تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 11 اولاول ... 67891011 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 105

نام تاپيک: آيا به كاسپرسكي ميشه اعتماد كرد؟

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

من برای آزمایش هم که شده NOD 32 Admin رو نصب کردم و میشه گفت آنتی ویروس خوبیه ولی با آزمایشاتی که روش انجام دادم به پای Kaspersky نرسید و نمونه ش هم این فایل پایینه که قرار دادم .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Tool.Win32.Reboot اسم تروجانی است که در داخل این فایل EXE جاسازی شده و من هم آن را Zip کردم .

اولا که NOD 32 تشخیص نمیده که این تروجانه و اگر هم بتونه داخل فایلهای زیپ و فشرده رو تشخیص بده قادر به پاک کردن اون فایل و تروجان از داخل فایل فشرده شده نمیباشد.
    یعنی اینکه باید فایل فشرده شده رو اعم از زیپ و رار و غیره رو باز کنی و بعدا NOD 32 بتونه جلوی اون رو بگیره و این در حالیه که بسیاری از تروجانها فقط با باز کردن فایلهای زیپ و یا رار و غیره اجرا شده و اولین کاری که انجام میدن از کار انداختن آنتی ویروس و یا فایروال میباشد.

البته این تروجانی که در بالا قرار دادم فقط برای نمونه گذاشتم وگرنه هر کسی میداند که حتی NOD 32 ممکن است که چیزهایی رو شناسایی کنه که کاسپرسکای و یا بقیه نتونن اون رو تشخیص بدن.

بهر حال از ما گفتن بود.
    ...................................

باز هم کاسپرسکای را نصب کردم :mrgreen:

آخر فروم باز Sinagood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

هيچ گاه با يه ويروس نميشه آنتي ويروس رو محك زد

مهدي جان هم گفت كامپيوترش دو تا ويوس گرفته بود و كاسپركسي در خواب به سر ميبرده

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تازه سينا جان اون 2 تا كه من گفتم ويروس بود اما اين كه كركي گفته تروجانه!!!! خيلي فرق داره!!!! تروجان كه چند تا ديگه هم پيدا كرد كه كاسپرسكي و آنتي ويروس هاي قبليم در خواب به سر مي بردند!!! اما اينكه 2 تا ويروس پيدا كرد خيلي برام عجيب بود!!!

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

دوستان جالبه بدونيد سايت فارسي bitdefender هم راه افتاد.

موضوع چيه بعد از kaspearsky و nod32 اين سومين آنتي ويروس هست كه سايتش داره راه ميفته.البته site bitdefender در حال راه اندازيه.

اينم آدرس: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

اين سايت ها يا شركت ها تحت شركت اصلي كار و فعاليت مي كنند ؟ يا نه سر خود برنامه رو فارسي و بعد خدا تومن مي فروشن بدون اين كه چيزي به شركت اصلي سازنده بدن؟
    به نام اورجينال :?:

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

دوستان نظرتون راجبه این تست پایین چیه که در ماه فوریه 2005 انجام شده...

در این آزمایش که در پایین میتونید عکسهاش رو ببینید حدود 13 آنتی ویروس رو در یک نبرد سخت در مقابل هم قرار دادند که اسم آنتی ویروسهایی که در این جنگ شرکت داشتند از این قرار است.

Avast! Professional Edition 4.5
    AVG Professional 7.0
    BitDefender Professional Plus 8.0
    Dr.Web for Windows 95-XP 4.32b
    NOD32 2.12.3
    F-Prot for Windows 3.16a
    RAV Reliable Anti-Virus 8.6
    H+B EDV AntiVir Professional 6.29
    Kaspersky Anti-Virus Personal 5.0
    McAfee VirusScan 9.0
    Sophos Anti-Virus 3.90
    Symantec Norton Anti-Virus 2005
    Trend Micro Internet Security 2005

گروه های بزرگی از دو شرکت ایتالیایی به اسم Kompetenzzentrum و آلمانی به اسم Computernotdienst. در این تست همکاری داشتند که شما میتوانید برای دانستن بیشتر در مورد این تیم و افراد متخصصی که این تست رو انجام دادند به این سایت پایین مراجعه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا 386 هزار و 104 عدد Trojans. Backdoors. Worms. Script viruses. Macro viruses. Windows viruses. DOS viruses. other malware در این آزمایش بر علیه آنتی ویروسها آزمایش شده که تعداد آنها به این صورت میباشد...

DOS viruses 233.929

Windows viruses 17.411

Macro viruses 32.649

Script viruses 7.956

Worms 18.153

Backdoors 39.467

Trojans 29.618

other malware 5.085

OtherOS malware 1.836

TOTAL 386.104

(*) = not present (0-5%), low (6-40%), mediocre (41-70%), high (71-95%), excellent (96-100%)

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به این سایت زیر مراجعه کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فعلا تا بعد...

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مافيا جان نمايندگي كاسپرسكي و nod32 در تهران كه من باهاشون تماس داشتم فقط نمايندگي هستند و خود آنتي ويروس و محصولات ديگه رو مي فروشند و خدمات پس از فروش ارائه مي دهند. اما تغييري در برنامه و قيمتها ندارند.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

cracki جان سايت جهاني تخصصي در مورد آنتي ويروس كه بهترين مرجع براي اين مورد هست سايت virusbtn هست كه براي هر آنتي ويروس افتخاري بزرگه كه يك نشان از اين سايت بگيره. در اين سايت هم Nod32 بهترين آمار رو داره.

آخر فروم باز Venus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با سلام :
    من هردو ويروس ياب رو استفاده کردم. کاسپرسکي و نود

1. نود سرعت سيستم رو خيلي کم پايين مي ياره مي شه گفت نامحسوسه ولي کاسپرسکي خيلي
    2. نود سيستمهاي تحت شبکه رو ويرس يابي مي کنه اما کاسپرسکي نه ( اين برا من مهم و لازم بود)
    3.. نود ویروس یابیش قویتره . بيشتر تروجانها به کرکها مي چسبند ولی کاسپرسکي نمي شناسه
    اگه به مورد مفید دیگه ای هم برخوردم میگم. فکر می کنم نود بهتره . فعلا 2 روزه نصبه ببینم چی پیش می یاد. ممنون از توجه شما

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

همين الان يه چيز جديد از nod32 ديدم كه گفتم اينجا بگم بد نيست.
    من براي تست برنامه spykiller كه يك آنتي اسپاي وير هست خواستم به سايتش برم كه دانلودش كنم. مي دونيد nod32 چه پيغامي داد؟ پيغام داد كه در اين سايت تروجان هست. جالب اينجاست كه سايتي كه خودش آنتي اسپاي وير مي سازه داخل صفحات خودش تروجان هست و اگه كسي داخلش بره تروجان رو به سيستم خودش راه داده. پس حواستون باشه به اين آدرس نريد:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •