تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1002 از 1126 اولاول ... 25029029529929989991000100110021003100410051006101210521102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض راهنمای نحوه مشاهده نمرات میان ترم و پایان ترم دانشجویان پیام نور در سیستم گلستان / راهنمای دریافت سوالات امتحانات پایان ترم

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : برای آن دسته از دانشجویانی که نمراتشان اعلام می شود آموزشی را تهیه دیده ایم تا بتوانند نمرات خود را مشاهده کنند.

دانشجویان عزیز دقت داشته باشند نمرات امتحانات پایان ترم که به صورت تستی می باشند معمولا” ۴ الی ۵ روز بعد از امتحان در سیستم گلستان قابل مشاهده است.
    (نمرات میان ترم در همین بخش که آموزش داده شده در قسمت نمره میان ترم قابل مشاهده است اگر نمره ای نباشد یعنی نمره میان ترم برای شما وارد نشده است)

================================================== =======================================

راهنمــــای دریـــافــــت سوالـــــات امتحانــــات پایان ترم

برای دریافت فایل سوالات امتحانی هر درس می توانید ۴۸ ساعت پس از برگزاری هر امتحان از طریق سایت گلستان از منوی مشاهده نتایج آزمون اقدام نمایید .طریقه دریافت سوالات را می توانید از راهنمای زیر فرا بگیرید.

2. 2 کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

امروز دانشگاه پیام نور گند زده بود تو درس فیزیک عمومی2 رشته مهندسی برق الکترونیک از قسمتهای حذف شده کتاب سوال داده بود کلا سوالات برای رشته مهندسی شیمی بود به عنوان مثال از فصل 11 سوال تشحریحی داده بودن در حالیکه برای مهندسی برق فقط تا فصل 10 باید مطالعه میشد
    تو سولات تستی هم همین طور

4. این کاربر از rsh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

امروز دانشگاه پیام نور گند زده بود تو درس فیزیک عمومی2 رشته مهندسی برق الکترونیک از قسمتهای حذف شده کتاب سوال داده بود کلا سوالات برای رشته مهندسی شیمی بود به عنوان مثال از فصل 11 سوال تشحریحی داده بودن در حالیکه برای مهندسی برق فقط تا فصل 10 باید مطالعه میشد
    تو سولات تستی هم همین طور
    در پیام نور این چیز جدیدی نیست .. در صورتی که یک ترم بدون هیچ اشکالی پیش بریم باید تعجب کنیم .. !

+

حسین عزیز من پرس و جو کردم و تا اونجایی که گیرم اومد و بهم پاسخ دادن همین مورد بود که اگه شامل شما نشه ، متاسفانه باید بگم راه دیگه ای وجود نداره ... !

برای تغییررشته داشتن شرایط زیرالزامی است:
    ( بررسی کن ببین شامل این شرایط میشی یا خیر ، در صورتی که شامل میشی باید به دانشگاه درخواست بدی )
    ۱- شرایط ادامه تحصیل را داشته باشد.

۲- حداقل ۱۲ واحد درسی (بغیر ازدرسهای پیش دانشگاهی ومعادلسازی شده ) گذرانده باشد.

۳- نمره آزمون ورودی وی از نمره آزمون پایین ترین فرد پذیرفته شده درهمان رشته، همان سال وسهمیه کمتر نباشد.
    توجه :دانشجویان تکمیل ظرفیت ، شاهد و مواردی که با معرفی نامه سازمان سنجش معرفی می شوند ؛نمره آزمون آنها اعلام نشده، و در صورت تقا ضای تغییر رشته می بایست به صورت موردی از سازمان سنجش استعلام شود.

۵- تغییر رشته درهمان گروه علمی و در مقاطع هم سطح و یا از بالا به پایین امکان پذیر است .

۶- دانشجویان دوره های فراگیر و پذیرش بدون آزمون در صورتی که متقاضی تغییر رشته هستند می بایست از طریق شرکت مجدد در پذیرش ورودی دانشگاه اقدام نمایند.

۸- دانشجو باید با توجه به مدت مجاز تحصیل،پس از تطبیق درسها امکان گذراندن واحد درسی باقی مانده دررشته جدید را داشته باشد .

۹- کلیه دروس عمومی و واحد های مشترک با عناوین، سرفصل و تعداد واحد مساوی دانشجویانی که در دانشگاه پیام نور تغییر رشته داده اند عینا با همان نمره رد یا قبول در کارنامه دانشجو باقی می ماند.

۱۰- تغییررشته دانشجویانی که به دستگاههای خاص تعهد دارند با اعلام موافقت کتبی آن سازمان مقدور است.

۱۱- تغییر رشته به رشته تربیت بدنی وطراحی لباس و پارچه به لحاظ پذیرش غیرمتمرکز وآزمون عملی امکان پذیر نیست.

۱۲- درمواردی که دانشجو دچاربیماری یا سانحه ای شود, که امکان ادامه تحصیل درآن رشته مقدور نباشد, با ارسال مدارک, ونظرشورای آموزشی استان, می تواند درهمان گروه یا تغییر گروه آزمایشی تغییررشته دهد.

۱۳- تا زمانیکه با تغییررشته دانشجو موافقت نشده دانشجو موظف به ثبت نام در رشته قبلی یا مرخصی تحصیلی است.

۱۴- دانشجو درطول تحصیل فقط یکبار می تواند تغییررشته دهد.

۱۵- درصورت موافقت با تغییررشته وثبت نام دررشته جدیدحق بازگشت به رشته قبلی را نخواهد داشت.

۱۶- دانشجویی که حداقل ۷۰ واحد مصوب را گذرانده باشد, توصیه می شود برای تحصیل در رشته جدید از طریق آزمون سراسری یا فراگیر اقدام نماید.

۱۷- دانشجویان تا شش هفته مانده به شروع نیمسال تحصیلی بعد فرصت دارند مدارک و تقاضای تغییر رشته را به مرکز/ واحد خودارائه نمایند.

6. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

اقا از 30 تا سوال چندتاشو درست زده باشم قبولم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    یک جای دنج

پيش فرض

از دوستانی که امروز فیزیک عمومی2 داشتن و رشتون مهندسی برق یا کامپیوتر بود کسی اینجا هست چون احتمال اینکه مسولان دانشگاه اشتباهی ورقه سوال رو هم داده باشن هست چون هر چی گفتیم قبول نکردن گفتن سوالات همینه میخواستم بدونم اگر کسی امتحان فزیک عمومی2 رو داده تو مرکز اونها چنین اتفاقی افتاده یا نه
    اگر نه من برم پدر مسولان مرکز خودمونو در بیارم

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

اقا از 30 تا سوال چندتاشو درست زده باشم قبولم

بستگی داره به اینکه آیا میان ترم داری یا نه
    اگه نداری باید 15تاشو درست میزدی تا قبول شی.

من امروز امتحان تستی داشتم ( الکترونیکی ) ، میان ترم هم نداشتم ، امتحانش اینقدر سخت بود ... 40تا سوال بود
    شانسی 20تاشو درست زدم شدم 7 از 14 و شانسی قبول شدم

10. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majidli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    تهرانپارس

پيش فرض

بستگی داره به اینکه آیا میان ترم داری یا نه
    اگه نداری باید 15تاشو درست میزدی تا قبول شی.

من امروز امتحان تستی داشتم ( الکترونیکی ) ، میان ترم هم نداشتم ، امتحانش اینقدر سخت بود ... 40تا سوال بود
    شانسی 20تاشو درست زدم شدم 7 از 14 و شانسی قبول شدم
    نه میان ترم ندارم
    فک کنم 16 یا 17 تاشو درست زدم!
    طراح سوال واسه دشمناش سوال طرح کرده بود

12. این کاربر از majidli بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Eblis 2011

پيش فرض

نه میان ترم ندارم
    فک کنم 16 یا 17 تاشو درست زدم!
    طراح سوال واسه دشمناش سوال طرح کرده بود

واقعا بعضی طراح ها خیلی بی انصافن .. اصلا به فکر دانشجو نیستن ...
    با این احتساب قبول میشی با نمره ی 10 یا 11

14. این کاربر از M £ H D I بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

از دوستانی که امروز فیزیک عمومی2 داشتن و رشتون مهندسی برق یا کامپیوتر بود کسی اینجا هست چون احتمال اینکه مسولان دانشگاه اشتباهی ورقه سوال رو هم داده باشن هست چون هر چی گفتیم قبول نکردن گفتن سوالات همینه میخواستم بدونم اگر کسی امتحان فزیک عمومی2 رو داده تو مرکز اونها چنین اتفاقی افتاده یا نه
    من برق قدرت هستم امروز فیزیک 2 داشتم دقیقاً تا فصل 10 بیشتر سوال نبود.
    مگه امتحانات سراسری نیست؟

آخر فروم باز smahdis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من فیزیک دو داشتم و با نیم ساعت تاخیر سوالات فیزیک دو رو دادن. خیلی هم تاکیدکردن که سوالات رشته های دیگه رو جواب ندیم. یعنی میگفتن چک کنید مال رشته شیمی دست شما نباشه. من هم رشته ام برقه ولی سوالی نبود که خارج از ده فصل باشه. حداقل من یادم نمیاد. ولی اون مورد دو قطبی ها قرار بوده حذف باشه ولی ازش سوال اومد که من شانسی درست زدم.

کدوم سوال تشریحی از فصل یازده بود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •