تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 17 اولاول ... 67891011121314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 166

نام تاپيک: حقوق حیوانات

پروفشنال Raـــــ Hـــــ Za's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

گرفتاری متفاوت!(عکس)

منبع: زیست نیوز

2. 17 کاربر از Raـــــ Hـــــ Za بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دمشون گرم که اینقدر اهمیت میدن .
    الان اگه ایران بود ولش میکردن بمیره یا این که خودشون اون رو میکشتن یا قبلتر از اونا چند نقر بیکار دورش جمع میشدن و با چوب و سنگ هر وسیله ای این حیوان رو اذیت میکردن .
    چند وقت پیش یک گربه بین نرده های یک پنجره گیر کرده بود ... چند نفر بیکار جمع شده بودن زدن این بیچاره رو داغون کردن !

آدم این افراد رو میبینه نمیدونه چی بگه !

4. 14 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای saye's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    mirror

پيش فرض

دمشون گرم که اینقدر اهمیت میدن .
    الان اگه ایران بود ولش میکردن بمیره یا این که خودشون اون رو میکشتن یا قبلتر از اونا چند نقر بیکار دورش جمع میشدن و با چوب و سنگ هر وسیله ای این حیوان رو اذیت میکردن .
    چند وقت پیش یک گربه بین نرده های یک پنجره گیر کرده بود ... چند نفر بیکار جمع شده بودن زدن این بیچاره رو داغون کردن !

آدم این افراد رو میبینه نمیدونه چی بگه !
    شما هم به اندازه ی همون فراد که گربه رو داغون کردن از نظر من مقصر هستین .
    دوستان علاقه مند بس که ساکت هستن در مقابل این اشخاص که اونا به خودشون این حق رو میدن این کارا رو انجام بدن.
    تو اینجور مواقع دخالت کنید
    بذارید بدونن که هر کاری نمیتونن انجام بدن

6. 7 کاربر از saye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

درود
    اتفاقا بنده دخالت کردم ... ولی نتونستم گربه رو از بین نرده ها در بیارم ... گربه هم خیلی چنگ میزد و کار سخت تر میشد .
    برگشتم منزل تا دستکش های باغبانی رو بیارم استفاده کنم ولی وقتی اومدم دیگه گربه ای اونجا نبود !

تعریف از خود نباشه ولی بنده همیشه در کمک به حیوانات پیش قدم هستم
    بارها گنجشک و کبوتر زخمی به خانه آوردم و زخمشون رو مداوا کردم ... یک مدت هم که از یک گربه نگهداری میکردم
    الان هم یک چند وقتیه یک لاک پشت که دست چپش از نصفه قطع شده رو بیرون پیدا کردم و آوردم منزل و از اون نگداری میکنم .
    بعلاوه یک سگ که یکی از دوستان دیگه حوصله نداشت از اون نگهداری کنه و بنده مسئولیتش رو به عهده گرفتم .

8. 16 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

چقدر زشته چقدر زشته یه کشور ادعای اسلام و پیروی از خدا داشته باشه اما یه سازمان درست و حسابی دفاع از حقوق حیوانات و مخلوقات خدا نداشته باشه
    همین چند وقت پیش چندتا آتش نشان ایرانی مثلا میخواستن از خارجی ها یاد بگیرن و یه گربه که روی یه تیر گرفتار شده رو نجات بدن! برای اینکار یه چوب بلند رو بردن کنار گربه که گربه اون چوب رو بگیره و بیاد پایین آخر سر هم گربه رو به جای اینکه بیارن پایین پرتش کردن پایین گربه بدبخت فکر کنم دست و پاش داغون شد

10. 5 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Raـــــ Hـــــ Za's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

نجات 400 جوجه فلامینگو از میان نمکزارهای دریاچه خشک شده بختگان

در پی افزایش شدید دمای هوا در فارس و خشک شدن دریاچه بختگان، بسیاری از فلامینگوهایی که در کنار این دریاچه لانه‌گزینی کرده بودند، در نمک فرورفتند که ماموران محیط زیست

فارس موفق به نجات تعدادی از این پرندگان شدند.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) از شیراز، حسین‌علی ابراهیمی‌کارنامی، مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس در این خصوص گفت: بعد از خشک

شدن بختگان، ماموران و کارشناسان این اداره به همراه محیط‌بانان و جمعی از افراد جوامع محلی منطقه خیر در شهرستان استهبان موفق شدند در عملیاتی بیش از 400

فلامینگو و جوجه فلامینگو را نجات دهند.

وی افزود: پرندگان نجات داده شده از نمکزار بختگان به دریاچه‌های مهارلو و طشک منتقل شده‌اند.

وی گفت: علت اصلی حادثه خشک شدن کامل دریاچه بختگان علاوه بر گرمای تابستان، ناشی از احداث سد در بالادست حوزه آبخیز، خشکسالی سنوات گذشته است.

ابراهیمی کارنامی با بیان اینکه گرمای هوا بعد از خشک شدن دریاچه، طاقت فرسا است، خاطرنشان کرد: عملیات نجات فلامینگوها 3 شبانه‌روز به طول انجامید و بسیاری از

جوجه فلامینگوها از مرگ حتمی نجات پیدا کرده‌اند.

به‌گفته وی تالاب بختگان نقش حمایتگر از بخش عمده ای از تنوع زیستی فارس را دارد که متاسفانه در سالهای اخیر به علت کاهش بارندگی، نبود مدیریت صحیح منابع آبی و

توسعه ناپایدار که در حوزه آبخیز این تالاب صورت پذیرفته به شدت در معرض تهدید قرار گرفته است.

وی با یادآوری اینکه اکنون تالاب بختگان کاملا خشک شده است، تصریح کرد: یکی از راهکارهای نجات آن از وضعیت فعلی تخصیص حق آبه زیست محیطی تعیین شده به صورت

مستمر ازدریاچه پشت سدهای احداثی در این حوزه و ساماندهی کشاورزی درمنطقه است که متاسفانه به علت عدم تخصیص حقابه واقعی بختگان امروزه شاهد وارد شدن

خسارت جدی به این زیست بوم حیاتی در این منطقه هستیم و لازم است تمامی دستگاه‌ها به خصوص امور آب استان به تکلیف قانونی خود در این مورد اقدام کنند تا بیشتر از

این شاهد از بین رفتن این زیستگاه و تهدیدات جدی متاثر از خشک شدن آن نباشیم.

12. 8 کاربر از Raـــــ Hـــــ Za بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

من حدود یکساله که گربه دارم ولی خیلی وقته پیش با یک گربه ای دعوا افتاد و یک پاش میلنگه ،بردم پیش دامپزشک ولی نتونسته کاری براش بکنه ،میخوام رهاش کنم ولی دلمم نمیاد ،بنظرتون کجا رهاش کنم که دیگه برنگرده از طرفی حیوونای دیگه ای هم اذیتش نکنن

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

چرا دامپزشک نتونست کاری براش بکنه؟
    از سر اون دعوا لنگ میزنه یا از قبل تر لنگ میزد؟
    پیش خودتون توی خانه زندگی میکنه یا توی حیاط و کوچه؟
    لطفا اطلاعات کامل بدید که بتونم راهنماییتون کنم

15. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض

17. 3 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست روز گذشته به اراک سفر کرد.

در اولین برنامه رسمی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به کلانشهر اراک که در قالب کارگروه کاهش آلایندگی هوای این شهر برگزار شد تمام آنچه این سالها در دل تشکل های مردمی تلنبار شده بود بیرون ریخته شد تا رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور پی به عمق فاجعه آلایندگی هوای اراک ببرد.

در بدو ورود دکتر معصومه ابتکار به اراک در حالی که میزبانان قصد داشتند تا به افتخار ورود وی به این استان گوسفندی را قربانی کنند، وی مانع از این کار شد.

19. 6 کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •