تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1000 از 1184 اولاول ... 50090095099099699799899910001001100210031004101010501100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,991 به 10,000 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

ایا عزیزان تجربه استفاده از این دو ادکلن رو دارن؟ کدوم رو ترجیح میدن؟

از توجه دوستان سپاسگزارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه amlak021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز

ایا عزیزان تجربه استفاده از این دو ادکلن رو دارن؟ کدوم رو ترجیح میدن؟

از توجه دوستان سپاسگزارم

سلام.این پایینی آبی رو من داشتم رایحه مرکبات داشت(پرتقال ،تلخی گریپ فروت و.... تو این سبکا) شاید بشه گفت تلخ و خنکه.من دوستش داشتم ولی از کنزو هم تو این سبک هست که خیلی بهتره اگر رایحه مرکبات دوست دارید من می گم کنزو بهتره.فکر کنم این عطر رو من 170 خریده بودم.کنزو هم که شبیه این کاره حدود 270.
    اگر زیاد نمی خواید خرج کنید همینو بگیرید و در نظر داشته باشید این 80 م هست و کنزو 100 م.

3. 5 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

خب تجربه های خرید عطرهام در چند روز گذشته.
    از ریو noir 38toman --lahomme 45toman خریدم.100 م هستن.نویر یه عطر سیگار مانند داره و کپی بدی از اصلی نیست در واقع خیلی هم شبیه هستند.
    از smart ها 100 م 2 تا گرفتم که قیمتشون 18 و 20 تومن بود اصلا جالب نبودن.چند تا هم 15 م گرفتم که 5 تومن قیمت داشتن.این طور فرض کنید که زباله می خرید به جای عطر.
    از ریو اینو یادم رفت بگم avaitus---65t هم خریدم اونتوس کارهای کپیش اصلا بدرد نمی خورد نه ماندگاری داشت و نه شبیه بودن.البته شبیه ترین کپی به این عطر به نظر من gladiator قلمی شبیه عکس صفحه قبل هست که قیمتش 10 تومان هست و 22 م.البته یه مقدار تندتره.بازم میگم به جز اصلش کارهای کپی اصلا جالب نیست.
    یه سری اسانس به قیمت 10 تومن هم هست که 22 م هستن و خیلی هم بسته بندی کوچکی دارن که ماندگاریشون در حد 5 دقیقه هست ولی فروشنده ها با چرب زبونی ادعا دارند که خود عطر اصلیه ولی دروغ میگن.

در نهایت همونطور که گفتم هیچ کدوم از موارد بالا به کارم نیومد و نتونستم استفاده کنم و رفتم سراغ allure h s از شنل که به نظرم عالیه البته یه مقدار برام تنده ولی دیگه بیشتر از این نمی تونستم خرج کنم.
    Last edited by amlak021; 01-06-2014 at 12:13.

5. 5 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

من یکم رو خرید عطر حساس هستم و با توجه به برند های مختلفی که وجود داره انتخاب بین این موارد سخته ( من باشم همه شون رو میخرم) (

میشه نظرتون رو در مورد این عطرها بگین و بگین کدوماشون به نظرتون بهتر هستند؟ ( عطرهای معرفی شده قبلی را یا پیدا نکردم یا بوش زیادی تند بود )

بین دو عطر :

Eau De Lacoste Noir Brown

و بین این دو به عنوان عطر خنک :

Fuel For Life Denim
    Azzaro Chrome
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سلام.از پایینی ها کروم رو ترجیح می دم.از بالایی هام مطمئنا دانهیل هرچند از این مدل استفاده نکرده ولی از سمت راستیش قطعا بهتره.اون کروم از آزارو را حتما بخرید.اون لاگوست رو اسمارت کپی کرده می تونید بخرید برای تست استفاده کنید من خوشم نیومد.

7. 4 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام.این پایینی آبی رو من داشتم رایحه مرکبات داشت(پرتقال ،تلخی گریپ فروت و.... تو این سبکا) شاید بشه گفت تلخ و خنکه.من دوستش داشتم ولی از کنزو هم تو این سبک هست که خیلی بهتره اگر رایحه مرکبات دوست دارید من می گم کنزو بهتره.فکر کنم این عطر رو من 170 خریده بودم.کنزو هم که شبیه این کاره حدود 270.
    اگر زیاد نمی خواید خرج کنید همینو بگیرید و در نظر داشته باشید این 80 م هست و کنزو 100 م.
    دوست گلم از راهنمایی شما ممنونم. ممکنه نسخه کنزو رو معرفی بفرمائید؟

منظور شما این هست؟

9. این کاربر از ali_ab بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز ایا عزیزان تجربه استفاده از این دو ادکلن رو دارن؟ کدوم رو ترجیح میدن؟ از توجه دوستان سپاسگزارم
    سلام من Invictus رو حدود یک ماهی هست که دارم رایحه مرکباتی و فرش (fresh) داره . با اینکه چهار فصل هست بنظر من بیشتر بدرد بهار و تابستان میخوره. موندگاری خوبی هم داره ( نه عالی) . یکی از مزیت هاش هم اینه که رایحه جدیدی داره و مشابه یا نزدیک به این خیلی کمه .

11. 5 کاربر از s.hossein45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوست گلم از راهنمایی شما ممنونم. ممکنه نسخه کنزو رو معرفی بفرمائید؟

منظور شما این هست؟
    بله همینه.
    این کارشونم( Kenzo Pour Homme ) خوبه البته یه مقدار تند تره البته رایحه نهاییش ملایمه و در دسته خنک و تلخ جا میگیره و دریایی هست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم یه کار مرکباتی خیلی خوب ازIssey Miyake
    این بالایی که جدید معرفی کردم فوق العاده هست حتما این رو هم تست کنید.کارای Issey Miyake هم شاهکارن.

13. 3 کاربر از amlak021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه shervin1996's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام دوستان من یه ادکلن gucci guilty دارم که زنونس امابوش عالیه واصله. چون ازفرودگاه استانبول خریدم وبه اصل بودنش اطمینان دارم اماموقع خریدچون ازبوش خوشم اومد حواسم نبودمردونه و زنونه بودنشو بپرسم حالاکسی هست که بوشوبدونه؟به نظرشماضایست توی مهمونی هایامصرف روزانه استفادش کنم؟

15. 2 کاربر از shervin1996 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

سلام دوستان من یه ادکلن gucci guilty دارم که زنونس امابوش عالیه واصله. چون ازفرودگاه استانبول خریدم وبه اصل بودنش اطمینان دارم اماموقع خریدچون ازبوش خوشم اومد حواسم نبودمردونه و زنونه بودنشو بپرسم حالاکسی هست که بوشوبدونه؟به نظرشماضایست توی مهمونی هایامصرف روزانه استفادش کنم؟
    سلام من تست نکردم اما چون جز عطرهای ملایم و شیرین طبقه بندی شده و به دلیل شیرین بودن و کرمی بودن و خصوصا استفاده از یاس ((میدونم در عطرهای زنونه چجوری از اب در میاد)) من توصیه میکنم حداقل در مهمانی استفاده نکنید

17. 5 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Abbas.V's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Моята любов в сърцето ми

پيش فرض

کسی از دوستان فیلم ایو سن لورنو دیده؟چطوره؟
    ممنون
    اینم لینک IMDB

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •