تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 320 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 3198

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی Real Madrid C.F | کهکشانی ها

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

در اصل وينگر چپ بوده كه كم كم توي دفاع چپ ازش استفاده كردن
    توي جام جهاني دفاع چپ بود و فرارهاي خوبي انجام ميداد
    خيلي هم سمجه:دي
    ولي مورينيو ميخواد توي دفاع راست ازش استفاده كنه
    مثل فيليپ لام بايرن مونيخ . . .

2. 3 کاربر از alone_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دفاع راسته ولی میگن مو میخواد ازش چپ استفاده بکنه !
    به نظرم کلا خرید اضافی هست !
    البته اگه بارسا بخوادش ما باید بگیریمش : دی
    کلا حس میکنم مورینیو داره زیاد خرید میکنه . میخواد زودتر جام بگیره و بره ! نظر منه ! نزنید حالا !
    شما مطمئنی؟!
    فکر نکنم اینجوری باشه ها
    کلا سمت چپ بازی می کنه و تخصصش اون جا ست ولی ممکنه راست هم بتونه بازی کنه

ولي مورينيو ميخواد توي دفاع راست ازش استفاده كنه
    مثل فيليپ لام بايرن مونيخ . . .
    خب چه کاریه؟!
    مگه راموس و آربلوا قراره برن؟!
    Last edited by vahidgame; 02-06-2011 at 21:09.

4. 2 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سالروز درگذشت سانتیاگو برنابئو

امروز، 33ومین سالگرد درگذشت سانتیاگو برنابئو هست.

کسی که نزدیک به سه دهه رئیس باشگاه بود و نام رئال مادرید را در تاریخ ثبت کرد. بازیکن و مدیری که باشگاه حال حاضر مادرید را بنا کرد و نامش را نیز بر این ورزشگاه گذاشتند. در فوتبال، توانست 16 قهرمانی لیگ، 6 جام اروپا، 1 جام بین قاره ای، 6 جام اسپانیا، 2 جام یوفا و 2 جام جهانی کوچیک کسب کند. در بسکتبال نیز، 19 قهرمانی لیگ، 18 جام اسپانیا، 6 جام اروپایی، 3 جام بین المللی و یک جام لاتین را کسب کند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 8 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

شما مطمئنی؟!
    فکر نکنم اینجوری باشه ها
    کلا سمت چپ بازی می کنه و تخصصش اون جا ست ولی ممکنه راست هم بتونه بازی کنه
    نه بابا .. حرف زیاد می زنه گوش نکن ! دي
    خب چه کاریه؟!
    مگه راموس و آربلوا قراره برن؟!
    اتفاقا خیلی عالیه این جوری ...
    شما فک کن برای هرکودوم از دفاع های چپ و راست 3 تا بازیکن داریم ...
    راموس هم می ره وسط کتار په په ...
    کاروالیو هم بازی های سخت تر می اد ... راموس می ره راست ...
    بازی با بارسا هم که په په می اد هافبک و. ...
    در کل خیلی خوب می شه ... توی دفاع خیلی گزینه داریم ...
    تازه حمیت التینتوپ هم هستش ...

8. 3 کاربر از SAMCRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

ببخشید : دی
    اشتباه تایپی بود : دی
    یعنی دفاع چپه مو میخواد ازش راست استفاده بکنه !!

10. 3 کاربر از B L A S T E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

اگئرو : میخواهم در اسپانیا بمانم

اختصاصی انجمن هواداران رِئال مادرید در ایران:

سرخیو اگئرو در مورد اینده خود با TyC Sports صحبت کرد . این بازیکن ارژانتینی به طور مستقیم به رئال مادرید اشاره ای نکرد ولی اعلام کرد : " اتلتیکو مادرید میداند که از تصمیم خود مطمئن هستم . میخواهم در اسپانیا به فوتبال خود ادامه دهم . "

" دوست دارم در لیگ اسپانیا بازی کنم . لیگهای انگلیس و ایتالیا را نیز دوست دارم ولی لیگ اسپانیا را ترجیح میدهم چرا که به مدت 5 سال دراین لیگ حضور داشته ام ."

" میخواهم از اتلتیکو جدا شوم . امیدوارم هواداران و باشگاه مرا درک کنند . همواره گفته ام که هر وقت بخواهم از این تیم جدا خواهم شد . موضوع کاملا روشن است . من با اتلتیکو صحبت کردم تا به بهترین نحو ممکن از این تیم جدا شوم ."

" من درها را بر روی هر تیمی باز گذاشته ام . امیدوارم هواداران و باشگاه مرا درک کنند . به صراحت به باشگاه اعلام کردم که بی هیچ قید و شرطی اجازه مذاکره با هر تیمی را به من بدهند . هیچ گزینه ای برای من نسبت به دیگری ارجحیت ندارد ."

اگئرو همچنین در مورد رقابتهای کوپا امریکا نیز صحبت کرد :

" این اولین کوپا امریکای من خواهد بود و برای همین خوشحالم . پوشیدن پیراهن تیم ملی همواره خوش ایند است . برای جلب نظر سرمربی باید در تمرینات هرچه در توان دارید ارائه دهید . امیدوارم در لیست 22 نفره تیم حضور داشته باشم . در روز هشتم تمرینات شروع خواهد شد و پس از ان مشخص خواهد شد که چه کسانی انتخاب میشوند . "

کد:

12. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

مارکا تیتر زده که کنترائو به زودی به مادرید میاد !
    نمیدونم خوزه چی تو سر داره ! اخه مارسلو این فصل واقعا خوب تو دفاع چپ عمل کرد !! تکلایی که رو پای مسی میزد خیلی جالب بود و تو دفاع پیشرفت فوق العاده ای داشته !
    تو حمله هم که حرفی نیس !
    تو 3 تا گلی که به بارسا زدیم نقش داشت ! و جالبه همشم از سمت مارسلو بود !
    ولی خوب اون اخر جلو افلای سر خورد افتاد ( البته حق داشت اعصاب نذاشته بود واسش بوسکتس و از لحاظ روانی داغون بود )!
    همه میان میگن از سمت چپ زیاد گل خوردیم ! اقا دنی الوز بهترین مدافع راست دنیا ! دی ماریا کم دریبلش زد ؟ گلامونم همش از اون سمت بود !
    نمیشه که به هر حال باید از یه سمتی گل خورد دیگه !
    به نظرم راموس خیلی راحت تر جا میمونه ! ولی با این حال به نظرم خوبه و خرید لازم نیس !
    راستی کسی درباره کاکا نظری نداره ؟ به نظرتون میتونه خودشو به اون فرم برسونه ؟
    اخه برزیلی جماعت بره تو افت دیگه برگشت نداره : دی

14. این کاربر از B L A S T E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم charlize's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    هر جا که هوا هست...

پيش فرض

بخشهایی از صحبت های جالب خوزه با رادیو "el Larguero" پس از سکوت طولانیش:

- درباره مسائل معروف محرومیتش بعد بازی با بارسا:
    "فوتبال واقعی، فشار نداره و لذت بخشه. بردن و باختن، مسئله خیلی مهمی برام نیست که شاید دلیلش اینه که بیشتر از اونیکه ببازم، بردم. اما یک چیز باعث میشه که احساس بدی داشته باشم و اونم بی عدالتی-ه"
    "اینکه بدون اینکه دلیلش رو بدونم، محکوم بشم، واقعا اتفاق نادریه. محکوم میشی بدون اینکه بدونی چرا و حتی بعد از گذشت 1 ماه، حق نداری تا از خودت دفاع کنی و قبل از اینکه دادگاهی برات تشکیل بشه، محکوم میشی!"
    "زندگی یه مسیر یکطرفست و شما همیشه باید در حال حرکت به جلو باشید اما من حق دارم تا اتفاقی که افتاده رو فراموش نکنم و به عنوان یک شهروند، خواستار یک دادگاه منصف و عادل باشم چون این حق هر شهروندی و اگر من به اندازه کافی، شهروند محسوب نمیشم، شاید باید اینطوری بگم که من، خوزه مورینیو؛ برنده 2 جام باشگاه های اروپا با دو تیم هستم و نخستین برنده تاریخ توپ طلا بهترین مربی و برنده جام های زیاد در 4 کشور مختلف هستم تا شاید دارای حقی بشم!"

- درباره پپ:
    " 10 سال گذشته و پپ الان مربی تیمش شده. حقیقت اینه که اون تغییر کرده و دیگه درست نمیشناسمش چون اون رو به عنوان یه بازیکن میشناختم و الان مربی شده. هر چند که در همون زمان هم انتظار داشتم مربی بشه"

-درباره هدایت رئال:
    " هدایت رئال مادرید، تجربه ای بود که میخواستم. بعد از اینکه در 3 لیگ پرتغال و انگلیس و ایتالیا مربیگری کردم، میخواستم تا در لالیگا هم تجربه ای کسب کنم و تیمی بهتر از رئال رو نمیتونستم پیدا کنم و مربیگریش رو میخواستم. میتونستم چند سال قبل چنین تجربه ای رو کسب کنم اما این اتفاق سال قبل افتاد."
    "حقیقت اینه که از تصمیمی که گرفتم، کاملا راضی هستم چون اینجا کاملا راحت هستم. اعتراف میکنم که اونقدر شرایط تیم، بازیکنا، تماشاگران و مدیریت خوبه که دوست دارم سالهای زیادی اینجا بمونم چون معتقدم 99.9 درصد چیزهایی که به عنوان مربی لازم دارید رو، اینجا داریم"

-بهبود شرایط تیم در فصل دوم:
    "شیوه های کاری، چیزی هستن که بطور خودکار جذب میشن اما باید در مورد بازیکنها، تغییراتی ایجاد کرد. این حقیقت که توانایی و شخصیت بازیکنام رو بشناسم تا بتونم گزینه های مختلفی داشته باشیم که شکست نخوریم. هر چند حقیقت اینه که پیشرفت کردن کار آسونی نیست حالا چه میخواد تکرار قهرمانی تویه جام حذفی باشه، چه قهرمانی لالیگا و چه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا"
    " دوست ندارم تا تیمم با بارسلونا مقایسه بشه بلکه میخوام تیمم با همین رئال مادرید، در زمان اومدنم مقایسه بشه. در حال آماده سازه برای فصل بعد هستیم و میخوایم خودمون رو ثابت کنیم. چه بازیکنها بطور شخصی و چه از نظر تیمی، تمام قصدمون پیشرفته تا شیوه کاری خودمون رو داشته باشیم و نیازی به مقایسه خودمون با تیم دیگه ای، نداشته باشیم و خودمون رو با خودمون مقایسه کنیم. فعلا هم در حال کار هستیم تا وقتیکه به تعطیلات رفتیم، نگران اغاز فصل بعد نباشیم"
    " تیمی بسیار جوون داریم که بازیکنایی مثل بنزما، اوزیل، دی ماریا و یا مارسلو رو داره و بازیکنایی مثل شاهین بهش اضافه شدن که همشون تواناییشون خیلی بیشتر از سنشونه. حقیقت اینه که ما تیمی هستیم برای آینده. احتمالا در سال 2014 با این رئال مادرید، میشه شاهد یه دوره جدید در فوتبال بود.

-رفتن والدانو:
    حقیقت اینه برای رسیدن به اون پیشرفت، نیاز بود تا ساختار تیم عوض بشه. ساختاری که وجود داشت، ساختاری خوبی بود اما برای کسب موفقیت، کافی نبود. الانم از نظر قدرت کاری، هیچ تغییری برام رخ نداده و همون اندازه قدرت دارم. موضوع فقط این بود که رئال دنبال یه ساختار جدید بود با یه شیوه کاری جدید. زندگی چه برای رئال مادرید و چه برای والدانو، ادامه داره و منم هیچ مشکلی با والدانو ندارم و براش آرزوی موفقیت میکنم اما نگرانی من و همکارانم، موفقیت تیم رئال مادرید-ه نه افراد."

-هیگواین و بنزما:
    " اینها بازیکنایی هستن که دوستشون دارم. بازیکنایی که توانایی و استعداد خیلی خوبی دارند و نمیخوام به هیچ وجه، از دستشون بدم"

-رفتن لئون:
    " شاید در بعضی مواقع، با بعضی نیمکت نشین ها، عادلانه برخورد نکردم اما حقیقت اینه مربی ها، اگه با کسی ناعادلانه رفتار میکنن، از قصد نیست و تنها دلیلش اینه که میخوان بهترین تصمیم رو برای تیم بگیرن"

-آگرو:
    " هیچ ترسی ندارم که بگم آگرو بازیکن فوق العادیه اما موضوع اینه که دو باشگاه، تا ابتدا همدیگرو راضی نکنن، هرگز با بازیکن صحبت نمیکنن"

16. 8 کاربر از charlize بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مورینیو : " هیگواین و بنزما غیر قابل فروش هستند "

" کوئنترائو را به خاطر تطبیق پذیری و چند پسته بودن دوست دارم . همیشه به بازیکنانی با این خصوصیت خوش امد میگویم . باشگاه پرتوقعی همچون رئال مادرید به چنین بازیکنانی نیاز دارد ."

مورینیو با حضور در پشت میکروفن برنامه " The Rail " کادنا سر با انالیز گذشته و حال در مورد انتظاراتی که در فصل اینده دارد صحبت کرد و به صراحت اعلام داشت : " ما همچنان روی هیگواین و بنزما به عنوان دوبازیکن غیر قابل انتقال حساب میکنیم و در مورد ان توافق داریم ." مربی پرتغالی علاقه خود به انتقال احتمالی اگئرو را نیز کتمان نکرد : " اگئرو بازیکن شگفت انگیزی است ولی در وحله اول بازیکن اتلتیکو محسوب میشود . "

مورینیو در مورد کاکا اعلام امیدواری کرد تا به شرایط مطلوب بازگردد و در مورد کوئنترائو گفت :

" کوئنترائو را به خاطر تطبیق پذیری و چند پسته بودن دوست دارم . همیشه به بازیکنانی با این خصوصیت خوش امد میگویم . باشگاه پرتوقعی همچون رئال مادرید به چنین بازیکنانی نیاز دارد . "

ما تیم جوانی داریم و رئال مادرید میتواند در عرض 3 الی 4 سال دوره جدیدی را در فوتبال اروپا شروع کند

مورینیو به صحبت در باره فوتبال ادامه داد و در این بین از نوری شاهین خرید جدید رئال مادرید غفلت نکرد : " این بازیکن در بوندسلیگا به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد . لیگی که در حال پیشرفت است . شاهین یک جوان با اینده دیگر همچون اوزیل , دیماریا , مارسلو , بنزما و ... است . ما تیم جوانی داریم و این رئال مادرید جوان میتواند در عرض 3 الی 4 سال اینده دروه جدیدی را در فوتبال اروپا اغاز کند .

به خاطر رفتن والدانو خوشحال نیستم ولی به خاطر تغییرات در ساختار باشگاه خوشحالم

مورینیو با انالیز شرایط جدید باشگاه پس از خروج والدانو ابراز کرد : " قدرت بیشتری نخواهم داشت . فقط مربی تیم خواهم بود و نه بیشتر . با والدانو مشکل شخصی نداشتم . من برای او بهترین ها را ارزو میکنم و به خاطر رفتنش خوشحال نیستم ولی به خاطر ساختار جدید باشگاه خوشحالم . "

مورینیو افزود :

" ساختار خوب ضامن موفقیت باشگاه نیست ولی ساختار بد باعث عدم موفقیت میشود . ما باید به سوی مدرنیزه شدن و بهتر شدن گام برداریم . "

بدون اینکه دلیلش را بدانم تنبیه شدم . پرونده ی بی سابقه من به دادگاه عالی ورزش خواهد رفت تا از خودم دفاع کنم

اقای خاص میداند که هر کاری که انجام میدهد در نهایت به نفع رئال مادرید است :

" من همینی هستم که هستم . مواقعی وجود دارد که احساس میکنم به طور ناعادلانه حق تیم ضایع میشود . در چنین شرایطی نمیتوانم نگران وجهه خود به خاطر دفاع کردن از مادرید باشم ." مورینیو اعلام کرد که به دادگاه عالی ورزش " TAS " خواهد رفت :" بدون اینکه دلیلش را بدانم تنبیه شدم . پرونده من بی سابقه است و من تا اخر راه خواهم رفت . من حق دارم تا از خود دفاع کنم . "

مورینیو چیزی را مخفی نکرد و اعلام کرد که با بارسلونا و گواردیولا مشکلی ندارد :

" صحبتهایی که مطرح شد مرا ناراحت نمیکند . گواردیولا اکنون شخص دیگری است و این طبیعی است . من قبلا او را به عنوان بازیکن میشناختم ولی اکنون به عنوان مربی شناختی از او ندارم . " مورینیو همچنین اعلام کرد که هیچگاه تهدید نکرده است که میخواهد باشگاه را ترک کند :" من چنین چیزی نگفته ام . من رئیس را به خوبی میشناسم و اگر چنین چیزی میگفتم او به ان رسیدگی میکرد . اگر رئیس , هواداران و بازیکنان راضی باشند برای مدت زیادی در اینجا خواهم ماند ."

کد:
    پیشنهاد 22 میلیون یورویی رئال مادرید برای کوئنترائو

رئال مادرید با باشگاه بنفیکا برای خرید کوئنترائو به توافق 22 میلیون یوریی دست یافت و به این ترتیب این بازیکن در چند روز اینده با باشگاه قرارداد امضا خواهد کرد .

به گزارش مارکا رقم درخواستی بنفیکا برای کوئنترائو 30 میلیون یورو بود ولی دو باشگاه بر سر 22 میلیون با یکدیگر به توافق رسیدند . در صورتی که رئال مادرید در فصل بعد نتایج خوبی بگیرد احتمال افزایش این رقم به 27 میلیون یورو وجود خواهد داشت .

بایرن مونیخ نیز به این مدافع چپ 23 ساله علاقمند بود ولی تلاش انها برای به خدمت گرفتن کوئنترائو بی نتیجه ماند . این بازیکن اخیرا در صحبتهایی اعلام کرده بود که به برنابئو خواهد رفت تا پیراهن رئال مادرید را بر تن کند .

کد:

18. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مارکا تیتر زده که کنترائو به زودی به مادرید میاد !
    نمیدونم خوزه چی تو سر داره ! اخه مارسلو این فصل واقعا خوب تو دفاع چپ عمل کرد !! تکلایی که رو پای مسی میزد خیلی جالب بود و تو دفاع پیشرفت فوق العاده ای داشته !
    تو حمله هم که حرفی نیس !
    تو 3 تا گلی که به بارسا زدیم نقش داشت ! و جالبه همشم از سمت مارسلو بود !
    ولی خوب اون اخر جلو افلای سر خورد افتاد ( البته حق داشت اعصاب نذاشته بود واسش بوسکتس و از لحاظ روانی داغون بود )!
    همه میان میگن از سمت چپ زیاد گل خوردیم ! اقا دنی الوز بهترین مدافع راست دنیا ! دی ماریا کم دریبلش زد ؟ گلامونم همش از اون سمت بود !
    نمیشه که به هر حال باید از یه سمتی گل خورد دیگه !
    به نظرم راموس خیلی راحت تر جا میمونه ! ولی با این حال به نظرم خوبه و خرید لازم نیس !
    راستی کسی درباره کاکا نظری نداره ؟ به نظرتون میتونه خودشو به اون فرم برسونه ؟
    اخه برزیلی جماعت بره تو افت دیگه برگشت نداره : دی
    نکته اینجاست که کوئنترائو، چند پسته هست! و این خیلی خوبه. ضمن اینکه این فصل، دی ماریا مصدوم نداشت( تا جایی که یادمه) اما اینجوری، اگر مصدوم بشه، میشه مارسلو رو گذاشت جای اون و کوئنترائو رو دفاع چپ! ضمن اینکه چون میتونه سمت راست هم بازی کنه، در شرایط خاصی که راموس رو نداریم یا کسی رو تو مرکز دفاع نداریم، با هم بدرد میخوره.

از همه ی اینا که بگذریم، بازیکن جوونی هست. و همونطور که خوزه تو مصاحبش گفت، داریم راهی رو میریم که 3-4 سال دیگه تیم کاملا جدید و خوبی رو به زمین بفرستیم.

20. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •