تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1008 از 1126 اولاول ... 8508908958998100410051006100710081009101010111012101810581108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,071 به 10,080 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

داره خودمونی میشه m.a.r.y.a.m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

رو حرف هیچ شخصی حساب باز نکن شما باید خودت از واحد آموزشی بپرسی بعد رو حرف اونا حساب باز کنی
    مهدی جان از طرف دانشگاه پیام نور گفت مشکلی نیست از طرف دانشگاه آزاد رو باید پرس و جو کنی
    باشه مرسی.من از اموزشه دانشگاه دولتی پرسیدم...گفتن ک غیرقانونیه اما اگرکسی نفهمه خیلی هم خوبه...نمیدونم...:(

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

آقا من اگر درسي رو اين ترم نمره ي زير ١٠ بيارم؛ ١- ترم بعد مي تونم دروس پس نيازش رو بردارم؟! ٢- اگر ترم بعد اين درسو بتونم پاس كنم اونوقت اين نمره جاي نمره ي زير ١٠ قبلي ميشينه يا اصلا راهي هست كه اين درسي رو كه افتادم تو معدل ترم و معدل كل بي تاثير بشه؟! ٣- اگر اين ترم مشروط بشم ترم بعد حداكثر چند واحد مي تونم بردارم؟!
    Last edited by farshad6990; 03-01-2014 at 03:28.

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

آقا من اگر درسي رو اين ترم نمره ي زير ١٠ بيارم؛ ١- ترم بعد مي تونم دروس پس نيازش رو بردارم؟! ٢- اگر ترم بعد اين درسو بتونم پاس كنم اونوقت اين نمره جاي نمره ي زير ١٠ قبلي ميشينه يا اصلا راهي هست كه اين درسي رو كه افتادم تو معدل ترم و معدل كل بي تاثير بشه؟! ٣- اگر اين ترم مشروط بشم ترم بعد حداكثر چند واحد مي تونم بردارم؟!
    سلام

1) بله می تونید ترم بعد باهم وردارید ...

2) اجرایی شدن " آیین نامه از نیمسال جاری سال تحصیلی ۹۲-۹۱ توسط تمام دانشگاههای کشور لازم است.”
      محتوای مخفی: متن آیین نامه 

به نقل از پیام نورنا
    حذف نمره زیر ۱۰از کارنامه تحصیلی
    مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم افزود : براساس آیین نامه بازنگری شده مقاطع کاردانی و کارشناسی ، اگر دانشجویی در یک نیمسال تحصیلی قادر به گذراندن درسی نبود و ترم بعد همان درس را با حداقل نمره ۱۴ گذراند ، نمره افتاده در کارنامه به طور کامل حذف می شود

3) 14 واحد

4. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

سلام دوستان
    من امسال قراره کنکور ارشد بدم چون فکر نکنم از دانشگاه های سراسری قبول بشم میخوام برم پیام نور.... من تو اینترنت گشتم خیلی انواع متنوعی داره این دانشگاه پیام نور . کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوم نوعش از همه بهتره (از نظر آموزش و کلاس و ... )؟؟ هیچ آشنایی با این دانشگاه ندارم من.
    یه سوال دیگه ام هم در مورد شهریه های این دانشگاه هست. کسی اطلاعی داشته باشه بی زحمت بگه. ممنون

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    من امسال قراره کنکور ارشد بدم چون فکر نکنم از دانشگاه های سراسری قبول بشم میخوام برم پیام نور.... من تو اینترنت گشتم خیلی انواع متنوعی داره این دانشگاه پیام نور . کسی میتونه راهنمایی کنه که کدوم نوعش از همه بهتره (از نظر آموزش و کلاس و ... )؟؟ هیچ آشنایی با این دانشگاه ندارم من.
    یه سوال دیگه ام هم در مورد شهریه های این دانشگاه هست. کسی اطلاعی داشته باشه بی زحمت بگه. ممنون

سلام

انواع متنوعی داره یعنی چی؟
    پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد به طور معمول از 2طریق زیر انجام میشه:
    پذیرش از طریق آزمون سراسری که در تاریخ 16 - 17 - 18 بهمن ماه 92 قرار انجام بشه
    یکی هم از طریق آزمون فراگیر که هنوز برای ورودی مهر 93 تاریخی مشخص نشده

اگه منظورت از انوع متنوع ؛ نوع حضوری یا مجازی ، باید بگم که در نوع مجازی نیازی به حضور فیزیکی در دانشگاه مربوطه نداری و کلاس های
    بصورت الکترونیکی ( PC ) برگزار میشه .... میان ترم رو هم بصورت مجازی از طریق ایمیل برای استاد میفرستی و ....

+ در مورد شهریه : شهریه ثابت بین 450 تا 500 معمولا ..
    شهریه متغیر هم بستگی به تعداد واحدهایی داره که ورمیداری ( اعم از واحدهای عملی و نظری )
    بطور کل هر ترم حدود 1 تومن شهریه اش میشه.

7. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام. این ترم اگر تمام واحدها رو پاس کنم ترم آخر من هستشولی هنوز شهریه پرداخت نکردم, درسته که باید پردادخت کرد ولی به نظرتونتا کی نریزم مشکل ایجاد نمیکنه؟ ببنید تا آخر دی امتحان دارم. شروع انتخاب واحد ترم بعد هم شاید از 15 بهمن شروع بشهو حذف و اضافه هم اواسط اسفند باشه. میخوام اگر شد تا آخر بهمن بریزنم پول رو و از انتخاب واحد که میگذره.(مثلا اگر بازم واحد افتادم بتونم ترم بعدش بردارم!) حالا سوال اصلی اینکه (به فرض افتادم درسی) اگه پول رو نریزم و انتخاب واحد نکنم تا موقع حذف و اضافه, اون موقع میشه انتخاب واحد کرد یا نه؟ و سوال دوم اگر چیزی نیوفتادم و ترم آخر من بود , تا آخر بهمن شهریه رو نریزم دانشگاهمشکل ایجاد میکنه برای فارغ التحصیلی؟ (یا نه فقط گرفتن مدرک و سربازی به تعویق میافته و مشکل دیگه نداره؟)

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

سلام. این ترم اگر تمام واحدها رو پاس کنم ترم آخر من هستشولی هنوز شهریه پرداخت نکردم, درسته که باید پردادخت کرد ولی به نظرتونتا کی نریزم مشکل ایجاد نمیکنه؟ ببنید تا آخر دی امتحان دارم. شروع انتخاب واحد ترم بعد هم شاید از 15 بهمن شروع بشهو حذف و اضافه هم اواسط اسفند باشه. میخوام اگر شد تا آخر بهمن بریزنم پول رو و از انتخاب واحد که میگذره.(مثلا اگر بازم واحد افتادم بتونم ترم بعدش بردارم!) حالا سوال اصلی اینکه (به فرض افتادم درسی) اگه پول رو نریزم و انتخاب واحد نکنم تا موقع حذف و اضافه, اون موقع میشه انتخاب واحد کرد یا نه؟ و سوال دوم اگر چیزی نیوفتادم و ترم آخر من بود , تا آخر بهمن شهریه رو نریزم دانشگاهمشکل ایجاد میکنه برای فارغ التحصیلی؟ (یا نه فقط گرفتن مدرک و سربازی به تعویق میافته و مشکل دیگه نداره؟)
    واریز شهریه برای گرفتن کارت ورود به جلسه مهمه البته میشه با کارت دانشجویی هم وارد جلسه شد مگر در مواقعی که گیر آدم سه پیچ بیافتید غیر اون وقتش زیاد مهم نیست میتونید قبل از اسفند واریز کنید البته اینم در نظر بگیرید که اون موقع هم شهریه این ترم رو باید بدید و هم شهریه ترم بعدی رو . این مورد رو هم در نظر بگیرید کل شهریه رو باید قبل از انتخاب واحد یا حذف و اضافه باید واریز کنید در غیر اینصورت اجازه انتخاب واحد ندارید

آره موقع حذف و اضافه میتونید واحد بردارید که حدودا هفته دوم یا سوم اسفند باید باشه اگر این ترم معدلتون بالای 12 شد و اگر 24 یا زیر 24 واحد موند چون ترم آخرتون ــه میتونید 24 واحد هم بردارید
    Last edited by ittools; 03-01-2014 at 20:32.

10. 2 کاربر از ittools بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ببخشید شاید سوالم جالب و حتی خنده دار باشه! روش یا ترفند خاصی هست که بشه بااستفاده از اون حداقل نمره قبولی گرفت؟(ازبعضیا شنییدم بعضی اوقات از 30تا سوال 15 یا بیشترممکنه جواب (ب) باشه و بزنی شانسی قبول شی) واقعا تو پیام نور این ترفند ج میده؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

ببخشید شاید سوالم جالب و حتی خنده دار باشه! روش یا ترفند خاصی هست که بشه بااستفاده از اون حداقل نمره قبولی گرفت؟(ازبعضیا شنییدم بعضی اوقات از 30تا سوال 15 یا بیشترممکنه جواب (ب) باشه و بزنی شانسی قبول شی) واقعا تو پیام نور این ترفند ج میده؟
    به طور معمول بین 4 گزینه یه توازنی برقراره ... مثلا از 40 تا سوال تستی ممکنه 13 تا الف ... 8 تا ب .... 10 تا ج و 9 تا هم د باشه ....
    و اینکه بخوای 20تاشو درست بزنی تا قبول شی .. خیلی سخته که بتونی شانسی بزنی ...

تو اکثر سوال های تستی که پاسخش رو سایت میاد ، اگه دقت کنی این توازن برقراره. ( البته استثنا هم وجود داره ، ولی به ندرت )

13. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ittools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

این جوری با شانس قبول شدن خیلی سخته تا حالا همچین چیزی نشنیدم
    پ.ن : الان با سوال شما کنجکاو شدم رفتم سوالات این ترم و ترم های قبل رو بررسی کردم جواب گزینه ها پراکنده بودن ولی کثرت ب و د بیشتر بود ولی نه در حد 50 درصد گزینه ها

15. 2 کاربر از ittools بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •