تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1000 از 1178 اولاول ... 50090095099099699799899910001001100210031004101010501100 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,991 به 10,000 از 11779

نام تاپيک: { آرشیو } مشاوره كلی برای خريد انواع لپ تاپ ( پست اول مشاهده شود )

پروفشنال babialex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

بار سوم

لپ تاپ میخام که نهایتا 1200 تا 1300 تموم بشه

بین دو برند hp و sony موندم

خودم از برند اچ پی خیلی خوشم میاد و محصولاتشو دوست دارم

برای اینترنت - بازی - فیلم - گاهی کارای گرافیکی میخام

میشه یه رده بندی کارت های گرافیکی لپ تاپ هارو بدید که بدونیم کدوم ها بهترن ؟ gf 9600 یا 4650 یا intel 4500 ؟

جنس بدنه هم مهمه که زود خش نیفته و از قیافه نیفته ! کیفیت قطعات سونی بهتره یا اچ پی ؟ گارانتی خیلی مهمه ؟ من دو سه بار پرسیدم اگه بخام از دوبی بیارم چقدر ارزون تر برام میفته که کسی جواب نداد !!!

چند تا مدل خوب برام از اچ پی و سونی معرفی کنید ( البته 1520 دل هم خوب بود مشخصاتش اما قیافشو درست ندیدم عکس واضحی ازش گیر میاد ؟ )

اچ پی الان سری های dv4 و dv5 رو تولید میکنه ؟

من درایور های لپ تاپ که بگیرم لازم دارم چون شاید بخام ویندوز دیگه ای روش بریزم ؟ میشه ویندوز 7 نصب کرد روی لپ تاپ ؟

تفاوت کیفیت lcd های سری dv6 با fw490 چقدره ؟

گارانتی های پارس لپ تاپ - اریس - نوتالی - ایران نوت بوک چطورن ؟

داره خودمونی میشه alireza661299's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

تاپیک داره میره صفحه ی 1000

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

لپ تاپ dell vostro 1500 که میگن 2 ساله که تولید نمیشه

یه بنده خدایی دسته 2 داره خیلی هم تمیزه و مشکلی نداره..

من فقط واسه 10 ماه استفاده میخوامش

چند تومن میارزه ازش بگیرمش؟

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

الان نوت بوک های اچ پی از ویندوز سون پشتیبانی می کنند

توی سری DV6 الان برید سایت HP می بینید تمام برنامه ها و درایورها برای ویندوز 7 موجوده
    بله اما تا با win7 برسه ایران خدا بزرگه!حداقل 6 ماه طول میکشه.
    ارزش صبر کردن نداره
    خودم صفحه ی 1000 ام این تاپیک رو رقم زدم! مبارک باشه!
    Last edited by biostar; 08-09-2009 at 06:14.

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

بار سوم

لپ تاپ میخام که نهایتا 1200 تا 1300 تموم بشه

بین دو برند hp و sony موندم

خودم از برند اچ پی خیلی خوشم میاد و محصولاتشو دوست دارم

برای اینترنت - بازی - فیلم - گاهی کارای گرافیکی میخام

میشه یه رده بندی کارت های گرافیکی لپ تاپ هارو بدید که بدونیم کدوم ها بهترن ؟ gf 9600 یا 4650 یا intel 4500 ؟

جنس بدنه هم مهمه که زود خش نیفته و از قیافه نیفته ! کیفیت قطعات سونی بهتره یا اچ پی ؟ گارانتی خیلی مهمه ؟ من دو سه بار پرسیدم اگه بخام از دوبی بیارم چقدر ارزون تر برام میفته که کسی جواب نداد !!!

چند تا مدل خوب برام از اچ پی و سونی معرفی کنید ( البته 1520 دل هم خوب بود مشخصاتش اما قیافشو درست ندیدم عکس واضحی ازش گیر میاد ؟ )

اچ پی الان سری های dv4 و dv5 رو تولید میکنه ؟

من درایور های لپ تاپ که بگیرم لازم دارم چون شاید بخام ویندوز دیگه ای روش بریزم ؟ میشه ویندوز 7 نصب کرد روی لپ تاپ ؟

تفاوت کیفیت lcd های سری dv6 با fw490 چقدره ؟

اینقدر سوال پرسیدی که دو روز جواب دادنش طول میکشه

1) در مورد کارت های گرافیکی :کارت گرافیک ATI4650 قوی ترین از بین این 3 مدله//اینتل 4500 یک گرافیک onboard هست که dedicated graphics memory نداره و از حافظه اصلی سیستمRAM ها استفاده می کنه و میشه گفت خیلی ضعیفه و ازش نباید توقع بازی و کارهای گرافیکی حتی در سطح متوسط داشت
    Gforce9600 هم کارت گرافیک بسیار خوبیه اما از ATI 4650 بسی ضعیف تره.
    2) در مورد خرید از دبی خوب قطعا اونجا ارزون تره اما گارانتی دیگه نداره و یک ریسک محصوب میشه.
    اگه خودت میری دبی و میخری قابل قبوله چون چند روزی اونجا میتونی دستگاه رو تست کنی
    اما اگه بخوای بگی وسط بیارن اشتباه بزرگی مرتکب میشی و اصلا کار عاقلانه ای نیست.
    در کل خرید در ایران بهتره.
    3) درایور تمامی لپتاپ ها از سایت سازنده به راحتی در دسترس هست و مشکلی از نصب win7 نخواهی داشت.الان اکثر شرکت ها درایور های win7 رو برای download گذاشتن
    4)کلا کیفیت ساخت تمامی نوت بوک ها بالاست و هردو برند سونی و HP نوت بوک های زیبا و با کیفیتی میسازن اما در هر صورت بدنه نوت بوک نیاز به مراقبت بسیار زیادی داره و کوچیکترین ضربه به نوت بوک آسیب وارد میکنه.
    5)کیفیت صفحه نمایشه هردو نوت بوک بیان شده در سطح قابل قبولیه و نیازهای فردی رو برطرف میکنه.
    میشه گفت رنگ بندی سونی و کیفیت LCD های سونی مقداری بهتره اما تفاوت چندان زیاد نیست و قابل چشم پوشیه

در مورد عکسی که از vostro هم خواستی بهترین کار اینه که بری بازار و همه رو از نزدیک ببینی.تفاوتش با عکس های تبلیغاتی که کلی روش کار میکنن و زرق و ورقش میدن زیاده
    Last edited by biostar; 08-09-2009 at 07:00.

6. 2 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Simaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Dell Latitude E6400
    2.6 6MB 1066
    4GB RAM
    250GB HDD 7200RPM
    nVidia Quadro NVS 160 ( كاملا مناسب براي طراحي هاي گرافيكي )
    Made in Poland
    بدون گارانتي 1.450 ، زيگورات 1.590

آیا واقعا گارانتی به درد می خوره ؟ یعنی ارزش داره تفاوت قیمت رو بدم و با گارانتی بگیرم ؟
    من لپ تاپ قبلیم Toshiba Tecra بود ولی وقتی lcd ش مشکل پیدا کرد ، گارانتی 550 برام هزینه برآورد کرد ، با اینکه می گفت این مشکل هیچ ربطی به طرز استفاده از لپ تاپ نداره و آی سی هر زمانی ممکنه بسوزه , ولی به هر حال گارانتی قبول نکرد....

و سوال دیگه اینکه مثلا همین مدل لپ تاپ Dell رو که معرفی کردین من چه جوری می تونم بدون ویندوز بخرم ...
    من که به هر حل ویندوز اورجینالش رو پاک می کنم ، پس اقلا پولشو ندم دیگه....
    با تشکر

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

گارانتی ها در صفحه اول این تاپیک توضیح داده شده اند !

پارس لپ تاپ = معمولی ! بیشتر یک فروشگاه هست تا شرکت !

اریس تکنولوژی = کلا سه گارانتی برای دل معتبره : زیگورات ، دلیران و اریس ، اینا کارشون از قدیم دل بوده است ! گارانتی خوبیه و خدمات گسترده ای داره !

نوتالی = نوتالی هم یک فروشگاه بزرگ است که تازگی شرکت شده ! لیست قیمت و خدمات خوبی داره! واحد گارانتی اش بدک نیست تعمیرات خوبی داره ولی هزینه زیاد میگیره !

ایران نوت بوک = جدیداً اومده و اصلا نمی شناسمش ! اینم قبلا مغازه و اینا بوده حالا از یمن وجود مشتری های بازار نوت بوک ، شده گارانتی !!!!

9. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

بله اما تا با win7 برسه ایران خدا بزرگه!حداقل 6 ماه طول میکشه.
    ارزش صبر کردن نداره
    خودم صفحه ی 1000 ام این تاپیک رو رقم زدم! مبارک باشه!
    منظور بنده این بود که الان فقط HP داره روی ویندوز سون خوب مانور میده ، توی سایتش تمام درایور و برنامه ها برای سون هست !

11. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

آیا واقعا گارانتی به درد می خوره ؟ یعنی ارزش داره تفاوت قیمت رو بدم و با گارانتی بگیرم ؟
    من لپ تاپ قبلیم Toshiba Tecra بود ولی وقتی lcd ش مشکل پیدا کرد ، گارانتی 550 برام هزینه برآورد کرد ، با اینکه می گفت این مشکل هیچ ربطی به طرز استفاده از لپ تاپ نداره و آی سی هر زمانی ممکنه بسوزه , ولی به هر حال گارانتی قبول نکرد....

و سوال دیگه اینکه مثلا همین مدل لپ تاپ Dell رو که معرفی کردین من چه جوری می تونم بدون ویندوز بخرم ...
    من که به هر حل ویندوز اورجینالش رو پاک می کنم ، پس اقلا پولشو ندم دیگه....
    با تشکر

گارانتی برای آماتورها بله ، حتما لازم است ولی یک گارانتی معتبر ! گارانتی های فروشگاه ها و ... بیشتر شبیه تعمیرگاه ایران خودرو هستند ! باید هزینه بدی و وقت هم صرف کنی !

خوب اون شرکت گارانتی معتبری نبوده متاسفانه !
    یا بی دلیل میخواسته از این کار سر باز بزنه ! شما باید محکم سر حرفتان می ایستادید !

جواب دوم ،
    اونهایی که ویندوز ندارند (سری n - ارزان) نوشته شده که سیستم عاملشان DOS هست و همچنین لوگوی سری n Series روی آنها کنار تاچ پد چسبانیده شده است !
    تفاوت قیمتشون حدود 30 تا 40 تومنه با کانفیگ ویندوز دار !

13. 2 کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Simaaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سوال اول : اگه لپ تاپی بخوام که Intel® Core™2 Quad داشته باشه حدود قیمتش چنده ؟
    می خوام ببینم اصلا دنبالش باشم یا دنبال همون مدل های Intel® Core™2 Duo بگردم که تو بازار زیاده؟

سوال دوم: ( لپ تاپ برای کار مهندسی عمران می خوام, برای Etabs ,Auto CAD ,SAP , ... این جور نرم افزار ا که گرافیک بالایی از سیستم می خوان، و زیبایی و ظرافت ظاهر اصلا برام مهم نیست , سیستمی می خوام که از نظر بدنه مقاومت بالایی داشته باشه و وزن سبک ... اندازه صفحه نمایش هم از 14کوچیکتر نباشه .... )
    شما چه برند و مدلی رو پیشنهاد می کنین
    ( حتی الامکان قیمت هر چه پایینتر بهتر _تر جیحا زیر 1/5)

pami_wega این مدل رو معرفی کردند:
    Dell Latitude E6400
    2.6 6MB 1066
    4GB RAM
    250GB HDD 7200RPM
    nVidia Quadro NVS 160 ( كاملا مناسب براي طراحي هاي گرافيكي )
    Made in Poland
    بدون گارانتي 1.450 ، زيگورات 1.590

با کاربردی که من می خوام و رنج قیمت حدود 1/5 تو برند IBM یا Toshiba چی رو معرفی می کنید؟
    ( شنیدم اینها از نظر مقاومت بدنه و کارایی خیلی بهتر از Dell هستند , درسته؟ )

سوال سوم : در مورد LED یا ELED به جای LCD چی؟ الان چیزی تو بازار هست ؟ حدود قیمتش چه جوریه ؟

ببخشید که اینهمه سوال می کنم ...آخه اینقدر مدل و برند زیاده تو لپ تاپ که بدون داشتن اطلاعات کافی تصمیم گیری خیلی سخته..
    Last edited by Simaaa; 08-09-2009 at 09:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •