تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1007 از 4105 اولاول ... 750790795799710031004100510061007100810091010101110171057110715072007 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,061 به 10,070 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

آخر فروم باز milad_takjoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Draem Within Dream

پيش فرض

بچه ها این قضیه که پدر رفته باشه خدمت جنگ بعد از سربازی کم میشه اینطوری شده بود که 30 ماه اگه رفته باشه کلا معاف میشی و کمتر ااز 30 ماه اصلا تاثیر نداره...این قانون عوض نشده؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_ata_21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

بچه ها این قضیه که پدر رفته باشه خدمت جنگ بعد از سربازی کم میشه اینطوری شده بود که 30 ماه اگه رفته باشه کلا معاف میشی و کمتر ااز 30 ماه اصلا تاثیر نداره...این قانون عوض نشده؟
    ممنون
    درسته، اخه تا اونجایی که من می دونم دیگه کسری نمی دن یا میری خدمت یا معاف دائم می شی

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

میگن سال 92 سربازی ممکنه بشه 24 ماه. حالا اگه این اتفاق بیوفته و ما نخوایم 24 ماهه بشیم باید قبل سال 92 دفترچه رو ارسال کرده باشیم یا باید تا اون موقع آموزشیمون شروع شده باشه؟؟
    در ضمن میخواستم ببینم بین ارسال دفترچه تا رفتن به آموزشی معمولا چند وقت طول میکشه؟ میدونم که متغیره ولی میخوام ببینم به طور متوسط چقدر زمان میبره؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام
    آقا رشته من كارداني نگهداري و تعميرات هواپيماس! فقط جون من اينجوري نيگاش نكنين!
    دوستم بعد درسش رفته سربازي افتاده كرمان! اگه من برم چي ميشم؟
    اگه با ليسانس رشتم برم چي؟
    اگه نرم چي؟!

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    آقا رشته من كارداني نگهداري و تعميرات هواپيماس! فقط جون من اينجوري نيگاش نكنين!
    دوستم بعد درسش رفته سربازي افتاده كرمان! اگه من برم چي ميشم؟
    اگه با ليسانس رشتم برم چي؟
    اگه نرم چي؟!
    دوست عزیز اینجوری که نمیشه بگی
    رفیق من ppl و ir داشت لیسانس شیمی هم بود بغل دست خودم پست میداد اونم 4.4
    اگه نری هم هیچی شما با این مدرک فقط میتونی تو شرکت های هواپیمایی.کار پیدا کنی که اولین مدرکی که میخوان پایان خدمت هست

ارسال شده از ST25i با استفاده از تپاتالک 2
    Last edited by SNOW PATROL; 05-09-2012 at 15:39.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تبریز، شهر اولین ها

پيش فرض

چه قانون گندی داریم ماااااا.4سال زحمت بکش درس بخون..حالا لیسانس نمیخوان.واقعااا که.حالا پارتی از کجا گیر بیارم من..
    من قائمشهر هستم..هم شهر خودم سپاه داره هم ساری هم بابل....حالا اگه سپاه هم نشد...راهی وجود نداره تا تو شهر خودم بیوفتم؟؟؟
    اصلا چیکار کنم تا تو شهر خودم بیوفتم؟؟؟
    حتی اگه برم درخوااست پذیرش هم بدم بازم نمیخوان؟
    راستی اگه کسی نامزد کنه میتونه تو شهر خودش بیوفته یا حتما باید عقد کنه؟؟؟
    سپاه واسه دی ماه پذیرش داره؟؟؟؟؟
    .....
    من اولین بار که 4 سال پیش دفترچه خودمو پست کردم افتادم 04 بیرجند اموزشی ولی چون دانشگاه قبول شدم نرفتم...حالا معلوم نیست کجا بیوفتم..خدا رحم کنه..
    خوشبحال اونایی که پارتی دارن و تو شهر خودشون میوفتن و بعداظهر ها میتونن به کاراشون برسن..تو نت هم که نمیشه پارتی پیدا کرد!!!!!!.
    اینم شانس که ما داریم اخه...ضعیف کشی به همین میگن دیگه..
    از دوستان اگه کسی کاری از دستش بر میاد دریغ نکنه.ثواب داره بخدا.....
    بله الان من خودم با اونهمه سابقه بسیج، دوره تکمیلی، خانواده شهید، پارتی، لیسانس قدرتاعزام دی ماه هستم و بهم میگن فعلا پذیرش لیسانس نداریم، البته گفتن شاید برای دی پذیرش شروع بشه.

بازم برای شهر خودتون باید تو اون ارگانی که خدمت میکنین یه پارتی بزرگ داشته باشین. تو ایران اگه پارتی داشته باشین میتونین هر کاری بکنید و اگه نداشته باشین...

برای نامزد شدن هم فکر من نشنیدم کسی رو بدن شهر خودش.

ممنون
    همونطوری یا باید 30 ماه خدمت داشته باشه و یا خدمت + اسارت + جانبازی موجب معافیت بشه و یا هم که هیچ.

میگن سال 92 سربازی ممکنه بشه 24 ماه. حالا اگه این اتفاق بیوفته و ما نخوایم 24 ماهه بشیم باید قبل سال 92 دفترچه رو ارسال کرده باشیم یا باید تا اون موقع آموزشیمون شروع شده باشه؟؟
    در ضمن میخواستم ببینم بین ارسال دفترچه تا رفتن به آموزشی معمولا چند وقت طول میکشه؟ میدونم که متغیره ولی میخوام ببینم به طور متوسط چقدر زمان میبره؟
    ممنون
    قانون امسال که به همه ما ضرر زد از روی اعزام بود، یعنی اعزام 91.

اگه لیسانس هستین چیزی بین 2 یا 4 ماه طول میکشه. دقیق نمیشه گفت. بازم تکرار میکنم که دوستان حساب نرن. دو تا از دوستای من یکیشون یک روز قبل من و یکیشون یک روز بعد من فرستادن زدن آبان، منو هم زدن دی.

7. این کاربر از ice_man_sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بچه ها نخندیدا لطفا من بالاخره نفهمیدم کسی که متولد 73 هست هم امسال باید بره سربازی آخه یکی میگه نه یکی میگه چرا نرفتی!

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بچه ها نخندیدا لطفا من بالاخره نفهمیدم کسی که متولد 73 هست هم امسال باید بره سربازی آخه یکی میگه نه یکی میگه چرا نرفتی!
    نه خیر دوست عزیز الان 72 داره اعزام میشه (قانون از 18 سال به 19 سال تغییر کرد)

10. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

شما دفترچه بفرست. هر موقع كه زمانش باشه ميفرستن. اگه سنت نرسيده باشه اعزامت ميخوره اولين تاريخي كه ميتوني بري. شده طرف دفترچه فرستاده اعزامش رو زدن يك سال بعد يا 6 ماه بعد ولي اگه زمانش باشه يا دير هم شده باشه يكي دو ماهه اعزام ميشه
    Last edited by Milad4171; 05-09-2012 at 16:38.

12. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Meysam Raz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    شهر 72 فرقه

پيش فرض

بچه ها سلام سن پدر برسه به 65 سال معافیت کفالت میدن؟
    اگر میدن یه سوال دیگه دارم
    این معافیت کفالت به پسر دوم میخوره یا فقط به پسر اول میدن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 15 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 15 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •