تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1002 از 2365 اولاول ... 2502902952992998999100010011002100310041005100610121052110215022002 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,011 به 10,020 از 23644

نام تاپيک: راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو

پروفشنال لنگرود1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    لنگرود

پيش فرض

صبر کن دوستان میان مفید توضیح میدن
    ولی پخشو که حتما میخوای کامپ خالی هم که نمیتونی بزاری چون کامپ بدون ساب به درد نمیخوره در صورت وجود ساب هم آمپ قوی میخوای که هزینه بالا میره
    به نظر من به 7016 اکتفا کن 8016 یا 8019 هم نه بودجت با همون 7016 باشه بهتره بقیشم یه کواک واستا بچه ها بهت معرفی کنن باز بودجه رسید دستت برا خرید آمپ اقدام کن خورد خورد جمع کن ولی جوری جمع نکن که بعد پشیمون شی با ضرر مجبور به عوض کردن به خاطر هماهنگ کردن سیستمت شی

2. 2 کاربر از لنگرود1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Bobby Sands's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دوستان یک سوال داشتم
    پخش PIONEER MVH 1450 UB قابلیت عقب و جلو کردن فولدرها رو هم داره و اونا رو نشون میده یا نه؟
    قیمتش رو هم حدودی اگر بفرمایید ممنون میشم.

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

اقا حمید 8004 رو گفتن خودشون 490 می تونن بگیرن.
    بله اونو که میدونم آقا حمید گفت که خرید قبلش بوده والان خیلی بیشتر از اینا پولش هست
    برای همین میگم یه شماره ای چیزی از نمایندگی JVC بم بدید
    یا خودتون یه قیمتی برام در بیارید

درود به اساتید عزیز
    ما هم به جرگه ی ماشین داران و پرایدیان پیوستیم ( شاید مدلش لازم باشه بگم . سال 90 131sx )

حالا میخوام براش یه ضبط فلش خور و یک جفت باند تهیه کنم. اول اینکه اصلا نمی دونم چه مدل هایی هست و چی میشه تهیه کرد ، دوم اینکه قیمت هاشو نمی دونم ولی اینو می دونم زیاد نمی خوام خرج کنم و نهایتا بشه تا 300 الی 400 جمع و جورش کرد.

سوم اینکه میشه بجای دوتا باند ، 4 تا باند خرید که دوتاشو بندازیم عقب دوتا هم برای جلو؟ اگر میشه چه باندهایی و با چه مدل هایی باید تهیه کرد. برای من بیس خیلی مهمه و دوست دارم بکوبه ( البته می دونم به اندازه ساب و امپی و اینا نمیشه ولی در حد همون باندش هم دوست دارم بیس خوبی داشته باشه و اون حس باند های فابریک خود پراید رو به آدم نده )

من از این چیزا سر در نمیارم و دوست هم ندارم مستقیم برم تو یه مغازه و همه چیزو بسپرم دست خود فروشنده چون رو راست باشم به هیچ فروشنده ی اینطوری ای اعتماد ندارم و ممکنه هم قیمت هارو دو لا سه لا بندازه به ما هم اینکه با یه قیمت کذایی یه باند و ضبط بی کیفیت و نامناسب بهم بده. لذا می خوام شما دوستان عزیز که در این کار دستی دارید و حرفه ای هستید به من کمک کنید و راهنماییم کنید که من برم بخرم و فقط بدم به یکی بران نصبش کنه
    حالا راهنماییم کنید که چه ضبطی ( مدل + قیمت ) با چه باند هایی ( مدل + قیمت ) می تونم تهیه کنم که کار ما عشق موزیکی هارو راه بندازه

پیشاپیش هم از پاسخ ها و راهنمایی هاتون سپاسگذارم

سلام
    مبارک باشه
    واقعیتش قیمت ها بالا رفته و با بودجه ای که شما گفتین فقط یه مورد از چیز هایی که گفتین میشه خرید
    البته شدنش که میشه ولی پشیمونی در پیش داره
    مثلا ارزون ترین پخشی که فلش خور هست و سی دی هم نمیخوره از پایونیر 200 تومن هست . یه اسپیکر معمولی که آمپلی هم نخوره از همون پایونیر 6964 هست حدود 120 تومن با نصب و ... میشه حدود 400 تومن
    ولی مطمئن هستم بعداً پشیمون میشی

خوب دوستمون که بهتون توضیح دادن
    شما میتونی یه 7016 بگیری حدود 440-50
    اسپیکر هم : اگه آمپلی خور بخوای MXC609 هست حدود 380 تومن co609 قیمت ندارم و DLS 1073 حدود 430-50 که این 2 تا آخری ها آمپ قوی میخوان

اگه هم اسپیکری میخوای که بدون آمپلی راه بیفته میتونی از همین 6964 بگیری حدود 120 تومن

دوستان یک سوال داشتم
    پخش PIONEER MVH 1450 UB قابلیت عقب و جلو کردن فولدرها رو هم داره و اونا رو نشون میده یا نه؟
    قیمتش رو هم حدودی اگر بفرمایید ممنون میشم.
    قطعا داره . مگه میشه نداشته باشه؟!؟!!!
    حدود 300 باید باشه . تو یه سایت قیمتش رو دیدم شماره شم زده بود برات پ خ میکنم
    Last edited by Mohammadkiller; 15-04-2013 at 00:12.

5. 5 کاربر از Mohammadkiller بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یخورده نفهمیدم ببین الان من High هم رد کردم یعنی به جهت عقربه ساعت چرخوندم حتی صدا هم کمتر شده پس یعنی ولتاژ کمتر شده و قطعا نباید اسپیکر ها آسیب ببینه. درسته؟!
    همونطور که گفتم اگه گین رو به سمت Normal باز میکنم صدا خراب میشه و روی HIgh خوبه فقط تو بعضی آهنگ ها صدا خراب میشه الان از High هم رد شدم ولی دیگه صدا خراب نمیشه.

درسته ضعیفتره ولی خوب برای اسپیکر هام بسته . قیمتش هم کمتره.

راستی منم چند وقت بود میخواستم بت بگم این Co 100 ببین هست ؟ اگه باشه قطعا از mc100 بهتره
    یا ببین کامپاننت سری X--ION 100 یا mx 100 هست؟ اگه اینا باشن خیلی بهتره برای جلو پراید.
    سلام
    1000 صفحه ای شدنتون مبارک.
    محمد میشه یه عکس از گین بزاری روی عکس توضیح بدی؟
    محمد جان co 100که نیست
    کامپوننت mx100plus هست 370تومن
    x ion 100 نیست..
    درود
    یکی از باندهای سیستم ماشین پاره شده و تصمیم گرفتم که یک باند جدید بگیرم.
    از یک سری دوستان که سوال کردم گفتن که باند X 718 گزینه خوبیه و اونو توصیه کردن .
    حالا میخواستم بدونم صحبتشون درست بوده و باندهای خوبی هستن و آیا گزینه بهتری هم میشه پیدا کرد ؟!
    ممنون
    اصلا طرف 718 نرو که ارزش هزینه کردن نداره.
    اگه اسپیکر قوی میخواهی باید فکر آمپلیفایرش هم باشی.
    DLS 1073 هست 435
    آدیو سیستم Co 609Plus هم هست 495 تومن.اگه فقط یه جفت اسپیکر بخواهید تهیه نمائید میتونید آمپ ML 75.4 رو به قیمت 595 تومن منتها باید بریج ببندید تا اسپیکر درایو بشه.
    MC609 هم هست که 110 واته و فروشش 400 هست.
    با سلام به عزیزان

به نظر دوستان ترکیب امپ 6500 پایونیر با باند جی بی ال 938 خروجی با کیفیتی داره یا هزینه کردن بی ارزشی هست؟

از راهنمایی دوستان سپاسگزارم

پیروز و پاینده باشید
    به نظر من پایونر ضعیفه از سریه قدیمه و اصل
    با حدود 300 یا نهایتا 400 چه ساب و آمپی میشه گرفت؟باند 6975 پخش 5050
    شوخی میفرمائید؟!!ساب و آمپ و ...
    ساب رو میتونید MX 12 Plus بردارید که فروشش 250 تومن هست.کابل RCA هم 50 تومن.پک برق نیز 70 تومن که شد جمعا 370 تومن.آمپلیفایر خوب هم ML 600.1میتونی بگیری که 790 هست.و لی آمپه خوبه.حتی روی 1 اهم هم استیبله.

من الان پخشم 5050ub هست حدود 6 ساله که دارمش خداییش هم ازش راضیم.میخواستم ببینم الان تا حدود 500 پخشی تو بازار هست که صداش واقعا فرق داشته باشه و به طور محسوس بهتر از این باشه؟باندا 6975 قدیمی
    7016
    سلام خدمت دوستان عزیز و من قسط خرید یه سیستم خوب برای ماشینم دارم ( پراید 131 ) میخواستم راهنمائیم کنید .
    نظر خودم یه ضبط Pioneer DEH-5450SD یه جفت کامپونت Pioneer TS-D1720C با یه ساب خوب و امپیلی خوب اگه میشه کمک کنید تو این رنج بهتر از 2 تا موردی که گفتم چیزی هست ؟؟؟
    بعد چه ساب و امپیلی ببندم که با کل سیستم خوب درایو بشه ؟؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه راهنمائیم کنید .
    به نظر صدای خوبی نخواهید گرفت.
    نظر من::
    کامپوننت MX 165
    ساب MX 12 و آمپ Ml 600.1
    پخش 7016-8019

دوستان یه کمکی بفرمایید مارو
    من واقعا بین این همه تنوع دنیای صوت خودرو غرق شدم.
    تا 600میخام یه سیستم بگیرم برای پراید هاچ بک.
    الان موندم کامپوننت بگیرم یا اسپیکر یا....؟
    البته پخش هم میخام بگیرم با همین بودجه.
    میدونم کمه.ولی حداقل چیز با کیفیتی که میشه جمع کرد چیه؟
    ممنون
    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    گلم. 600 برای سیستم کامل هیچی نیست.

7. 6 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

ممنون از پاسخ دوستان.نظرتون در مورد 7012چیه؟بین 7012 و 962 موندم.البته یه jbl938 دست دوم هم هست با قیمت 150.چطوره؟آمپ و ساب نمیبندم فقط پخش و دو تا اسپیکر.ممنون

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
    Last edited by Immunology; 15-04-2013 at 15:00.

پروفشنال Mohammadkiller's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    استان قم بیوگرافی:نام:محمد

پيش فرض

سلام
    1000 صفحه ای شدنتون مبارک.
    محمد میشه یه عکس از گین بزاری روی عکس توضیح بدی؟
    محمد جان co 100که نیست
    کامپوننت mx100plus هست 370تومن
    x ion 100 نیست..

چند صفحه قبل گذاشته بودم
    به نظر شما mx100 ارزش خرید داره؟ قیمتش خیلی بالا در میاد تو این سایز.
    اگه تو جای فابریک پراید جا بشه خوبه .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان می خوام برای ماشینم ضبط پایونیر مدل 1469 بگیرم به نظرتون خوبه به قیمتش می ارزه
    آره خوبه.
    2 جفت بلندگو هم داره.
    330 تومن.
    ما نصب هم می کنیم اگه خواستی پیغام بده.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان پخش پایونیر 5950 فلش میخوره؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نوشته usb adapter ready
    جلوش که چیزی معلوم نیست ممکنه usb از پشت باشه؟
    آره میخوره ولی قدیمیه این مدل.

آخر فروم باز sayanermia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    مبارک باشه
    واقعیتش قیمت ها بالا رفته و با بودجه ای که شما گفتین فقط یه مورد از چیز هایی که گفتین میشه خرید
    البته شدنش که میشه ولی پشیمونی در پیش داره
    مثلا ارزون ترین پخشی که فلش خور هست و سی دی هم نمیخوره از پایونیر 200 تومن هست . یه اسپیکر معمولی که آمپلی هم نخوره از همون پایونیر 6964 هست حدود 120 تومن با نصب و ... میشه حدود 400 تومن
    ولی مطمئن هستم بعداً پشیمون میشی
    درست متوجه نشدم!! چه پشیمونی ای؟ پشیمونی برای ضبط یا برای باند ها؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
    باند 6964 های پایونییر که معرفی کردید از این باندهایی که در زیر لینکشو میذارم بهتر هستند یا بدتر؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    من فوقش اول باند هارو میخرم بعد در یک فرصت مناسب میگردم ضبط پیدا میکنم براش!
    برام چیزی که مهمه اینه که طوری نباشه باندها پاره بشه یا کیفیت صداش جالب نباشه و خلاصه ضدحال بخورم! و مهم تر اینکه اهل سیستم و امپلی و اینا هم نیستم. می دونم همون باند و ضبط خالی کفایت میکنه برام

پروفشنال لنگرود1371's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    لنگرود

پيش فرض

درست متوجه نشدم!! چه پشیمونی ای؟ پشیمونی برای ضبط یا برای باند ها؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
    باند 6964 های پایونییر که معرفی کردید از این باندهایی که در زیر لینکشو میذارم بهتر هستند یا بدتر؟

کد:
    کد:
    من فوقش اول باند هارو میخرم بعد در یک فرصت مناسب میگردم ضبط پیدا میکنم براش!
    برام چیزی که مهمه اینه که طوری نباشه باندها پاره بشه یا کیفیت صداش جالب نباشه و خلاصه ضدحال بخورم! و مهم تر اینکه اهل سیستم و امپلی و اینا هم نیستم. می دونم همون باند و ضبط خالی کفایت میکنه برام
    داداش بیخیال!!!!
    6964 کجا اونا کجا یکیشون آمپ خوره بحثو قاطی کردیا اینا که میخوای بزاری اصلا بحثش جداست آمپ خورن پخش مناسب میخوان اون یکی هم گرده 16 سانتیه تفاوت صدا داره با 6.9
    داداش شما اگه صرف داشتن یه دستگاه تو ماشینت برا گوش دادن موسیقی میخوای اقدام کنی سیستم نمیخوای که پاره شدن بلندگو نمیخوای به نظرم فقط یه پخش مناسب بگیری براتون کافیه
    نمیدونم اگه پخش هم دارین ازش راضی هستین یه 6964 پایونیر بگیرین کارتون رو راه میندازه به پخش وصل میشه توان پخش هم اونقدری نیست که پارش کنه حجم صداتو خیلی افزایش میده بیس تقریبا مناسبی نسبت به قیمتش میده ولی اینو بگم فقط با خرید یه کواک نباید انتظارات عجیب داشته باشین یه باند معمولیه که صدا مناسبی پخش میکنه همین
    ولی بازم میگم یه پخش مناسب اگه داشته باشین با همون باندای فابریکی هم میتونین صدا قابل قبولی رو گوش کنین ولی بیس کمی بهت میده مطمعنن
    یه پخش پایونیر فلش خور پیدا کن یه باند 6964 هم بزار تنگش حجم صداش پرایدتو پر میکن کوبش خوبی هم داره تو اتاق پراید بودجتون برا این کار خوبه فقط
    واسه پخش اینا رو پیشنهاد میدم
    Pioneer DEH-1550
    Pioneer DEH-2550 UI

باند هم 6964
    اگه هم بستی باز حجم صدات کم بود خواستی میتونی باندای جلو رو هم با گردای 10 سانتی تیوتر دار عوض کنی معمولی بگیری بهتره چون جلوی داشبورد پراید نرمال نیست حتی داشبورد جدیدا
    Last edited by لنگرود1371; 15-04-2013 at 22:17.

14. 2 کاربر از لنگرود1371 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 13 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 13 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •