تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چه کسی برترین کشی کج کار wwe در سال 2012 است؟

راي دهنده
55. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • رندی اورتن

10 18.18%
  • کریس جریکو

0 0%
  • جان سینا

10 18.18%
  • آندر تیکر

10 18.18%
  • سی ام پانک

3 5.45%
  • بیگ شو

0 0%
  • سین کارا

0 0%
  • ری میستریو

5 9.09%
  • د میز

0 0%
  • تریپل اچ

12 21.82%
  • شیمس

2 3.64%
  • کریسشن

0 0%
  • مارک هنری

0 0%
  • آلبرتو دلریو

1 1.82%
  • کین

2 3.64%
صفحه 100 از 287 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 2862

نام تاپيک: کشتی کج

آخر فروم باز ehsssssan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

به به میبینم که میثم داشمون هم اومده اینجا

آره داداش همون موهای گوسفندی رو داراست

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

منم اصلا از اين پسره اج خوشم نمياد
    يه مسابقه داشتن گروهي
    اينو با رندي اُرتن با سه تا ديگه با هم بودن

گروه مقابل هم كي بود
    شان مايكل ...تريپل اچ و...
    آقا از گروه اين اج فقط همين دو تا مونده بودن همه ناك اوت شدن
    از گروه اونوري ها هر 5 نفر مونده بودن!

آقا جاتون خالي اين اج و رندي ارتون همچين فرار ميكردن كه نگو

!
    آره این هفته شبکه gem گذاشت . خیلی پایه خنده بود!

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

من زیاد اهل کشتی کج نیستم ولی گاهی نگاه میکنم.
    خواستم بهتون بگم کانال Showsport 4 روی نایلست هر روز چند ساعت کشتی کج میذاره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه emtn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Dubai

پيش فرض

من زیاد اهل کشتی کج نیستم ولی گاهی نگاه میکنم.
    خواستم بهتون بگم کانال Showsport 4 روی نایلست هر روز چند ساعت کشتی کج میذاره.
    این کانال فوق العاده است. تمام بازی های هفتگی رو نشون می ده!

حـــــرفـه ای alex_pk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آره این هفته شبکه gem گذاشت . خیلی پایه خنده بود!
    از اين ضايع بازي ها زياد ديدم از اين اج و...
    يدونه ري ميستريو مي ارزه به 100 تا اون!

يك سري هم نميدونم گروه DX بود چي بود
    همون كه شان مايكل و تريپل اچ هستن
    با گروه دو نفره رندي و اج مقابله ميكردن....
    پسر شان مايكل همچين با پشت دست ميزد اين اج رو كه گريش داشت در ميومد!
    ميدونين كه اين ضربات دست شان مايكل معروفه!
    تريپل هم اون فن خاص خودش سه بار پشت سر هم رو رندي آزمايش كرد!
    همون كه دستارو ميگره كله طرف رو با پاهش ميگره ميزنه زمين

يه سري هم هاردي _نميدونم جف بود يا داداشش_از يجايي ميره بالا يه 10 متري بود ميپره رو سر رندي!
    گفتم اين رندي مرد ما راحت شديم.
    ديديم نه هنوز زندست.
    Showsport 4
    فركانسش چيه برادر...

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

فرکانسش توی این عکسه .(روی نایلست)

هر روز چند ساعت کشتی کج پخش میکنه .
    امروز داشت چند تا مسابقه منتخب قدیمی نشون میداد.مال حدودای سال 1980 بود.
    فوق العاده بود.

کانال art sport 2 هم گاهی نشون میده.اما هنوز دستم نیومده برنامه پخشش چه طوریه.

پروفشنال reza boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

به نظر میرسه که انتقال تریپل ایچ به اسمک دان منتفی شده و احتمالا جان سینا بعد از پایان در گیری هاش با تریپل ایچ به اسمک دان منتقل میشه . جان سینا در ابتدای ورودش به دابلیو دابلیو ای در اسمک دان کار میکرد و در اونجا هم خیلی موفق بود .

به نظر میرسه اسمک دان بعد از انجام درفت به یک کنسول فوق العاده قوی تبدیل خواهد شد چون سوپراستار هایی مثل شان مایکلز ، جان سینا ، اوماگا از راء به اسمک دان میان . البته سوپراستار های دیگه ای هم به اسمک دان منتقل خواهند شد که بعدا اعلام میکنم .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

نام رخ داد : راء

تاریخ انجام : دوشنبه ، ۱۷ ژوئن سال ۲۰۰۸

محل انجام : وست ولی واقع در سالت لیک سیتی

اینتروی راء پخش میشه .

جری لالر و جیم راس وارد میشن و به همه خوش آمد میگن .

جان سینا در رینگ هست و داره صحبت میکنه . از وقایع مهم تاریخ دابلیو دابلیو ای میگه و میگه درباره ی این قضیه ی مانی مینیا هم خیلی خوشحال هست . سینا کم کم قضیه رو به مسابقه اش به نایت آف چمپینز میکشونه و درباره ی این مسابقه صحبت میکنه . در آخر هم میخواد حرفش رو تموم کنه که میگه : " د چمپ ایز ... " . اما تریپل ایچ میاد و حرف سینا رو قطع میکنه . درباره ی هفته ی پیش صحبت میکنن و سینا مسابقه ی تریپل ایچ و جف هاردی رو به یاد تریل ایچ میاره و میگه : " کاری که من کردم به نفعت بود . " تریپل ایچ هم میگه : " دوست ندارم ببینم که این کارت رو برای دومین بار انجام بدی و وارد مسابقات من بشی . " تریپل ایچ با تندی به سینا گفت که در نایت آف چمپینز چه بلایی میخواد سرش بیاره . سینا هم عصبانی شد و تی شرتش رو کند و انداخت طرف تماشاگران . سینا میخواست رینگ رو ترک کنه که وینس مک من اومد . وینس به سینا گفت : " تو امشب در یک مسابقه ی استریت فایت برابر اوماگا قرار خواهی گرفت . " تریپل ایچ خندید و به سینا گفت : " برات آرزوی موفقیت میکنم . راستی ... حواست باشه آسیب نبینی . "

اوماگا آماده میشه که وارد رینگ بشه .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

مسابقه ی اول :: جان سینا .vs اوماگا - بصورت استریت فایت

این مسابقه ی زیبا و مهیج رو اوماگا با یک سانست فلیپ شروع کرد . دو سوپراستار دارن گوشه ی رینگ همدیگرو میزنن که تبلیغی پخش میشه و ما دقایقی از مسابقه رو نمیبینیم . برمیگردیم به مسابقه . اوماگا بر مسابقه مسلط هست . یک سموئن دراپ میزنه . جان سینا بلند میشه و میره از بیرون رینگ یک میکروفون بر میداره و به سر اوماگا ضربه میزنه . اوماگا با زانوش روی رینگ نشسته . جلوتر میریم جایی که سینا سعی میکنه اف یو بزنه اما موفق نمیشه . اوماگا بیرون رینگ سینا رو میزنه . سینا رو میندازه داخل رینگ و میخواد سینا رو بزنه که سینا خیلی سریع اوماگا رو بلند میکنه و به اوماگا اف یو میزنه . سینا موفق میشه اوماگا رو پین کنه و پیروز این مسابقه بشه .

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

وینس مک من میاد و یک شماره رو میخونه و یک نفر هم جواب میده و برنده میشه و موفق میشه مقدار زیادی پول از مک من بگیره .

مسابقه ی دوم :: سامر تایم بیچ بیکینی بلوء اوت

در این مسابقه که ماریا ، تورس ، جیلیان ، لیلا ، لنا ، مریس ، و ملینا حضور داشتن ، ماریا تونست با هنر نماییش نظر تماشاگران و البته داور این مسابقه که چارلی هاس بود رو جلب کنه و پیروز سامر تایم بیچ بیکینی بلوء اوت بشه . ضمن اینکه ملینا جدی ترین حریف ماریا در این مسابقه بود .
    وینس مک من دوباره وارد میشه و شماره ای رو میخونه و یک نفر جواب میده . وینس برای این فرد صد هزار دلار در نظر گرفته بود .

در بک استیج جریکو رو نشون میده که با زن میک آپ کننده داره صحبت میکنه و درباره ی هوو شدنش در هفته ی پیش راء داره میگه .

مک من دوباره وارد میشه البته این بار به همراه جیم هکساء دوگان . ایندفعه برای نفر برنده پنجاه هزار دلار در نظر گرفته بود که به اون فرد تعلق گرفت .

مسابقه ی سوم :: جف هاردی .vs کارلیتو

در این مسابقه جف هاردی خیلی بهتر کار کرد و در اخر به کارلیتو تویست آف فیت زد . بعد رفت بالای رینگ و یک سوانتان بامب هم به کارلیتو زد و تونست با پین کردن کارلیتو پیروز مسابقه بشه .
    حالا کریس جریکو وارد میشه و یک میکروفون هم در دست داره . جریکو داره صحبت میکنه و میگه باورش نمیشه که طرفدارا هفته ی پیش او رو هوو کردن . جریکو گفت که هیچ وقت فکر نمیکرد طرفدارای راء او رو هوو کنن . جریکو داره درباره ی شان مایکلز صحبت میکنه و در واقع پشت سرش حرف میزنه . چند دقیقه که گذشت و دیگه جریکو داشت خیلی بد صحبت میکرد یهو صدای آهنگ ریک فلیر اومد . بله ، ریک فلیر هست و وارد رینگ میشه . ریک فلیر به جریکو میگه : " خفه شو ! تو میدونی که شان مایکلز اینجا نیست و نمیتونه کاری بکنه بخاطر همین داری اینجوری حرف میزنی . حالا من اومدم جوابتو بدم . حیف که بازنشسته شدم و نمیتونم مسابقه بدم وگرنه میدونستم باید جواب تورو چجوری بدم . " سپس ریک برای طرفدارا دست تکون داد و رینگ رو ترک کرد .

وینس تصمیم میگیره که در مین ایونت این هفته ، تریپل ایچ و کریس جریکو رو برابر هم قرار بده .
    مسابقه چهارم :: کودی رودس و هاردکور هالی .vs کرایم تایم

در این مسابقه که تد دیبیاسی کوچک هم حضور داشت ، با پرت کردن حواس کرایم تایم موجب شد تا هالی با یک رول آپ جی تی جی رو پین کنه و پیروز مسابقه بشن . این مسابقه سر کمربند نبود .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •