تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1004 از 1319 اولاول ... 4504904954994100010011002100310041005100610071008101410541104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,031 به 10,040 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

کدوم قند شکن حداکثر سرعت رو میده ؟

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

اونی که حداکثر سرعت رو میده چیه ؟
    Hot-اسپات شیلد

اگه نباشه جاش خالی می مونه adreno's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من بعد مدت ها یه بسته یک ماه ۲ تا ۷ خریدم ، بعد از دو هفته استفاده پیام اومد که اعتبار تموم شده و آزاد حساب می‌شه مصرف
    آیا تو‌ بسته های یک ماهه هم محدودیت حجم گذاشتن ؟
    بسته های یک ماه ۱ تا ۱۱ هم به همین منواله؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه md70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    L O S T

پيش فرض

سلام دوستان
    من بعد مدت ها یه بسته یک ماه ۲ تا ۷ خریدم ، بعد از دو هفته استفاده پیام اومد که اعتبار تموم شده و آزاد حساب می‌شه مصرف
    آیا تو‌ بسته های یک ماهه هم محدودیت حجم گذاشتن ؟
    بسته های یک ماه ۱ تا ۱۱ هم به همین منواله؟
    توی دو هفته چقد دانلود کردید که اینطور شد؟

من خودم بسته 2 تا 7 و 1 تا 11 رو برای یه هفته امتحان کردم به محدودیت حجم نخوردم
    به ترتیب 400 و 800 گیگ تقریبا دانلود کردم

مثلا اینا بسته نامحدودن، زنگ بزنید پیگیر شید بگید ینی چی اعتبار تموم شده؟؟!
    باید دو هفته دیگه هم به شما نت بدن
    Last edited by md70; 25-01-2018 at 00:56.

5. این کاربر از md70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

شاید از اون 22 گیگی ها گرفتی. کد نا محدود 1000 شروع می شه.

- - - Updated - - -

شاید از اون 22 گیگی ها گرفتی. کد نا محدود 1000 شروع می شه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

امرو (امشب) ز هم مثل دیشب تا 7 رایگان بود ولی من تو سه شب گذشته سرعتم خیلی کم شده بود که امشب به مراتب بهتر بود.

8. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

دوستان دانلود رایگان انگار تا ساعت 9 دیگه نمیشه دانلود کرد و همون 7 شده شبیخون نخورید
    آره, دیروز ساعت 8 صبح یه گیگ دانلود کردم از حجم کم کرد
    حالا تا صبح7 هم غنیمته
    اپراتورها حسابی رو این شرکتهای dsl حروم خور فشار آوردن

10. 2 کاربر از dadash42 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان یه سیم کارت اعتباری دارم که بسته1گیگ هدیه همراه منو براش فعال کردم
    به نت وصل میشه و4جی یشه وعلامت ارسال ودریافت روشن میشه ولی هیچ نتی به گوشی نمیاد نه تلگرام نه مرورگر
    قبلا باهاش اینترنت داشتم وعلاوه بر اون15 گیگ یکی 2بار بسته خریدم
    9990هم زنگیدم میگه مشکلی نداره
    با گوشی دیگه هم تست کردم نت نمیاد؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

بسته فعال داشتم تا شش صبح آخرین بار ساعت دو صبح و بمحضی که مسج برام اومد که 85 درصد حجم بسته تمام شده نت رو خاموش کردم و از 15 درصد باقیمانده هم صرف نظر کردم تا یوقت آزاد باهم حساب نشه آلبته در حال دانلود هم نبودم و استفاده معمولی میکردم . پیامک پایان طرح هم ساعت پنج صبح برام اومده اما بعد میبینم سه هزار تومن اینترنت آزاد در صورت حسابم زدند. رفتم در ریز مکالمات نگاه میکنم میبینم همون آخرین لحظاتی که نت رو خاموش کردم یعنی ساعت دو برام آزاد حساب کرده حال اونکه من تا پنج بسته داشتم و پیامک پایان حجم هم برام نیومده. جالب اینکه این بار دومه این اتفاق می‌افته یعنی چند ماه پیش هم همین حالت بود که بسته رزرو نداشتم و نت روهم چند ساعت زودتر خاموش کرده بودم اما دقیقا همین مبلغ یعنی 2995 تومن برام آزاد حساب کرده بود. الان دیگه برام روشن شده که دزدی سیستماتیک از سیمکارت های دائمی هست وگرنه چطو ممکنه یک اشتباه دوبار تکرار بشه و اگه اشتباه هست چرا همیشه به نفع اپراتور اشتباه میشه! البته مرتبه قبلی شکایت کردم بهم مبلغ رو برگردوندن اینبار هنوز خبری نیست خیلی ها تو بهر این موارد نیستند قبض میاد و پرداخت می‌کنند حالا صدتا یکی اگر هوشیار بود و متوجه شد بهش برمی‌گردند اگرهم نه که بهتر... واقعا تاسف باره این وضعیت و رفتاری که اپراتور میکنه دزدی آشکار

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

13. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بسته فعال داشتم تا شش صبح آخرین بار ساعت دو صبح و بمحضی که مسج برام اومد که 85 درصد حجم بسته تمام شده نت رو خاموش کردم و از 15 درصد باقیمانده هم صرف نظر کردم تا یوقت آزاد باهم حساب نشه آلبته در حال دانلود هم نبودم و استفاده معمولی میکردم . پیامک پایان طرح هم ساعت پنج صبح برام اومده اما بعد میبینم سه هزار تومن اینترنت آزاد در صورت حسابم زدند. رفتم در ریز مکالمات نگاه میکنم میبینم همون آخرین لحظاتی که نت رو خاموش کردم یعنی ساعت دو برام آزاد حساب کرده حال اونکه من تا پنج بسته داشتم و پیامک پایان حجم هم برام نیومده. جالب اینکه این بار دومه این اتفاق می‌افته یعنی چند ماه پیش هم همین حالت بود که بسته رزرو نداشتم و نت روهم چند ساعت زودتر خاموش کرده بودم اما دقیقا همین مبلغ یعنی 2995 تومن برام آزاد حساب کرده بود. الان دیگه برام روشن شده که دزدی سیستماتیک از سیمکارت های دائمی هست وگرنه چطو ممکنه یک اشتباه دوبار تکرار بشه و اگه اشتباه هست چرا همیشه به نفع اپراتور اشتباه میشه! البته مرتبه قبلی شکایت کردم بهم مبلغ رو برگردوندن اینبار هنوز خبری نیست خیلی ها تو بهر این موارد نیستند قبض میاد و پرداخت می‌کنند حالا صدتا یکی اگر هوشیار بود و متوجه شد بهش برمی‌گردند اگرهم نه که بهتر... واقعا تاسف باره این وضعیت و رفتاری که اپراتور میکنه دزدی آشکار

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    تو طرح عید تا عید 13 تا 23 شهریور 96 بازدید رایگان از سایت های منتخب داخلی همراه اول بود که با سیم کارت دائمی قبل از استفاده با اپراتور هماهنگی کردم و گفت مشکلی نداره میتوین استفاده کنی
    بعد از 2 ساعت برای من پیام از طرف همراه اول اومد که 200 هزار تومن هزینه اینترنت براتون اومده به اپراتور زنگ زدم گفت پیگیری میکنیم بعد از یک هفته که پیگیری نکردن سازمان تنظیم و مقررات رادیویی شکایت کردم
    اونها هم نتونستن ثابت کنن که کار همراه اول دزدی بوده
    اگر دسته جمعی بصورت چند صد نفر شکایت کنند و شماره هاشونو تو یک شکایت تنظیم کنن شاید همراه اول بخودش بیاد با چراغ دزدی نکنه

15. 2 کاربر از years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •