تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 328 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 3274

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها | جلد 2

کاربر فعال انجمن موسیقی و تلویزیون Dark Shine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایــ مشهــد ـران

پيش فرض

شبکه ای فری پخش نمیکنه اینا رو ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    as

مهمانی برای آغاز
    رئال مادرید قهرمان مقابل والنسیای جدید شروع می‌کند
    کریستیانو به دنبال رکورد رونالدو نازاریو و سولدادو ستاره ترکیب پلگرینو
    marca

بازگشت قهرمان
    رئال مادرید در مقابل یکی از گربه سیاه‌ها، دفاع از قهرمانی را آغاز می‌کند
    مورینیو: به دنبال رکورد نیستیم، می‌خواهیم لالیگا را ببریم
    هیگوائین فیکس می‌شود، کاکا در لیست قرار گرفت، شاهین نیست
    پلگرینو: مطمئنم که رئال مادرید دوست نداشت اولین بازیش مقابل ما باشد
    بازگشت گاگو به برنابئو با انگیزه فراوان

3. 3 کاربر از Alinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

5. 3 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

شبکه ای فری پخش نمیکنه اینا رو ؟
    تو جهت ترک انتی وی نشون میده که کد میشه کدش هم همه جا هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    بی خداحافظی...

پيش فرض

as
    مهمانی برای آغاز
    رئال مادرید قهرمان مقابل والنسیای جدید شروع می کند
    کریستیانو به دنبال رکورد رونالدو نازاریو و سولدادو ستاره ترکیب پلگرینو
    Marca

بازگشت قهرمان
    رئال مادرید در مقابل یکی از گربه سیاه ها ، دفاع از قهرمانی را آغاز می کند
    مورینیو " به دنبال رکورد نیستیم ، می خواهیم لالیگا را ببریم "
    هیگوائین فیکس می شود ، کاکا در لیست قرار گرفت ، شاهین نیست
    پلگرینو :" مطمئنم که رئال مادرید دوست نداشت اولین بازیش مقابل ما باشد "
    بازگشت گاگو به برنابئو با انگیزه فراوان

SUPER
    Deporte

حمله به برنابئو
    والنسیا آماده پیروزی مقابل رئال مادرید
    والدز آماده حضور در ترکیب

پریرا :" راه مهار کریستیانو ؟ پرداخت 100 میلیون و خریدنش "

پریرا ، ستاره جدید والنسیا در یورو کریستیانو را از نزدیک دید و به خوبی او را می شناسد . وی گفت :"
    امشب پرتغالی های زیادی به جز من در زمین خواهند بود . کریستیانو ، په په ، کوئنت رائو ، ریکاردو کاستا و ... من با کریستیانو در طول یورو تمرین کردم .
    راه مهارش ؟ برای چنین کاری در مورد بازیکنی نظیر کریستیانو بهترین کار پرداخت 100 میلیون یورو و خریدن او برای تیم خودت است .
    حالا که چنین کاری ممکن نیست ، پس به شانس نیاز است . او یکی از بهترین های دنیاست و استعدادهای زیادی دارد . "
    پریرا در رابطه با مورینیو گفت :"در پرتغال او را بهترین در دنیا می دانند چرا که همه چیز را می برد .
    در اسپانیا فعلا چمپیونزلیگ را با رئال کم دارد اما همه به او احترام می گذارند .
    البته امیدوارم امسال قهرمان چمپیونزلیگ نشوند چرا که ما هم در این تورنمنت هستیم و رویایمان قهرمانی است. "
    وی در این باره که بازی در برنابئو چه حسی دارد گفت :" منتظر چنین روزی بودم . در تعطیلات بودم که برنامه را فهمیدم و هیجان زده شدم .
    همیشه می خواستم که در چنین بازیهایی و در چنین استادیوم هایی حاضر باشم . این بازی برای من یک پاداش است .
    کودکی مشکلی دارم . در محله ای که بودم ، مواد زیاد رد و بدل می شد اما من مسیر درست را انتخاب کردم . "
    پریرا در مورد تقابل سولدادو و په په گفت :" په په یکی از بهترین هاست و شخصیت فوق العاده ای دارد . اما سولدادو هم بازیکن گلزنی است . من در زمانی که به لالیگا آمدم با په په صحبت کردم . او به من گفت که فوتبال اسپانیا و پرتغلا متفاوت است . این جا رقابت بیشتر است و تیمهای بهتری وجود دارند . "

منبع : مرجع اخبار رئال

NEXT MATCH
    vs
    رئال مادرید *** والنسیا
    زمان: امشب
    هفته اول لالیگا
    مکان : استادیوم سانتیاگو برنابئو
    21:30

مقایسه ی لباس های فصل 2012-2013 دو تیم رئال مادرید و بارسلونا:

لباس اول رئال مادرید:
    لباس دوم
    رئال مادرید:
    لباس اول
    بارسلونا:
    لباس دوم
    بارسلونا:
    Last edited by CRIS Joon CR7; 19-08-2012 at 17:47.

8. 8 کاربر از CRIS Joon CR7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال AMIR-AIRGUNNER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

خب فصل رو نسبتا بد اغاز کردیم تو لالیگا همین 2 امتیازی که امروز از دست دادیم ممکنه در اینده باعث حسرت خوردن بشه
    رونالدو و اوزیل اصلا در حد و اندازه اسمشون ظاهر نشدن دی ماریا هم زیاد هماهنگ عمل نمیکرد بیشتر پاس هاش به چند متر عقبتر از بازیکنها میرسید .لاس تو نیمه اول یکمی دوندگی کرد ولی نیمه دوم فاجعه بود .
    البته ناگفته نماند که اصلا از لباس های این فصل خوشم نیومده ! چند تا از بازیکنها هم تریپشون فرق کرده لباس ها هم که اینجوری شدن . کلا ظاهر تیم با فصل گذشته تفاوت داره

10. 3 کاربر از AMIR-AIRGUNNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

12. 4 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مورینیو: نحوه بازی‌مان برای پیروزی کافی بود
    خوزه مورینیو پس از تساوی یک بر یک مقابل والنسیا در اولین هفته لالیگا در نشست خبری اظهار داشت: همیشه وقتی پیروز نمی‌شوید، انتظار نتیجه بهتری را داشته‌اید و این طبیعی است. این مسابقه هم شبیه بازی سال گذشته بود.وی ادامه داد: همیشه علاقه داریم که پیروز شویم و هیچ ‌گاه از تساوی خوشحال نمی‌شویم. شکست در این مسابقه برای ما خیلی سخت بود زیرا والنسیا هیچ موقعیت گلزنی روی دروازه ما ایجاد نکرد.
    سرمربی پرتغالی رئال مادرید خاطرنشان کرد: ما فصل پیش نیز به تساوی رسیدیم و این یک روند همیشگی شده است. سال گذشته «گوایتا» (دروازه‌بان والنسیا) بهترین بازیکن میدان بود. فکر نمی‌کنم که یک بازی عالی انجام دادیم اما تمام کارهایی که برای پیروزی کافی بود را در زمین پیاده کردیم.
    مورینیو دروازه‌بان والنسیا را بهترین بازیکن میدان خواند و گفت: دروازه‌بان حریف بهترین بازیکن میدان بود. وی مهارهای بسیار خوب و تعیین‌کننده‌ای داشت. شاید اگر کمی بهتر و مثل نیمه دوم بازی می‌کردیم، فرصت‌های بیشتری به دست می‌آوردیم. اما فوتبال روی شایدها نمی‌چرخد. ما یک تساوی کسب کردیم و هر تیم یک امتیاز به دست آورد. برای پیروزی خوب کار کردیم اما باید بهتر کار می‌کردیم و می‌توانستیم بهتر باشیم.
    آقای خاص با اشاره به حضور هافبک فرانسوی در ترکیب تیمش گفت: لاسانا دیارا در پیش از فصل بسیار خوب بود. کمی بهتر از بقیه کار کرد و ما فکر می‌کردیم خوب است که کسی را با این کیفیت داشته باشیم. او 15 روز بیشتر تمرین کرد و این هفته برای تیم ملی کشورش بازی نکرد.
    وی ادامه داد: خدیرا چهارشنبه بازی کرد و خیلی سخت کار کرد زیرا تیمش 10 نفره شده بود، او عالی بود.
    موریبنیو اظهار داشت: ما می‌خواستیم 3 امتیاز این بازی را به دست آوریم و تغییرات خوبی را در تیم اعمال کردم. زیرا تیم در 30 دقیقه پایانی فوتبال بسیار بهتری بازی کرد و فرصت‌های بیشتری ایجاد کرد.
    سرمربی پرتغالی رئال مادرید با اشاره به تعویض‌هایش در این مسابقه گفت: دی ماریا کمی خسته بود. بازی عالی را روز چهارشنبه به نمایش گذاشت. بسیار دوید و برای یک بازیکن بسیار سخت است که در دو بازی متوالی در این سطح عمل کند. در ماه نوامبر این کار برای آنان آسان‌تر خواهد بود. پس از تور پیش از فصل از دقیقه 60 دچار انقباض ماهیچه شد که طبیعی است. در خصوص په‌په هم باید بگویم که نگران عدم آمادگی وی بودم.
    مورینیو در خصوص هوای بسیار گرم زمان انجام مسابقه نیز خاطرنشان کرد: ما پیش از فصل در گرما تمرین می‌کردیم، زیرا می‌دانستیم که هوا در اسپانیا بسیار گرم است و باید در این دما بازی کنیم. در لاس وگاس و در بالاترین دما تمرین کردیم. در نیویورک یا فیلادلفیا در دمای مشابه و در دماهایی مشابه با آب و هوای اسپانیا در این روزها تمرین کردیم. به دنبال مقصر برای این تساوی نمی‌گردم. این درست است که دمای پایین‌تر باعث بهتر بازی کردن می‌شود، اما همه با این گرما مواجه بودند. این یک انتخاب انجام شده بود که بازی در چنین روزی برگزار شود و من نمی‌خواهم این تصمیم را زیر سوال ببرم.
    منبع:سایت گل
    Last edited by clau; 20-08-2012 at 13:43.

14. 3 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه linkinpark20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

دوستان مثل اینکه بازی رئال بارسا رو بالاخره فردا ساعت 22:30 از شبکه 3 پخش میکنن میتونید تو سایت tv3.ir هم ببینید که دیگه مطمئن بشید گفتم بگم حداقل خوشحال باشیم یک فوتبال گذاشتن از رئال

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

مورينيو:مي خواهيم رئال بهترين تيم قرن 21 شود
    مورينيو، مربي پرتغالي رئال مادريد روز گذشته گفتگويي از دوران حضورش در دنياي فوتبال و زندگي شخصي اش صحبت کرد؛ صحبتهايي که به ما کمک مي کند تا بيشتر با شخصيت آقاي خاص فوتبال دنيا آشنا شويم.
    متن اين گفتگو را در اينجا مطالعه کنيد:
    *ترجيح مي دهيد که شما را مربي تيم بناميم يا مدير داخلي؟

در برخورد من با بازيکنان، من را هر چيزي صدا مي کنند. در پرتغال، مرا با همان عنوان سنتي ميستر (به معني آقا)، گوو ( مخفف کلمه گوورنر به معني رئيس کل)، باس (به معناي رئيس)، مربي و ژوزه مي نامند.

*خودتان کدام عنوان را بيشتر دوست داريد؟

من خودم گووو را انتخاب کردم؛ فکر مي کنم که دامين داف، اولين کسي بود که من رو گووو ناميد و چند هفته طول کشيد تا بفهمم که اين کلمه چه ابعاد وسيعي دارد. اين چيزي است که براي هميشه مي ماند. لمپارد و تري تا همين امروز من را باس « رئيس » مي نامند. کتابي در مورد جان وودن، يکي از مهمترين مربيان تاريخ ورزش دانشگاهي آمريکا خواندم. او مربي بسکتبال دانشگاه يو.سي.ال. اي بود و يکي از نکاتي که دراين کتاب گفته بود که براي اين مرد اهميت زيادي داشت، انسانيت و روابط انساني بود.

*برد برايتان همه چيز است؟

برد همه چيز نيست. براي برد مهم اين است که وجهه هاي فردي هم رعايت شود.

*براي سرالکس فرگوسن احترام قائليد؟

قطعا. هيچ وقت اولين برخوردم با او را فراموش نمي کنم. در رقابتهاي ليگ قهرمانان اروپا، پورتو مقابل يونايتد به پيروزي رسيد و درپايان بازي، فرگوسن به رختکن ما آمد و در را زد. گري نويل هم در کنار او بود. آنجا متوجه شدم که بايد به تيمي که شايسته پيروزي است، احترام گذاشت و از شادي آنها لذت برد. اين همان چيزي است که فصل قبل در بازي ما با بايرن رخ داد. در پايان بازي، اوضاع براي من دراماتيک نبود. فرگوسن بهترين مربي در فوتبال بريتانياست

*روزي به چلسي بازخواهيد گشت؟

من روزي به آنجايي مي روم که مردمش واقعا من را دوست داشته باشند ولي بايد باز هم اين را تکرار کنم: من با رئال هستم و مي خواهم اينجا بمانم. من قرارداد جديدي دارم و در فکر جدايي از اين تيم نيستم. روزي که کنار بروم، به اين دليل خواهد بود که دلم مي خواهد بروم. ولي بله، دوست دارم تا روزي به ليگ برتر برگردم.

*از اينکه در رقابتهاي فصل گذشته لاليگا، با پشت سرگذاشتن بارسا، قهرمان شديد، احساس غرور مي کنيد؟

ما با9 امتياز فاصله قهرمان شديم. بارسا کار را با 91 امتياز تمام کرد ولي ما 100 امتياز کسب کرديم. تمام رکوردها را شکستيم.فوق العاده بود.

*چگونه انگيزه هايتان را حفظ مي کنيد؟

باشگاه به من انگيزه مي دهد. وقتي من به تيمي مي رسم، پيراهن آن تيم را مي بينم و حس مي کنم که اين اولين يا آخرين تيم من است. جوري هواداران را حس مي کنند که انگار بخشي از وجود من هستند. فکر مي کنم که ارتباط دروني با هواداران دارم. بلافاصله خودم مبدل به يکي از آنها مي شوم و حس مي کنم که افتخار بزرگي نصيب من شده تا بتوانم مستقيما براي باشگاه بجنگم وبراي خوشحال کردن همه تلاش کنم.

*و رابطه ات با سران باشگاه هايي که در آنها کار مي کردي، هميشه خوب بوده؟

من هيچ وقت با روساي باشگاه ها مشکلي نداشته ام. در چلسي دلم نمي خواست بمانم و اوضاع کاري را در مسيري قرار دادم که در نهايت همه ما به توافق رسيديم که من آنجا نمانم بهتر است. الان هم با هم دوست هستيم و هيچ مشکلي ميان من و آبراموويچ وجود ندارد.زماني که مردم مرا مي شناسند، درک مي کنند که اگر کار کردن با من آسان است، به اين خاطر است که من براي عزيزانم و افراد خودم مي جنگم.براي بهبود شرايط بازيکنان و براي باشگاه و هواداران مبارزه مي کنم. من خيلي زود تبديل به طرفدار تيم مي شوم

*اخيرا قراردادتان را تا سال 2016 با رئال تمديد کرديد. برنامه هايتان براي آينده چيست؟

ببينيد؛ اولين چالش من آمدن به اينجا و موفقيت بود. در حقيقت توقف سلطه بارسا بود. ما به اين خواسته رسيديم و الان مي توانم بگويم که کارم را انجام داده ام ولي نمي خواهم که فقط يک بار قهرمان شويم. مي خواهم به قهرماني ادامه دهيم؛ به خاطر نتايج کسب شده، رئال بهترين تيم قرن بيستم لقب گرفت و مي خواهيم که بهترين تيم قرن بيست و يکم هم باشد.

*تيم هايي هستند که در جريان يک مسابقه 80% مالکيت توپ و ميدان را دارند.

ما 80 % مالکيت توپ را نداريم ولي چه کسي گفته که مالکيت بر توپ، بهترين سبک بازي است. قطعا ، اين حرف و گفته من نيست.

*روزي سرمربي تيم ملي پرتغال هم مي شويد؟

الان بعيد مي دانم. يک باشگاه در طول فصل 60 بازي برگزار مي کند ولي يک تيم ملي در طول يک فصل 10 بازي دارد. اين غرورآميز است که سرمربي تيم ملي کشورت باشي.
    ورزش 3

17. 5 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •