تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما دلایل ناکامی تیم ملی فوتبال ایران چیست؟

راي دهنده
186. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • سازمان تربیت بدنی

119 63.98%
  • فدراسیون فوتبال

144 77.42%
  • کادر فنی

74 39.78%
  • بازیکنان

80 43.01%
Multiple Choice Poll.
صفحه 101 از 224 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 2240

نام تاپيک: جام ملت‌های آسیا (AFC Asian Cup) | قطر 2011

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

می بینم که ملت از تحقیر عربستان کلی خوشحالن!
    پس ما هم تبریک می گیم این افتخار! رو.
    ولی حیف این باید جلو ایران 5 تا می خورد.

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

نه بابا شانش که نداریم! تو گروه ما می افتاد، از همه اگه 5 تا 5 تا می خورد، جلو ایران شاخ میشد و حیثیتی بازی می کرد !!
    آره خداییش! حالا حیثیتی بازی کردنشون یه طرف، گزارش جوات خیالاتی...ee... ببخشید! همون جواد جان خیابانی هم یه طرف!!
    موفقیت و عدم موفقیت تو جام ملتا یه چوب دوسر طلاست

اگه موفق نشیم که دوباره همون جو مرده برمیگرده به فوتبالمون

اگه موفق بشیم پشت سر این عنوان امثال سعیدلو و کفاشیان وقایم میشن و جاشون مستحکم تر میشه و تمام افتضاحاتی که به بار اوردن فراموش میشه

یکی از دلایلی که من هنوز رای ندادم تو این نظرسنجی همینه که نمیتونم خواسته قلبیم یا خواسته عقلیم رو برتری بدم به هم.
    منم دقیقا همین تفکر رو داشتم و دارم...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اما به نظرم نتیجه گیری ایران و البته ایضا قهرمانیش (ایشالا) از نتیجه نگرفتنمون در این دوره مثل دوره قبل منفعت بیشتری داره...
    هر چند کسی که بفهمه، میتونه نتیجه گیری تیم ملی رو از فوتبال تخیلیش تفکیک بده! مثل ایتالیایی ها که قهرمانیشون رو در ورلد کاپ داشتند و بهش افتخار می کردند و از طرفی به سیاهه کالچوپولی واقف بودند...
    کسی هم که نفهمه یا خودشو به نفهمی زده باشه، تیم ملی تو مرحله گروهی هم حذف میشد اونو افتضاح نمیدونست و یا شاید اونو نتیجه مثبتی قلمداد می کرد...
    چقدر دنبال این عکسه بودم... سایز کوچیکش رو داشتم اما بزرگش رو نه... مرسی! شاد شدیم!
    در کل خوشمون اوم پسرانه صحرا تو توفان شن قطر خفه شدن!! .واقعا حق همچین آدمایی که با رفتارشون یه ملت رو تحقیر می کنن (سوای از نتیجه ی فوتبالی) همینه!!

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این ژاپن میتونه برامون خیلی مشکل درست کنه
    مخصوصا اگه هافبکایه چپو راستش رو ارسالاشون دقتشونو بالا ببرن
    اگه به ژاپن بخوریم جنگه خطه میانیو بدجوری بهشون میبازیم.مگر اینکه هافبکامون از جون مایه بزارن
    از ضعفه خطه دفاعیه ما مهاجماشون میتونن خیلی خوب استفاده کنن خیلی فرصت طلبن

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بابا ما هرچی دنبال این 8 فروردین میگردیم چیز خوبی پیدا نمیکنیم!کاشکی یه فایل تصویری ازش بود...
    کمک کنید ممنون میشم....

اما اینو پیدا کردم تیم ملی که شاید نتونه اینطوری کنه اما دم ذوب آهنیا گرم

آخرین نیوز:این تصویر یادگاری به یاد ماندنی پیروزی ذوب آهن در ورزشگاه کینگ فهد است ، زمانی که ذوبی ها با شیطنت برد را با حرکتی جالب جشنمی گرفتند
    دوست عزیز 8 فروردین روزی که علی دایی سرمربی تیم ملی بود و با عربستان تو ازادی بازی داشتیم و 1 به 0 هم جلو بودیم .تا اینکه یه گل خوردیم از رو کرنر.ولی حدود دقیقه(اگه اشتباه نکنم)73 74 گل دوم هم خوردیم وباختیم.در انتخابی جام جهانی 2010 .و علی دایی اخراج شدش.
    بازیکنان عربستان بعد از برد دقیقا همین حرکات ذوبی ها رو انجام دادند و به خوشحالی پرداختند.
    ولی ذوب اهن تو جام باشگاه ها به تیم عربستانی خوردن و تو عربستان این تیم رو شکست دادند.همون بازی که کاپیتان فعلی کره جنوبی اواخر بازی با لگد به عمد کوبید تو پای خلعتبری و اخراج شد.
    بعد از بازی ذوبی ها این حرکات (عکس بالا) رو به تلافی حرکات خودشون نجام دادند.
    حل ایت؟(sole it)

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دل نوشته:بچه ها من هم نسبت به نتیحه تیم ملی ابهام دارم .از طرفی موفقیت در خاک عربها و از طرفی پوشاندن عیب های بزرگ مدیران با موفقیت احتمالی اون هم در خاک کشوری که با تدبیر مسولانشان کولاک کردند و جام جهانی را گرفتند که خواهان گردن کلفتی داشت.نمیدونم شاید این ضرب المثل صدق کنه("جلو ضرر را هر وقت بگیری منفعته").
    بهرحال بهترین راه و تنها ترین راه اینه که بشنیم و ببینیم سرنوشت چی حکم میکنه

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

دوستان برای تبدیل انواع مختلف فایل ها مخصوصا فایل های افیس از این سایت استفاده کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کـاربـر بـاسـابـقـه mohsen_gh1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    در جای خشک و خنک، دور از دسترس اطفال

پيش فرض

آی حال کردم این عربستان اینجوری سوراخ شد...خدا کنه قطر هم با خاک یکسان بشه.

آخر فروم باز LiverBarca's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Tab

پيش فرض

من هم به نوبه ی خودم پیروزی شکوه مندانه ی عربستان رو تبریک میگم
    فقط یه خورده زیادی باشکوه بود

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این هم عکسی که از دل اون لینک (یا فایل اکسل) چند صفحه قبل بیرون کشیده شده امیدوارم ابهامات رو برطرف کنه

آخر فروم باز caca_caca888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز 8 فروردین روزی که علی دایی سرمربی تیم ملی بود و با عربستان تو ازادی بازی داشتیم و 1 به 0 هم جلو بودیم .تا اینکه یه گل خوردیم از رو کرنر.ولی حدود دقیقه(اگه اشتباه نکنم)73 74 گل دوم هم خوردیم وباختیم.در انتخابی جام جهانی 2010 .و علی دایی اخراج شدش.
    بازیکنان عربستان بعد از برد دقیقا همین حرکات ذوبی ها رو انجام دادند و به خوشحالی پرداختند.
    ولی ذوب اهن تو جام باشگاه ها به تیم عربستانی خوردن و تو عربستان این تیم رو شکست دادند.همون بازی که کاپیتان فعلی کره جنوبی اواخر بازی با لگد به عمد کوبید تو پای خلعتبری و اخراج شد.
    بعد از بازی ذوبی ها این حرکات (عکس بالا) رو به تلافی حرکات خودشون نجام دادند.
    حل ایت؟(sole it)
    دستت درد نکنه
    حلد دیس
    ما که درست یادمون نیومد شاید مسافرتی جایی بودیم...
    اون قسمت بولد شده جریمش فقط اخراجه؟ مثلا یارو یه لگد بزنه طرفو ناکار کنه(بزنه جای حساس)
    راستی عربستان اون موقع که مارو برد شانس صعود داشت؟یا بردش فقط مانع ما شد؟

---------- Post added at 11:43 PM ---------- Previous post was at 11:42 PM ----------

چقدر دنبال این عکسه بودم... سایز کوچیکش رو داشتم اما بزرگش رو نه... مرسی! شاد شدیم!
    در کل خوشمون اوم پسرانه صحرا تو توفان شن قطر خفه شدن!! .واقعا حق همچین آدمایی که با رفتارشون یه ملت رو تحقیر می کنن (سوای از نتیجه ی فوتبالی) همینه!!
    باز خوبه مفید واقع شد

---------- Post added at 11:44 PM ---------- Previous post was at 11:43 PM ----------

قیافه ی شماره ی 31 خیلی باحاله
    کسی اسمای اینارو میگه؟

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

ما هیچی از فوتبال نمیدونیم

---------- Post added at 11:45 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

الانم موقع امتحانات علاقه مند شدم ... وگرنه چیکارش دارم؟!

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

------------------------

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •