تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 283 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

از كجا ميدوني ؟ نكنه تو گواهينامت چيزي نوشته ؟!
    والا قبل از اینکه امتحان میدادم یه فرمی بود راجع به محدودیت رانندگی که تمام مواردی که شما گفتی + چند تا دیگه توش بود که باید امضا میکردی ...

داره خودمونی میشه rezariza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

گواهینامه های جدید(ب1 که 4+1 هستند) فقط چند تا محدودیت دارن و اگر اونها رو انجام بدین باطل میشه
    1-مقصر بودن در تصادفات جرحی و یا فوتی
    2-سرعت و سبقت غیر مجاز
    غیر از اینها هیچ مخدودیتی ندارن
    اون فرمی (فرم تعهد به رعایت محدودیت ها)هم که موقع دریافت گواهینامه امضا و انگشت می زنیم برای گواهینامه های قدیمی هستش که هنوز هم بعضی از آموزشگاه هایی که UP TO DATE نیستند از ما میگیرن و هیچ الزامی نداره و چرنده.
    برای پیگیری گواهینامه میتونید باشماره 81253573 و 81253561 تماس بگیرید و پیگیری کنید.

منبع سایت الف کد:
    http://alef.ir/content/view/5914/

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:11 AM ----------

در خبر روزنامه ابتکار هم در مورد محدودیت چیزیننوشته
    این گواهینامه های هوشمند رو با یه دستگاه کارت خوان پلیس میخونه!!!
    سرهنگ رضايي مجد رئيس مرکز صدور گواهينامه پلييس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي با عنوان اين مطلب و با اشاره به اينکه 33 ميليون جلد گواهينامه در کشور وجود دارد گفت: از اين تعداد 12 ميليون جلد گواهينامه به صورت مکانيزه صادر شده است. وي با بيان اينکه هفتاد درصد گواهينامه هاي صادره براي آقايان و 30 درصد بانوان است افزود: سالانه به طور متوسط بيش از 3 ميليون جلد گواهينامه در کشور صادر مي شود که 61 درصد گواهينامه هاي صادره جديدالصدور بوده و مابقي تعويض و المثني هستند. رئيس مرکز صدور گواهينامه پليس راهور ناجا به ويژگي هاي گواهينامه هاي هوشمند در کشور اشاره کرد و گفت: ضريب ايمني بالا، طراحي بسيار مناسب، جنس مقاوم، عدم امکان جعل و ... از جمله مزاياي اصلي اين گواهينامه هاست. وي با اشاره به اينکه اطلاعات بيومتريک و پزشکي افراد نيز در گواهينامه هاي هوشمند درج مي شود افزود: در چيپ اين گواهينامه ها بيماري خاص افراد علاوه بر سوابق تخلفات رانندگي آنها به همراه اثر انگشت قرار مي گيرد. در پشت گواهينامه هاي هوشمند گروه خوني افراد و محدوديت هاي رانندگي براي افراد داراي نقص عضو به همراه تجميع گواهينامه هاي شخص دارنده درج مي شود. وي با اشاره به اينکه ماموران راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ در فاز اول براي استفاده از دستگاه هاي کارت خوان اين گواهينامه ها آموزش ديده اند افزود: گواهينامه هاي هوشمند همانند گواهينامه هاي «ب»1 در سال اول تحت کنترل الکترونيکي پليس بوده و در صورتي که دارنده آنها تخلفات حادثه ساز مانند سرعت غيرمجاز، سبقت غير مجاز و تقصير در تصادفات فوتي و جرحي را مرتکب شوند ضبط و ابطال مي شود که اين امکان در چيپ آنها ديده شده است و در غير اين صورت به صورت خودکار 5 ساله خواهد شد.به گفته رئيس مرکز صدور گواهينامه پليس راهور ناجا بزودي اين گواهينامه ها با سازمان هاي بيمه گر و بانک ها نيز لينک شده و امکان پرداخت الکترونيکي قبوض جرايم رانندگي با آنها فراهم مي شود. وي با اشاره به اينکه مرحله اول بکارگيري گواهينامه هاي هوشمند در شهر تهران به صورت آزمايشي از 18 خرداد ماه سال جاري آغاز شده است افزود: در مرحله بعدي در بحث تعويض و المثني نيز گواهينامه هاي جديد هوشمند صادر خواهد شد.
    منبع : روزنامه ابتکار
    کد:
    http://www.ebtekarnews.com/Ebtekar/News.aspx?NID=50712
    Last edited by rezariza; 30-09-2010 at 10:17.

3. 6 کاربر از rezariza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شهر باران.رشت

پيش فرض

مژده!
    بالاخره پس از گذشت 40 روز گواهینامه این جانب اومد!
    در پوست خود نمیگنجم!
    ولی جالبه که هوشمند نیست و به سبک قدیمی است
    Last edited by fanoos1; 30-09-2010 at 10:27.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بچه ها یک ماهه دیگه گوهینامم رو باید 5 ساله کنم.باید راهنمایی رانندگی برم؟گواهی نامم رو باید عوض کنم یا نمیخواد؟میتونم گواهیناممو هوشمند کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من هم ديروز امتحان قبول شدم!!!!
    پيش افسري كه به اين راحتيا هر كسي رو قبول نميكنه
    بهم ميگفت خوب رانندگي كردي:43:

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehryazdan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

گواهینامه های جدید(ب1 که 4+1 هستند) فقط چند تا محدودیت دارن و اگر اونها رو انجام بدین باطل میشه
    1-مقصر بودن در تصادفات جرحی و یا فوتی
    2-سرعت و سبقت غیر مجاز
    غیر از اینها هیچ مخدودیتی ندارن
    اون فرمی (فرم تعهد به رعایت محدودیت ها)هم که موقع دریافت گواهینامه امضا و انگشت می زنیم برای گواهینامه های قدیمی هستش که هنوز هم بعضی از آموزشگاه هایی که UP TO DATE نیستند از ما میگیرن و هیچ الزامی نداره و چرنده.
    برای پیگیری گواهینامه میتونید باشماره 81253573 و 81253561 تماس بگیرید و پیگیری کنید.

منبع سایت الف کد:
    http://alef.ir/content/view/5914/

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:11 AM ----------

در خبر روزنامه ابتکار هم در مورد محدودیت چیزیننوشته
    این گواهینامه های هوشمند رو با یه دستگاه کارت خوان پلیس میخونه!!!
    سرهنگ رضايي مجد رئيس مرکز صدور گواهينامه پلييس راهنمايي و رانندگي نيروي انتظامي با عنوان اين مطلب و با اشاره به اينکه 33 ميليون جلد گواهينامه در کشور وجود دارد گفت: از اين تعداد 12 ميليون جلد گواهينامه به صورت مکانيزه صادر شده است. وي با بيان اينکه هفتاد درصد گواهينامه هاي صادره براي آقايان و 30 درصد بانوان است افزود: سالانه به طور متوسط بيش از 3 ميليون جلد گواهينامه در کشور صادر مي شود که 61 درصد گواهينامه هاي صادره جديدالصدور بوده و مابقي تعويض و المثني هستند. رئيس مرکز صدور گواهينامه پليس راهور ناجا به ويژگي هاي گواهينامه هاي هوشمند در کشور اشاره کرد و گفت: ضريب ايمني بالا، طراحي بسيار مناسب، جنس مقاوم، عدم امکان جعل و ... از جمله مزاياي اصلي اين گواهينامه هاست. وي با اشاره به اينکه اطلاعات بيومتريک و پزشکي افراد نيز در گواهينامه هاي هوشمند درج مي شود افزود: در چيپ اين گواهينامه ها بيماري خاص افراد علاوه بر سوابق تخلفات رانندگي آنها به همراه اثر انگشت قرار مي گيرد. در پشت گواهينامه هاي هوشمند گروه خوني افراد و محدوديت هاي رانندگي براي افراد داراي نقص عضو به همراه تجميع گواهينامه هاي شخص دارنده درج مي شود. وي با اشاره به اينکه ماموران راهنمايي و رانندگي تهران بزرگ در فاز اول براي استفاده از دستگاه هاي کارت خوان اين گواهينامه ها آموزش ديده اند افزود: گواهينامه هاي هوشمند همانند گواهينامه هاي «ب»1 در سال اول تحت کنترل الکترونيکي پليس بوده و در صورتي که دارنده آنها تخلفات حادثه ساز مانند سرعت غيرمجاز، سبقت غير مجاز و تقصير در تصادفات فوتي و جرحي را مرتکب شوند ضبط و ابطال مي شود که اين امکان در چيپ آنها ديده شده است و در غير اين صورت به صورت خودکار 5 ساله خواهد شد.به گفته رئيس مرکز صدور گواهينامه پليس راهور ناجا بزودي اين گواهينامه ها با سازمان هاي بيمه گر و بانک ها نيز لينک شده و امکان پرداخت الکترونيکي قبوض جرايم رانندگي با آنها فراهم مي شود. وي با اشاره به اينکه مرحله اول بکارگيري گواهينامه هاي هوشمند در شهر تهران به صورت آزمايشي از 18 خرداد ماه سال جاري آغاز شده است افزود: در مرحله بعدي در بحث تعويض و المثني نيز گواهينامه هاي جديد هوشمند صادر خواهد شد.
    منبع : روزنامه ابتکار
    کد:
    http://www.ebtekarnews.com/Ebtekar/News.aspx?NID=50712

حالا بالاخره من با خبال راحت برم جاده یا نه ؟
    البته فقط تو جاده هستم ولی میخوام خیالم راحت باشه

8. این کاربر از mehryazdan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rezariza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بلی سیز هر یانا سویسز گده بولسیز چون تراختورچوسوز

10. 3 کاربر از rezariza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز arash66_2m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    جایی همین نزدیکی ها

پيش فرض

من هم ديروز امتحان قبول شدم!!!!
    پيش افسري كه به اين راحتيا هر كسي رو قبول نميكنه
    بهم ميگفت خوب رانندگي كردي:43:
    سلام من ماشین سواری یاد گرفتم و خوب هم بلد هستم فقط می خواستم ببینم چطوری برونم و افسر چیا میخواد چی میگه از این حرف ها ..
    که منم همین اول کار قبول بشم بره دیگه /.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تــــهــرانـــــ /

پيش فرض

سلام من ماشین سواری یاد گرفتم و خوب هم بلد هستم فقط می خواستم ببینم چطوری برونم و افسر چیا میخواد چی میگه از این حرف ها ..
    که منم همین اول کار قبول بشم بره دیگه /.
    افسر با افسر فرق داره...اما کسی که بخواد خوب امتحان بگیره یه پارک دوبل میگیره...یه دور 2 فرمون.....یه کمی میچرخونه ببینه کلاچ رو خوب بالا میاری یا نه..
    این خوبش بود حالا هرکسی برای خودش یه روش داره....یکی دنده عقب میگیره دور نمیگیره...یکی 2 پارک میگیره..خلاصه نمیشه یه امتحان ثابت در نظر گرفت...

13. 2 کاربر از Mahdi/s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ramin 69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان یه سوال داشتم. اگر این گواهینامه هوشمند جدیدا بشکنه و کلا به فنا بره ، برای دوباره گرفتنش باید کجا برم ؟ شهرک آزمایش یا آموزشگاه رانندگی ؟ بازم یه ماه طول میکشه بیاد ؟!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •