تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظرتون درباره آنتی ویروس ایرانی "شید" چیه؟

راي دهنده
237. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالیه

20 8.44%
  • خوبه

24 10.13%
  • میتونه بهتر باشه

26 10.97%
  • قابل اعتماد نیست

167 70.46%
صفحه 10 از 29 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 286

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی آنتی ویروس شید (Sheed)

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام.
    دلیل اینکه ما ایرانی ها دیرتر از بقیه پیشرفت میکنیم همین انتقاد های الکیه بسیاری از دوستانه...
    واقعاً ناراحت کنندست حرفای بیشتر شماها....
    خودمو که جای سازنده که میذارم نمیتونم بیشتر حرفای شماهارو تحمل کنم.
    به جای این همه انتقاد میتونستید برای پیشرفت این محصول پیشنهاد بدید...نه اینکه بیایید اونو با قدرتمند ترین شرکت های دنیا مقایسه کنید.
    من به نوبه ی خودم از این دوستمون و شرکتی که این آنتی ویروس رو طراحی کرده تشکر میکنم و افتخار میکنم که یک ایرانی تونسته اینقدر پیشرفت کنه.
    امیدوارم شاهد هرچه سریعتر پیشرفت و توسعه این نرم افزار باشم.
    آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.در پناه حق.

داره خودمونی میشه topoli1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام.
    دلیل اینکه ما ایرانی ها دیرتر از بقیه پیشرفت میکنیم همین انتقاد های الکیه بسیاری از دوستانه...
    واقعاً ناراحت کنندست حرفای بیشتر شماها....
    خودمو که جای سازنده که میذارم نمیتونم بیشتر حرفای شماهارو تحمل کنم.
    به جای این همه انتقاد میتونستید برای پیشرفت این محصول پیشنهاد بدید...نه اینکه بیایید اونو با قدرتمند ترین شرکت های دنیا مقایسه کنید.
    من به نوبه ی خودم از این دوستمون و شرکتی که این آنتی ویروس رو طراحی کرده تشکر میکنم و افتخار میکنم که یک ایرانی تونسته اینقدر پیشرفت کنه.
    امیدوارم شاهد هرچه سریعتر پیشرفت و توسعه این نرم افزار باشم.
    آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.در پناه حق.
    سلام
    عزیز جان کسی با محصول ایرانی مشکلی نداره مشکل اصلی اینکه ای اصلا ایرانی نیست که بخواهیم افتخار کنیم می خواه این ماهم جمع شیم فردا ترکیب اوست با کومودو یا هر فایر وال دیگه رو به اسم اینترنت سکیوریتی ایرانی تبلیغ کنیم

3. این کاربر از topoli1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

عزیز جان کسی با محصول ایرانی مشکلی نداره مشکل اصلی اینکه ای اصلا ایرانی نیست که بخواهیم افتخار کنیم می خواه این ماهم جمع شیم فردا ترکیب اوست با کومودو یا هر فایر وال دیگه رو به اسم اینترنت سکیوریتی ایرانی تبلیغ کنیم
    سلام.
    شما با چه چیز این برنامه مشکل داری؟
    شما که ویندوزت کرکیه....هر نرم افزاری استفاده میکنی کرکیه....حالا این دوست عزیز اومده یه برنامه درست کرده چون دوتا موتور توش داره و برای شرکت اصلیش نیست دزدیه؟
    ماهم جمع شیم فردا ترکیب اوست با کومودو یا هر فایر وال دیگه رو به اسم اینترنت سکیوریتی ایرانی تبلیغ کنیم
    چرا این کارو نمیکنی عزیز؟
    این آنتی ویروس هرچیش باشه هیچکدوم از شماها نمیتونین ازش در مورد دزدی یا یه محصول کش رفته یا هرچی انتقاد کنید چون پای خودتونم هم گیره.
    اونا که از خداشونه مارو تحریم کنن...اونوقت یه سری از دوستان اونارو تایید هم میکنن...و به تحریم شدنمون افتخار میکنن به جای تایید شدنمون.
    خود شرکت مایکروسافت که بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیاست تمام کاراش از روی تقلید از شرکت های بزرگی مثل Adobe و Apple هستش.
    حالا این شرکت مایکروسافت قدرت و امکاناتش رو داره برنامه نویسشم داره و خودش مینویسه چون امکاناتش رو داره.
    ولی وقتی یک نفر اونم توی ایران میاد همچین کاری میکنه ارزش تشکر نداره؟
    من خودم یکی از رای دهندگانم که زدم این محصول قابل اعتماد نیست...و خودم هم هرگز تا جا نیوفته ازش استفاده نخواهم کرد ولی تا اخر پاش میمونم و ازش به عنوان یه برنامه نویس که تلاش کرده دفاع میکنم.
    اگر یک ایرانی اینجا پیدا بشه که تمام محصولاتش رو بخره چه از خارج و چه از ایران.....فقط اون حق داره که در مورد دزدی بودن این محصول نظر بده.
    وسلام.

5. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

سلام.
    شما که ویندوزت کرکیه....هر نرم افزاری استفاده میکنی کرکیه....حالا این دوست عزیز اومده یه برنامه درست کرده چون دوتا موتور توش داره و برای شرکت اصلیش نیست دزدیه؟

این آنتی ویروس هرچیش باشه هیچکدوم از شماها نمیتونین ازش در مورد دزدی یا یه محصول کش رفته یا هرچی انتقاد کنید چون پای خودتونم هم گیره.
    اونا که از خداشونه مارو تحریم کنن...اونوقت یه سری از دوستان اونارو تایید هم میکنن...و به تحریم شدنمون افتخار میکنن به جای تایید شدنمون.
    خود شرکت مایکروسافت که بزرگترین شرکت نرم افزاری دنیاست تمام کاراش از روی تقلید از شرکت های بزرگی مثل Adobe و Apple هستش.
    حالا این شرکت مایکروسافت قدرت و امکاناتش رو داره برنامه نویسشم داره و خودش مینویسه چون امکاناتش رو داره.
    من خودم یکی از رای دهندگانم که زدم این محصول قابل اعتماد نیست...و خودم هم هرگز تا جا نیوفته ازش استفاده نخواهم کرد ولی تا اخر پاش میمونم و ازش به عنوان یه برنامه نویس که تلاش کرده دفاع میکنم.
    اگر یک ایرانی اینجا پیدا بشه که تمام محصولاتش رو بخره چه از خارج و چه از ایران.....فقط اون حق داره که در مورد دزدی بودن این محصول نظر بده.
    وسلام.
    هروقت موتور و دیتابیس ایرانی شد اون موقع ارزش گذاشتن اسم ایرانی رو این نرم افزار هست.اما موتور بلند شده.اویرا به عنوان FakeAvشناسایی میکنه این رو پس حرفی نمونده.
    با ایرانی بودن مشکلی نیست اما تمام ایرانی.و الا مسنجر L4I تمام ایرانی هست خودمم عضو اون هستم و واقعا خوبه.اما این ...
    Last edited by AlexanderMahone; 27-09-2011 at 15:57.

7. 5 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه topoli1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام.

وسلام.
    سلام
    اعتماد بنفستون منو کشته شما از کجا اینقدر متمعین هستی که میگی محصولاتی که همه استفاده میکنن کرکیه در ضمن تبلیغ عمل دزدی ودفاع از اون از خود دزدی بدتره واینکه اگر کمی جستجو کنی در اینترنت پر از محصولات فی ری وجایگرین برای محصولات کرکی هست لطفا کمی با منطق صحبت کنید مایکروسافت با این سابقه وحوزه کاری تقریبا متفاوت از محصولات ادوبی و اپل تقلید میکنه جالبهبا خیالات خودتون خوش باشید(((ضد ویروس ایرانی شید))))

9. 3 کاربر از topoli1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام.
    با ایرانی بودن مشکلی نیست اما تمام ایرانی.و الا مسنجر L4I تمام ایرانی هست خودمم عضو اون هستم و واقعا خوبه.اما این ...
    اما این چی؟
    شما فقط ستفاده گری؟
    حالا که داری استفاده میکنی از نرم افزار های ایرانی، میتونی بگی میتونه بهتر باشه یا بهتره یه موتور مجزا برای خودش داشته باشه.اگه این انتقاد شمارو راضی میکنه....
    وگرنه اینکه بیایم بزنیم تو سر سازنده و بگیم...اصلاً هیچ کمکی بحال هیچکی نمیتونه بکنه.
    انتقادهای بعضی از ماها متاسفانه اسمش انتقاد نیست.
    مطمعنم اگه این 10 صفحه رو بجای انتقاد همه میگفتین ما موتور ایرانی دوست داریم بهتره موتور ایرانی باشه اون سازنده یه فکری بحالش میکرد...
    اگه من سازندش بودم این همه حرف و حدیث میشنیدم عمراً ادامه میدادم به پیشرفت.
    هر کاری ارزش داره حالا میخواد یه ماشین حساب باشه یا یه آنتی ویروس که...
    اعتماد بنفستون منو کشته شما از کجا اینقدر متمعین هستی که میگی محصولاتی که همه استفاده میکنن
    در اینکه شکی ندارم....
    البته ایرانی هایی در خارج از کشور زندگی میکنن بحثش جداست چون نمیتونن از کرک استفاده کنن جرم داره.
    تبلیغ عمل دزدی ودفاع از اون از خود دزدی بدتره
    من تبلیغ نکردم دوست عزیز هیچ نسبتی هم ندارم با شخصه مربوطه.
    میگم نظرتون رو عوض کنین و درست انتقاد کنید به جای این همه انتقاد های بی فایده.مطمعن نیستم دو روز دیگه کاری برای ملتم بکنم افرادی باشن که تو سرم بزنن.
    اینکه اگر کمی جستجو کنی در اینترنت پر از محصولات فی ری
    و شما از اون فری ها استفاده میکنی..اصلاً اهل کرک نیستی سیستم عاملتم خریدی.
    احسنت.
    لطفا کمی با منطق صحبت کنید مایکروسافت با این سابقه وحوزه کاری تقریبا متفاوت از محصولات ادوبی و اپل تقلید میکنه جالبه
    اینو سابقه کاری من میگه.
    نمونشو با نرم افزار های Expertion Blend 4 و خود سی شارپ ویژوال استادیو...اگه نگاه بهشون بندازین متوجه میشین.
    خیلی میتونم نام ببرم که همش کار مایکروسافت تقلیدی بوده.
    با خیالات خودتون خوش باشید(((ضد ویروس ایرانی شید))))
    بله....ما که استفاده نمیکنیم....تشویقشون میکنیم اونم از نوع درستش.

11. 2 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی M.Hashemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان - رفسنجان

پيش فرض

با سلام
    من به یکی از دوستان قول داده بودیم دیگر در این قسمت از انجمن فعالیت نداشته باشم حالا بگذریم به چه دلیل.
    اما این حرف های که از دوستان شنیدم من را مجبور کرد که این پست را بدهم و همین جا از دوست عزیزم santamove برای این کارم عذرخواهی می کنم.
    اولین ضد ویروس ایرانی که کاملا ایرانی بود ضد ویروس ایمن بود.
    که از engine و interface ان گرفته تا update های ان کاملا ایرانی بود و چندین سال فعالیت داشت.
    به گونه ای که اگر ذهنم درست یاری کند پنجمین ضد ویروسی بود در دنیا که ویروس استاکس نت را شناسایی کرد.
    اما به دلایل مختلف از جمله استقبال کاربران این پروژه بعد از چندین سال زحمت و تلاش به شکست خورد.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    کد:
    ضد ویروس بعدی که کاملا ایرانی بود و می توانست یک جایگزی و یا یک رقیب برای ضدویروس ایمن باشد به صورت رایگان شروع به کار کرد.
    که باز هم به دلیل استقبال نکردن کاربران و مشکلات مالی این شرکت این پروژه نیز شکست خورد.
    کد:
    حالا بعضی از دوستان می ایند و با گذاشتن engine دو ضدویروس خارجی در یک interface که خودشان طراحی کردند و استفاده از update ان ها بدون هزینه بالای و با فروش ان به مردم تجارت می کنند.
    از نظر من نه تنها کار این برنامه نویش غلط است بلکه کار کاربران هم غلط است که به جای حمایت از ضدویروس های مثل ایمن و مفتوکس از این ضد ویروس حمایت می کنند.
    زمانی باید از این ضدویروس حمایت شود که مستقل باشد.
    در ضمن باید این را بگم که من از قدرت برنامه نویسی این اقا هیچ انتقادی ندارم و معتقد هستم که ایشان می توانند یک ضدویروس کاملا ایرانی بنویسند و پشتیبانی بدهند.
    اما تا زمانی این اتفاق رخ ندهد از نظر من کار ایشان نه تنها ارزشی ندارد بلکه باعث خراب شدن وجه ایرانی ها در جهان می شود
    به امید موفقیت برنامه نوسان ایرانی
    با تشکر

13. 5 کاربر از M.Hashemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

سلام.
    انتقاد خوبی بود ولی همچین بی ارزش نیست.هر کاری ارزشی داره و باعث پیشرفت در کاری خواهد شد.
    اگر که مردم استقال خوبی داشته باشند شکست نخواهد خورد....حالا که استقبال ندارند انتقاد های بد هم ندهند که برنامه نویس دیگه ادامه هم نده.

15. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با لاگ هایی که میفرسته برا سایتش ... با موتور کاملا سرقتیش ، با آپدیتای سرقتیش ، با هیچ چیزی که از خودش نداره جز یه اینترفیس

شما که ویندوزت کرکیه....
    منظور شما شاید من نباشم ولی من رو هم تحت پوشش قرار میده چون منم مخالف این Av ( بهتره بگم FakeAv ) هستم .

شما دیدی ویندوز من یا سایر دوستان کرکیه !؟ ( من که کلا لینوکسم )

حالا این دوست عزیز اومده یه برنامه درست کرده چون دوتا موتور توش داره و برای شرکت اصلیش نیست دزدیه؟
    به معنای واقعی دزدیه ، مثل این میمونه بیان Source کار شما رو یه interface جدید بزارن براش بگن بیا این یه چیز دیگست ، نه تنها دزدیه بلکه توهین هم هست .

پای منم گیره ؟ خو پــَ من میتونم انتقاد کنم ، راستی من رو سیستم تو شرکت ویندوز دارم ، خواستی برنامه هایی که استفاده میکنم رو برات بزارم !!؟ چند تا مثال :

KMPlayer ، Defraggler ، CCleaner ، KeePass 2 ، TrueCrypt ، FileZilla ، Comodo internet security ، Notepad++ ، aptana studio ، xampp

فکر کنم چند تا دیگه بیشتر نمونده اونا رو هم خواستی بگم ...

کار ایشون وقتی قابل تقدیر هست که خودش برنامه رو بنویسه ... ایجوری AVira نمیاد به عنوان FakeAv مسدودش کنه .

ازش به عنوان یه برنامه نویس که تلاش کرده دفاع میکنم.
    بستگی داره از کجای کار ایشون بخوایم دفاع کنیم ، سرقت Source ؟

خوب پــَ من شروع کنم

وگرنه اینکه بیایم بزنیم تو سر سازنده و بگیم...اصلاً هیچ کمکی بحال هیچکی نمیتونه بکنه.
    موافقم ، باید این دوستمون رو توجیه کنیم که عزیزم شما این همه وقت گذاشتی خودت یکی ضعیف تر از اول مینوشتی بهتر از این بود که ...

البته ایرانی هایی در خارج از کشور زندگی میکنن بحثش جداست چون نمیتونن از کرک استفاده کنن جرم داره.
    اشتباه ، خیلی ها هستن که کرک استفاده میکنند ، آب از آب هم تکون نمیخوره ، باید این کاره باشید ( کار سختی هم نیست )

و شما از اون فری ها استفاده میکنی..اصلاً اهل کرک نیستی سیستم عاملتم خریدی.
    و من اینجا به این نتیجه میرسم که ( کافر همه را به کیش خود پندارد!! ) البته ببخشیدا منظور مفهموه مثله .. !

بله....ما که استفاده نمیکنیم....تشویقشون میکنیم اونم از نوع درستش.
    این خوبه ! ولی شما کدوم قسمتش رو به نظرت خوبه که ما هم از اون نظر تشویق کنیم که مایه دلگرمی ایشون بشه ...

حالا بعضی از دوستان می ایند و با گذاشتن engine دو ضدویروس خارجی در یک interface که خودشان طراحی کردند و استفاده از update ان ها بدون هزینه بالای و با فروش ان به مردم تجارت می کنند.
    از نظر من نه تنها کار این برنامه نویش غلط است بلکه کار کاربران هم غلط است که به جای حمایت از ضدویروس های مثل ایمن و مفتوکس از این ضد ویروس حمایت می کنند.
    زمانی باید از این ضدویروس حمایت شود که مستقل باشد.
    در ضمن باید این را بگم که من از قدرت برنامه نویسی این اقا هیچ انتقادی ندارم و معتقد هستم که ایشان می توانند یک ضدویروس کاملا ایرانی بنویسند و پشتیبانی بدهند.
    اما تا زمانی این اتفاق رخ ندهد از نظر من کار ایشان نه تنها ارزشی ندارد بلکه باعث خراب شدن وجه ایرانی ها در جهان می شود
    به امید موفقیت برنامه نوسان ایرانی
    با تشکر ..
    با تمام قدرت تایید ...
    اگر که مردم استقال خوبی داشته باشند شکست نخواهد خورد....حالا که استقبال ندارند انتقاد های بد هم ندهند که برنامه نویس دیگه ادامه هم نده.
    هیچ انتقادی بد نیست ، اتفاقا انتقاد بیشتر باعث پیشرفت میشه ، اگر دیده بشه ...

این Av نه تنها باعث افتخار نیست ، بلکه باعث سرافکندگی ما هست ! البته تو ایران این چیز خاصی نیست ( تازه یک کار ایده آل هم هست ) این همه دولت ما به خاطر عدم رعایت قوانین کپی رایت بدهکاره ؛ اینم روش ... فقط کار ایشون از کرک کردن برنامه ها توسط سایرین خیلی بدتره ، وقتی یکی یک برنامه رو کرک میکنه یعنی خودش به خاطر نیازش یک سرقتی زده ، کار درستی نیست ! ولی بهتر از اینکه به خاطر کسب درآمد دسترنج یکی دیگه رو سرقت و به فروش برسونیم ، البته منکر زحمات ایشون برای سرقت و سایر قسمت های این پروژه نمیشم

حالا ما میگیم کسی که تو ایران برنامه کرک میکنه ! به خاطر تحریمه ، هزینه ها برا ایرانی ها به خاطر اقتصادمون بالاست یا ... مشکلی نداره ( که من با اینم مخالفم ) ولی این که بیایم یک برنامه رو سرقت کنیم به عنوان یک برنامه که ساخت خودمون هست ازش کسب درآمد کنیم اصلا درست نیست ... ایشون میتونست هسته Clamwin رو گسترش بده یا ... اینجوری اتهام سرقت به سوی ایشون نبود .
    Last edited by milad_gta; 08-10-2011 at 11:05.

17. 6 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

حق با شماست ولی باز هم میگم که درست انتقاد کنید تا ببینید چطور پیشرفت میکنید...
    هرچند با این همه حرف دزدیه و هرچی... فکر نمیکنم اون یارو دیگه ادامه بده....البته اگه این انتقاد ها رو خونده باشه.
    پای منم گیره ؟ خو پــَ من میتونم انتقاد کنم ، راستی من رو سیستم تو شرکت ویندوز دارم ، خواستی برنامه هایی که استفاده میکنم رو برات بزارم !!؟ چند تا مثال :
    متوجه منظورتون نشدم.
    الان این نرم افزارهایی که گفتی رایگانن؟
    اگه رایگانن پس ویندوز چی بود؟
    این خوبه ! ولی شما کدوم قسمتش رو به نظرت خوبه که ما هم از اون نظر تشویق کنیم که مایه دلگرمی ایشون بشه ...
    همون 4 تا دکمه که گذاشته خودش 6 ماه کلاس برنامه نویسی میخواد...هر کاری ارزش داره...
    خودتو بذار جای اون برنامه نویس....اونوقت این پست هارو بخون متوجه میشی منظورممو(یعنی اگه واقعاً خودتو بذاری جای برنامه نویس).

19. این کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •