تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین سرویس دهنده adsl رو انتخاب کنید (از هر نظر)

راي دهنده
1056. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • داتک (www.datak-telecom.com)

182 17.23%
  • سپنتا (www.sepanta.net)

130 12.31%
  • پارس آنلاین (www.parsonline.net)

204 19.32%
  • شاتل (www.shatel.ir)

148 14.02%
  • ندارایانه (www.neda.ir)

34 3.22%
  • موارد دیگر

167 15.81%
  • آسیا تک (www.asiatech.ir)

159 15.06%
  • شهراد (www.shahrad.net)

21 1.99%
  • فن آوا (www.fanava.com )

11 1.04%
صفحه 101 از 645 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 6447

نام تاپيک: بررسی سرویس دهنده های Adsl : اینترنت پر سرعت

داره خودمونی میشه saman100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

Mr Saman merci az tozihat va rahnamai ke kardin.faghat man motvajeh yek chiz nashodam onam inke man sorate 256 az sherkate parsi net tagaza konam chetor shabha 512 behem midan yani in sorate 512 barye hameye user hashoneh ke ba har sorati ke az in sherkat accunt gherftane?darmorede mahdodiate down ke ghoftid 30 mag hast va rozah 35 mag be che soarte?rajebe DATAK ham aghe az nazre keyfiytesh download nazreton chie.man mamolan shodeh pc moghi ke az SEPNTA accunte adsl dashtam 5 ela 6 rooz ham roshan mizashtam mamoln pc zaid roshane alabte onam bekhatre down load va inke man az emule esftfadeh mikonam.alabte az sohbat haye bachah to in site didam bazi sherkata mesel inke mahdodiat barye hata pc2 pc ghael shodan ke alabte man didam faght sherkate ASIA tek injorie vali baghye sherkatharo nemidonam .montazre javbe shoma hastam mamnon

بله برای تمام یوزرها این مورد هست هر سرعتی که باشند شبها از ساعت 3 تا 8 با سرعت 512 مجانی میتونند دانلود کنند.
    در ضمن محدودیت دانلود 30 گیگ نیست ،من گفتم اگه هر شب از اکانت مجانیتون استفاده کنید در طول ماه 30 گیگابایت میتونید دانلود کنید چون با سرعت 512 ساعتی 200 مگابایت میشه دانلود کرد هر روز 5 ساعت رایگان دارید میشه 1 گیگابایت که میشه ماهی 30 گیگابایت .محدودیت روزانتون هم نسبت به پولی که میخواید بپردازید متفاوته ولی من سرویس 10 گیگش رو پیشنهاد میکنم که میشه ماهی 25000 تومن.
    البته من خودم از داتک سرویس 128 نامحدود دارم که اگه 24 ساعته هم کامپیوترم رو روشن بزارم بازم ماهی 30 گیگ بیشتر نمیشه چون با 128 ساعتی 40 مگابایت بیشتر نمیشه دان کرد اونم اگه با بالاترین سرعتش یعنی 16 کیلوبایت باشه!
    حالا شما حساب کن با روزی 5 ساعت 30 گیگ رو بزنی بهتره یا با روزی 24 ساعت!

آخر فروم باز ebinem173's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز شرکت سپنتا تنها شرکتی است که به شما اجازه دانلود از برنامه هایی مثل emule و دیگر برنامه های
    p2p رو به شما میده تمامی شرکتهای سرویس دهنده که بدون محدودیت حجمی هستن این برنامه ها رو بستن پس به این نکته توجه کن اگه می خوای از داتک یا اسیاتک یا پارس انلاین بگیری باید به غیر از پول adsl شما باید 3000 دیگه هم پول بدی تا ------ بخری تا محدودیت نداشته باشی که اینم باز همون قیمت سپنتا برات در می یاد البته اگه ازشون 6 یا 12 ماه بگیری برات همون میشه پس دوستانی که میگن سپنتا چرا گرون میده یکی از دلایلش همین بود که گفتم تازه فیلترنگش هم خیلی کمه
    در مورد سئوالی که داشتی باید بگم شرکت هایی شبها به صورت رایگان با سرعت بالا اجازه دانلود می دن باید بگم شما با یک یپزر و پسوردی وارد می شی که تمام مشترکین اون شرکت هم از اون استفاده می کنن حالا فرض کن که همه مثل خودت باشن و می خوان دانلود کنن
    خواهش میکنم تا از چیزی مطمین نیستید در موردش قضاوت نکنید
    من 2 ساله که از داتک استفاده میکنم و محدویت حجمی هم ندارم و تا به امروز بیشترین دانلود رو از طریق برنامه های p2p داشتم فایلهای تورنت رو هم به راحتی میتونم دانلود کنم
    با اینکه از داتک راضی نیستم ولی واقعیتها رو نمیشه نگفت

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خواهش میکنم تا از چیزی مطمین نیستید در موردش قضاوت نکنید
    من 2 ساله که از داتک استفاده میکنم و محدویت حجمی هم ندارم و تا به امروز بیشترین دانلود رو از طریق برنامه های p2p داشتم فایلهای تورنت رو هم به راحتی میتونم دانلود کنم
    با اینکه از داتک راضی نیستم ولی واقعیتها رو نمیشه نگفت
    دوست عزیز اولا من به نظرتون کاملا احترام می ذارم ولی اگه به صفحه های قبل که دوستان هم نوشتن یه نگاه کوچلو بندازی خودت متوجه میشی که تنها من این حرف رو نمی زنم.....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بله برای تمام یوزرها این مورد هست هر سرعتی که باشند شبها از ساعت 3 تا 8 با سرعت 512 مجانی میتونند دانلود کنند.
    در ضمن محدودیت دانلود 30 گیگ نیست ،من گفتم اگه هر شب از اکانت مجانیتون استفاده کنید در طول ماه 30 گیگابایت میتونید دانلود کنید چون با سرعت 512 ساعتی 200 مگابایت میشه دانلود کرد هر روز 5 ساعت رایگان دارید میشه 1 گیگابایت که میشه ماهی 30 گیگابایت .محدودیت روزانتون هم نسبت به پولی که میخواید بپردازید متفاوته ولی من سرویس 10 گیگش رو پیشنهاد میکنم که میشه ماهی 25000 تومن.
    البته من خودم از داتک سرویس 128 نامحدود دارم که اگه 24 ساعته هم کامپیوترم رو روشن بزارم بازم ماهی 30 گیگ بیشتر نمیشه چون با 128 ساعتی 40 مگابایت بیشتر نمیشه دان کرد اونم اگه با بالاترین سرعتش یعنی 16 کیلوبایت باشه!
    حالا شما حساب کن با روزی 5 ساعت 30 گیگ رو بزنی بهتره یا با روزی 24 ساعت!
    Mr saman merci az rahnamiton va tozihati ke dadid.tanha masalei ke rajebe isp haye dighe hast inke shenakhet shodeh nistand va adam kami dodele baraye accunt gereftan azshon.alabte shoma tozihe kameli dadid rajebeh persian net vali naghoftid chera khodeton user Datak hastid va elatesh chie ke kheyli az doostan bainke azin sherkat accunt ADSL mighiran vali narzi hastand az sherkate DATAK.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوست عزیز شرکت سپنتا تنها شرکتی است که به شما اجازه دانلود از برنامه هایی مثل emule و دیگر برنامه های
    p2p رو به شما میده تمامی شرکتهای سرویس دهنده که بدون محدودیت حجمی هستن این برنامه ها رو بستن پس به این نکته توجه کن اگه می خوای از داتک یا اسیاتک یا پارس انلاین بگیری باید به غیر از پول adsl شما باید 3000 دیگه هم پول بدی تا ------ بخری تا محدودیت نداشته باشی که اینم باز همون قیمت سپنتا برات در می یاد البته اگه ازشون 6 یا 12 ماه بگیری برات همون میشه پس دوستانی که میگن سپنتا چرا گرون میده یکی از دلایلش همین بود که گفتم تازه فیلترنگش هم خیلی کمه
    در مورد سئوالی که داشتی باید بگم شرکت هایی شبها به صورت رایگان با سرعت بالا اجازه دانلود می دن باید بگم شما با یک یپزر و پسوردی وارد می شی که تمام مشترکین اون شرکت هم از اون استفاده می کنن حالا فرض کن که همه مثل خودت باشن و می خوان دانلود کنن
    merci az toziheton vali man shenideh bodam sherkate DATAK in emkano dareh baraye download kardan besorate pc to pc.sherkate Shatel be che soarte.albte man yeki az dalyeli ke datak entkhab kardam bekhtre ghymate monasb baraye sorate 256 hastesh.aghe emkaneh down besorate p2p nadshte bashe barye man arzeshi nadreh.inke mighid bayad 3000 toman mahi bedam baraye baz kardn in barnameha yani kolan ba mahi 3000 toman mahi hich proxi va filteri nadram?

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

اقا چرا 3000 هزار بدي باز كنه اگه كسي خواستش ايميل يكي از بچه هاي پرشين تولز رو ميدم 1500 تومن ميگيره VPN ميده ماهيانه بدون محدوديت البته من الان 2 ماه هستش دارم هنوز استفاده ميكنم همه جا ميرم همه چي رو باز ميكنه آپديت ميكنم كامل ويندوز و برنامه هايي كه آي پي ايران رو بستن. VPn رايگان هم دارم ولي بعضي وقتها قطع هستش براي همين VPN گرفتم . برنامه Onspeed هم خوبه فقط هفته اي بايد با ايميل جديد رجيسترش كنيد سرعت رو هم بالا ميبره برنامه Oconline هم يه جور VPn رايگان هستش كه مدتي قطع شده. هيچ كس هم نميفهمه شماداري استفاده ميكني. برنامه Torpark هم خوبه رو adsl جواب ميده فقط ولي من زدم نصب نشدش نميدونم چرا ولي دوستم با اين همه چي رو باز ميكنه البته من نيازي ندارم ديگه

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان یه راه ساده بهتون می گم اگه کسی رو نمی شناسین که در محلتون از داتک گرفته شما زنگ به زنین به شرکت مثلا داتک ازش شماره های هوشمند اینترنت بخواین بعد با اون شماره وصل شدید به اینترنت اگه برنامه های p2p کار کرد بدونین که isp چیزی رو فیلتر نکرده بنابراین مشکلی باهاش ندارین ولی اگه این کارو کرده باشه باید برین ------ بخرین

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

داتك فيلترينگش از سپنتا بدتره با اونكه ميگفتن داتك همچيش بازه. ولي من با VPn همه اينارو دور ميزدم الانم كه adsl دارم ديگه همه كار ميشه كرد

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بله دوست عزیز vpn واقعا یک رویاست برای ما ایرانی ها خدا کنه این اخوندا از رو برن و یه تجدید نظر توی کارشون بکنن یکم ازادی بدن

داره خودمونی میشه P.A.Y.T.O.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام... من قبلا شاتل داشتم.... 60 روز از قرار داد آخرم ميگذره... چون تمديدش نكردم ... ميگن بايد 60 تومن بدي تا ما خطتو جمع نكنيم!!!!! مي خوام ببينم كدوم شركت هست كه مودمش به مودم شاتل مي خوره....يا اين جور موقع ها چكار بايد كرد؟؟؟؟ ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •