تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 120 اولاول ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 1191

نام تاپيک: معرفی گوشی LG KM900 Arena با اینترفیس اس کلاس و دوربین 5 مگاپیکسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

اين تاپيك چه خلوت شده چه اتفاقي افتاده ؟الان اين گوشي توي بازار ناياب شده . قديمي شده يا نه سياست بازاره يا مشكلي چيزي هست؟
    ما كه رفتيم علاالدين رو زيرو رو كرديم آخر يه دونه پيدا كرديم 245 تازه يارو به زور ميخواست 20 تومن هم بابت پارتيشن بندي و هم نرم افزار بريزه با گارانتي!!!! كه با دعوا نذاشتيم البته يه لحظه گوشي رو برد پشت پيشخوان و آورد كه نفهميديم چكار كرد و گفت رجيسترش كرده.
    حالا چند تا درخواست و سئوال :
    1- محافظ صفحه براي اين گوشي پيدا نكردم دوستان اگه جايي رو سراغ دارن معرفي كنن يكي گفت محافظ بزرگتر بگير و كوتاهش كن اما فكر كنم خيلي جالب نشه
    2- اگه باتري قويتر مثلا" 1300 بندازم مشكلي پيش مياد؟
    3- كلا" لوازم جانبي گوشيهاي الجي رو از كجا تهيه كنيم؟
    4- فروشنده مي گفت اكه نرم افزار خودش نريزه و ويروس بگيره گارانتي باطله ؟ آيا راست مي گفت اگه آره آنتي ويروس چي بريزم خوبه؟

حالا بايد وقت بذارم اين صد صفحه رو بخونم ببينم دوستان چي گفتن راجع به اين گوشي

2. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال rozysara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اين تاپيك چه خلوت شده چه اتفاقي افتاده ؟الان اين گوشي توي بازار ناياب شده . قديمي شده يا نه سياست بازاره يا مشكلي چيزي هست؟
    ما كه رفتيم علاالدين رو زيرو رو كرديم آخر يه دونه پيدا كرديم 245 تازه يارو به زور ميخواست 20 تومن هم بابت پارتيشن بندي و هم نرم افزار بريزه با گارانتي!!!! كه با دعوا نذاشتيم البته يه لحظه گوشي رو برد پشت پيشخوان و آورد كه نفهميديم چكار كرد و گفت رجيسترش كرده.
    1- محافظ صفحه براي اين گوشي پيدا نكردم دوستان اگه جايي رو سراغ دارن معرفي كنن يكي گفت محافظ بزرگتر بگير و كوتاهش كن اما فكر كنم خيلي جالب نشه
    4- فروشنده مي گفت اكه نرم افزار خودش نريزه و ويروس بگيره گارانتي باطله ؟ آيا راست مي گفت اگه آره آنتي ويروس چي بريزم خوبه؟

1 محافظ که یکی خودش داره و نیازی نیست شما یه محافظ دیگه بندازید صفحش مقامه
    2 در مورد باتری نمیتونم چیز خاصی بگم فقط تو فروم های خارجی باتری تا 1800 هم داشت این گوشی فقط مهم اینه گا باطری مناسب با سایز گوشی براش پیدا کنی
    3 در مورد لوازم جانی توی پایتخت من خبری ندارم
    4 کلا از این موبایل فروش ها کثیف تر و حروم خورتر ندیدن اخه گوشی جاوا مگه ویروس میگیره تازه اگه جاوا گیریم ویروس گرفت اخه ویروس چیکار به گارانتی داره مگه موریانه هستش که گارانتی رو بخوره

---------- Post added at 10:55 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

دوستان GPS آرنا قابلیت ردیابی مسیر و آدرس دادن رو داره ؟ مثل برنامه GPS نوکیا . یا فقط صرفا موقعیت گوشی رو روی نقشه نشون میده ؟
    بله خوشبختانه google map خود گوشی امکانات جالبی داره از جمله پیدا کردن محل خاص و یا مسیر دو نقطه خاص و همچنین فاصله این دو نقطه تنها ایرادش پولی بودنشه

4. 4 کاربر از rozysara بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

شانس رو ببین ! نایاب شد گوشی ؟؟ منم میخواستم بخرم !

6. 2 کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

1 محافظ که یکی خودش داره و نیازی نیست شما یه محافظ دیگه بندازید صفحش مقامه
    2 در مورد باتری نمیتونم چیز خاصی بگم فقط تو فروم های خارجی باتری تا 1800 هم داشت این گوشی فقط مهم اینه گا باطری مناسب با سایز گوشی براش پیدا کنی
    3 در مورد لوازم جانی توی پایتخت من خبری ندارم
    4 کلا از این موبایل فروش ها کثیف تر و حروم خورتر ندیدن اخه گوشی جاوا مگه ویروس میگیره تازه اگه جاوا گیریم ویروس گرفت اخه ویروس چیکار به گارانتی داره مگه موریانه هستش که گارانتی رو بخوره[COLOR="Silver"]
    ممنون از پاسخ هاتون.
    والله محافظ تو كارتنش نيست احتمال دو دره كردنش توسط فروشنده رو ميدم.
    فقط دوستان لطف كنند محل مطمئني براي خريد لوازم جانبي معرفي كنند ممنون ميشم. به نظر شما خود پارس كامتل نداره؟

جاي اين درخواست اينجا نيست اما كسي ميتونه كمك كنه راه سريعتري براي مرور اين 100 صفحه بگه. من هميشه از حالت پرينت استفاده مي كنم ولي نمي دونم چرا فقط گزينه نمايش 10 تاپيك رو ميده در حاليكه در تاپيكهاي ديگه گزينه نمايش 40 تاپيك رو هم ميده. ممنون
    Last edited by رضا; 20-12-2010 at 15:46.

8. این کاربر از رضا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

رفتی پیش خود ناکسه کلاهبردارش به منم گفت اگر فلش نشه گارانتی باطله گفتم رسید بده میگه تو کامپیوتر زدیم
    همون جا می دادی برات روکش کربن هم می کشید دیگه با ناخن کنده نمی شه . امیدوارم اینو تو پاچمون نکرده باشه خیلی سوز داره
    من نمی دونم اینا این همه رو گوشی میخورن سیرمونی ندارن بازم سر ملت کلاه میذارن

10. 2 کاربر از mx_2dar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

4 کلا از این موبایل فروش ها کثیف تر و حروم خورتر ندیدن اخه گوشی جاوا مگه ویروس میگیره تازه اگه جاوا گیریم ویروس گرفت اخه ویروس چیکار به گارانتی داره مگه موریانه هستش که گارانتی رو بخوره
    دیگه شورش رو آوردن!!! چه دروغ هایی که نمی بافن!!!! چه کلاه برداری ها که نمی کنن.......رفته بودم ویو بخرم هم از این چرت و پرت ها (نرم افزار و...) شنیدم....

شانس رو ببین ! نایاب شد گوشی ؟؟ منم میخواستم بخرم !
    کلا بازار عجیب شده باور کن گوشی های زیادی هستن که من تو بازار اصلا پیدا نکردم با اینکه زیاد عمر نداشتن.....اصلا همین ویو رو هم کمتر کسی داشت!!!!

12. 2 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من امروز یه آرنا دست دو تمیز پیدا کردم که با آکبند فرقی نداشت در ظاهر ، باهاش کار کردم انصافا گوشی خوبی هست ، تاچش هم برخلاف نظر دوستان از آیفون بهتر نباشه بدتر نیست ، بسیار روون و بی نقص کار میکرد ، کیفیت ال سی دی ، کیفیت صدا همه چیش عالی بود .
    قیمت 160 میگفت ، به نظرتون می ارزه بگیرم ؟ در ضمن از سری های اول آرنا بود ظاهرا و روش کابل TV هم داشت

14. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

قیمت 160 میگفت ، به نظرتون می ارزه بگیرم ؟ در ضمن از سری های اول آرنا بود ظاهرا و روش کابل TV هم داشت
    چند وقته داره طرف؟! گارانتی داره هنوز؟! در کل آرینا با این قیمت میارزه اگه سالم باشه و مشکلی نداشته باشه....ولی تا میتونی بیار پایین! البته بعید میدونم چون همینجوریش یارو خیلی ضرر کرده به نظرم....

الان نوش فکر کنم تا 230 هم پیدا بشه....شایدم کمتر من اطلاع ندارم...

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مال مغازه دار هست ولی رسما با نو فرقی نداره ، مهلت 48 ساعته تست داده بهم .
    گارانتی هم نداره ، ظاهرا تو ایران نخریده و از اونور اومده که روش کابل tv هست ، تنها ایرادی که توش دیدم این هست که درپوش پورت گوشی که کشویی هست یکم شل شده و کامل بسته نمیشه وگرنه هیچ ایراد دیگه ای نداشت .
    امروز کل تهران رو گشتم فقط یکجا پیدا کردم که آرنا آکبند داشت که 230 میداد و 1 ریال هم پایینتر نیاورد

آقا من دودل هستم ، به نظرتون می ارزه با این اوصاف بگیرم ؟

17. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

آقا من دودل هستم ، به نظرتون می ارزه با این اوصاف بگیرم ؟
    اگه سالمه و مشکلی نداری (در کل) خوب معلومه میارزه قیمتش خیلی خوبه....مخصوصا اینکه مهلت تست 48 ساعته داده دیگه خیالت راحته همه چی رو تست میکنی.......شما داری 70 تومن ارزون تر میگیری ولی خیلی با نوش فرقی نداره و تازه کابل تی وی هم داره! گارانتی هم مطمئنا نداره دیگه درسته؟! ولی بازم خوبه....

شما با این پول بهترین گوشی تاچ آکبندی که گیرتون میاد ویو 525 هستش که تنها برتری هاش داشتن سیستم عامل، باتری بهتر و صفحه نسبتا بزرگتر (3.2 اینچ) هستش که در عوض آرینا ها هم برتری بسیار زیادی داره که جا نیست بگم خودتون بهتر میدونید.... حالا میمونه این مسئله که شما سیستم عامل میخواید یا خیر....

ولی یه نکته همینجا بگم: از نظر خودم آرینا گوشی بسیار خوبیه (مخصوصا با این قیمت که نمونش پیدا نمیشه)، ولی باز میپرسم، از خریدتون مطمئن هستید، یعنی مورد خاصی نیست که بپرسید تا بعدا دعواتون رو سر ما خالی نکنید؟! اهل نصب نرم افزار که نیستی انشالله؟! از باتری هم نباید زیاد انتظار داشته باشی!!! میدونی که بگراند هم نمیشه توش عوض کرد متاسفانه.....

نمی خوام منصرفت کنم ولی اینهارو میگم تا بعدا دچار مشکل نشیم اینجا....از این موارد بعضا پیش اومده.....به هر حال هر گوشی یه مشکلی داره....ولی خودم از گوشی مشابه آرینا (ویوتی اسمارت) که دارم خیلی راضیم چون در حد انتظارات خودمه: موزیک، اینترفیس، تاچ، زیبایی، دوربین (هر چند جندان جالب نیست )، امکانات امروزی (وای فای، جی پی اس و...) و علی الخصوص مارک الجی!

میگم حالا این بارو کجا هست بگو شایدم خودم برم ازش بخرم (شوخی)
    Last edited by Michael Ropy; 23-12-2010 at 21:48.

19. این کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •