تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 62 اولاول ... 678910111213142060 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

اگه نباشه جاش خالی می مونه hps2142's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Azәrbaycan

پيش فرض

یه سوال : سایتش نوشته ایفون 4 اس 99 دلار ! یعنی میتونیم شاهد این باشیم که این گوشی رو تو اران 300-400 تومن بدن ؟؟؟

آخر فروم باز silent-assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    سپاهان

پيش فرض

یه سوال : سایتش نوشته ایفون 4 اس 99 دلار ! یعنی میتونیم شاهد این باشیم که این گوشی رو تو اران 300-400 تومن بدن ؟؟؟
    نخیر
    اون قیمت قراردادیش هست نه اینکه قیمت آنلاکش باشه

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

اپل امروز قیمت انلاک فکتوری ایفون ۵ رو اعلام کرد

Unlocked iPhone 5 Prices

• iPhone 5 16GB – $649
    • iPhone 5 32GB – $749
    • iPhone 5 64GB – $849

همونطور که تو مراسم معرفی ایفون ۵ اعلام کرده بود قیمت ها همون قیمت ایفون 4s هست.

قیمت ها برای مدل سفید و مشکی یکسان بوده و گوشی های انلاک فکتوری بطور مستقیم در اپل استور ارائه خواهند شد
    Last edited by arash59b; 14-09-2012 at 10:12.

4. 2 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

مایلم شما کمی بدون طرف صحبت کنید تا بشه باهاتون بحث کرد. مثل ارمان عزیز که چندین صفحه با ایشون بحث منطقی داشتیم.
    حرفهای من کاملاً بی طرف بود. اینکه من طرفدار اپل هستم یا نیستم دلیل بر این نیست که منطق از حرفهام به دور باشه. هر کدوم از کارهای اپل رو اگه نتونم براش دلیل پیدا کنم رد خواهم کرد. راجع به سیم کارت هم واقعیت رو گفتم. راجع به عکسی هم که گذاشتید حرف زدم. هر کدوم از اینا رو من بد گفتم بیاید روش بحث کنیم. کجای حرف مشکل داشت؟ کسی نه بی منطقه نه متعصب!

6. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حرفهای من کاملاً بی طرف بود. اینکه من طرفدار اپل هستم یا نیستم دلیل بر این نیست که منطق از حرفهام به دور باشه. هر کدوم از کارهای اپل رو اگه نتونم براش دلیل پیدا کنم رد خواهم کرد. راجع به سیم کارت هم واقعیت رو گفتم. راجع به عکسی هم که گذاشتید حرف زدم. هر کدوم از اینا رو من بد گفتم بیاید روش بحث کنیم. کجای حرف مشکل داشت؟ کسی نه بی منطقه نه متعصب!
    لطف کنید جواب این سوال رو بدید :
    لزوم استفاده از نانوسیم چی بود؟!

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

40% فضای کمتری اشغال میکنه.
    به نظر من به حرکت اپل از این جهت نمیشه ارادی گرفت چون واقعاً روی سیم کارتم فقط همون چیپش مهم هست و هیچ دلیلی وجود نداره که پلاستیک بی ارزشی که دور چیپ سیم کارت رو گرفته داخلی گوشی گذاشت وقتی میشه چیزهای با ارزشتری تو گوشی قرار داد.

9. 2 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

این رو در نظر داشته باش که کمتر شرکتی مثل اپل حاضره از این سنت شکنی ها کنه، چون اکثرا موفق نمیشن

وقتی Ipad اومد یادته چقدر تمسخر به راه افتاد ؟ همه بهش می خندیدن ، اما الان شرکتی نیست که نزنه
    نانوسیم هم به زودی جا می افته

لابد یه مزیتی داره که زدن ، مگر نه بیکار که نبودن

تا جایی که یادم میاد میکروسیم هم اول آیفون زد.. نه؟

آخر فروم باز arash59b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    اکسین ــ O X I N

پيش فرض

نانو سیم کارت کاربردهای زیادی داره که میشه به چند نمونه اشاره کرد

همونطورکه قبلا اشاره شد اولین مزیت نانو سیم به دلیل اندازه کوچک ترش (۶۰٪ کوچیکتر از مینی و ۴۰٪ از میکرو) این است که در اسمارت فون های امروزی جای کمتری اشغال می کنند گوشی ها هر روز باریک تر و درعین حال دارای پردازشگرهای قویتر و صفحه های نمایش با پیکسل های بیشتر میشه که خود نیاز به استفاده از باتری های قویتر و بزرگتر رو طلب می کنه از همین فضای جدید بدست اومده میشه اندازه باتری ها رو بزرگتر کرد

دومین و مهمترین دلیل استفاده از نانو سیم که دلیل اصلی استفاده ش از طرف اپل هم هست تکنولوژی پیشرفته ای هست که توسط شرکت Gemalto در این سیم کارت ها قابل استفاده شده است (که در سیم کارتهای میکرو و مینی غیرقابل انجام است)

به وسیله این تکنولوژی اپل می تونه تو همون اپل استور سیم کارتهای گوشی های لاک رو فعال کنه و خریدار بلافاصله بعد از خرید ایفون می تونه ازش استفاده کنه و دیگه نیازی به مراجعه به اپراتور مربوطه مثلا AT&T یا
    Verizon و... برای فعال کردن سیم کارت نداره اما مهمترین و جالب ترین قسمت قضیه اینجاست که اپل برای تمامی اپراتورهای مختلف فقط از یک نوع نانو سیم استفاده می کنه و این نانو سیم هوشمند می تونه خودش رو با هر اپراتوری هماهنگ کنه

دوست عزیز همونطور که قبلا گفتم مسولان اپل مثل بعضی از ما نیستند که صبح از خواب پاشن همینجوری یه تصمیمی گرفته باشن و دلیل نیمشه وقتی ما از ماهیت و دلیل چیزی خبر نداریم خودمون رو عاقل تر از کارمندان یه شرکت که به خلاقیت معروف هستند بدونیم و اونرو زیر سوال ببریم
    Last edited by arash59b; 14-09-2012 at 11:36.

12. 3 کاربر از arash59b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این رو در نظر داشته باش که کمتر شرکتی مثل اپل حاضره از این سنت شکنی ها کنه، چون اکثرا موفق نمیشن

وقتی Ipad اومد یادته چقدر تمسخر به راه افتاد ؟ همه بهش می خندیدن ، اما الان شرکتی نیست که نزنه
    نانوسیم هم به زودی جا می افته

لابد یه مزیتی داره که زدن ، مگر نه بیکار که نبودن

تا جایی که یادم میاد میکروسیم هم اول آیفون زد.. نه؟
    این با اون فرق میکنه ، تکنولوژی نانو با میکرو تا حد زیادی فرق میکنه و نمیشه با یه سیمکاتر یا با حتی قیچی تبدیلش کرد !
    من هیچوقت با محدودیت های دیگه ی اپل ، مثل نبود حافظه خارجی و غیره که خیلی ها واسش شروع میکنن به فحش دادن به اپل مشکلی نداشتم ، ولی این چیزیه که این گوشی رو میتونه تا مرز بی استفاده شدن برای خیلی از کشور های Thermal (:-") مثل مرز و بوم عزیز خودمون ببره.

در رابطه با کوچک شدن اندازه هم آیا واقعا این مقداری که کوچیک تر شده حیاتیه؟!

ضمنا ، دوستان اینجا شروع کردن به گفتن میزان کوچکتر بودن نانوسیم نسبت به میکروسیم که 40 درصد کوچک تره و فلان و اینا ، بد نیست این عکسا رو یه نگاهی بندازین :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عرض تری آیفون 5 توی عکس دوم تقریبا 11.5 میلیمتر ــه ، عرض تری 4S تقریبا 14.5 ، یعنی 3 میلیمتر.
    3 میلیمتر فضای خالی توی گوشی مهم تر از اینه که آیفون 5 توی بعضی از کشور ها تبدیل به آیپاد تاچ پیشرفته تر بشه؟!

همچنان نظرم همونه که بود ، این حرکت جز سعی کوک بر تقلید از کار های جابز نبود.

14. 5 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

حذف..........
    Last edited by Ali_Best; 14-09-2012 at 12:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •