تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 215 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 2144

نام تاپيک: مشکلات آلوده شدن سیستم به ویروس ها و اسپای ور ها ( ابتدا پست اول را ببینید )

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

راهنمایی ها چاره ساز نبود..
    دوست عزیز

منظورتان از این که راهنماییها چاره ساز نبود چیست ؟ برنامه ای را گفتم داونلود و اجرا کردید ؟ سیستمتان را با یک آنتی

ویروس اسکن کردید ؟ چیزی نشان داد یا نه ؟ برای اینکه بشود کمکتان کرد باید اطلاعات بیشتری بدهید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه sara100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

12 کمک فوق العاده اورژانسي (( باز گرداندن عکسهاي شخصي ام که توسط ويروس يا کرم پاک گرديده يا مخفي شده))

با سلام خدمت مديران محترم و زحمتکش اين بخش ! دوستان در کامپيوتر بنده يک ويروسي افتاده که تمامي عکسهايم را که بالغ بر چند هزار عدد بوده و در يک پوشه هم ذخيره کرده بودم را پاک يا مخفي کرده هست . (عکسها برايم بسيار مهم و حياتي بوده هست) نمي دانم چگونه بايستي عکسهاي داخل پوشه ام را دوباره برگردانم خواهشاً يک راه درست حسابي و 100 درصد عملي به بنده پيشنهاد کنيد تا بر اين مشکل بزرگ فائق آيم . اگر در اين زمينه نياز به نرم افزار Recovery يا غيره هست لطفاً قويترين نرم افزار کاربردي و عملي را در اين زمينه به بنده معرفي کنيد . دوم اينکه : وقتي بخواهم فايلهاي داخل يک پوشه را برحسب نام مرتب کنم (arrange icons by =name) اصلاً کارنمي کند و از کار افتاده هست . با تشکر فراوان از حسن همکاريتان.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرویس پک 3 یک چیز ساختگی است و وجود خارجی ندارد و بهتر است همانطور که گفتم آخرین نسخه سرویس پک 2 را نصب کنید ,

مشکل شما با توجه به شدت آلودگی به احتمال قریب به یقین با System Restore حل نخواهد شد . راههای دیگر مانند استفاده از

Recovery Console و Rescue CD همانطور که قبلا گفتم نیاز به مهارت و معلومات بیشتری دارد و در حال حاظر به درد شما نمی خورد.
    خیلی ممنون.پس سرویس پک 2 را نصب می کنم.
    من تو این تایپیک
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    که خودم اونو تو بخش کامپیوتر زدم دوستان اونور هم دارند کمک می کنند و به نتایجی هم رسیدند مثلا رجیستری ام کار می کند اما ...یا مثلا من 3 ویندوز xp سرویس پک 3 رو درایو c نصب کردم!
    لطفا یه سر بزنید شاید با اون اطلاعات راه دیگری پیدا شود.اگه راه دیگری پیدا شد لطفا یا این جا یا اون جا بگید.از آخر که نا امید شدم می برم ویندوزو عوض می کنم.ممنون.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام خدمت مديران محترم و زحمتکش اين بخش ! دوستان در کامپيوتر بنده يک ويروسي افتاده که تمامي عکسهايم را که بالغ بر چند هزار عدد بوده و در يک پوشه هم ذخيره کرده بودم را پاک يا مخفي کرده هست . (عکسها برايم بسيار مهم و حياتي بوده هست) نمي دانم چگونه بايستي عکسهاي داخل پوشه ام را دوباره برگردانم خواهشاً يک راه درست حسابي و 100 درصد عملي به بنده پيشنهاد کنيد تا بر اين مشکل بزرگ فائق آيم . اگر در اين زمينه نياز به نرم افزار Recovery يا غيره هست لطفاً قويترين نرم افزار کاربردي و عملي را در اين زمينه به بنده معرفي کنيد . دوم اينکه : وقتي بخواهم فايلهاي داخل يک پوشه را برحسب نام مرتب کنم (arrange icons by =name) اصلاً کارنمي کند و از کار افتاده هست . با تشکر فراوان از حسن همکاريتان.
    عکس هایتان همه تو یک پوشه بوده؟ببینید پوشه حجمش چقدره؟اگه توش خالی بود ولی حجم داشت یعنی مخفی شده اند.شما از منوی tools همون پوشه برو روی ... folder options و از زبانه view از قسمت hidden files and folders گزینه show hidden files and folders را انتخاب و ok بزنید این طور همه ی فایل های مخفی نشان داده می شوند.بعد همه فایل ها را انتخاب و بعد کلیک راست کنید و پروپرتیز را انتخاب کنید و سپس در زبانه ی general تیک قسمت hidde را با یک بار کلیک چپ بردارید و ok بزنید.
    اما اگر در منوی tools گزینه ی folder options نداشتید به احتمال زیاد ویروس است.
    از دوستان دیگر هم کمک بگیرید.
    ================================================== ===============
    در ضمن دوستان ببخشید که من یک عکس بزرگ در یکی از پست هایم گذاشتم .خیلی هول بودم.الان اون عکسو بر داشتم و فقط آدرسشو در تگ کد قرار دادم.
    ممنون و ببخشید.
    Last edited by bahdar; 22-08-2007 at 12:22.

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز

اطلاعات شما خیلی کلی بود خیلی از تروجانها و ویروسها این کار را می کنند احتمالا این ویروس مشخصات فایلهای شما

را تغییر داده است و آنها را Hidden یا Super Hidden کرده است هر چند ویروسهایی هم وجود دارند که فایلها را پاک

می کنند . در مورد اول اگر شما گزینه های مربوطه ( نشان ندادن فایلهای Hidden یا Super Hidden ) را در قسمت View از

Folder Option را از حالت انتخاب خارج کنید فایلها ظاهر می شوند بعد می توانید مشخصات آنها را در قسمت Property

عوض کنید و یا آنها را به جای دیگر کپی کنید در ضمن حتما سیستمتان را با یک آنتی ویروس قوی اسکن و پاک کنید ولی

اگر با این کار فایلها ظاهر نشدند احتمالا ویروس آنها را پاک کرده است در این حالت قبل از هر کاری یک برنامه

Recovery نصب کنید تا فایلها را برگرداند بعد یک آنتی ویروس نصب و سیستمت را پاک کنید. من از آنتی ویروسها

کاسپرسکی نسخه 7 و از برنامه های Recovery برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا نرم افزار

Runtime GetDataBack برای سیستم فایل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را پیشنهاد می کنم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

راستی من چند روز پیش داشتم چند تا فایل دانلود می کردم و آنتی ویروسم بیت دفندر است هر فایل که می گرفتم اسکن می کردم هیچکدوم ویروس نداشت.حواسم نبود یکی رو اسکن نکردم همون ویروسی بود.(روش کلیک کرده بودم) هر کاری کردم پاک نشد و با نرم افزار unlocker که تو خود ویندوزه هم پاک نشد بعد یهو یه فایل عین همون نوتپد باز شد منم فکر کردم این کدهای ویروسه پاک کردم و سیو کردم تا ویروس از کار بیفته اما این نرم افزار unlocker بوده!از کار افتاد.از بعد همون ویروس بوده که این طور شد. بعد بیت دفندر رو انداختم به جونش اونم ویروسو پاک کرد.فکر کنم این از اثرات همون ویروس باشه چون بلافاصله بعد کلیک ویروس این طور شد.الان یادم اومد.این کمکی می کنه؟؟؟؟

پروفشنال Booseh_ye_Irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

14 ويروس يا جاسوسي به نام Applet.exe

خانم ها و آقايون سلام، وقت بخير

ديروز از پايگاهي ناشناس Fileي Download كردم كه Applet.exe نام داره. از قضا اين File يك تروجان، جاسوس، انگل يا ويروس از كار دراومده. چون به محضي كه Download كردنش تموم شد غيب شد؟! البته NOD32 به من هشدار داد ولي فكر كردم الكي گير داده.
    روي دستگاه من Spyware Doctor, Kaspersky Anti-Virus, NOD32 و Spyware Terminator نصبه. ولي چيزي خاصي پيدا نكردن، تنها يك جاسوس خفيف (Low Spy).

اگر كسي تونست راهنمايي كنه تا از تجربش من و ديگران سود ببريم.

ممنون و خداحافظ
    پنجشنبه، 1 شهريور 1386
    Last edited by Booseh_ye_Irani; 24-08-2007 at 03:08.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوستان.
    من مشکلم بدون عوض کردن ویندوز حل شد.
    techno جان یک فایل به من دادند که درست شد و الان همه ی اجرا میشه و ویروس نبوده.اگه خواستید برید به همون تایپیک.
    ممنون و خداحافظ.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

یک ویروس وارد کامپوتر من شده که باعث شده ابتدا قسمت show hidden files and folder غیر فعال بشه! یعنی با انتخاب گزینه show hidden files and folder در قسمت folder option هیچ تغییری رخ نمیده و فایل های مخفی معلوم نمیشوند.و ثانیا تعدادی از فولدرهای کامپوترم دارای پسوند exe شدند . و فولدر های اصلی مخفی شدند که دیگه قابل دیدن هم نیستند. یعنی به جای فولدر های قبلی، فولدر هایی با همون اسم و با پسوند exe در کنار فولدر اصلی ایجاد میشند و فولدر اصلی مخفی میشه.این ویروس با کپی کردن هر اطلاعاتی از سیستمی به سیستم دیگه انتقال پیدا میکنه.چند تا آنتی ویروس هم امتحان کردم جواب نداد. در ضمن نمی خوام ویندوز رو عوض کنم چون ویندوز اوریجینال لب تابه! می خواستم اگه کسی میتونه کمکم کنه. با تشکر

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

یک ویروس وارد کامپوتر من شده که باعث شده ابتدا قسمت show hidden files and folder غیر فعال بشه! یعنی با انتخاب گزینه show hidden files and folder در قسمت folder option هیچ تغییری رخ نمیده و فایل های مخفی معلوم نمیشوند.و ثانیا تعدادی از فولدرهای کامپوترم دارای پسوند exe شدند . و فولدر های اصلی مخفی شدند که دیگه قابل دیدن هم نیستند. یعنی به جای فولدر های قبلی، فولدر هایی با همون اسم و با پسوند exe در کنار فولدر اصلی ایجاد میشند و فولدر اصلی مخفی میشه.این ویروس با کپی کردن هر اطلاعاتی از سیستمی به سیستم دیگه انتقال پیدا میکنه.چند تا آنتی ویروس هم امتحان کردم جواب نداد. در ضمن نمی خوام ویندوز رو عوض کنم چون ویندوز اوریجینال لب تابه! می خواستم اگه کسی میتونه کمکم کنه. با تشکر
    سری به اینجا بزنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •