تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 421 اولاول ... 678910111213142060110 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 4206

نام تاپيک: تجربه خرید Dell Inspiron N5010

داره خودمونی میشه salar_khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

بعد از اینکه درایور بلوتوث رو نصب کردم توی device manager اون رو شناخت و آیکونش هم توی task manager اومد اما بعد از اینکه روشنش می کنی این خطا رو میده : bluetooth devices not discoverable

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

توی نصب intel vga graphic accelator یه error میده میگه بعضی اجزا رو نمیشناسه.
    اصلا برای نصب گرافیک از کجا باید شروع کنم؟؟؟؟
    فقط داشتن درایورش کافیه؟یا اینکه چیز دیگه ای هم باید باشه؟؟؟؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

فکر میکنم با نصب درایورش دیگه نباید مشکلی پیش بیاد، شما تو کدوم قسمتش مشکل داری؟

برای نصب گرافیک فقط همون درایور ati 5470 کافیه؟یا اینکه درایور vga graphic accelator هم باید باشه؟؟

وقتی میخوام vga graphic accelator رو نصب کنم error میده که بعضی اجزا رو نمیشناسه.

اگه کسی تونسته نصب کنه لطفا هر کاری کرده به منم بگه

chipset هایی رو هم که نصب کرده بگه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

فقط اسم تمام درایورا و برنامه هایی که لازمه رو میخوام .من توی نصب گرافیک مشکل دارم
    قسمت vga graphic accelator یه error میده میگه بعضی اجزا رو نمیشناسه

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

با سلام
    من از طریق همون لینکی که دوستان گذاشتند از سایت خود دل درایور هارو دانلود کردم .
    بعد دانلود هم نصب گرافیک اصلا سخت نبود. اول فایلو اجرا کردم که فایلو داخل درایوی که ویندوز نصب شده داخل یه پوشه به اسم درایور اکستراکت می شه بعد هم به همون مسیر ( تو لپ تاپ من : C:\driver ) که فایل اکستراکت شده رفتم و فایلو اجرا کردم که درایور ati شروع به نصب شدن کرد. و بعد از 1 ریست کردن وقتی به دیوایس منیجر رفتم تو قسمت display adapters کارت گرافیکمو به صورت ati mobility 5470 شناخته بود. (دوستانی که گرافیکشون به صورت..... estandard شناخته شده مطمعنا گرافیکشون نصب نشده) .
    در ضمن وقتی به سایت دل رفتین موقع دانلود یه سری توضیحات وجود داره که با ترجمه دست وپا شکسته می شه روش نصب و یاد گرفت.
    امیدوارم به دردتون خورده باشه .
    من هنوز با بلوتوث این n 5010 مشکل دارم .
    الان تو دیوایس منیجر بلوتوثو می شناسه اما وقتی فعالش می کنم پیغام می ده bluetooth devices not discoverable و کاری هم نمی شه کرد.
    در ضمن نرم افزاری که دوستان معرفی کرده بودند IVT-Blue-Soleil-6.4-www.fdl.ir.exe رو نصب کردم بازم جواب نداد و نمی تونست سخت افزار بلوتوثو پیدا کنه.
    اگه کسی راه نصبش رو بلده من منتظرم.
    با تشکر

6. این کاربر از salar_khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض تصحیح اشتباه

با سلام
    من از طریق همون لینکی که دوستان گذاشتند از سایت خود دل درایور هارو دانلود کردم .
    بعد دانلود هم نصب گرافیک اصلا سخت نبود. اول فایلو اجرا کردم که فایلو داخل درایوی که ویندوز نصب شده داخل یه پوشه به اسم درایور اکستراکت می شه بعد هم به همون مسیر ( تو لپ تاپ من : C:\driver ) که فایل اکستراکت شده رفتم و فایلو اجرا کردم که درایور ati شروع به نصب شدن کرد. و بعد از 1 ریست کردن وقتی به دیوایس منیجر رفتم تو قسمت display adapters کارت گرافیکمو به صورت ati mobility 5470 شناخته بود. (دوستانی که گرافیکشون به صورت..... estandard شناخته شده مطمعنا گرافیکشون نصب نشده) .
    در ضمن وقتی به سایت دل رفتین موقع دانلود یه سری توضیحات وجود داره که با ترجمه دست وپا شکسته می شه روش نصب و یاد گرفت.
    امیدوارم به دردتون خورده باشه .
    من هنوز با بلوتوث این n 5010 مشکل دارم .
    الان تو دیوایس منیجر بلوتوثو می شناسه اما وقتی فعالش می کنم پیغام می ده bluetooth devices not discoverable و کاری هم نمی شه کرد.
    در ضمن نرم افزاری که دوستان معرفی کرده بودند IVT-Blue-Soleil-6.4-www.fdl.ir.exe رو نصب کردم بازم جواب نداد و نمی تونست سخت افزار بلوتوثو پیدا کنه.
    اگه کسی راه نصبش رو بلده من منتظرم.
    با تشکر
    من آدرس اکستراکتو اشتباه گفتم تصحیح می شه :
    تو لپ تاپ من درایور ها تو این مسیر اکستراکت می شن ( C:\dell\driver ) که وتی به این مسیر می ری یه تعدادی پ وشه هست که عدد های مختلف دارند که اگه موقع اکستراکت کردن دقت کنین می تونین پوشه ای که vga توش نصب می شه رو پیدا کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

شما فقط graphic 5470 رو نصب کردی؟؟؟یا اینکه graphic HD رو هم نصب کردی؟؟؟

توی سایت dell یه سری برنامه ها هست به اسم application.آیا نصب اینا هم لازمه؟؟؟/

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من از روی cd زیگورات نصب میکنم که مشکل دارم.آیا حتما باید برم از سایت دل دانلود کنم؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    mazandaran *** neka

پيش فرض

همچی از اول:
    1)من روی n 5010 ویندوز 7 ultimate نصب کردم که مسلما اصل نبود( 2000 تومن خریدمش).صدارو خود 7 شناخت.

2)درایور ها رو از اینجا دانلود کردم

ttp://support.dell.com/support/downloads/driverslist.aspx?c=us&l=en&s=gen&ServiceTag=3M9LZG 1&SystemID=inspiron_N5010&os=W764&osl=EN

3)لیست چیزایی که دانلود کردم:

aplication:از این مجموعه quick set
    audio:که فقط 1 درایور داشت idt- driver
    chipset: از این مجموعه turbo boost technology و hm57express chipset family و rts5159 card reader
    input devise driver:از این مجموعه synaptics touch pad
    network: از این مجموعه Dell Wireless WLAN 1520 Half MiniCard و Dell Wireless 365 Bluetooth و Intel Intel (R) WiMAX Link 6250 و Intel Intel (R) WiFi Link 6250
    sata drivers: از این مجموعه
    Intel Rapid Storage Technology
    video: از این مجموعه
    AMD ATI Mobility Radeon™ HD 5470 و Intel Graphics Media Accelerator HD

این ها کل چیز هایی بودند که من دانلود و نصب کردم .
    فقط کل این فایل ها اول اکستراکت می شن و بعد باید نصب بشن.من از لپ تاپ راضی ام اما اگه دوباره خواستم لپ تاپ بگیرم مدلی می گیرم که cd درایور داشته باشه.
    فقط بلوتوث لپتاب با این که تو دیوایس منیجر شناخته شده اما وقتی فعال می شه می گه bluetooth devices not discoverable

اگه کسی راه حل بلوتوثو پیدا کرد راه حلشو بزاره لطفا.

11. این کاربر از salar_khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sheytoon001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

برای نصب گرافیک فقط همون درایور ati 5470 کافیه؟یا اینکه درایور vga graphic accelator هم باید باشه؟؟

وقتی میخوام vga graphic accelator رو نصب کنم error میده که بعضی اجزا رو نمیشناسه.

اگه کسی تونسته نصب کنه لطفا هر کاری کرده به منم بگه

chipset هایی رو هم که نصب کرده بگه.
    ببینید، اگه گرافیک لپ تاپتون 5470 ، باید درایور ATI 5470 رو نصب کنی و اگه intel باشه دیگه نباید درایور 5470 رو نصب کنی و فقط درایور vga intel رو باید نصب کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •