تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 380 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 3794

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

اگه نباشه جاش خالی می مونه relax_l3oy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام وقتی میخوام با IDM دانلود کنم، هنگامی که به اینترنت متصل میشم،حدود 30 ثانیه طول میکشه کهIDM به صورت اتوماتیک شروع به دانلود کند میخواستم بدونم راهی هست که تا کانکت میشه شروع به دانلود کنه؟باتشکر

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

با سلام وقتی میخوام با IDM دانلود کنم، هنگامی که به اینترنت متصل میشم،حدود 30 ثانیه طول میکشه کهIDM به صورت اتوماتیک شروع به دانلود کند میخواستم بدونم راهی هست که تا کانکت میشه شروع به دانلود کنه؟باتشکر

شما لیست دانلود تعریف کردی و تعیین کردی که هر زمان ویندوز اومد بالا و اینترنت متصل شد دانلود یکسری فایل از قبل تعیین شده شروع بشه
    روی آین Schedule کلیک کنید و در قسمتسمت چپ در بخش Queues اشکال آیکن مانند میبینی روی هر یک کلیک کنید و سپس در قسمت سمت راست اون پنجره برسی کنید که تیک گزینه Start Download On IDM Startup نخورده باشه
    موفق باشید

3. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه relax_l3oy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

شما لیست دانلود تعریف کردی و تعیین کردی که هر زمان ویندوز اومد بالا و اینترنت متصل شد دانلود یکسری فایل از قبل تعیین شده شروع بشه
    روی آین Schedule کلیک کنید و در قسمتسمت چپ در بخش Queues اشکال آیکن مانند میبینی روی هر یک کلیک کنید و سپس در قسمت سمت راست اون پنجره برسی کنید که تیک گزینه Start Download On IDM Startup نخورده باشه
    موفق باشید
    دوست من کاری که گفتید انجام دادم هیچ تاثیری نداشت, اگه idm این قابلیت رو نداره لطف کنید نرم افزاری معرفی کنید که تا به اینترنت کانکت بشم،بلافاصله دانلود کنه با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

دوست من کاری که گفتید انجام دادم هیچ تاثیری نداشت, اگه idm این قابلیت رو نداره لطف کنید نرم افزاری معرفی کنید که تا به اینترنت کانکت بشم،بلافاصله دانلود کنه با تشکر

من تو متن بالا به اشتباه گفتم تیک نخوره باشه و باید میگفتم تیک خورده باشه
    شما فایل هاتون رو که تو IDM هست کلیک راست کن روش و MOVE TO QUEUE رو بزن و بفرستشون برن تو یک لیست دانلود و بعد اون لیست دانلود رو تیک گزینه START DOWNLOAD ON IDM STARTUP رو بزن و به همین راحتی
    این که میگید 30 ثانیه طول میکشه تا دانلود کنه خوب یه مدت زمانی نیاز هست که بخواد دانلود رو شروع کنه و این برای همه نرم افزار ها صدق میکنه حالا یکی شاید 10 ثانیه کمتر

6. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام من در حال گرفتن فایل 370 مگابایتی بودم با استفاده از نرم افزار Internet Download Manager که پس از گرفتن 80درصد از فایل لینک دانلود خراب شد . حالا راه حلی است که بتونم با استفاده از لینک جدیدی ، ادامه فایلم را دانلود کنم ؟

حـــــرفـه ای ask_bl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام من در حال گرفتن فایل 370 مگابایتی بودم با استفاده از نرم افزار Internet Download Manager که پس از گرفتن 80درصد از فایل لینک دانلود خراب شد . حالا راه حلی است که بتونم با استفاده از لینک جدیدی ، ادامه فایلم را دانلود کنم ؟
    ویرایش شد
    پست بعدی کاملتره
    Last edited by ask_bl; 08-10-2010 at 16:12.

9. این کاربر از ask_bl بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dew Drop's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. 3 کاربر از Dew Drop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام
    من داشتم يه فايل GiG 2.5 با IDM دان ميكردم، وستش error داد، از
    Downloads -> Options -> Connection -> default max. conn. number/ changed from 8 to 16
    دوباره ادامه داد، ولي الان دوباره همون error ميده و ديگه هيچي دان نميكنه، حتي يه لينك ديگم اضافه كردم، اونو دان ميكنه ولي اين هنوز رو صفره و dc ميشه. فقط 50 meg مونده. ديگه نميدونم چيكارش كنم.
    يه سوال ديگه، اين فايلي كه الان تا اينجاش دان كرده كجا save شده؟ ميشه به يه سيستم ديگه يا شايد download manager ديگه يا يه برنامه ي دان ديگه انتقال داد؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت

پيش فرض

اگه قابلیت Resume داشته باشه فایل دانلودی شما امکانش هست و الا ممکنه فایل مدت دار باشه که باید لینک جدید رو از اون سایت ارائه دهنده اون فایل مجدد بگیری و تو IDM وارد کنی که ادامه فایل رو بگیره و اگه قابلیت Resume موجود نباشه امکانش نیست ه ادامه فایل رو بخواهید بگیرید

14. 2 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    یزد - میبد

پيش فرض

سلام
    آقا من یه مشکلی با idm درام . من یه فایلی رو واسه دانلود بهش معرفی میکنم و حدود 1 مگ اون رو دانلود میکنم تا مطمئن بشم لینک سالمه بعد cancel رو میزنم ( متوجه شدم وقتی paus رو میزنم و میزارم تا ساعت 1 به بعد دانلود کنه چون اینترنت پرسرعت دارم مینویسه مدت زمان زیادی در این حالت بوده و time out شده و دیگه دانلود نمیکنه) خیلی زیاد ممکنه که موقع دانلود وقتی به این فایل میرسه دانلود نمیکنه و همینجوری میمونه تا صبح میخام بدونم راهی وجود داره که به برنام ه بفهمونیم هر طور شده اقدام به دانلود این فایل کن؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •