تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 30 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 299

نام تاپيک: گالری عکس اتومبیل های اعضا ( قبل از ارسال عکس حتما پست اول را بخوانید)

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

من همینجا اعلام کنم از پست بالا هیچ چیز نفهمیدم ولی:
    اینکه میگید با اتومبیلهای گران قیمت تصادف میکنیم و بهش افتخار میکنیم و اینا اصلا نمیدونم منظور شما چیه!؟!
    به عنوان تاپیک نگاه کنید آزاد هست اگر اینطور هست کسی نره بیرون از خونه ممکنه ماشین مدل بالا ببینه!!
    کلا من مشکل شما با عکسهایی که گذاشته میشه رو نفهمیدم!

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

می دونم پوریا جان ، موتور مورانو مثل همه ی ماشینای شاسی بلند قویه...
    قاعدتا باید هم اینجوری باشه چون باید بتونه علاوه بر اینکه بدنه ی سنگین ماشین رو میکشه سواری خوبی هم بده!
    اما مورانو و همینطور بقیه ی ماشین های شاسی بلند یه ایراد کلی دارن ، ایرادشونم توو ارتفاع زیادشونه.
    همین ارتفاع زیادشون باعث میشه که ماشین نتونه خوب مانور بده به خاطر همین جاهای پر پیچ و خم ماشین کم میاره و راحت می شه گرفتش...
    قرار نیست که آدم همش جاهای صاف و کفی حرکت کنه...
    آره اما توجه به این نکته داشته باش که مورانو خیلی هم ارتفاع نداره اگه بغل یه پرادو بزاری اونوقت متوجه پایین تر بودن اون میشی! بهر حال موفق باشی من که رو مجتبی شرط میبندم!

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

سلام - یه نکته با رخصت از مدیریت محترم تالار اتومبیل - :
    من ابتدا فکر می کردم اینجا "تاپیک گالری عکس خودرو" هست . متاسفانه تبدیل شده به "برخ کشیدن" اینکه من چی دارم و تو چی داری و ...
    در میان کاربرانی که ممکنه سالها تلاش کنند و نهایتا یک موتورسیکلت نیم میلیون تومانی بخرند ، اینکه بفرض ما اینقدر پول داریم که ماهی دو تا اتومبیل گرانقیمت تخریب می کنیم و بهش هم افتخار کنیم .... نمی دونم چه معنایی داره ؟!
    جو فعلی در شان روابط دوستانه ی سایت نیست . اینها رو بعنوان یک کاربر تالار نوشتم که از قضا به خودرو و موضوعات مربوط به اون علاقمنده .
    من که هیچ مشکلی با این قضیه ندارم
    به نظرم نوع برداشتتون از قضیه درست نیست
    به عنوان یک برادر کوچکتر پیشنهاد میکنم سعی کنید نوع نگاهتونو به مسائل تغییر بدین

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من ابتدا فکر می کردم اینجا "تاپیک گالری عکس خودرو" هست . متاسفانه تبدیل شده به "برخ کشیدن" اینکه من چی دارم و تو چی داری و ...
    در میان کاربرانی که ممکنه سالها تلاش کنند و نهایتا یک موتورسیکلت نیم میلیون تومانی بخرند ، اینکه بفرض ما اینقدر پول داریم که ماهی دو تا اتومبیل گرانقیمت تخریب می کنیم و بهش هم افتخار کنیم .... نمی دونم چه معنایی داره ؟!
    جو فعلی در شان روابط دوستانه ی سایت نیست . اینها رو بعنوان یک کاربر تالار نوشتم که از قضا به خودرو و موضوعات مربوط به اون علاقمنده .
    پیر مرد جان این تاپیک اصلا به اون قصدی که شما گفتی باز نشده هر چند که داره به اون سمت کشیده میشه اما اصلا قصد و منظور این تاپیک این نبوده که یه عده پولدار بیان ماشینهاشون رو به رخ بقیه بکشن! هدف فقط آشنا شدن چند نفر عشق ماشین با ماشینهای همدیگه و بحث و تبادل نظر در مورد ماشینهاشونه!

5. 4 کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

دوست خوبم مثلا من که از خودم ماشین ندارم که
    ماشینی که ماله پدرم هست و منم بعضی وقت ها پشتش میشینم رو عکسش رو میذارم
    و گرنه به قول شما من هم دنبال یه موتو رسیکلتم
    به قول پدرم انسان باید قدر نعمتی که خدا بهش داده رو بدونه
    اگه دقت کرده باشین فقط یک نفر اینطور که شما میگین هست
    اونم به نظر من مشکلی نیست
    به خدا دلم واسه ماشین ها میسوزه
    ولی خوب سرعت رفتن مطمئنا تصادف هم به همراه داره

7. این کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن متفرقه meha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

ای نامردا همشون دلشون واسه ماشینا میسوزه واسه خودم که نمیسوزه!

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

خوب مطمئنا خودتون هم مهمید
    ولی خوب کسی که تند میره براش خودش مهم نیست و نمیترسه
    چون عادت داره و به رانندگی خودش اطمینان داره
    ماشین های شما هم طوری هستن بیشترشون که خدارو شکر خودتون هیچی نمیشین
    ولی خود ماشین ها
    من هیچ وقت به خودرو لوکس اعتقاد نداشتم
    بیشتر صدای زیاد اگزوز و موتور و تکان هایی که خاص ماشین های اسپورت دستکاری شده هستن و رو کم کنی با ماشینی که هیچکس چیزی ازش انتظار نداره رو دوست دارم

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

دوستان زیاد گیر ندید به همدیگه که چه کسی چه ماشیی میذاره و چرا میذاره و هدف از گذاشتن ماشین چیه...

اگهع در مورد خود ماشین سوالاتی دارید آزادانه و راحت بپرسید

کاری نداشته باشیم که کی باباش پولداره یا پول نداره... نه پولدار بودن بابا ما رو از بقیه واقعا بهتر میکنه نه بی پول بودنش ما رو از بقیه کمتر.

اگه یه نفر بیاد بخواد خودشو با ماشین باباش به رخ بقیه بکشه (که ما نداریم) مطمئن باشید بیشتر از چشم میوفته تا اینکه رخدار بشه...

شاید یه نفر باباش نمایشگاه دار باشه اصلا... که در این صورت نیاز نیست عکس همه ماشینا رو بذاره

در مورد کل کل ها هم لطفا به پروفایل ها برید.

پست های اخیر متعاقبا پاک میشه.
    Last edited by Farshadd; 20-03-2009 at 01:48.

11. 12 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ممنونم فرشاد جان
    همونطور که گفته شد اینجا صرفا تنوعی بین تمام تاپیکهای فنی هستش و دوستانی که اونجا باهم بحث میکنیم اینجا هم کمی باهم شوخی میکنیم.
    لازم هم نیست کسی به کسی حسادت کنه من امروز اگه ماشین ندارم مشکلی نمیبینیم چون به وقتش اونی که وسعم بود رو داشتم .
    دوستانی هم که میان و اعلام میکنن مثلا چند تا ماشین دارن خب دارن که اعلاغم کینن عکس میذارن ما هم چیزی نمیگیم تاپیک عنوانش آزاد هستش هر کس هر چند تا میخواد از ماشیناش عکس میذاره محدودیت نداره .
    و در زمان مقتضی پستهای اضافی مثل قبل پاک میشن .شما کل کل رو اینجا ادامه بدین .
    و میتونه اینجا جای خوبی واسه آشنایی دوستان با قابلیتهای ماشینهای باشه که توی بازار موجود هستن.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من دلم واسه خودت میسوزه که اینقدر دل رحمی که ماشین رو به اون وضع در میاری!
    بعد هم با وسایل ایمنی که ماشینهایی که خراب کردی دارن نیازی به نگرانی بیجا نیست!

14. 2 کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •