تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 15 اولاول ... 67891011121314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 144

نام تاپيک: دیرانزالی آقایان بدون عوارض

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

یعنی شما تا حالا نزدی اصلا؟
    مگه داریم اصلا؟

نخیر، اون مسئله‌ای که عرض کردم، اشاره به روش‌های ابتکاری دوستان مثل کیسه اب‌گرم و بست لوله و .... بودش. مشخصا همون غیره که من ازش بیخبرم!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

نخیر، اون مسئله‌ای که عرض کردم، اشاره به روش‌های ابتکاری دوستان مثل کیسه اب‌گرم و بست لوله و .... بودش. مشخصا همون غیره که من ازش بیخبرم!
    خب شما که الان از من باخبر تری... این دو مورد رو من خبر نداشتم...

3. این کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

زمانیکه استمناء صورت می پذیرد، کلیه ی این اجزای حیاتی از بدن فرد بیرون کشیده می شوند و اگر فرد در دوران بلوغ قرار داشته باشد، امکان رشد کافی را پیدا نمی کند و نیرویی که در این مواد وجود دارد، جذب نشده و از بدن او خارج می شوند. از آنجایی که میزان زیادی کلسیم به همراه منی از بدن خارج می شود، فرد احساس خستگی شدید در استخوان ها می کند و ممکن است دچار کوفتگی پا شود. لازم به ذکر است که استخوان های تنومند نشان دهنده ی میزان قدرت فرد هستند. همانطور که می دانید گلبول های قرمز خونی و پلاکت ها در مغز استخوان تولید می شوند. فرد جوانی که خودارضایی می کند، اجازه نمی دهد که مایع مغز استخوان به خوبی شکل بگیرد و باید تا آخر عمر خود شاهد عواقب آن باشد. زمانیکه فسفر بیش از حد طبیعی به واسطه خودارضایی از بدن خارج می شود، مشکلات عصبی از قبیل رعشه برای فرد ایجاد می شود. در زمان خود ارضایی لسیتین نیز از بدن خارج می شود که این امر سبب فرسودگی سیستم عصبی می شود و به مرور زمان موجبات بیحالی، ضعف اعصاب و نهایتاٌ مرگ تدریجی سلول های عصبی را فراهم خواهد آورد.
    جاهای مهمش را قرمز کردم تا اونایی که به این عمل منفور و خانمانسوز و کثیف و زشت مبتلا هستن بدونن دارن با خودشون و بدنشون چیکار میکنن

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

جاهای مهمش را قرمز کردم تا اونایی که به این عمل منفور و خانمانسوز و کثیف و زشت مبتلا هستن بدونن دارن با خودشون و بدنشون چیکار میکنن
    قبلا یکبار توضیح داده شد؛گفته های بالا هیچ پایه علمی ندارد؛
    اول از همه که نویسنده آناتومی بدن انسان رو از اول خلق کرده!
    اصلا کیسه منی،منی ندارد!مه بخواهد منی جذب کند و اگر خود ارضایی شود هوا جذب کند! که این هوا وارد مغز شود!
    یعنی نوشته بسیار خنده دار است!!!
    گردش مایع مغزی درون مغز و نخاع هست چه ربطی به آلت دارد و اصلا خودارضایی منجر به دیوانگی نشده و نمیشود و نویسنده باید منبع ذکر کند!
    در مغز استخوان مایع وجود ندارد!و چه خودارضایی چه رابطه جنسی هیچکدام با رشد تداخل ندارند؛
    در انزال موادی از بدن خارج میشوند اما اولا تفاوتی بین مواد خارج شده در خودارضایی و سکس وجود ندارد در ثانی این خروج مشکل جسمانی ایجاد نمیکند!

در کل فیزیولوژی انزال چه از طریق خودارضایی چه سکس تفاوتی ندارد!
    خودارضایی عوارض جسمانی ندارد!
    نوشته فوق بیشتر یک متن تخیلی است تا علمی و کذب است

6. 7 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

لطفا پاک شود

Last edited by erfan90ir; 03-04-2017 at 11:06.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من حرفم بر اساس منابع علمی هست نه نظرات شخصی؛
    من هرگز نگفتم خودراضایی هیچ فرقی با رابطه جنسی ندارد! اما گفتم فیزیولوژی انزال در خودارضایی و فرقی نداره؛ یعنی همان فرایند دردستگاه تناسلی و مسیر عصبی که در تماس جنسی منجر به انزال میشه در خودارضایی هم انزال ایجاد میکنه؛ پس تمام مضرات جسمانی خودارضایی در متن بالا که گفته شده باید شامل تماس جنسی هم بشه؛
    اما خوب اصولا اون متن غیر علمی هست؛ایراد زیاد داره؛یعنی خیلی ایراد داره؛مثلا کیسه منی اصل منی را جمع نمیکند بلکه خودش ترشج کننده قسمتی از منی هست!
    اصلا اون مطلب در مورد مایع مغزی خنده دار بود و ....
    در کل اگر شما بگویید خودارضایی از نظر معنوی و روحی و اخلاقی و.... بد هست من مشکلی ندارم اما وقتی میایید مضرات جسمانی برای خودارضایی متصور میشین طبق علم پزشکی و کتب سه شاخه اورولوژی،سکسولوژی و روانپزشکی،خودارضایی هیچ ضرر جسمی و روانی ندارد و از نظر علم پزشکی یک عمل بدون عارضه جسمی تلقی میشود!

این صدای قلب و آرامش رو من نمیدونم کی بشما یاد داده؛شاید هنوز مجرد هستین و در خال خیالپردازی در مورد معاشقه های آسمانی(!) اما وقتی متاهل شی میبینی اون وسط به همه چیز توحه میکنی بجز صدای قلب!!
    اصولا هم اغلب پوزیشن های رابطه جنسی به صورتی هست که نمیشه صدای قلبو شنید؛شاید از نظر شما رابطه در اون پوزیشن ها هم مشکل دارد!

ادامه ....
    Last edited by M.R.S.; 01-04-2017 at 17:34.

9. 3 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ادامه

این که میگین مدرک در مورد عدم ایجاد مشکلات روانپزشکی داری؛بلی مدرک دارم! شما کتاب کاپلان که مرجع روانپزشکی هست رو اگر مطالعه کنید هیج مشکل روانپزشکی رو به انجام خود ارضایی ربط نداده هست! حال اگر شما مدرکی ضد آن دارید بیاورید!
    علت وجود جنس مونث در موجودات زمین از نظر فلسفی و علم بیولوژی قابل بررسی هست که من تسلط کافی بر هیچکدام را ندارم و جرات اظهار نظر بخود نمیدهم اما اینکه دلیل وجود جنس مونث رو به انجام عمل جنسی ربط میدین و از این طریق میخواهین خودارضایی رو بد بدونین باید بگم دلیل بسیار بچگانه ای هست و بهتر هست شما با توحه به منابع علمی و بر اساس سند و مدرک قابل اثبات اظهار نظر و استدلال کنید

باز هم میگم خودارضایی ضرر جسمی و روانی ندارد و از نظر پزشکی عمل بدون ضرر هست؛حال شما اگر مضراتی در نظر دارید لطفا منبع بیاورید!

11. 2 کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

از کتاب
    Kaplan and Sadock's Synopsis of Psychiatry
    که از رفرنس های مشهور روانپزشکیه
    فصل 17 صفحه 305

13. 4 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

لطفا پاک شود

Last edited by erfan90ir; 03-04-2017 at 11:09.

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

بعدش تو دین ما این عمل جز گناهان کبیره است و به شدت نفی شده و بعد از انجام عمل شخص احساس گناه شدید داره اگه اشتباه میگم بهم بگین
    اشتباه ؟ تا وقتی همه چیز رو به دین نسبت بدی و همه مسائل رو از این در نگاه کنی حتی زندگی کردنت هم اشتباست

16. 2 کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •