تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1013 از 2199 اولاول ... 13513913963100310091010101110121013101410151016101710231063111315132013 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,121 به 10,130 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

دوستان برای اینکه بالای 128 شارژ کنم،حتما باید مدرک ارائه بدم،مثل کارت دانشجویی؟
    بله

اما بستگی به عامل فروش هم داره چقدر باهاتون راه بیاد و حال بده

پروفشنال farhad200's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    International Network

پيش فرض

مبین نت=کم فروش ....از ترازو میزنه....ببخشید ها ولی(دزد) حروم خور....
    اونم کجا؟ توی مملکت اسلامی که داعیه مسلمانترین در دنیا رو داره
    خیلی عجیبه

3. 2 کاربر از farhad200 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه seetherali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام مبین نت
    یه چند تا سوال داشتم لطف کن و جواب بده
    1- شما قانونی و یا سیستمی دارید مثل بعضی از شرکت های adsl مثل شاتل که مثلا اگه توی ساعت رایگان بیشتر از 1گیگ دانلود کنن با مشترکین پر صرف شیر می کنید ، می خوام بدونم اگه همچین سیستمی دارید خوب کمتر دانلود بکنیم تا این بلا سرمون نیاد
    2- قبول کنید که پهنای باندتون به تعداد یوزر ها نیست و این باعث میشه که شبا سرعت اینقدر افت بکنه
    من اهواز هستم و الان بیشتر از 2سال هست که مشترکتون هستم و همون اوایل هم این مشکل بود اما با صحت با خانم عزیز آبادی و توجیه کردنشون که میخوام مودم رو پس بدم قانع شدن و چند هفته بعد تماس گرفتن و گفتن پهنای باند رو افزایش دادن و مشکل حل شد.
    تا اواخر سال پیش مشکلی نبود و تقریبا سرعت شب و روز یکی بود و کمترین افت رو در شب داشتم ولی از اول امسال بشدت سرعت افت پیدا می کنه!
    3- کارای عجیب غریبی هم جدیدا می کنه مثلا چند دقیقه قبل از 2 یا چند دقیقه بعدش آیپی رو عوض میکنه و قطع و وصل میشه ! این اتفاق هر شب میوفته!
    سرعت روزا 130 هست و خوب اما شبا بالاترین سرعت 20 و اکثر اوقات در حد دیال آپ
    4- سازمان تنظیم مقررات هم شکایت کردم و پیگیری کردم اما متاسفانه باز هم به نتیجه ای نرسیدم چون ساعات رایگان رو اصلا جز تعهداتشون نمی دونم و ازش شونه خالی می کنن
    داداش خيالت راحت شبي به 1 گيگ هم نميرسه كه بخواي كمتر دانلود كني كاش اين خانم عزيز آبادي پهناي باند ما رو هم زياد ميكردن

اگه نباشه جاش خالی می مونه seetherali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوستان اهوازی الان ماه مبارک رمضان به پایان رسیده و وارد ماه جدید شدیم .به نظر میاد محدودیت ها کمی برداشته شده و به نظرم سرعت بالاتر رفته و نوسان کم شده .لطفا کسانی که یک مگ و 2 مگ دارن نتیجه رو اعلام کنند.
    نسبت به چند هفته پيش كه بالاي ده كيلوبايت نميومد كه اره بهتر شده ولي نوسانش زياده واسه من . ديشب 700 مگ گرفتم. يك مگ هم هستم.

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این تست سرعت 2 مگ هست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    الان عالیه! همیشه از این هم کمتره.میشه بفرمایید باید چیکار کنم؟
    مبین نت گرامی میشه جواب منو بدین.با پشتیبانی تماس گرفتم.تایید کردن سرعتم کمه.بعد گفتن ارجاع میدن. نمیدونم منظورش چی بود ولی هر چی بود بدرد ما نخورد.
    از این قضیه 4 ماه میگذره.

داره خودمونی میشه DECENT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    نمیدونم

8. این کاربر از DECENT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه مبین نت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام مبین نت
    یه چند تا سوال داشتم لطف کن و جواب بده
    1- شما قانونی و یا سیستمی دارید مثل بعضی از شرکت های adsl مثل شاتل که مثلا اگه توی ساعت رایگان بیشتر از 1گیگ دانلود کنن با مشترکین پر صرف شیر می کنید ، می خوام بدونم اگه همچین سیستمی دارید خوب کمتر دانلود بکنیم تا این بلا سرمون نیاد
    2- قبول کنید که پهنای باندتون به تعداد یوزر ها نیست و این باعث میشه که شبا سرعت اینقدر افت بکنه
    من اهواز هستم و الان بیشتر از 2سال هست که مشترکتون هستم و همون اوایل هم این مشکل بود اما با صحت با خانم عزیز آبادی و توجیه کردنشون که میخوام مودم رو پس بدم قانع شدن و چند هفته بعد تماس گرفتن و گفتن پهنای باند رو افزایش دادن و مشکل حل شد.
    تا اواخر سال پیش مشکلی نبود و تقریبا سرعت شب و روز یکی بود و کمترین افت رو در شب داشتم ولی از اول امسال بشدت سرعت افت پیدا می کنه!
    3- کارای عجیب غریبی هم جدیدا می کنه مثلا چند دقیقه قبل از 2 یا چند دقیقه بعدش آیپی رو عوض میکنه و قطع و وصل میشه ! این اتفاق هر شب میوفته!
    سرعت روزا 130 هست و خوب اما شبا بالاترین سرعت 20 و اکثر اوقات در حد دیال آپ
    4- سازمان تنظیم مقررات هم شکایت کردم و پیگیری کردم اما متاسفانه باز هم به نتیجه ای نرسیدم چون ساعات رایگان رو اصلا جز تعهداتشون نمی دونم و ازش شونه خالی می کنن
    خیر همچین قانونی تابدین لحظه تصویب نشده و نداریم ...
    در پهنای باند کلی هیچ مشکلی نداریم، شاید پهنای باند اختصاصی به یک منطقه کم باشه اما پهناب باند شبکمون خیر ...
    مشکل تغییر آی پی تا جالا نشنیده بودم اما میپرسم و اگه درست بود بهتون اطلاع میدم ...

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب مبین نت
    برای تعرفه 512 با در نظر گرفتن اینکه همه شرایط خوب باشه ( سیگنال و ...) لطفا بگید سرعت دانلود باید بین چه محدوده اعدادی برای حداقل و حداکثر باشه.
    ممنون
    در مناطقی که ترافیک کم باشه بین 90 تا 120 و در مناطقی که ترافیک زیاده بین 60 تا 70 ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان خوب
    اینم خبری دیگر درخصوص وضعیت مبین نت!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    از جناب مبین نت انتظار نداشتم که این حرف را بزنه: آنها که 128 با سرعت بالا به شما میدن تعرفتون را هم رو 1 مگ میبندند!
    واقعاْ؟ یعنی شرکتهای ADSL اشتراک 128 را به اندازه یک مگ مبین پول میگیرند؟
    انصاف داشتن یک شرکت به تعداد مشتریان راضی و ناراضیش نیست. شما وقتی در آگهیها چیزی را تبلیغ میکنید؛ باید در همون حد هم خدمات بدهید و اگر کمتر باشد غش در معامله است. غیر از اینه؟
    یعنی همین الآن میگین اشتراک 512 باید سرعت بین 70 تا 120 باشه. خوب ما اهوازیها چه کار کنیم که بیشترین سرعتمون از 64-66 بالاتر نمیره؟
    بله باید در همون حد خدماتشم ارائه داده بشه ... والله بنده برای اهواز هر چی خدمتتون عرض کنم چون در محدوده کاری ما نیست شاید نتونم درست راهنمائیتون کنم بخاطر همین آخرین اعلامیه شرکتو واسه عوامل فروش براتون میذارم تا از اونجا پیگیریاتونو کنید ... خودتون ایمیل نزنید ... ایمیل حتما از عاملیت باشه و ترجیحا هم از عاملیتهایی که سابقه و فروششون بیشتره ...

عوامل محترم فروش
    با سلام و احترام ؛
    به استحضار می رساند برای تسریع در بررسی درخواست مشترکینی که امکان برقراری تماس با مرکز خدمات شرکت مبین نت را نداشته اند و به عامل فروش خود مراجعه نموده اند ، عاملیت فروش می تواند درخواست مشترک را از طریق ایمیل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را به مرکز خدمات مبین نت ارسال نماید . خواهشمند است تا در ارسال ایمیل موارد زیر قید شود تا امکان رسیدگی فراهم شود.
    1. نام و نام خانوادگی مشترک
    2. شناسه اشتراک
    3. شماره همراه مشترک
    4. شرح درخواست

13. این کاربر از مبین نت بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 25 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 25 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •