تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 1291 اولاول ... 51919798991001011021031041051111512016011101 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 12901

نام تاپيک: Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

دوستان DNS این وایمکس ایرانسل چیه ؟

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ممنون دوست عزیز!
    1. از اونجایی که من فقط برای دانلود میخوام ، پس میتونم روی 100 گیگ برای هر ماه حساب کنم؟
    2. یعنی به این کار ندارن که طرف توی اون شرکت شاغل هست یا نه؟
    خودم باهاشون تماس گرفتم و جواب سوالا رو گرفتم :
    ١. ميگن نا محدود هم محدوديت حجمى داره ولى فعلا چيزى به ما ابلاغ نشده و شما هر چقدر ميتونى دانلود كن! هنوز هم كسى از سقف ما عبور نكرده!
    ٢. فقط يه معرفى نامه از يه شركت گير بيارين تمومه! اصلا به چيزه ديگه اى كار ندارن. اينكه شما كى هستى و با شركت چه نسبتى دارى!

3. این کاربر از lurenzo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوستان DNS این وایمکس ایرانسل چیه ؟
    DNS هایی که روی وایمکس ایرانسل به طور خودکار ست می شه:
    92.42.49.3
    8.8.8.8

البته همون طور که می دونید دومی همون DNS گوگل هست.

5. این کاربر از 3jokes_x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

خودم باهاشون تماس گرفتم و جواب سوالا رو گرفتم :
    ١. ميگن نا محدود هم محدوديت حجمى داره ولى فعلا چيزى به ما ابلاغ نشده و شما هر چقدر ميتونى دانلود كن! هنوز هم كسى از سقف ما عبور نكرده!
    ٢. فقط يه معرفى نامه از يه شركت گير بيارين تمومه! اصلا به چيزه ديگه اى كار ندارن. اينكه شما كى هستى و با شركت چه نسبتى دارى!
    این یک نکته رو مواظب باش فردا میگیری یهو میگن تو همین 1 هفته به ما ابلاغ شد.
    بهتره به فکر مبین نت باشی البته اگر تحت پوشش او هستی چون مبین نت این سیاست رو نداره.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام خدمت همه . میخواستم بدونم سرویس 128 و 256 وایمکس هرکدوم چقدر سرعت دانلود میدن ؟

پروفشنال lurenzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

این یک نکته رو مواظب باش فردا میگیری یهو میگن تو همین 1 هفته به ما ابلاغ شد.
    بهتره به فکر مبین نت باشی البته اگر تحت پوشش او هستی چون مبین نت این سیاست رو نداره.
    دوست عزیز سلام!

بنظر من هر شرکتی توی این مملکت اینترنت ارائه بده از قوانین مملکت تبعیت میکنه و این قانون هم من درآوردی ایرانسل نیست!( اینو بگم که من طرفدار ایرانسل نیستم.حتی یک هفته هم نمیشه که سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم و هیچوقت با ایرانسل سرو کار نداشتم!!!) اون شرکت هم مطمئن باش چنین قانونی خواهد داشت!
    حالا من بگم که با دو تا از اپراتور های ایرانسل صحبت کردم که میگفتن آقا اصلا شما هیچوقت به سقف تعیین شده هم نمیرسی.یکیشون میگفت شما مگه میتونی 200 گیگ در ماه دانلود کنی؟ پس نگران نباش! یکی دیگشون هم وقتی بهش گفتم مثلا در ماه میخوام 130 گیگ دانلود کنم ، گفت شما بهترین شرایط رو در نظر گرفتی و ما هم تا حالا موردی نداشتیم که سقف دانلود رو رد کرده باشه!
    مبین نت توی تهران پوشش مثل ایرانسل نیست! بعد قیمت نامحدودشون برابره فقط ایرانسل تا حدودی کیفیتش معلومه ولی مبین نت معلوم نیست کیفیتش چجوریه و فقط حدس و گمان میشه زد!

1. حالا مشکل من چیه؟ به من هم طبق معمول گفتن باید مودم فضای باز استفاده کنی! حالا با توجه به وضعیت خونه ما بنظرتون حرفشون درسته؟
    ایرانسل موبایلش توی خونه ما خیلی بد آنتن میده ولی وقتی میری روی پشت بوم عالی آنتن میده! من میگم میشه مودم وای فای بگیرم و توی خونه بگردم ببینم کجا خوب آنتن میده یا مثلا بذارمش توی تراس؟ (کسی تجربه مشابهی داشته؟)

2. اگر مودم فضای باز بگیرم میشه با سیم تلفن وصلش کنم به مودم ADSL خودم که وایرلس هست؟ و اینترنت بصورت وایرلس بشه برای سایر وسایل؟

3. کد امنیتی رو قرار هست بردارن؟ کی؟

4.اصلا به هیچ وجه راه نداره که مودم رو روشن کردی خودش اتومات به اینترنت وصل بشه؟

5. از همه مهمتر اینکه وایمکس ایرانسل قطعی داره؟ اگه داره در چه حده؟ نرم نامحدود بگیرم بعد همش قطع باشه!!!

ممنون میشم راهنمایی کنید...
    Last edited by lurenzo; 16-08-2010 at 02:33.

داره خودمونی میشه amir_68's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

سلام خدمت همه . میخواستم بدونم سرویس 128 و 256 وایمکس هرکدوم چقدر سرعت دانلود میدن ؟
    سلام.سرعتا همه واقعیه یعنی 128 حداکثر تا 16 و 256 هم حداکثر تا 32 سرعت دانلود دارن.

10. 2 کاربر از amir_68 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

دوست عزیز سلام!

بنظر من هر شرکتی توی این مملکت اینترنت ارائه بده از قوانین مملکت تبعیت میکنه و این قانون هم من درآوردی ایرانسل نیست!( اینو بگم که من طرفدار ایرانسل نیستم.حتی یک هفته هم نمیشه که سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم و هیچوقت با ایرانسل سرو کار نداشتم!!!) اون شرکت هم مطمئن باش چنین قانونی خواهد داشت!
    حالا من بگم که با دو تا از اپراتور های ایرانسل صحبت کردم که میگفتن آقا اصلا شما هیچوقت به سقف تعیین شده هم نمیرسی.یکیشون میگفت شما مگه میتونی 200 گیگ در ماه دانلود کنی؟ پس نگران نباش! یکی دیگشون هم وقتی بهش گفتم مثلا در ماه میخوام 130 گیگ دانلود کنم ، گفت شما بهترین شرایط رو در نظر گرفتی و ما هم تا حالا موردی نداشتیم که سقف دانلود رو رد کرده باشه!
    مبین نت توی تهران پوشش مثل ایرانسل نیست! بعد قیمت نامحدودشون برابره فقط ایرانسل تا حدودی کیفیتش معلومه ولی مبین نت معلوم نیست کیفیتش چجوریه و فقط حدس و گمان میشه زد!

1. حالا مشکل من چیه؟ به من هم طبق معمول گفتن باید مودم فضای باز استفاده کنی! حالا با توجه به وضعیت خونه ما بنظرتون حرفشون درسته؟
    ایرانسل موبایلش توی خونه ما خیلی بد آنتن میده ولی وقتی میری روی پشت بوم عالی آنتن میده! من میگم میشه مودم وای فای بگیرم و توی خونه بگردم ببینم کجا خوب آنتن میده یا مثلا بذارمش توی تراس؟ (کسی تجربه مشابهی داشته؟)

2. اگر مودم فضای باز بگیرم میشه با سیم تلفن وصلش کنم به مودم ADSL خودم که وایرلس هست؟ و اینترنت بصورت وایرلس بشه برای سایر وسایل؟

3. کد امنیتی رو قرار هست بردارن؟ کی؟

4.اصلا به هیچ وجه راه نداره که مودم رو روشن کردی خودش اتومات به اینترنت وصل بشه؟

5. از همه مهمتر اینکه وایمکس ایرانسل قطعی داره؟ اگه داره در چه حده؟ نرم نامحدود بگیرم بعد همش قطع باشه!!!

ممنون میشم راهنمایی کنید...
    1. آنتن دهی موبایل با وایفای لزوما شبیه هم نیست، حتی اگه فرستنده ها یک جا باشند با توجه به فرق داشتن فرکانس، موانع طبیعی تاثیر متفاوت روی امواج می گذارن.
    2. با تجربه من، آنتن دهی مودم در طبقات بالا با طبقات پائین خیلی فرق می کنه، شما اگه حتی مودم داخلی رو روی پشت بام وصل کنی (کنار کولر مثلا) و با سیم شبکه با طول کافی وصل کنی به کامپیوتر احتمالا جواب می گیری
    3. ؟
    4. فکر نکنم بشه، من که مودم رو خاموش نمی کنم با این وجود گهگاه قطع می شه و باوجود روشن بودن کامپیوتر و مودم کد رو دوباره باید وارد کرد
    5. هفته اخیر قطعی زیاد بود و سرعتش هم کم بود، 2-3 هفته قبلش اینجور نبود

12. این کاربر از wimaxuser بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه hengameh20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سرعت ها که در همون حد ADSl ه

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام .

اول اینکه با لپ تاپ میشه از وایمکس ایرانسل استفاده کرد ( بدون مودم از طریق WiFi و اگر نمیشه مودم کوچیک واسه وایمکس هم گیر میاد ؟

مخلصیم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •