تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1013 از 1049 اولاول ... 1351391396310031009101010111012101310141015101610171023 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,121 به 10,130 از 10487

نام تاپيک: سینمای خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

بهتر نیست قبل از حفظ کردن یکسری اطلاعاتی که هیچ نقشی در درک شما از صدا ندارن وقت بزارید و سیستم های مختلف گوش کنید.
    دوست عزیزاگه جواب این دوستمون رو نمیدونید بهتره بجای پاسخ هایی که هیچ ربطی به سوال ندارن نظری ندین. اگه پاسخی که دادین با کمی پاسخ مرتبط و راهنمایی به این دوستمون بود خیلی بهتر بود. این دوستمون شاید دوست دارن اطلاعاتشون رو در این زمینه فقط بالا ببرن یا شاید هم اول میخوان اگاهی لازم رو کسب کنن. پاسخی که دادین بسیار مضحک هست. دونستن اطلاعات لازم اولین شرط یک خرید معقولانه هستش. طرز صحبت کردن شما برای مثال دقیقا مثل فروشنده هایی هست که دوست ندارن خریدار هیچ گونی اطلاعاتی داشته باشه و خودشون رو همیشه برتر میدونن. همین فروشنده های موبایل و قطعات سخت افزاری کامپیوتر و سینما خانگی که ملاک خوب بودن یک وسیله رو به اعداد خیالی تبلیغاتی میدونن. کسایی که فکرمیکنن برای مثال یک موبایل 4هسته ای از 2 هسته ای بالاتر هست، درحالیکه ساختار سی پی یو و نوع فرکانسش میتونه ورق رو برگردونه.
    شخصا دیدم طرف خواسته هدفون برای اهنگ بخره، اونوقت هدفون رو از روی قیمتش برتر دونسته. دنبال هدفونی بوده که بیس داشته باشه ولی در مقابل توییتر بالایی داشته و پشیمون شده. اون فرد اگه تنها کمی اطلاعات درخصوص امپدانس اون هدفون داشت اینگونه پشیمون نمیشد از خریدش. این دو مثالی بود از اهمیت بالای داشتن اطلاعات مناسب اولیه
    با کلامی بسیار ارام و دوستانه از حرفتون انتقاد کردم. خواهشا اگه جوابی ندارین، نظری ندین. اینگونه جواب ها مطمئنا باعث دلسردی فرد میشه

2. 2 کاربر از iran79 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    اسپیکرهای جامو برا پخش موسیقی در چه مرتبه ای قرار دارند ؟

من یه ست 606 با امپ انکیو 608 دارم تو بخش سینمایی خوبه و مورد قبول ( برا من ) اما در پخش موسیقی خیلی نامید کننده است مخصوصا وقتی در حالت 2کاناله هست ( که فکر کنم برا پخش موسیقی باید در همین حالت باشه درسته ؟ )

وقتی روی همه کانالها - استریو - میزارم همه گیری صدا یه مقدار ضعف صدا رو پوشش میده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

از چه نظر نا امید کننده بوده؟

داره خودمونی میشه ominoaudio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام--
    توضیحات مثل همیشه عالی وکافی بود --با این توضیحات خوب اطلاعات خوبی از هورن بدست اوردن و علاقمند می شدم به گوش کردن موسیقی توی هورنها-من دارم پول جمع می کنم برای خرید اسیکر ایستاده اما با این توضیحات چند صفحه شما توی این تایپک و توضیحات الان وتوضیحات در مورد سیستم سینمایی با این هورنها کلا از فکر اسپیکرهای ایستاده امدم بیرون و تمرکزم رفت توی هورنها برای موسیقی عالی وسینمایی خوب.....
    شک نکنید، بهترین انتخاب همین اسپیکر دوراهه میتونه باشه. (برای بودجه کم . بهترین انتخاب)
    Last edited by ominoaudio; 27-07-2015 at 23:15.

6. 3 کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

از چه نظر نا امید کننده بوده؟
    نمی تونم دقیق توضیح بدم ( من زیاد صدا از سیستم های خانگی نشنیدم)

اما اگه ایده ال برا صدا در ذهن داشته باشی این صدا با اون خیلی فاصله داره یه جورایی گنگه ( نه گرم و دلنشین و نه خشک و پر از جزعیات )

البته صدا به موارد مهم دیگه ای هم ربط داره مثل سورس صدا ( فایل (که برا من 24 بیت و 92 کیلوهرتز هست ) و پخش کننده که خوب در این مورد هم شک دارم ( برا من یه hd player چینی هست )
    در مورد پخش کننده درسته که خیلی می تونه مهم باشه ولی این صدایی که من می شنوم فکر نکنم خرابیش یرا پلیر باشه

8. این کاربر از alirafaat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برچیدنبرچیدنبرچیدنبرچیدنب رچیدنبرچیدنبرچیدنبرچیدنبر چیدنبرچیدنبرچیدن
    Last edited by chaharnazm; 29-07-2015 at 14:09. دليل: برچیدن

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

درود
    توان یک بلندگو از چه چیز سرچشمه می گیره؟
    همچنان به دنبال شنیدن پاسخ دوستانم...

اگه نباشه جاش خالی می مونه esfhost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ساندبار h560 سامسونگ خوبه؟ بلندی صداش چقدره؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

12. این کاربر از esfhost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

همچنان به دنبال شنیدن پاسخ دوستانم...

میخوای بدونی که یه اسپیکر مثلا 100 وات هست چرا 100 واته؟ دلیل این یا اینکه کلا وات اسپیکر چه معنی میده؟

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

میخوای بدونی که یه اسپیکر مثلا 100 وات هست چرا 100 واته؟ دلیل این یا اینکه کلا وات اسپیکر چه معنی میده؟
    میخوام بدونم تفاوت اینکه یه بلندگو توانش پایین تر از یکی دیگه است و برعکس در چه چیزه؟ ( به سیم پیچه به آهنرباهه یا ....)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •