین:

X1 با گارانتی ماکروتل 1.3 میلیون تومان

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

افت قیمت خوبی داشت.........
    1 روز 100 تومان.........به به...........

آخر فروم باز M E H R A N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

فارسی ساز و تست فارسی بر روی Xperia X1i

قبلا گفته بودم که خیلی دوست دارم بر روی گوشیم فونت یا برنامه ای نصب کنم که فارسی رو خوب نشون بده و
    کمترین اشکال رو داشته باشه اما همچنین به این اشاره کردم که هرگز حاضر نیستم از برنامه های عربی بر روی
    گوشیم استفاده بکنم.

من فارسی سازی رو پیدا کردم که توسط جناب علیرضا که یک هموطن ایرانی است تهیه شده. من این برنامه و
    همچنین مطلب آن را در انجمن موبیلستان پیدا کردم و بر روی گوشی خودم اکسپریا آزمایش کردم.

این فارسی ساز در اصل برای HTC Touch Pro تهیه شده اما گفتم ریسکی بکنم و بر روی اکسپریا آزمایش کنم تا
    ببینم چی میشه. اسم این فارسی ساز Alireza Multingual Support 3.0 است که طبق توصیحاتی که داده شده
    از هسته TSD 3 Build 411 برگفته شده و بر روی Windows Mobile 5 و Win Mobile 6.1 Professional تست شده.

توضیحات:
    این فارسی ساز محیط گرافیکی ندارد و تنظیمات آن همگی به صورت پیش فرض اعمال میشود.
    این فارسی ساز پس از نصب بر روی حافظه خود گوشی و رستارت به صورت اتوماتیک فعال میشود.
    در ضمن این فارسی ساز بسیار سبک تهیه شده.
    برای استفاده از کیبورد فارسی شما باید قبل از نصب این فارسی ساز کیبوردی به اسم Resco Keyboard Pro
    را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و بعد از نصب فارسی ساز به تنظیمات کیبورد Resco برید و زبان فارسی
    را برای این کیبورد انتخاب کنید.
    کیبورد فارسی که همراه دیکشنری LingvoSoft Eng-Persian نصب میشود و قبلا عکس آن را در صفحات قبل
    قرار دادم با این فارسی ساز در محیط های نوشتاری بخوبی کار نمیکند و حروف را بر عکس مینویسد اما کیبورد
    Resco Keyboard Pro را که امتحان کردم این مشکل را ندارد. کیبورد LingvoSoft در محیط دیکشنری بخوبی کار
    میکند و مشکلی ندارد.
    اگر قبلا هر گونه فارسی ساز و یا عربی سازی رو بر روی گوشی خود نصب کرده اید اول باید آنها را کاملا پاک کرده
    و گوشی خود را رستارت کنید و بعد اقدام به نصب این فارسی ساز نمائید.

نتایج نصب فارسی ساز نامبرده شده بر روی Xperia X1i.

دریافت SMS فارسی.

فرستادن SMS فارسی.

تست سایت های فارسی از طریق مرورگر Opera

تست سایتهای فارسی بر روی مرورگر کند و ضعیف Internet Explorer.

تست تایپ فارسی در محیط نوشتاری Microsoft Word

بعد از نصب فارسی ساز به قسمت زیر از داخل تنظیمات وارد میشید.

حالا در تنظیمات کیبورد Resco میتونید زبان اول و زبان دوم کیبورد را تعیین کنید. تقریبا اکثر زبانها را دارد. مثلا من در
    پایین زبان اول رو فارسی و زبان دوم را انگلیسی انتخاب کردم در حالی که میتونستم زبان اول را فارسی و زبان
    دوم را مثلا ترکی انتخاب میکردم.
    این تنظیمات فقط بر روی کیبورد Resco انجام میشود و تاثیر بر وی کیبوردهای دیگر مانند کیبورد اصلی اکسپریا
    نمیگذارد پس در انتخاب کردن زبان میتونید راحت باشید و هر آنچه را که دوست داشتید انتخاب کنید.

شما میتونید این فارسی ساز از طریق یکی از لینک های زیر دانلود کنید.

Size: 817 KB
    کد:
    ویرایش...

دانلود آخرین نسخه برنامه Resco Keyboard Pro همراه با کیجن. حجم 828 کیلوبایت.

کد:
    Last edited by M E H R A N; 20-11-2008 at 03:30.

7. 18 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

تست Wi-Fi بر روی Xperia X1i

این تست نشون دهنده سرعت اینترنت بی سیم این گوشی است که معمولا Wi-Fi نامیده میشود. من این تست رو
    از طریق اینترنت خونه خودم انجام دادم. در زمان انجام این تست 1 لپ تاپ به اینترنت بی سیم وصل بود.

سرعت اصلی اینترنت وایرلسی که من در خونه استفاده میکنم دارای 28 مگابایت سرعت دانلود و 5 مگابایت در ثانیه
    سرعت آپلود است. بنابراین تستی که بر روی Xperia انجام دادم هم بستگی به سرعت اینترنتی دارد که به آن وصل
    شده و هم بستگی به تعداد وسیله هایی داره که به آن اینترنت همزمان شبکه شده اند.

اما با وجود اینکه لپ تاپم به اینترنت وصل بود سرعت اینترنت Wireless این گوشی بسیار عالی بود. امیدوارم کس
    دیگری پیدا بشه و تستی رو بر روی گوشی خودش انجام بده تا مقایسه ای بین سرعت اینترنت این گوشی از طریق
    Wireless با دیگر گوشی های مشابه بشه.

برای انجام این تست کافی است آدرس اینترنت زیر را از طریق گوشی خود و بعد از اتصال گوشی به اینترنت باز کنید.
    در ضمن این تست رو من از طریق مرورگر Opera که بر روی Xperia X1 بصورت پیش فرض نصب است انجام دادم.

کد:

پس از انجام این تست سرعت دانلود اینترنت این گوشی 2419 کیلوبایت بر ثانیه گزارش شد.

در ضمن شما از طریق سایتی که در بالا معرفی کردم حتی میتونید سرعت اینترنت خود را از طریق یک کامپیوتر
    معمولی چک کنید.

اما در مورد فعال کردن Wi-Fi.

فعال کردن اینترنت Wireless این گوشی در عرض 2 تا 3 ثانیه انجام میشه و حدود 2 ثانیه طول میکشه تا به شبکه
    ای که براش از قبل تعریف شده وصل بشه. بعد از آن کافی است فقط مرورگر را باز کرده و از اینترنت استفاده
    بکنید.

من تا حالا هیچ مشکلی با اینترنت بی سیم آن نداشتم. خیلی راحت به اینترنت وصل میشه و خیلی راحت هم
    میشه اتصال اون رو قطع کرد.تنها نکته ای که باید قابل توجه پاکت پی سی دارها قرار بگیره اینه که اگر در هنگام
    اتصال به اینترنت بی سیم گوشی را برای چند لحظه به حال خودش ول کنید و دیگه باهاش کار نکنید معمولا برای
    مصرف نکردن باطری زیاد صفحه نمایش گوشی خاموش میشه. این رو که خودتون هم میدونید.

اما زمانی که صفحه نمایش خاموش شد اینترنت بی سیم را هم اتوماتیک قطع میکنه و هیچ اتصالی مابین گوشی
    و شبکه دیگه وجود نخواهد داشت. اما زمانی که دوباره گوشی را بردارید و باهاش کار کنید فقط 2 ثانیه طول
    میکشه که اتوماتیک و بدون انام هیچ کاری به اینترنت وصل بشه. یعنی لازم نیست که برید و دوباره وای فای را
    فعال کنید و بگردید دنبال شبکه و اون رو وصل کنید این کارها همه اش در طول 2 ثانیه بعد از روشن شدن صفحه
    نمایش انجام میشه.

مزایای این کار همانطور که قبلا گفتم اینه که باطری زیادی رو به دلیل روشن موندن وای فای مصرف نمیکنه چون
    اگر خبر داشته باشید وای فای و همچنین بلوتوث باطری گوشی رو تانکر تانکر قورت میدند که این وسط وای
    فای بیشتر از بلوتوث باطری مصرف میکنه.

مزیت دیگه اش اینه که زمانی که شما با گوشی کار نمیکنید و کاری باهاش ندارید به دلیل قطع شدن اتوماتیک
    وای فای کسی نمیتونه به گوشی شما چه از طریق وای فای و چه از طریق مرورگر اینترنت وصل بشه چون
    اینترنت کاملا قطع هست و هیچ ارتباطی وجود نداره.

عیب قطع شدن اتوماتیک اینترنت وای فای هم اینه که مثلا شما در برنامه ای مانند Windows Live Messenger
    آنلاین شدید و میخواهید آیدیتون رو برای کسی که منتظرش هستید روشن بزارید تا اگر اومد با پیغامی که
    به شما میده متوجه بشید و برید باهاش چت کنید.

اما اگر مسنجر رو از طریق Wi-Fi آنلاین کرده باشید زمانی که گوشی به حالت استند بای میره اینترنت قطع شده
    و شما از منسجر میوفتید بیرون. این مشکل در زمان اتصال مسنجر از طریق خطوط GSM یا 3G وجود نداره.
    امیدوارم راهی پیدا بشه که بشه اینترنت بی سیم را در ویندوز مبایل 6.1 حتی در حالت استند بای روشن نگه
    داشت و دیگه همچین مشکلی وجود نداشته باشه. اما حتی اگر این مشکل رفع بشه اونوقت مشکل مصرف
    باطری زیاد پیش میاد که اونم به دلیل فعال بودن دائم وای فای هست.

باید منتظر باشیم تا ببنیم چی میشه...

فعلا تا بعد.

9. 10 کاربر از M E H R A N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مهران جان ممنون واقعا ریویوت عالیه
    خوش به حالت با این سرعت اینجا نه wifi و نه adsl این سرعت داره!!!!!!!!!

11. این کاربر از corey بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

امروز -علاالدین:

X1 با گارانتی ماکروتل 1.3 میلیون تومان
    قيمت جهاني 883 دلار حالا ميگيم 900 تومن همش 400 تومن اين بنده خدا ها روش ميخورن
    کد:

آخر فروم باز Original Titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

پس از انجام این تست سرعت دانلود اینترنت این گوشی 2419 کیلوبایت بر ثانیه گزارش شد.
    مهران جان خسته نباشي
    تو عكس كه نوشته كيلوبيت بر ثانيه

14. این کاربر از Original Titan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    سوئد

پيش فرض

مهران جان خسته نباشي
    تو عكس كه نوشته كيلوبيت بر ثانيه
    سلام دوست عزیز . مرسی.

این بیت یک بایت سوئدی هست دوست عزیز. اگر به سایت نگاه بکنی آخرش se هست و se هم
    مخفف کلمه Sverige که در زبان سوئدی به معنی کشور سوئد است.

اما برای اینکه بیشتر متوجه بشی بهت پیشنهاد میکنم برای 1 دفعه هم که شده اون سایتی رو که معرفی کردم
    از طریق همین کامپیوتری که الان ازش استفاده میکنی باز کنی تا فرق سرعت این گوشی رو با کامپیوتر خودت محک
    بزنی. نتیجه اش رو هم اینجا بگی ممنون میشم.

این نتیجه اپ تاپم هست که از طریق Wireless به اینترنت وصله. اگر با کابل به اینترنت وصل کنم نتیجه از این هم
    بیشتر خواهد شد.

منتظر نتیجه شما هم هستم دوست عزیز.
    منبعی از سایت ویکی پدیا.
    کد:
    Last edited by M E H R A N; 20-11-2008 at 16:25.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •