تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 1004 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200600 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 10036

نام تاپيک: اینترنت استان آذربایجان غربی

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

هورا! ما هم 100 صفحه اي شديم

آخر فروم باز x8800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    کردســـــــــــتان

پيش فرض

بله ارومچی کاملا با مدرک حرف زده من هم اگه بخواید میتونم براتون مدرک بیارم در مورد پینگ . عکس یا فیلم !

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

1- دوست عزيز آمار زماني دقيق خواهد بود كه يه مرجع داراي صلاحيت آمارگيري، آمار رو منتشر كنه پس آماري كه شما ميگيد حدودي از وضعيتي كه ديده شده هستش مثلا در مورد پينگ 800 مكس در مهاباد اينو از گفته هاي يكي از دوستانمون در همين تاپيك(X8800) من روايت كردم و گرنه من از كجا ميدونم پينگ مكس در مهاباد چقدره؟ و شما از كجا و از روي چه معياري ميگيد كه من و IVAN اعتقاد به آمار دقيق نداريم؟ اصلا منظورتون از اين جمله چيه؟

2- شما مثل اينكه مجهز به ابزار دقيق هستيد كه انقدر سر اعداد و ارقام كه حدودي بيان ميشن وسواس نشون ميديد؟

3- خيلي جلوي خودمو گرفتم تا توهيني كه كردين رو با توهين جواب ندم چون اصلا در شان من نيست كه با كسي كه ذره اي ادب و احترام براي افراد ديگه قائل نيست، دهن به دهن بشم ولي همينقدر رو بدونيد كه دزد خطاب كردن ديگران اول واسه خود آدم سبكي مياره و شخصيت خود آدم رو خراب ميكنه و بعد ممكنه با برخوردهاي ديگران مواجه بشيد.

به هر حال مثل چند ماه قبل كه يه بحث بيخودي در تاپيك شكل گرفته بود متاسفانه اينبار هم شاهد شكل گيري يه مساله كاملا بيخود و بي فايده توسط جنابعالي كه همه ماها رو دزد خطاب كردين هستيم.
    شما انگار بد متوجه شدید٬ منظور من از دقیق بودن همون تقسیم ها بود. یعنی شما نیایی سرعتی که نهایتش رو ۳۸۵ ائه و می دونیم که همیشه چند کیلوبایتی پرتی داره رو ۴۰۰ در نظر بگیریم و همچنین پست قبلی.
    بعد این که من می گم افرادی که دونسته کرک استفاده می کنند دزدند توهین برای اونا نیست. یه حرفیه مثل خرخون و سوسول که ویژگی های شخصیتی رو نشون میده. در ضمن من می گم دزد٬ چون دارن از محصولی استفاده می کنند که صاحبش براش زحمت کشیده و یک قیمتی روش گزاشته٬ محصولی که قابل خرید است و میشه خرید.
    من هم به شما یا بقیه دوستان به چشم یک فرد بد نگاه نمی کنم٬ به چشم یک فردی که از هرازان وجهه هر انسانی در یک وجه اش مشکل داره و کمبود. مثلا همین برادر خودم اگه دستش بیاد یک بازی کرک شده نصب می کنه که از چشم من میشه دزد.
    در ضمن مطمئنا وقتی من به شما یا هر کس دیگه ای بگم دزد عصبانی میشه با توجه به اون پیشینه ای که در ذهنش است٬ ولی فقط کافیه کمی با منطق فکر کنه. این که محصولی رو استفاده می کنه که قیمت داره و قیمتش رو نپرداخته و به شکل غیرقانونی از لحاظ سازنده اش قفلش رو شکسته همون دزد حساب میشه.

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

1:عزیز اگه از ترکیه نگرفتیم، این فیبر از کجا داره میاد؟ ایران فعلا 2 تا خروجی اصلی داره، یکی از ترکیه میاد و از مرز بازرگان رد میشه، و اونیکی از بندر جاسک رد میشه به خلیج فارس میره!
    اینم مدرک، تستی که کردم، پهنای باند مورد استفاده من رو شرکت"تورک تلکام "تامین میکنه!

و اگه پینگ حدود 200 باشه برای ما طبیعی باید باشه، چون همانطور که میبینید وقتی به IP 77.67.75.238 میرسه میزان پینگ چند برابر میشه، یعنی اگه شبکه داخلی ایران بدون مشکل کار کنه و پینگ حتی نزدیک 0 باشه باز در خروجی 200 300 میلی ثانیه وقت از دست میره! ولی اگه در خروجی ترافیک باشه طبیعی هست که این رقم چند برابر خواهد شد!(من این تست رو ساعت 7 صبح گرفتم که از کم ترافیک ترین زمان ها هست)
    اگه این تست رو ساعت 10 شب انجام بدید اختلاف پینگ داخل و خارج کشور بیشتر مشخص میشه!

دوست عزيز سلام ممنون از اطلاعاتي كه دادين. اين اطلاعات و تصاويرو از كدوم سايت گرفتين؟

حرفهاي شما كاملا درست ، قابل قبول و با مدرك و دليل هستن ، كاش بعضيا ياد بگيرن

البته فكر كنم بغير از اون 2 تا كابل كه گفتيد ، يكي ديگه هست كه از باكو به تهران ميره

ساعت 22:16

علت اين افزايش پينگها اينه كه هنوز ايران عضو یکی از پروژه های بین المللی برای انتقال مستقیم پهنای باند به ایران نيست و از كشورهاي همسايه و بواسطه اونها پهنا ميگيره كه همين باعث افزايش پينگ ميشه.

البته يه پروژه به اسم GBI با همكاري ایران، عمان، انگلیس و سوریه با ايجاد يه درگاه جديد در بندر گناوه قرار هست كه كشورهاي منطقه خاورميانه رو به شبكه هاي كابلي دنيا وصل بكنه كه علاوه بر اينكه باعث ميشه ايران پهناي مورد نيازش رو مستقيم دريافت بكنه، هزينه ي انتقال پهناي باند نسبت به الان نصف خواهد شد.
    قراره یک سر این اين درگاه جديد که از خلیج فارس رد ميشه به هند و یک سر دیگه اون با عبور از دریای سرخ به اروپا وصل بشه

اينم از لينك خبر تا يه موقع متهم به دزدي نشم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by urumchi; 28-06-2011 at 21:19.

5. این کاربر از urumchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

urumchi عزیز ممنون؛
    shah abas شما یه کاری کن، لطفا در مورد کرک و خرید نرم اف... پست نده، اینطوری سنگین تری!
    اصلا تا بحال سایتهای underground رو دیدی؟ pcseven رو میشناسی؟ اصلا مقوله reverse engineering رو میدونی چی هست؟ سین ها چی هستن و... ؟ کرکینگ از کجا نشات گرفته؟! عزیز من شما لطفا در مورد این چیزا اظهار نظر نکن.
    در مورد اینترنت حرفی داره بیا بگو و تمام!!

پروفشنال shah abas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

اصلا تا بحال سایتهای underground رو دیدی؟ pcseven رو میشناسی؟ اصلا مقوله reverse engineering رو میدونی چی هست؟ سین ها چی هستن و... ؟ کرکینگ از کجا نشات گرفته؟! عزیز من شما لطفا در مورد این چیزا اظهار نظر نکن.
    در مورد اینترنت حرفی داره بیا بگو و تمام!!
    یک صفحه تمام از این دو نقطه دی ها
    ایوان جان٬ شما برو تو پی سی سون٬ سین رو جست وجو کن٬ یک تاپیک یکی باز کرده به نام mahdy در مورد سین٬ خود معین هم توش بحث کرده. برو پست های mahdy رو جست و جو کن٬ در چند تا پست به یکی از مدیران در مورد فیلم های ۳۰۰ مگی اون زمان توضیح داده٬ تو یه تاپیک پیشنهاد زدن یک سایت warez رو داده و ....
    حالا حدس می زنی اون mahdy کی باشه؟
    خواستی یک پست کامل هم در مورد axxo در یکی از وبلاگ هام نوشتم٬ برو بخون.

آخر فروم باز IVAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یک صفحه تمام از این دو نقطه دی ها
    ایوان جان٬ شما برو تو پی سی سون٬ سین رو جست وجو کن٬ یک تاپیک یکی باز کرده به نام mahdy در مورد سین٬ خود معین هم توش بحث کرده. برو پست های mahdy رو جست و جو کن٬ در چند تا پست به یکی از مدیران در مورد فیلم های ۳۰۰ مگی اون زمان توضیح داده٬ تو یه تاپیک پیشنهاد زدن یک سایت warez رو داده و ....
    حالا حدس می زنی اون mahdy کی باشه؟
    خواستی یک پست کامل هم در مورد axxo در یکی از وبلاگ هام نوشتم٬ برو بخون.
    ولی من بیشتر ناراحت شدم از اینکه میدونی و اون حرفا رو میزنی؟!! شما خوشحالی از نادا... خودت!؟
    این پستت بیشتر زجرم داد :(
    من اهل اف تاپیک نیستم. اگه صحبتی هست pm بده

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ولی من بیشتر ناراحت شدم از اینکه میدونی و اون حرفا رو میزنی؟!! شما خوشحالی از نادا... خودت!؟
    این پستت بیشتر زجرم داد :(
    من اهل اف تاپیک نیستم. اگه صحبتی هست pm بده
    طرف احتمالا توبه كرده و ميخواد من وشما رو به راه راست هدايت كنه

بقيه پستم رو پاك كردم تا تاپيك عاري از بحثهاي بي فايده بشه
    Last edited by urumchi; 29-06-2011 at 10:37.

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

البته فكر كنم بغير از اون 2 تا كابل كه گفتيد ، يكي ديگه هست كه از باكو به تهران ميره
    [/code]
    عزیز یه چیزی که باید توجه کنید اینه که من گفتم 2 تا کابل نوری اصلی وجود داره! وگرنه کابل سوم که میگید از باکو تا تهران هست که هیچ، همین حالا بیشتر از 9 تا GATE WAY داریم! ولی یا فقط خروجی هستند، مثل کابلی که به افغانستان رفته! یا پهنای باند ناچیزی دارند!
    مثلا با وجود اینکه بیشتر از 9 تا gate way داریم، ولی حدود 25 30% پهنای باند کشور رو کابلی تامین میکنه که از بندر جاسک به خلیج فارس رفته!
    بطور کلی هر گردی گردو نیست، کابلی که به آذربایجان رفته در ادامه به گرجستان و بعد اون به روسیه رفته! ولی از اونجایی گه حجم زیادی از دیتای اینترنت در اروپا و امریکا هست این مسیر کابل نوری نمیتونه پینگ مناسبی تامین کنه!

درضمن قبلا شنیده بودم یک مسیر فیبر نوری با پهنای باند بسیار بسیار بالا قراره از پکن تا لندن کشیده بشه که در مسیر از ایران و ترکیه عبور میکنه! اگه این واقعیت داشته باشه میشه امیدوار بود که با اتمام این پروژه وضعیت پینگ بهتر بشه!

و اینم بگم که یک پروژه هست که در امارات قراره پیاده سازی بشه، اونم یک ماشین روت هست! اگه این ماشین روت راهندازی بشه مطمعن باشید خیلی خیلی در پینگ تاثیر گذار خواهد بود!(فرض کنید که فاصله ماشین روت چند برابر کمتر بشه!! اگه بشه چی میییییییییییییییشه)

11. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

اين هم از هزارمين پست

اميدوارم در تاپيك فقط به مسائل مرتبط با اينترنت اورميه مثل اخبار ، مطالب آموزشي و پاسخ به سوالات پرداخته شده و از بحثهاي بي فايده اجتناب بشه
    Last edited by urumchi; 29-06-2011 at 10:39.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •