تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 26 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 259

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2012-2013 | مرحله یک چهارم نهایی

پروفشنال hamidchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Right there where they belong

پيش فرض

به یاده گذشته و پنالتی به یاد ماندنی هانس یورگ بوت به بوفون در تورین . باز هم پیروز خواهیم بود

قصد توهین ندارما اما هی داره از بایرن بیشتر و بیشتر بدم میاد . آخه آرسنال تیم مورد علاقم بود قبلا ، مخصوصا خیلی سال پیش که آنری تو این تیم بود ولی چند سالی هی میخوره به بایرن حذف میشه مخصوصا این بار که میهمان بود و برد ولی حذف شد .
    حالا نمیگم آرسنال تیمیه که در حد قهرمانی هست ولی خب دوست داشتم به جای بایرن اون میومد

2. 2 کاربر از hamidchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

داداش بایرن همون 1 بازیو بد بازی کرد و خدایی برگردی بازیهای عقب تر از بازیش لذت میبری
    اون باخت لازم بود تیم داشت میرفت تو بخور و بخواب

4. 4 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هیتسفلد: بارسا و بایرن مدعی قهرمانی هستند

سایت گل - اوتمار هیتسفلد، سرمربی سابق باشگاه بایرن مونیخ در مقاله ای که برای مجله کیکر نوشته، به آنالیز تیم سابقش و البته اوضاع فوتبال اروپایی و 8 تیم راه یافته به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا پرداخته. با اتمام رقابت های دور یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و مشخص شدن تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی، او از تیم هایی که بخت بیشتری برای قهرمانی در معتبرترین تورنمنت اروپایی دارند صحبت کرده.

هیتسفلد در نبرد برای کسب جام قهرمانی اروپایی، تیم سابقش و بارسلونا را در جایگاهی بالاتر از رئال مادرید و دورتموند می بیند و در این باره نوشته:« من بایرن مونیخ را در سطح و حد و اندازه های بارسلونا می بینم و دورتموند و رئال مادرید نیز در یک سطح و یک پله پائین تر از دو تیم قبلی هستند.»

شکست بایرن مونیخ مقابل آرسنال در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا به تعبیر هیتسفلد:« یک اشتباه زیبایی شناختی دلیل باخت بایرن مقابل آرسنال بود.» او در ادامه مقاله اش به تمجید از بازی بارسلونا مقابل میلان در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی و به ویژه بازی خوب لیونل مسی پرداخته و نوشته:« کاری که لیونل مسی و هم تیمی هایش در بازی 0-4 مقابل میلان انجام دادند، یک فوتبال رویایی و فوق العاده بود.»

این برد درحالی به دست آمد که بارسلونا در بازی رفت با نتیجه 0-2 شکست خورده بود و خیلی ها بازگشت این تیم و بقا در این تورنمنت را با توجه به روزهای پر افت و خیز بارسا، غیرممکن می دانستند.

هیستفلد در ادامه به این نکته اشاره کرد که با وجودی که ابقا و ادامه حضور بارسلونا در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا می تواند برای تیم هایی مثل بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند حسرت آور و ناراحت کننده باشد، ولی حضور تیم کاتالان در مرحله یک چهارم پایانی رقابت های این فصل، جذابیت این رقابت ها را افزایش خواهد داد. به علاوه او بر این باور است که در یک شب خوب، :« چه بایرن و چه دورتموند، کیفیت خوب برای حذف کردن غول بزرگ فوتبال اسپانیا رادارند؛ البته در یک شب خوب و رویایی.»

تیم دیگری که به نظر هیتسفلد خطراک می رسد، یوونتوس است. و البته پاری سن ژرمن را تیمی می بیند که هنوز به بلوغ اروپایی کافی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا دست نیافته

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کروس: یوونتوس سخت ترین قرعه ممکن بعد از بارسلونا بود

سایت گل- تونی کروس، بازیکن جوان بایرن مونیخ هم با مشخص شدن قرعه تیمش در رقابت های اروپایی و اعلام نام یوونتوس به عنوان حریف بعدی بایرن در مرحله یک چهارم پایانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، به این نکته اشاره کرد که فقط بارسلونا قرعه سرسخت تری نسبت به یوونتوس بوده است.

این بازیکن 23 ساله در واکنش به اعلام نام یوونتوس به عنوان حریف آتی تیمش، به این نکته اشاره کرده که بایرن به قرعه سختی خورده و گفت:« یوونتوس قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا یعنی چلسی را حذف کرد. من فکر می کنم که یوونتوس سخت ترین قرعه برای ما، بعد از بارسلوناست.»

او در ادامه صحبت هایش درمورد کلیدهای موفقیت تیمش دراین بازی گفت:« برای برد مقابل یووه، می بایست در اوج باشیم و در خانه گل نخوریم. این نکته ای مهم و کلیدی است. آرتورو ویدال هم یکی از بازیکنان کلیدی تیم حریف است»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 4umbaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

امیدوارم بایرن اوت شه امسال البته یووه رو حذف کنه بعد بدست بارسا اوت شه...!! چون سیستم بایرن خوراکه بارسلوناس...!!!

اگه بایرن بخاد قهرمان اروپا بشه باید بدست پپ کبیر این اتفاق بیقته که اونم ایشالا سال دیگس...سال دیگه پپ مقابل بارسا...!!!چه شود...

8. 2 کاربر از 4umbaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت

پيش فرض

داداش بایرن همون 1 بازیو بد بازی کرد و خدایی برگردی بازیهای عقب تر از بازیش لذت میبری
    اون باخت لازم بود تیم داشت میرفت تو بخور و بخواب
    من چون یکم تمایلات آرسنالیستی !! دارم زیاد واسم مهم نیست که خوب بازی کنه یا بد ، ببازه راضی ترم !!!!

11. 9 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

حالا نمیگم آرسنال تیمیه که در حد قهرمانی هست ولی خب دوست داشتم به جای بایرن اون میومد
    میومد بالا که مثلا چی میشد؟
    خوبه که خودت هم میگی در حد قهرمانی نیستین.میومدین بالا ممکن بود یه وقت آبرو ریزی بشه.

امیدوارم بایرن اوت شه امسال البته یووه رو حذف کنه بعد بدست بارسا اوت شه...!! چون سیستم بایرن خوراکه بارسلوناس...!!!

اگه بایرن بخاد قهرمان اروپا بشه باید بدست پپ کبیر این اتفاق بیقته که اونم ایشالا سال دیگس...سال دیگه پپ مقابل بارسا...!!!چه شود...
    اهان الان دقیقا متوجه شدن همه دلیل افت قیمت ارز توی بورس توکیو چیه!
    سیستم بایرن خوراک بارساست؟!
    سال دیگه بایرن با پپ قهرمان میشه؟!
    آخر نفهمیدیم شما تشویق و طرفداری تیم برات اولویت داره یا مربی سابق تیم!؟
    یه چیزی استاد نفرمودین امسال کدوم تیم قهرمان میشه؟
    من چون یکم تمایلات آرسنالیستی !! دارم زیاد واسم مهم نیست که خوب بازی کنه یا بد ، ببازه راضی ترم !!!!
    خب خدا رو شکر که این دسته از طرفداران فوتبال که اتفاقا آرسنالیستی هم هستن علاوه بر حذف از clراضی و خوشنود به خونه هاشون برگشتن.
    انشاالله سال دیگه سنگینتر حذفتون میکنیم که راضی تر بشین بردارجان.

13. 5 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت

پيش فرض

میومد بالا که مثلا چی میشد؟
    خوبه که خودت هم میگی در حد قهرمانی نیستین.میومدین بالا ممکن بود یه وقت آبرو ریزی بشه.

خب خدا رو شکر که این دسته از طرفداران فوتبال که اتفاقا آرسنالیستی هم هستن علاوه بر حذف از clراضی و خوشنود به خونه هاشون برگشتن.
    انشاالله سال دیگه سنگینتر حذفتون میکنیم که راضی تر بشین بردارجان.
    بله آقا من که خودم دارم میگم در حد قهرمانی نیست ، ولی خب بیشتر علاقه داشتم اون بیاد بالا
    به هر حال تو تیم های انگلیسی از آرسنال خوشم میاد ، حالا چه در حد قهرمانی باشه چه نباشه بیشتر دوست دارم ببره تا این که ببازه
    مثلا فرض کن یکی از تیم های ایرانی مثل استقلال ، سپاهان ، پرسپولیس و یا ..... تو این جام بازی میکردن ، با این که مسلما در حد قهرمانی نیستند ولی خب بازیاشونو ببرن بهتر از باخته ، منظورم این بود .
    میشه گفت در حال حاضر بایرن بهتر از آرسنال هست ، ولی خب هر کی طرفدار یه تیمی هست
    البته بایرن هم خیلی با اقتدار نیومد بالا که شما میگین سال دیگه سنگینتر حذفتون میکینیم !!! بازی برگشت رو آرسنال برد و بایرن فقط به خاطر گل زده بیشتر در خانه حریف بود که اومد بالا
    اینجا هم منظورم از باختن ، باختن بایرن مقابل آرسنال بود
    Last edited by hamidchi; 22-03-2013 at 11:12.

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

توی دو سال اخیر این افت انگلیسی ها برای چی هست من نمیدونم..فقط میدونم که اگر ابراموویچ این همه مربی عوض نمیکرد و سیتی هم این همه به آب و آتیش نمیزد الان وضع لیگ انگلیس این نبود...وضع لیورپول هم که بماند !!

16. این کاربر از rz21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت

پيش فرض

توی دو سال اخیر این افت انگلیسی ها برای چی هست من نمیدونم..فقط میدونم که اگر ابراموویچ این همه مربی عوض نمیکرد و سیتی هم این همه به آب و آتیش نمیزد الان وضع لیگ انگلیس این نبود...وضع لیورپول هم که بماند !!
    منم با شما موافقم
    البته منچستر یونایتد که همچنان روند خوبشو داره دنبال میکنه ، و فکر میکنم دلیل عمده ش داشتن مربی بزرگی مثل فرگوسن باشه که باشگاه سالهای زیادی هست که به او اعتماد کرده و جواب هم گرفته ، و بعد هم بازیکنان خوبش
    ولی بقیه تیم ها نه
    چلسی که فقط در دوران مورینیو خیلی قدرتمند ظاهر شد و بازی ها رو با اقتدار میبرد ، قبل از اون اصلا اسمی از چلسی نبود واقعا ، حتی سال پیش که چلسی قهرمان لیگ قهرمانان شد هم چندان خوب ظاهر نشد به طوریکه حتی بعد از قهرمانی هم شک داشتند دی متئو به درد تیم میخوره یا نه
    لیورپول هم واقعا از لیست تیم های مطرح لیگ برتر خارج شده واقعا ، حداقل زمان رافا بنیتز تو لیگ برتر جز 4 تای اول بودند و تو لیگ قهرمانان هم که انصافا همیشه مدعی قهرمانی
    آرسنال هم که نمیدونم واقعا چرا سیاستشون اینجوریه ؟؟؟!!! همیشه بازکنا رو به خاطر پول میفروشن . فکر کنم سران باشگاه و آرسن ونگر یه چیزی مثه یه بنگاه معاملات بازیکن راه انداختن !! ورودی باشگاه یه سری بازیکن گمنام و ارزونه !! بعد یکی دو سال کار کردن زیر دست ونگر تبدیل میشن به بازیکن خیلی خوب و گرون !! و با فروششون کلی پول به جیب میزنن !! انصافا این طور نیست ؟؟
    همین الان خیلی از بازیکنای منچستر سیتی و چلسی بازیکنایی هستند که چند سال پیش که اومدند آرسنال اصلا مطرح نبودن
    یادش بخیر زمانی که یه تیم عالی داشتن که آنری ، ویرا ، لیونبرگ ، پیرس ، ریس ، برکمپ ، لمن و ... توش بازی میکردن

من سیتی هم که به لطف داشتن مالک های مایه دارش بازیکنا و مربی خوبی گرفته و یکی دو سالی میشه به طور جدی اومده تو کورس قهرمانی

18. 2 کاربر از hamidchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •