تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 39 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 387

نام تاپيک: آموزش ادیوس از پایه (فقط آموزش را قرار دهيد )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

[quote=Javad_Ed;1960803]تایم ریمپ برای کم و زیاد کردن سرعته فیلم هست ولی باspeed فرق دارد
    وقتی شما سرعته یک فیلم را با اسپید کم وزیاد میکنید زمان کلیپ در تایم لاین نیز کم و زیاد میشود ولی هنگامی که با تایم ریمپ این کار را انجام میدهید هیچ تغییری در مدت فیلم رخ نمیدهد بلکه در همان زمان معین فیلم کند وتند میشود
    با کلیک راست بر روی کلیپ خود تایم ریمپ را انتخاب کنید
    به عکس نگاه کنید:

1..اضافه کردن کیفریم:در هر زمان که میخواهید سرعت کلیپ کم و زیاد شود :add key frame
    2:رفتن به Key frame قبلی و بعدی
    3.delete کردن تمام key frame ها برگشتن فیلم به حالت عادی
    به عکس نگاه کنید:

من 2 کی فریم ایجاد کردم و انها را بوسیله موس به طرف چپ و راست بردم تا سرعت را تغییر دهم
    به فلش نگاه کنید :وقتی از ابتدا فیلم را اجرا کنید خط راست است و کم کم به شیب آن افزوده خواهد شد تا به کی فریم اول برسد و سرعته کلیپ کم میشود
    از زمانی که به کی فریم اول رسید شیب در جهت معکوس پیشروی میکند تا سرعت تند تر شود تا:

....تا در وسط 2 کی فزیم خط راست شود و سرعت کلیپ عادی و دوباره....
    اینم از این
    با ادیوس تفاوت را احساس کنید
    دیجیتال هندی کم سونی[/quote
    اقا جواد کدوم عکس؟اینجا عکسی مشخص نیست]

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام
    در مورد سوال اول باید بگم نمیشه
    یا اولش یا آخرش یا جفتش یا هیچ کدوم....
    در مورد سوال دوم
    عکس ها پر کشیده بودند ودوباره آپلود کردم :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید
    Javad_Ed

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام خوبین؟

ممنون از جواب سوالات
    1. چطور میشه ترانزیشن ها رو به صورت اتوماتیک به عکسها اضافه کرد(هنگام قرار دادن عکسها در تایم لاین اونها هم اضافه بشن)؟

2. چطور میشه یه کلیپ رو چرخوند و یا کوچیکش کرد(برای نمایش فیلم در فیلم)؟

مرسی از کمکتون

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام خوبین؟

ممنون از جواب سوالات
    1. چطور میشه ترانزیشن ها رو به صورت اتوماتیک به عکسها اضافه کرد(هنگام قرار دادن عکسها در تایم لاین اونها هم اضافه بشن)؟

2. چطور میشه یه کلیپ رو چرخوند و یا کوچیکش کرد(برای نمایش فیلم در فیلم)؟

مرسی از کمکتون
    سلام
    به انجمن p30world خوش آمدید
    لطفا سوال هاتون رو درباره ادیوس در یکجا مطرح کنید
    ترجیحا همینجا ....
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همه بچه های ادیوسی
    ممنون از جوابهایی که به سوالم دادین
    من نیاز مبرم و فوری به پلاگین های ادیوس و یولید از شرکت prodad دارم ولی اینترنت پرسرعت ندارم که دان کنم
    حاضرم بخرم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم. اگه کسی میفروشه لطفا اطلاع بده .از با تجربه انظار کمک دارم (آقا جواد و آقا آرش و..). منتظرم ممنونم از زحمتاتون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

من نیاز مبرم و فوری به پلاگین های ادیوس و یولید از شرکت prodad دارم ولی اینترنت پرسرعت ندارم که دان کنم
    حاضرم بخرم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم. اگه کسی میفروشه لطفا اطلاع بده .از با تجربها انتظار کمک بیشتری دارم (آقا جواد و آقا آرش و..). منتظرم ممنونم از زحمتاتون

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

حاضرم بخرم ولی هر چی گشتم پیدا نکردم. اگه کسی میفروشه لطفا اطلاع بده .از با تجربها انتظار کمک بیشتری دارم (آقا جواد و آقا آرش و..). منتظرم ممنونم از زحمتاتون
    دوست عزیز
    در هر صورت منم دایل آپم و قوانین رو کاریش نمیشه کرد
    بگردین توی نت پیدا میشه....

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام دوست گلم...من یه سوالی دارم اینه که آیا نرم افزاری هست که بشه با اون اندازه فیلم رو بدون اینکه کوچکترین ذره ای از کیفیتش کم کنه حجم رو کم کنه..
    من با ادیوس نتونستم این کار رو انجام بدم..با ادیوس هرچه قدر اندازه رو کم میکنی فیلم هم کیفیتش میاد پایین
    آخه فیلمهایی که من از روی هندی کم به وسیله کارت تیوی میریزم روی کامپیوتر برایکیفیتش خوب باشه باید فرمت Mpeg رو انتخاب کنم
    ازون طرف اگه فرمت Vcd روانتخاب کنم کیفیت خیلی افتضاح میاد پایین....حالا مثلا واسه یه فیلم نیم ساعته حدود 900مگ تا 1 گیگ فضا اشغال میکنه که نمیتونم روی سی دی بریزم..آیا شما پیشنهادی دارید..یا نرم افزاری می شناسید..من چون شما رو خیلی قبول دارم این سوال رو ازت پرسیدم..تو رو خدا بی جوابم نذار
    ممنون

9. این کاربر از ila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام دوست گلم...من یه سوالی دارم اینه که آیا نرم افزاری هست که بشه با اون اندازه فیلم رو بدون اینکه کوچکترین ذره ای از کیفیتش کم کنه حجم رو کم کنه..
    من با ادیوس نتونستم این کار رو انجام بدم..با ادیوس هرچه قدر اندازه رو کم میکنی فیلم هم کیفیتش میاد پایین
    آخه فیلمهایی که من از روی هندی کم به وسیله کارت تیوی میریزم روی کامپیوتر برایکیفیتش خوب باشه باید فرمت Mpeg رو انتخاب کنم
    ازون طرف اگه فرمت Vcd روانتخاب کنم کیفیت خیلی افتضاح میاد پایین....حالا مثلا واسه یه فیلم نیم ساعته حدود 900مگ تا 1 گیگ فضا اشغال میکنه که نمیتونم روی سی دی بریزم..آیا شما پیشنهادی دارید..یا نرم افزاری می شناسید..من چون شما رو خیلی قبول دارم این سوال رو ازت پرسیدم..تو رو خدا بی جوابم نذار
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    هیچ کاهش حجم بدون کاهش کیفیت نیست بطور مطلق!
    یعنی شما با procoder یه فیلمه 900 مگی رو بکنی 700 مگ اینقدر افت کیفیت محسوس هست؟!
    فکر نکنم تا این حد باشه
    راستی وقتی میخواید بزنید روی cd خلاصه فرمت vcd یا همون mpeg1 رو انتخاب میکنید پس کیفیت خواه نا خواه تا حدی باید پایین بیاد...
    حالا اگه دوستانه دیگه راهی داشتن بگن
    موفق باشید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    تو ادیوس چه جوری میشه از dvd subtitle رو ویرایش کرد یا تویه یه time line ded

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •