تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با تشکر

0 0%
  • تیم مدیرت اینترنت و شبکه

0 0%
صفحه 102 از 1135 اولاول ... 2529298991001011021031041051061121522026021102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 11349

نام تاپيک: اینترنت استان فارس

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

11

با پارس آنلاین مشکل داری؟من شاتل تو اون مرکزی که می خوام گیرم نیومده می خوام اگه پارس آنلاین خوبه فعلا پارس آنلاین بگیرم

از نظر سرعت پارس انلاین فکر کنم خوب باشه ولی الکی ازت حجم کم میکنه!
    یکی از دوستام قبلا داشت 128 سرعتش خوب بود نوسان داشت! ولی یکدفعه چند روز مانده بود به پایان دوره اش دید 300 400 مگ الکی پریده!
    از چند نفر دیگه هم شنیده که الکی حجمشون را از دست داده بودن!

اگه نباشه جاش خالی می مونه victorman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    هنوز هم پیش شماره 7532 ساپورت نمیشه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

از نظر سرعت پارس انلاین فکر کنم خوب باشه ولی الکی ازت حجم کم میکنه!
    یکی از دوستام قبلا داشت 128 سرعتش خوب بود نوسان داشت! ولی یکدفعه چند روز مانده بود به پایان دوره اش دید 300 400 مگ الکی پریده!
    از چند نفر دیگه هم شنیده که الکی حجمشون را از دست داده بودن!
    پیشنهاد شما برای من چه شرکتیه؟تا 30 35 تومن در ماه حاضرم پول بدم اما سرعت و حجم دانلودش خوب باشه.فعلا که نمی تونم برم شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

دوستاني که از شاتل سرويس اکو دارند وارد پنل خودتون بشيد و يه پيام مي ياد مبني بر اين که دو گيگ به سرويس هاي ارت داده شده و به سرويس هاي اکو در صورتي که شما دست به جيب بشيد و مبلغ 9250 تومن يک گيگ اضافي خريد کنيد بين تاريخ هاي 4/9 تا 19/9 مي تونيد از دو گيگ رايگان استفاده کنيد و اين تبيضي هست که شاتل براي اکو قائل شده
    دوستان محبت کنند با شاتل فردا تماس بگيرند همه تماس بگيرند و از شاتل گله کنند به خاطر اين تبعيض يعني شما اين ماه بايد ده هزار تومن از جيب بدهيد که بعد دو گيگ به شما بدهند و اين خيلي بي انصافي هست که تبعيض قائل مي شن بين سرويس ها من خودم فردا پيگير قضيه هستم ساير دوستان هم پيگير باشند
    با تشکر

5. 3 کاربر از internet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

11

سلام دوستان
    فکر نکنم حالا حالا ها ساپورت بشه! بجز امین نت ...
    پیشنهاد شما برای من چه شرکتیه؟تا 30 35 تومن در ماه حاضرم پول بدم اما سرعت و حجم دانلودش خوب باشه.فعلا که نمی تونم برم شاتل
    کدام مرکز هستی؟!
    پیشنهادی ندارم!(والا به بکی از بچه ها همین تاپیک گفتم داتک بگیره الان شاکی هست ازش)

اگه نباشه جاش خالی می مونه yekta33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان من مخابرات كلبه هستم امين نت دارم بدليل مشكلاتي كه داره رفتم براي شاتل ولي پورت خالي نداشت خواستم موقتاًپارس آنلاين بگيرم اگر منطقه ماراساپورت كنه ولي يكي از دوستان در باره اين isp گفته حجم را كم ميكنه حالا موندم كه چكار كنم فكر مي كنيد تا زمانيكه راه شاتل باز بشه از كجا سرويس بگيرم؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

دوستاني که از شاتل سرويس اکو دارند وارد پنل خودتون بشيد و يه پيام مي ياد مبني بر اين که دو گيگ به سرويس هاي ارت داده شده و به سرويس هاي اکو در صورتي که شما دست به جيب بشيد و مبلغ 9250 تومن يک گيگ اضافي خريد کنيد بين تاريخ هاي 4/9 تا 19/9 مي تونيد از دو گيگ رايگان استفاده کنيد و اين تبيضي هست که شاتل براي اکو قائل شده
    دوستان محبت کنند با شاتل فردا تماس بگيرند همه تماس بگيرند و از شاتل گله کنند به خاطر اين تبعيض يعني شما اين ماه بايد ده هزار تومن از جيب بدهيد که بعد دو گيگ به شما بدهند و اين خيلي بي انصافي هست که تبعيض قائل مي شن بين سرويس ها من خودم فردا پيگير قضيه هستم ساير دوستان هم پيگير باشند
    با تشکر
    کسي تماس گرفته يا نه ؟
    من خودم صبح تماس گرفتم با اقاي چراغي ولي متاسفانه هيچ کسي پيگير اين قضيه نيست که چرا دو گيگ هديه دادند اين ماه به آرت ولي به اکو هيچي تخصيص داده نشده است با اين که سرويس هاي آرت در ماه هشت روز رايگان دارند و ...

تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

کسي تماس گرفته يا نه ؟
    من خودم صبح تماس گرفتم با اقاي چراغي ولي متاسفانه هيچ کسي پيگير اين قضيه نيست که چرا دو گيگ هديه دادند اين ماه به آرت ولي به اکو هيچي تخصيص داده نشده است با اين که سرويس هاي آرت در ماه هشت روز رايگان دارند و ...
    چند نفر کاربر اکو اينجا داريم؟
    متاسفانه هيچکس همکاري نمي کنه

آخر فروم باز Scary Feelings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    دور از خودم تا جایی که امکان داره

پيش فرض

سلام دوستان
    من از امین نت دارم...اما خودت میدونی که چه وضعیتی داره!
    هر چی هم بهشون میگم میندازن گردن خط ها که فیبر نوری هست...

اگه نباشه جاش خالی می مونه yekta33's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوستان من مخابرات كلبه هستم امين نت دارم بدليل مشكلاتي كه داره رفتم براي شاتل ولي پورت خالي نداشت خواستم موقتاًپارس آنلاين بگيرم اگر منطقه ماراساپورت كنه ولي يكي از دوستان در باره اين isp گفته حجم را كم ميكنه حالا موندم كه چكار كنم فكر مي كنيد تا زمانيكه راه شاتل باز بشه از كجا سرويس بگيرم؟؟؟؟؟
    كسي اطلاع نداره كه مقطعي بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •