تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 20 اولاول ... 67891011121314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 199

نام تاپيک: شطرنج

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

خیلی خیلی خیلی مسابقه‌ی نفس‌گیری بود

آناند به هیچ وجه قصد تسلیم نداشت و میبایست می‌برد

کار تا جایی پیش رفت که پس از 65 حرکت ، هیچ مهره‌ای در انتها بر روی صفحه‌ی شطرنج باقی نماند که این خود نشان دهنده‌ی همینه.

به هر کدوم همونطور که رضا نوشت 1 ساعت وقت اضافه داده شد.

بر اساس آیین نامه مسابقات مقرر بود این بازی ها 12 دور به صورت فکری(120 دقیقه برای چهل حرکت، 60 دقیقه اضافی برای 20 حرکت و 15 دقیقه با پاداش30 ثانیه از حرکت 61 به بعد) در صورت تساوی چهار بازی دیگر با زمان 25 دقیقه با پاداش 10 ثانیه انجام شود .

اگر باز هم این بازیها به تساوی کشید ه شد دوبازی با زمان ۵ دقیقه با پاداش 3 ثانیه انجام گیرد و در نهایت اگر همه بازیها مساوی شد بازی رعد آسا قهرمان جهان را تعیین کند .

اما مگنوس کارلسن جوان توانست باقدرت در مرحله اول مسابقات با کسب 7 تساوی و سه برد در پایان دور دهم به امتیاز 6.5 دست یابد و تاج قهرمانی جهان را به نروژ ببرد.

شطرنجباز

Round 1 Carlsen – Anand 1/2-1/2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 2 Anand – Carlsen 1/2 – 1/2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 3 Carlsen – Anand 1/2 – 1/2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 4 Anand – Carlsen 1/2 – 1/2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 5 Carlsen – Anand 1 – 0 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 6 Anand – Carlsen 0 – 1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 7 Anand – Carlsen 1/2 – 1/2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 8 Carlsen – Anand 1/2 – 1/2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 9 Anand – Carlsen 0 – 1 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Round 10 Carlsen – Anand 1/2 – 1/2 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Score 6,5 – 3,5

2. 4 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

این :

من رو یاد این می‌ندازه:

یعنی این دو حالا حالاها می‌خوان به این روند قهرمانیشون ادامه بدن؟

4. 3 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

میگن این

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قراره به زودی قهرمانی ٍ این

رو به چالش بکشه

باید واستیم و ببینیم

6. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

این همه پسره هلندی هست؟

من دیروز که ریتینگ ایران رو نگاه میکردم، دیدم یه دختر 12-13 ساله ایرانی خوب ریتی داره و اگر درست روش سرمایه گذاری بشه میشه بهش امیدوار بود که ریتینگی بالاتر از قائم مقامی کسب کنه

8. 2 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

سلام

متاسفانه دیروز دوباره به خاطر مشغله بازی رو از دست دادم.
    در عوض تکرار فیلم بازی رو چند بار دیدم
    خوشبختانه شطرنج از اون رشته هایی هست که تکرار چندبارش از خودش زیباتر و پربارتر هست
    کاش آناند زودتر از این به فکر بردن میفتاد و به جای چند دور اول که همیشه توی حالت های متعادل
    و مطمئن دنبال میشد هم مثل دو بازی آخر بازی های جذاب تری رو (البته با باخت آناند!) می دیدیم.

تشکر از دوستانی که تاپیک رو توی این مدت تاپیک رو گرم نگه داشتن، امیدوارم توی رویدادهای مهم بعدی هم به همین شکل باشه
    Last edited by City 17; 24-11-2013 at 00:11.

10. 2 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این همه پسره هلندی هست؟
    سوالت رو نفهمیدم
    فابیو کارونا هست
    رو عکسی که گذاشتم کلیک کنید

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

سوالت رو نفهمیدم
    فابیو کارونا هست
    رو عکسی که گذاشتم کلیک کنید

میخواستم بنویسم "همون" نوشتم همه
    متوجه نشدم لینک دادید.
    من منظورم این پسره هست که بازار مشترکه پرد نپالی- مادر روسی-توی روسیه هم بدنیا اومده ولی برای هلند توی مسابقات شرکت میکنه
    یه دو سالی از فابیو که شما گذاشتید کوچکتره و ریتینگش 50 تا کمتره.به نظرم آینده شطرنج برای اینه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. 4 کاربر از aluminum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

من هم همچون معراج تشکر می‌کنم از دوستان که با کمک هم تاپیک رو بروز نگه داشتیم.
    من هم امیدوارم همچنان خبرهای ناب و دوست‌داستنی‌مان و هر آنچه میشه اینجا نوشت و برایمان زیبا هستند و مهم، رو بنویسیم و دنیای زیبای شطرنج را با هم به اشتراک بذاریم.

بچه‌ها من هنوز فرصت نکردم تحلیلهای بازیها مخصوصا بازی نهم و اون blunder ـی که آناند مرتکب شد رو دنبال کنم.

اگه یادتون باشه حرکت 28.Nf1 که فکر کنم دو علامت سوال جایزه گرفت

ما تازه وارد قرن بیست و یکم شدیم و هنوز تا پایان قرن راه طولانی درپیشه

ولی اگر تا 87 سال دیگه کسی سه علامت سوال جایزه نگیره، امکانش هست که این حرکت آناند با نام بدترین حرکت قرن انتخاب بشه.

البته خود آناند دلیلهاش رو گفته:

15. 4 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من هم همچون معراج تشکر می‌کنم از دوستان که با کمک هم تاپیک رو بروز نگه داشتیم.
    من هم امیدوارم همچنان خبرهای ناب و دوست‌داستنی‌مان و هر آنچه میشه اینجا نوشت و برایمان زیبا هستند و مهم، رو بنویسیم و دنیای زیبای شطرنج را با هم به اشتراک بذاریم.
    من اولین بار بود که قهرمانی جهان رو زنده دنبال میکردم و کلا در اینجا و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جو خوبی بود

کاسپارف بعد قهرمانی کارلسن گفته آناند باخت ولی نمرده!
    برای اینکه یادمون باشه این اسطوره هندی هم بازیهای زیبا و سراسر هیجان کم نداشته پیشنهاد میکنم دو بازی بسیار زیبا از آناند رو به ترتیب مقابل Karjakin (در سال 2006) و آرونیان (2013) ببینید

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Reza31001; 24-11-2013 at 17:21. دليل: سوتی!

17. 3 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

وقتی چند روز پیش مگنس کارلسن قهرمان جهان شد فکر نمی‌کنم کسی در دنیای شطرنج پولش را هدر داده باشد.
    همه شرط بندی‌ها طرف قهرمان تقریبا بیست و سه ساله‌ی نروژی‌ای بود که به سلطنت استاد بزرگ ویسواناتان آناند ضربه‌ای مهلک وارد کرد

ادامه را در نیویورکر بخوانیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و به گفته‌ی سایت شطرنجیان:

در واقع باید گفت که روز 22 نوامبر 2013 فصلی دیگر در شطرنج جهان آغاز شد که بسیاری آنرا عصر "کارلسن" قلمداد می کنند.

19. 5 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •