تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1006 از 1131 اولاول ... 6506906956996100210031004100510061007100810091010101610561106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,051 به 10,060 از 11304

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان از چه نوع مگنتی استفاده میکنند منMOBILETRON تایوانی گرفتم که با نصبش ماشین ریپ میرنه TRANSPOچینی گرفتم به یک مسافرت 800 کیلومتر رفتم صبح چندین بار استارت زدم روشن نشد چون سوخته بود از قبل مگنت قدیمی داشتم تعویض کردم روشن شد
    سوال کردم در بازار علاوه بر این دو برند ریجیستو هم موجود هست نمیدونم کیفیتش چطوریه؟ ممنون میشم در این مورد راهنماییم بکنید شما از چه برندی استفاده میکنید و ساخت کجاست .
    Last edited by kcnc; 24-09-2017 at 17:01.

2. 2 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی hamid-r-s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    ایلام.درخدمتیم

پيش فرض

سلام بر دوستان عزیز
    من پارسال که خواستم چهارشاخه ها را عوض کنم از یه آمریکایی باز قدیمی راهنمایی خواستم گفت چهار شاخه شورلت و لندروور یکی آن، دو تا به قیمت،45 هزار خریدم و نصب کردم، مال جلو خیلی خوب و کیپ نصب شد اما چهار شاخه عقبی یه کم لق بود که براش واشر گذاشتم

نمیدونم اون لقی بخاطر چی بود؟

راستی یه نفر گفت و تأکید هم داشت که بایستی روغن گیربکس را هر سال عوض کرد، مال ماشین من سه ساله که عوض نشده، خیلی هم خوشرنگ و زلاله
    به نظر شما چکار کنم؟

4. 2 کاربر از hamid-r-s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوستان از چه نوع مگنتی استفاده میکنند منMOBILETRON تایوانی گرفتم که با نصبش ماشین ریپ میرنه TRANSPOچینی گرفتم به یک مسافرت 800 کیلومتر رفتم صبح چندین بار استارت زدم روشن نشد چون سوخته بود از قبل مگنت قدیمی داشتم تعویض کردم روشن شد
    سوال کردم در بازار علاوه بر این دو برند ریجیستو هم موجود هست نمیدونم کیفیتش چطوریه؟ ممنون میشم در این مورد راهنماییم بکنید شما از چه برندی استفاده میکنید و ساخت کجاست .
    مارک MOBILETRON بطور کلی کیفیت خوبی نداره ( حداقل نمونه ای که با این نام ساخته شده و به احتمال قوی کپی از روی نمونه اصلی هست) چون حتی مگنتهای پراید ( کاربراتوری) هم که با این نام فروخته میشه، اکثرا مشکل دارن و خیلی زود میسوزه یا عمر چندان بالا و دوام طولانی نداره.

در مورد
    TRANSPO من تجربه ای در بخش مگنت نداشتم، و بیشتر از آفتمات و دیودهای ساخت این شرکت برای دینام دلکو رمی استفاده کردم که بطور کلی بد نبوده، شاید نمونه های جدیدی که با این نام ساخته شده دیگه کیفیت قدیمی ها را نداره،
    اما مارک unipoint خیلی بهتر از بقیه بود، حداقل تا زمانی که من نیاز به تعویض مگنت داشتم که مربوط به سالها قبل میشه.

در مورد مارک ریجیستو اطلاعی ندارم و ممکنه اونهم خوب باشه اما با توجه به وجود اجناس تقلبی و چینی، اینهم ممکنه بطور تقلبی ساخته و توی بازار آورده باشن.

اگر نمونه سالم دست دوم از روی دلکو باز کنید هم بد نیست، هر چند که به نظر من کلا داشتن یک دلکو اضافی هم بهتره.

سلام بر دوستان عزیز
    من پارسال که خواستم چهارشاخه ها را عوض کنم از یه آمریکایی باز قدیمی راهنمایی خواستم گفت چهار شاخه شورلت و لندروور یکی آن، دو تا به قیمت،45 هزار خریدم و نصب کردم، مال جلو خیلی خوب و کیپ نصب شد اما چهار شاخه عقبی یه کم لق بود که براش واشر گذاشتم

نمیدونم اون لقی بخاطر چی بود؟

راستی یه نفر گفت و تأکید هم داشت که بایستی روغن گیربکس را هر سال عوض کرد، مال ماشین من سه ساله که عوض نشده، خیلی هم خوشرنگ و زلاله
    به نظر شما چکار کنم؟
    توی اکثر خودروها ( دیفرانسیل عقب) یوغ و شاخک عقب گاردان ( سمت دیفرانسیل) مقداری گشاد میشه که فکر میکنم بخاطر تکانهای شدید و جابجایی مداوم و بالا پایین شدنهای دیفرانسیل در زمان حرکت و افتادن در دست اندازها هست. ( بخاطر همین چهارشاخه عقب هم بیشتر از جلو فرسوده میشه)بعضی وقتها با استفاده از سکه ( در اندازه و قطر متفاوت بجای لاینر یا واشر ) برای گرفتن این لقی استفاده میشه که نتیجه خوبی هم داره اما باید یک مقداری حوصله و آزمون و خطا داشته باشید.

در گیربکسهای اتوماتیک زمان تعویض روغن در وهله اول منوط به مقدار کیلومتر کار کرد هست که در مورد هر گیربکس فرق داره و البته شرایط و نحوه استفاده که اونهم خیلی تاثیر گذار است. بطور متوسط حدود هر 50.000 کیلومتر باید روغن تعویض بشه ( که ممکنه با توجه به مواردی مثل رنگ و وضعیت ظاهری و شرایط محیطی، نیاز به تعویض زودتر از این مقدار مسافت هم باشه و یا برعکس، در کیلومترهای بالاتر نیاز به تعویض پیدا بکنه)، اما بجز این مورد، باید همیشه وضعیت مقدار سطح روغن و کیفیت و رنگ را در نظر داشته باشید.
    به نظر من با توجه به وضعیت رنگ روغن که شفاف هست، نیازی به تعویض نیست، اما کیلومتر کار کرد گیربکس را مثل روغن موتور، در نظر داشته باشید.

6. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوستان تجربه نصب آنتن برقی را دارن با تشکر

Last edited by kcnc; 02-10-2017 at 18:57.

8. 4 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

درود بر همگی
    می خواستم زیر ماشین و داخل گلگیرها را عایق کاری کنم به نظر شما از موم استفاده کنم یا از قیر کدام بهتره؟
    در حال حاضر موم شرکت رنگ سازی پرستو کمان ، کرم رنگش موجود هست این نوع موم را با قلم میشه زد و باید با آب مخلوط بشه؟
    اسپره قیر هم موجوده لطفا راهنماییم کنید
    مشکل بعدی فرسوده شدن لاستیک دور درب راننده هست که از قسمت بالا آفتاب سوخته و از قسمت پایین کاملا فرسوده شده که باد داخل اتاق میاد از این نوع لاستیک گیر نیاوردم چکار باید بکنم

10. 4 کاربر از as5778 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

درود بر همگی
    می خواستم زیر ماشین و داخل گلگیرها را عایق کاری کنم به نظر شما از موم استفاده کنم یا از قیر کدام بهتره؟
    در حال حاضر موم شرکت رنگ سازی پرستو کمان ، کرم رنگش موجود هست این نوع موم را با قلم میشه زد و باید با آب مخلوط بشه؟
    اسپره قیر هم موجوده لطفا راهنماییم کنید
    مشکل بعدی فرسوده شدن لاستیک دور درب راننده هست که از قسمت بالا آفتاب سوخته و از قسمت پایین کاملا فرسوده شده که باد داخل اتاق میاد از این نوع لاستیک گیر نیاوردم چکار باید بکنم

تا چند سال قبل نوارهایی آماده توی بازار بود که یعنی برای دربهای بیوک و نوا ساخته بودن اما تا جایی که من بررسی کردم هماهنگی و استاندارد مناسبی با نمونه های واقعی نداشتن و حتی محل نصب خارهای نگهدارنده در بخش زیر نوار دربها هم درست تعبیه نشده بود
    بخاطر همین من فکر میکنم بهترین کار اینه که به فروشندگان این نوع لاستیکهای نواری ( که معمولا فروشندگان و نصب کننده گان شیشه خم اتومبیل یا بعضی یدک فروشها هستند) مراجعه کنید و اگر نوار دور درب بصورت متری گیر آوریدن به اندازه مورد نیاز خریداری و خودتون نصب کنید که اگر بهتر از نمونه های مورد صحبت در بازار نباشه، بدتر هم نیست و حداقل اینکه هزینه خیلی کمتری داره.

یک بخش که در داخل کلاف درب سوار میشه ( قاب فلزی دور شیشه دربها) معمولا پهن و بزرگتر از بخش دیگه است و مقطع کلی این نوع لاستیکها اکثرا به شکل حرف T هست . البته انواع مختلف دیگه وجود داره که با توجه به مورد نیاز بودن ( و البته در دسترس بودن) میشه خریداری و استفاده کرد.

خارهای مورد استفاده در بخشهای زیر درب برای نصب نوارلاستیکی هم بصورت T و از جنس پلاستیک هست که در بیشتر شیشه خم فروشیها وجود داره.

12. 8 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه usa302's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان صدای باد در سرعت بالای 100 کیلومتر خیلی زیاده بیوکم لاستیک دربهاش سالمه اما نمد کاپوت نداره راهی واسه کاهش صدای باد هست؟عایق کاری بیشتر؟
    با تشکر

14. 2 کاربر از usa302 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان صدای باد در سرعت بالای 100 کیلومتر خیلی زیاده بیوکم لاستیک دربهاش سالمه اما نمد کاپوت نداره راهی واسه کاهش صدای باد هست؟عایق کاری بیشتر؟
    با تشکر
    تصور میکنم این صدا بیشتر بخاطر فرم بدنه باشه تا نفوذ باد به داخل اتاق. به هر حال فرم بدنه خودروهای دهه های قبل از 90 میلادی ( و تا حدودی هم بیشتر خودروهای دهه 80 میلادی) چندان آیرودینامیک نیست و برخورد باد در سرعتهای بالا به بخشهایی از بدنه، بخصوص پیشانی و سپر که بیشترین مقاومت را در برابر باد داره، باعث این صدا میشه.
    اگر دقت کرده باشید بخش جلوی ماشینهای ما عمدتا با یک زاویه 90 درجه نسبت به سطح زمین طراحی شده که همین باعث برخورد شدید هوا به بدنه و سپر حلو شده و صدا تولید میشه. همینطور دستگیره های دربها که برجسته است و تا حدی هم آینه های بغل.
    صدای پروانه رادیاتور هم که خودش یکی از همین عوامل هست و با نصب کلاچ پروانه یا برقی کردن فن، تا حد زیادی میشه از صدا کم کرد ( که اینها هم داستانهای خودش را داره...)، اما با توجه به همین محدودیتها، میشه کارهایی انجام داد.
    مثلا نمد داخل کاپوت که بخش زیادی از صدای موتور کم میشه ، یا عایق کردن کف اتاق که در پستهای قبلی مطالبی منتشر شد.
    یک مورد مهم دیگه هم نوع لاستیکها و فرم عاج اونها هست که تاثیر زیادی در صدا داره، همینطور وضعیت آسفالت سطح جاده که هرچقدر پافت ریز تر و فشرده تر داشته باشه، صدای تایرها کمتر، و هرچقدر بافت درشت و ریگ و سنگ بیشتر داشته باشه، صدای بیشتری از تایرها بوجود میاد.

16. 4 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

سلام دوستای عزیز کسی میدونه اسم این ابزار چیه؟برای باز کردن سیبک استفاده میشه

18. 3 کاربر از pejy666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اسمشو پیدا کردم بهش میگن سیبک کش میله ای

20. این کاربر از pejy666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •