تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 1015 از 2403 اولاول ... 15515915965100510111012101310141015101610171018101910251065111515152015 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,141 به 10,150 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

پروفشنال minime's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اینم پینگ از خونه 256 مرکز 3

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این اندیشه دیگه داره کفر منو در میاره، دیشب از ساعت فکر کنم سه و نیم صبح تا 6 کلا قطع شده بود،ارور 691 می داد قبلش هم سرعت دانلود بیشتر از 20 نمی شد.
    پریروز زنگیدم اندیشه گفتم خانوم محترم سایت گوگل باز نمیشه، بهم گفت برو تو سایت download.com گفتم: آخه چه ربطی داره؟ من نمی خوام سرعت رو بفهمم که؟ خلاصه گیر داده بود که باید بری تو سایت download ، من هم اخرش نرفتم. من نمی دونم این کارمندهای اندیشه فکر میکنم ما گوشامون درازه یا یه چیز دیگه
    نمی دونم دوستان دقت کردید یا نه؟ بعضی مواقع سایت هایی که توش عکس زیاد داره کامل لود نمیشه! وقتی هم که گزینه لود نشدن عکس ها رو تو مرورگر غیر فعال میکنی، سایت سریع لود میشه، به نظرم این فیلترینگ شدید باعث همه این بدبختیهای ما شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه soosmar_asl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سوسکمار به پینگت نناز
    بهترین پینگ واسه اندیشست ؛اینو ببین جونت درآد:

پ ن: دوستان عکس هایی که از دسکتاپتون میگرید به صورت png ذخیره کنید تا حجمش کمتر باشه و صفحات رو سنگیم نکونه
    سر جوخه کجایی تو؟ تو این سرور جدیده ام بینگت بالاست مگه؟ چرا نیست هیشکی توش ؟
    Last edited by soosmar_asl; 12-08-2011 at 14:05.

اگه نباشه جاش خالی می مونه foa.neh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

نه تو این سرور اگه اندیشه تایم اوتای وحشتناکشو که باعث دیسکانکت شدن میشه رو کنار بزاریم پینگ 40-100 هست و عالی
    سرور مغمولا شبانه روز وصله ولی ما ساعت 9شب به بعد هستیم یعنی معمولا 10 دیگه همه میان
    تو که اصلا هماهنگ نیستی سوسکمار عسل
    امشب ساعت 9:30 بیا
    94.232.173.231

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تائید میشه دیشب قطع شد نیمه شب

این اندیشه دیگه داره کفر منو در میاره، دیشب از ساعت فکر کنم سه و نیم صبح تا 6 کلا قطع شده بود،ارور 691 می داد قبلش هم سرعت دانلود بیشتر از 20 نمی شد.
    پریروز زنگیدم اندیشه گفتم خانوم محترم سایت گوگل باز نمیشه، بهم گفت برو تو سایت download.com گفتم: آخه چه ربطی داره؟ من نمی خوام سرعت رو بفهمم که؟ خلاصه گیر داده بود که باید بری تو سایت download ، من هم اخرش نرفتم. من نمی دونم این کارمندهای اندیشه فکر میکنم ما گوشامون درازه یا یه چیز دیگه
    نمی دونم دوستان دقت کردید یا نه؟ بعضی مواقع سایت هایی که توش عکس زیاد داره کامل لود نمیشه! وقتی هم که گزینه لود نشدن عکس ها رو تو مرورگر غیر فعال میکنی، سایت سریع لود میشه، به نظرم این فیلترینگ شدید باعث همه این بدبختیهای ما شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

اندیشه 128 محدود
    دیشب هم قطع بود
    وضعیت الان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

من هم با گوگل مشکل داشتم با Firefox ولی با Google Chrome مشکل حل شد و خیلی سریع صفحه ی گوگل لود میشه. شما هم یه تست بکن.
    من برای کارم هم از Firefox و هم از Chrome استفاده می کنم. هر چیزی که به نوعی با گوگل در ارتباط باشه، دچار اخلال هست؛ از موتور جستجوی گوگل بگیرید، تا حتی سایت هایی که برای برخی از بخش های سایت شان از سرویس های تبلیغات گوگل یا Google API به نحوی استفاده می کنند. اگر به نحوه لود شدن بعضی سایت هایی که لود نمیشند یا با تاخیر لود میشند دقت کنید، می بینید که بخش عمده تاخیر مربوط به زمانی هست که اون سایت خواسته چیزی رو از سرورهای گوگل دانلود کنه.

الان که دارم این پست رو از لاهیجان ارسال می کنم (بدون V پی N)، کلیه سرویس های گوگل در فایرفاکس و کروم تعطیل هستند؛ یعنی جی میل، گوگل مپس، موتور جستجوی گوگل، و غیره. نرم افزار Google Talk هم کانکت نمیشه. در همین زمان، سرویس های Microsoft Bing و Yahoo به خوبی کار می کنند.

سرعت دانلود در این چند روز اخیر افتضاح بوده، و اشتراک 256 من سرعتی در حد 128 و گاهی کمتر داشته! اما الان سرعت دانلود به حالت عادی برگشته، و به طور متوسط 51 کیلوبایت در ثانیه هست. نمیدونم همینطوری باقی میمونه، یا اینکه در طول روز مجددا نوسان خواهد داشت. پینگ هم که دیروز حدود 150 بود، الان به 290 رسیده.

10 روزه پیش 35 تومن ریختم 5 روزه این مکافات ولمون نمیکنه! آقای کارمند، اندیشه هیچوقت حاضر شده خسارت بده و به شارژ مشترکاش اضافه کنه؟ کلا تو اساسنامه و مرامنامه شرکت شما همچین لغتی وجود داره؟
    خسارت نزنند، غرامت بخوره توی سرشون! همه که از اینترنت برای بازی آنلاین و دانلود فیلم و آهنگ استفاده نمی کنند. هر دفعه که اینها این اختلالات و قطع و وصل ها را بوجود میارند، کل کار بنده و امثال من دچار مشکل میشه؛ نه میتونیم سفارش مشتری را به موقع تحویل بدیم، نه می تونیم با مشتری ارتباط درستی داشته باشیم، نه می تونیم مطالعات و تحقیقات خودمون رو انجام بدیم. دفعه قبل نزدیک بود به خاطر این مسخره بازی اندیشه یکی از مشتری ها یه پروژه رو کنسل کنه، و چند میلیون ضرر کنم. این همه پول میگیرند، رضایت مشتری براشون ذره ایی ارزش نداره. انگار اینترنت فقط برای تفریح هست، حالا اگر چند روز قطع بشه، مگه چی میشه؟ چند روز عشق و حالتون کم میشه دیگه، مگه کار دیگه ایی هم با اینترنت انجام میدید؟!!

8. این کاربر از VDeveloper بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

شاتل - مرکز 4 - 128 - محدود

وضعیت همچنان ناجوره !! روزا پینگ اینی که تو تست میبینیده !!ساعات رایگان هم کلا اکثر سایت ها کند تر از دیال اپ باز میشن یا کلا ارور تایم میدن و ... سرعت هم 30 اخرشه . مثلا سیستمو میزاری دانلود شه صبح میبینه همه دانلود ها ارور دادن و تا صبح سیستم روشن موند 80 مگ فقط دانلود شد مثلا

اینم سرعت دانلود از مدیا فایر تو روز که همیشه سرعت دانلود ازش خوب بوده . چند ثانیه رو 57 بعدی یهو میره 40 اونورا دوباره بر میگرده 57 و همینجور ...

لعنت به اینا با این اینترنتشون !! همچنان در انتظار رفع شدن این مشکلات

آخر فروم باز Mahiar0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

برای من مرکز6
    اندیشه سبز 128

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مشکل باید سراسری باشد چون بنده فقط میتوان با وی پی ان صقحه باز کنم .
    به غیر از وی پی ان به هیچ وجه .
    با تشکر.
    هادی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •