تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 100 از 947 اولاول ... 509096979899100101102103104110150200600 ... آخرآخر
نمايش نتايج 991 به 1,000 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

[QUOTE=vaitaa;5111968]
    فکر میکنم فارسی نوشتم!
    من از خود فن آوا سرویس میگیرم نه از نمایندگی
    با اينكه لحن صحبتت از پست قبليتم اصلا خوشم نمياد ولي خوب
    كدوم شهر هستي ؟
    كسايي كه از خود فن اوا سرويس دارند هيچكس اينجا مشكلي نداشته يكيشو نشونم بده هركسيم داشته احتمال زياد نمايندگي بوده
    هركسم از خوده فن اوا سرويس داره بجز روز اول تير كه اونم بابت عدم اطلاع بود نه مشكل سرويس قطعي نداشته
    اگر از خوده فن اوا سرويس داري يه عكس از پنل ريز مصرفت بذار - نام كاربريتم بده خودم برات چك ميكنم پنلتو اگر مشكل داشته باشي با تضمين بهت ميگم كه 1 گيگ برات شارژ رايگان ميزنم اگر از خوده فن اوا سرويس داري فقط و مشكل قطعي در ساعت 2تا7 صبح و در اين رنج ببينم كانكت نشده باشي

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ضمنا همين الان اگر قطعي بزنگ فن اوا همين الان ساعت3 نصفه شب ببين بهت جواب ميدن

اینا روزا هم به زور جواب میدن چه برسه به 3 نصف شب. من تجربه شخصی خودم رو میگم. تا حالا ساعت های 17، 19، 21،22 با شرکت تماس داشتم (به بخش پشتیبانی اصلی نه نمایندگی) ولی جواب ندادن. نه که اشغال باشه ها، جواب نمیده. اگه کسی مشکلی با سرویسش داشته باشه تمام شانسش اینه که قبل از ساعت 16 زنگ بزنه بعد از اون که شرکت می بنده شانس پاسخگویی شاید چیزی حدود 20 درصد یا کمتر باشه. اگه شما ساعت 3 نصفه شب تماس گرفتین و جواب دادن برین یه لاتاری، قرعه کشی چیزی ثبت نام کنید

بعد مرسی که پاسخ گوی سوالات بچه هایین ولی از لحنتون حس می کنم برای شرکت یا نمایندگی شون کار می کنید درسته؟ چون خوبه که یه پارتی کلفت تو شرکت داشته باشیم دیگه نه؟

در مورد شبانه فن اوا هم یه چیزی بگم:
    فن اوا 3 نوع سرویس میده به مردم : اقتصادی ، اختصاصی یا خاص
    در مورد شبانه اول باید بدونید که اینترنتتون کدوم سرویس بالا هست.
    کلا منظور از شبانه 2 چیزه:
    کسایی که سرویس های اقتصادی دارن: منظور اینه که شما با همون اکانت روزانتون شب ها وصل بشید و چیزی از حسابتون کم نکنه. سرعتش هم همون اکانت روزانتون هست. البته تمام سرویس های اقتصادی این طوری نیستن. فقط بعضی هاشون شبانه رایگان دارن و اونایی مه ندارن باید با اکانت night وصل بشن
    اگه سرویس اقتصادی ندارید تنها راهتون برای شبانه همون اکانتی هست که یوزر و پسوردش night هست (من خیلی وقته امتحان نکردم این اکانت رو و نمی دونم که الان در چه وضعیتیه، قطعه یا سرعت چنده رو نمی دونم)
    حالا ظاهرا بعضی از دوستان خودشون هم نمی دونن سرویسشون چیه. چه بسا بتونین از اکانت روزانتون اسفاده کنید و خودتون هم خبر نداشته باشین.
    منم گفتم اگه از اکانت night خسته شدین برین تغییر سرویس بدین به یکی از سرویس اقتصادی که براتون مقدوره

حالا اگه کسی اکانت nightش قطعه انقدر زنگ بزنید به نمایندگی و خود شرکت و هی برین روی اعصابشون تا براتون راهش بندازن
    Last edited by whitewolf; 27-06-2010 at 14:44.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

[QUOTE=gtaexcess;5112474]
    با اينكه لحن صحبتت از پست قبليتم اصلا خوشم نمياد ولي خوب
    كدوم شهر هستي ؟
    كسايي كه از خود فن اوا سرويس دارند هيچكس اينجا مشكلي نداشته يكيشو نشونم بده هركسيم داشته احتمال زياد نمايندگي بوده
    هركسم از خوده فن اوا سرويس داره بجز روز اول تير كه اونم بابت عدم اطلاع بود نه مشكل سرويس قطعي نداشته
    اگر از خوده فن اوا سرويس داري يه عكس از پنل ريز مصرفت بذار - نام كاربريتم بده خودم برات چك ميكنم پنلتو اگر مشكل داشته باشي با تضمين بهت ميگم كه 1 گيگ برات شارژ رايگان ميزنم اگر از خوده فن اوا سرويس داري فقط و مشكل قطعي در ساعت 2تا7 صبح و در اين رنج ببينم كانكت نشده باشي
    شما خیلی لطف میکنید!
    شرکتی که تا شارژ میکنی شارژت میپره به گیگهای مجانیشم امیدی نیست
    معلوم نیست چطوری محاسبه ریز مصرف میکنند
    در مورد پشتیبانی هم کاملا حق با whitewolf
    به هیچ عنوان شبها جواب نمیدن و خدا نکنه شب کارت لنگ بمونه

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

اینا روزا هم به زور جواب میدن چه برسه به 3 نصف شب. من تجربه شخصی خودم رو میگم. تا حالا ساعت های 17، 19، 21،22 با شرکت تماس داشتم (به بخش پشتیبانی اصلی نه نمایندگی) ولی جواب ندادن. نه که اشغال باشه ها، جواب نمیده. اگه کسی مشکلی با سرویسش داشته باشه تمام شانسش اینه که قبل از ساعت 16 زنگ بزنه بعد از اون که شرکت می بنده شانس پاسخگویی شاید چیزی حدود 20 درصد یا کمتر باشه. اگه شما ساعت 3 نصفه شب تماس گرفتین و جواب دادن برین یه لاتاری، قرعه کشی چیزی ثبت نام کنید

بعد مرسی که پاسخ گوی سوالات بچه هایین ولی از لحنتون حس می کنم برای شرکت یا نمایندگی شون کار می کنید درسته؟ چون خوبه که یه پارتی کلفت تو شرکت داشته باشیم دیگه نه؟

در مورد شبانه فن اوا هم یه چیزی بگم:
    فن اوا 3 نوع سرویس میده به مردم : اقتصادی ، اختصاصی یا خاص
    در مورد شبانه اول باید بدونید که اینترنتتون کدوم سرویس بالا هست.
    کلا منظور از شبانه 2 چیزه:
    کسایی که سرویس های اقتصادی دارن: منظور اینه که شما با همون اکانت روزانتون شب ها وصل بشید و چیزی از حسابتون کم نکنه. سرعتش هم همون اکانت روزانتون هست. البته تمام سرویس های اقتصادی این طوری نیستن. فقط بعضی هاشون شبانه رایگان دارن و اونایی مه ندارن باید با اکانت night وصل بشن
    اگه سرویس اقتصادی ندارید تنها راهتون برای شبانه همون اکانتی هست که یوزر و پسوردش night هست (من خیلی وقته امتحان نکردم این اکانت رو و نمی دونم که الان در چه وضعیتیه، قطعه یا سرعت چنده رو نمی دونم)
    حالا ظاهرا بعضی از دوستان خودشون هم نمی دونن سرویسشون چیه. چه بسا بتونین از اکانت روزانتون اسفاده کنید و خودتون هم خبر نداشته باشین.
    منم گفتم اگه از اکانت night خسته شدین برین تغییر سرویس بدین به یکی از سرویس اقتصادی که براتون مقدوره

حالا اگه کسی اکانت nightش قطعه انقدر زنگ بزنید به نمایندگی و خود شرکت و هی برین روی اعصابشون تا براتون راهش بندازن
    عزيزم
    1. جواب سوالامو ندادي شبانت اگر قطعه جواب بده يك گيگ گيرت مياد
    2. عزيزم اكانت night به هيچ وجه براي سرويسي ديگه كار نميكنه كه كسي بخواد امتحان كنتش اصلا اين اكانت پاك شده هست اينطور بگم فقط براي تعداد معدودي كاربر هست كه اونا قضيه اشون فرق ميكنه
    3. باز تكرار ميكنم اگر شما شبانه رايگان داشتي و الان از اول تير قطع شده و كسيم بهت جواب نداده كافيه فقط نام كاربريتو بهم بدي برات چك كنم به شرطي كه از نمايندگي سرويس نداشته باشي و مستقيم از فن اوا باشه و شبانه به هيچ طريقي نتونسته باشي وصل بشي بهت 1 گيگ ميدم
    4. راس ساعت4 شركت تعطيل نميشه بلكه شيفت خانوم ها با اقايون عوض ميشه وتا10 شب 15 اپراتو اقا هست از 12 به بعد 5 نفر هستند درصد پاسخگويي هم نسبت به روز چرا ميگيد 20 درصد حداقل امكان برقراري تماس مخصوصا از موقعي كه سيستم منشي خودكار گذاشته شده بهتر شده و كم كم احتمال صحبت با ا1راتور 60 درصد هست اگرم نتونستيد پيام بذاريد تا 9 شب باهاتون حداكثر تماس گرفته ميشه اگرم نشه فرداش 100درصد تماس ميگيريم
    مهربون شما كافيه نام كاربريتو بدي من شماره مستقيم خودمو بهت ميدم تو شركت بزنگ چونكه من اونجا كار ميكنم يا نميكنم دليل حمايتم نيست اينا حقايق هستند فن اوا گرون ميده خوب منم اينو قبول دارم
    در ضمن فكر كنم سرويس شما S باشه اگر از فن اوا مستقيم داريد پس شبانه هم بايد داشته باشيد حقته چرا نميذاري برات چك كنم هم شبانت وصل ميشه هم 1گيگ بهت ميدم ديگه
    منم پارتي تو

5. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

تکلیف کسایی که از نمایندگی دارن چیه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

تکلیف کسایی که از نمایندگی دارن چیه؟
    با نمايندگيت بايد تماس بگيري اگر زمانيكه شما سرويس ازشون خريديد يا شارژ كرديد شبانه رايگان داشته ( يعني جزو قرارداد اين ماهتون ) حساب ميشه بايد شبانه بده يا معادلش گيگ بده خلاصه بايد يكجوري جبران كنه
    اگر زمان شارژ يا دريافت سرويس اين ماهتون زده بوده كه از اين ماه شبانه نداريم هيچي ديگه
    ولي بطور كلي تمام نمايندگان بايد پنل IBS خودشونو براي سرويس شبانه تنظيم كنند
    به عكس زير دقت كنيد بايد در پنلتون بخش NIGHT وجود داشته باشه البته ميتونه هر اسمي روش باشه ولي بايد قانونش براي سيستم تعرف بشه كه شبا بتونه تزافيك رايگان حساب كنه

اگر
    اگر نمايندگي قوبل نكرد با دفتر فن اوا 021-88338833 تماس بگريد و بريد بخش نمايندگان اونجا هركسي گوشي برداشت بگيد من از نمايندگيتون شكايت دارم قضيه اينطوره اپراتو بايد براتون فرم شكايت پر كنه كه شامل نام نام سرويس دهنده ادرس و تلفن شماست خيالتون راحت اطلاعات دستشون نمي افته بخواد اذيت كنندتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

نمایندگی که اینطوری نمیگه شبانه نداریم. فقط هی امروز فردا میکنه.
    وقتی سرعت شبانه از 512 به 128 شد نمایندگی همش میگفت که درست میشه درست میشه! زنگ زدم تهران گفتن که کلا شده 128. باز زنگ زدم نمایندگی باز گفت درست میشه! خلاصه گرفتاری هستیم ...

رول شبانه برای من الان تعریف نشده.
    قرارداد هم یادم نمیاد اصلا چی بوده

9. این کاربر از Hamid323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

عزيزم
    1. جواب سوالامو ندادي شبانت اگر قطعه جواب بده يك گيگ گيرت مياد
    2. عزيزم اكانت night به هيچ وجه براي سرويسي ديگه كار نميكنه كه كسي بخواد امتحان كنتش اصلا اين اكانت پاك شده هست اينطور بگم فقط براي تعداد معدودي كاربر هست كه اونا قضيه اشون فرق ميكنه
    3. باز تكرار ميكنم اگر شما شبانه رايگان داشتي و الان از اول تير قطع شده و كسيم بهت جواب نداده كافيه فقط نام كاربريتو بهم بدي برات چك كنم به شرطي كه از نمايندگي سرويس نداشته باشي و مستقيم از فن اوا باشه و شبانه به هيچ طريقي نتونسته باشي وصل بشي بهت 1 گيگ ميدم
    4. راس ساعت4 شركت تعطيل نميشه بلكه شيفت خانوم ها با اقايون عوض ميشه وتا10 شب 15 اپراتو اقا هست از 12 به بعد 5 نفر هستند درصد پاسخگويي هم نسبت به روز چرا ميگيد 20 درصد حداقل امكان برقراري تماس مخصوصا از موقعي كه سيستم منشي خودكار گذاشته شده بهتر شده و كم كم احتمال صحبت با ا1راتور 60 درصد هست اگرم نتونستيد پيام بذاريد تا 9 شب باهاتون حداكثر تماس گرفته ميشه اگرم نشه فرداش 100درصد تماس ميگيريم
    مهربون شما كافيه نام كاربريتو بدي من شماره مستقيم خودمو بهت ميدم تو شركت بزنگ چونكه من اونجا كار ميكنم يا نميكنم دليل حمايتم نيست اينا حقايق هستند فن اوا گرون ميده خوب منم اينو قبول دارم
    در ضمن فكر كنم سرويس شما S باشه اگر از فن اوا مستقيم داريد پس شبانه هم بايد داشته باشيد حقته چرا نميذاري برات چك كنم هم شبانت وصل ميشه هم 1گيگ بهت ميدم ديگه
    منم پارتي تو
    1. اگه منظور از شبانه، اکانت night هست، نمی دونم چون ازمایش نکردم. ولی اگه منظوتون از شبانه همونیه که با اکانت روزانه و معمولیم ساعت 2 شب وصل بشم و عدد نندازه، نه مثل ساعت کار می کنه. برای همینم هست اکانت night رو ازمایش نکردم. چون با همون اکانت روزانم وصل میشم و سرعتش هم خوبه و نیاز نشده که چک کنم. ولی انشب چک می کنم.
    2. همون طور که گفتم اکانت night رو ازمایش نکردم ولی اخر ها که با اکانت night وصل میشدم سرعتش 128 شده بود.
    3. ایول دیدین گفتم توی شرکت کار می کنین. خوش به حال ما
    راستش نه. من همون طور که گفتم با همون اکانت روزانم، شب ها وصل میشم و حدود 950-900 مگ دانلود مجانی دانلود می کنم. برای همین مشکلی ندارم. حالا اگه می خواین 1 گیگ مجانی بدین، من هیچ مشکلی ندارم خیلی هم خوب
    اصلا من شب ها 900 مگ دانلود می کنم شما روزی 100 مگ ما به تفاوت این هارو بده
    4. این که گفتم کسی جواب نمیده، بالا هم گفتم، فقط تجربه شخصی خودم بود نه حدس و گمان. والا فقط حقیقت رو گفتم. تا حالا هم پیغام نذاشتم براشون، اگه برام مشکلی پیش اومده و شرکت هم جواب نداده، اومدم توی همین فروم و زودتر جواب گرفتم. مثل وقتی که مودم جدید گرفته بودم و ساعت 10.30 شب زنگ زدم شرکت که vpi و vci رو بپرسم(برای کانفیگ) و تا ساعت 11 مرتبا تماس می گرفتم. ولی کسی جواب نمی داد. با دایال اپ اومدم اینجا و توی 5 دقیقه جوابم رو دادن. اپراتور خودکار هم چیز خوبیه به شرط اینکه کسی از اون طرف جواب بده، نه اینکه برات اهنگ بزنه و بگه "لطفا منتظر بمانید" چندبار این اتفاق افتاده برام
    به نظرم یه بار سرزده همین ساعت ها که گفتم برین شرکت ببینید دارن چه کار می کنن

سرویس من هم p هست. و همون طور که گفتم شبانه دارم. ولی نام کاربریم رو براتون pm کردم. خیلی ممنون

ویرایش:
    اهان یه چیزی هم در مورد کلمه night توی عکس بگم : برای بعضی از سرویس ها نوشتن کلمه night معنی خاصی نداره. باید جلوش، زیر مدت زمان بنویسه Infinite یعنی نامحدود. ولی برای بعضی سرویس ها هم نه، همین که night بنویسه کافیه.
    Last edited by whitewolf; 28-06-2010 at 15:08.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

سلام عزيز يكم قاطي شد اينجا منظورم اين بود كاربر vaitaa نام كاربريشو بده كه از شبانه شاكي هست نه شما مهربون
    سرويس شما هم از نماينگي هست اگر پنلتو باز كنم اونوقت دفعه بعد مسئول خوده شركتتون نميتونه واردش بشه و بايد بزنگه بما تا باز كنيم بنابراين ديگه پنلتو باز نميكنم
    منظورم با كاربر vaitaa بود كه ميگه از فن اوا داره و شبانش قطعه كه من اسرار دارم قطع نيست مهربون
    ايشون ميگه از فن اوا سرويس داره وشبانشم وصل نيست
    منم گفتم امكان نداره اگر اينطور باشه بهت 1گيگ رايگان ميدم فكر كنم اونجا تو كواات هايي كه زدم باعث سو تفاهم شد
    بهرحال من در فن اوا هستم كسي كاري داشت بگه مشكليم بود رو سرويسا بگيد چك ميكنم
    مطلب بعدي بچه هايي كه از ما سرويس دارند كيا مودم زيمنس خوده شركت گرفتند اعلام كنند كار دارم

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

در مورد پشتباني اگر جواب ندادند
    اولا ناراحت نشيد
    دوما همينجا به من پيام خصوصي كنيد با موضوع مشكل سرويس خودم مستقيم هر ساعتي باشه پيگيري ميكنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بالاخره قانونا نمایندگی ها موظف هستن شبانه بدن یا نه؟
    اگه میشه این رو پیگیری کنید که بعضی از نمایندگی ها بعد از بسته شدن اکانت نایت اون شبانه با اکانت اصلی رو فعال نکردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •