تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 25 اولاول ... 6789101112131420 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 249

نام تاپيک: کلوپ خودروهای کره ای ( Hyundai , Kia , Genesis , sSung Yung , Daewoo )

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

مرسی ، جای شما خالی
    من اصلا احساس نکردم توی سفر جایی ماشین کم بیاره
    توی کروز هم که بود سریع خودش رو به سرعت می رسوند حتی بعضی جاها با 2 دنده معکوس پشت سر هم

1-راستی یه قسمت روی صندوق کنار آرم هیوندای خش افتاده ریز و سطحی اند خش ها در حدی که فکر کردم اول کثیف شده ، فک کنم به شاخه ای چیزی کشیده یه دسته خش ریزه
    اینو خودم می تونم پالیش کنم؟ چون اصلا تجربه اش رو ندارم ، امکانش هست آسیبی به رنگ بزنم؟
    جحوری باید پالیش کنم؟
    2- چون کنار آرم هیوندای هست و اونم فلزیه ، پالیش بهش آسیبی نمی زنه؟ روی اونم بزنم؟
    3- مصرف ماشین خیلی فکرم رو مشغول کرده
    دیروز ظهر باک رو پر کردم و تریپ کیلومتر رو صفر کردم دیشب رسیده بود به یکم بالاتر از 3/4 ، باهاش 88 کیلومتر رفتم انگار
    خیلی جا خوردم
    خود ماشین هم بعد کلی اعداد و ارقام مسخره الان روی 13.5 رفته مصرفش
    واقعیه؟ طبیعیه؟ کار خاصی باهاش نکردم فقط تو شهر بودم و اکثرش هم سلو کار می کرد
    :(
    4-
    دیروز ماشین رو دادم دست یکی تست کنه رانندگی اش رو (از دوستام) که ببینه چطوره ، یارو ترمز دستی 1-2 پله بالا بوده نفهمیده و -105 دقیقه باهاش رفته ، وقتی از ماشین پیاده شدیم بوی لنت ها راه افتاده بود ، یه دود خیلی خیلی مختصر سفید رنگی از چرخ های عقب بلند شده بود ، گذاشتیم خنک شد ، حالا آسیبی دیده؟ باید کاری کرد؟
    در مورد اون خش و زدن پولیش مشکلی نداره خودتون میتونید بزنید.
    پولیش نرم بخر و با پنبه : اول پولیش رو بمال روی خش و بعد با پنبه حسابی بکش روش.
    مصرف 13.5 برای موتور 4 سیلندر 2400 کمی زیاد هست تو شهر نباید دیگه بالای 12 لیتر برسه
    در مورد اون دودی که از چرخ ها بلند شده مشکلی نیست چون ترمز دستی بالا بوده داغ شده و طبیعی هست در این شرایط با هر ماشینی باشه
    پیش میاد . مشکلی نیست.

2. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

چون کنار آرم هیوندای هست و اونم فلزیه ، پالیش بهش آسیبی نمی زنه؟ روی اونم بزنم؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

چون کنار آرم هیوندای هست و اونم فلزیه ، پالیش بهش آسیبی نمی زنه؟ روی اونم بزنم؟
    نه آسیب نمیزنه جهت احتیاط سعی کن فقط پولیش روی رنگ کشیده بشه
    اگر روی آرم کشیدی بعد دوباره تمیزش کن.
    اما مشکلی نداره

5. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارایه کیا اکیوس با تجهیزات بیشتر در نمایشگاه مسکو

عصرخودرو : کیا یک نسخه از مدل شاخص اکیوس را به نمایشگاه خودرو مسکو برد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصرخودرو» ، خودروساز کره ای این خودرو را با تجهیزات بیشتر و به شکل ارتقاء یافته برای ارایه در بازار روسیه در نظر گرفته است .
    البته وزن این درنتیجه استفاده از تجهیزات بیشتر نسبت به مدل استاندارد افزایش یافته است .تجهیزات بیشتر و ارتقاء یافته این خودرو عبارتند از باتری دوم ، شیشه های ظخیم تر ، بالابر هیدرولیک پنجره ، سیستم مهار آتش .این خودرو به موتور 5 لیتری V8 با قدرت 429 اسب بخار مجهز شده است.

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

این سنتینیال هیوندای نیست؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

این سنتینیال هیوندای نیست؟
    سنتنیال لوکس ترین خودروی هیوندای هست که در کشورهای اروپایی با نام Equus شناخته میشه
    و برای رقابت با مرسدس S500 - لکسوس LS460 و BMW سری 7 معرفی شده.

9. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

آخه نوشتن " کیا " اکیوس!

راستی
    رفتم نمایندگی برای تعویض روعن :
    5 لیتر روغن - فیلتر روغن - فیلتر هوا = 1126000 ريال !!!
    خداییش چه خبره؟! 14 تومن اجرت تعویض روغن و فیلتر!!! 7 تومن اجرت تعویض فیلتر هوا !!!!! (آخه تعویض فیلتر هوا هم کاری داره؟؟)

میگه روغنش 5000 کیلومتر باید عوض شه ، با این قیمت واقعا این روغن رو 5000 باید عوض شه؟! یا روغن 10000 کیلومتره؟

بعد هم ما هر 5000 تا ( برای ما یعنی هر 5 هفته ) باید بریم 112000 بدیم به اینا؟! نمیشه بیرون برد؟ چقدر تفاوت قیمت داره؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

آخه نوشتن " کیا " اکیوس!

راستی
    رفتم نمایندگی برای تعویض روعن :
    5 لیتر روغن - فیلتر روغن - فیلتر هوا = 1126000 ريال !!!
    خداییش چه خبره؟! 14 تومن اجرت تعویض روغن و فیلتر!!! 7 تومن اجرت تعویض فیلتر هوا !!!!! (آخه تعویض فیلتر هوا هم کاری داره؟؟)

میگه روغنش 5000 کیلومتر باید عوض شه ، با این قیمت واقعا این روغن رو 5000 باید عوض شه؟! یا روغن 10000 کیلومتره؟

بعد هم ما هر 5000 تا ( برای ما یعنی هر 5 هفته ) باید بریم 112000 بدیم به اینا؟! نمیشه بیرون برد؟ چقدر تفاوت قیمت داره؟
    دوست من سرویس خودروهای وارداتی تو کشورمون هزینش بالاست چون اسم ماشین خارجی روش هست.
    کجاش نوشتن کیا اکیوس؟ میشه یه عکس بزاری؟ ممنون

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اختصاصی «عصر خودرو»
    گل سر سبد کیا به بازار می آید

عصر خودرو : کوریس سدان شیک و لوکس کیا ترکیبی از زیبایی و میزبان تکنولوژی های پیشرفته و جدید است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودر» این خودرو که فروش آن در بازار خانگی از ماه مه آغاز شده است گل سر سبد خودروهای کیا در بازار جهانی خواهد بود .
    این خودرو قرار است به زودی با موتور V6 3.8 لیتری و جعبه دنده 8 سرعته اتومات وارد بازار جهان شود.
    علاوه بر ویژگی های یک خودرو لوکس و شیک کیا مدل تازه را به فن آوری ها و سیستم های ایمنی جدید مجهز کرده است.
    سیستم روشنایی تطبیقی ، سیستم هشدار خروج از خط ، کروز کنترل هوشمند تطبیقی ، تشخیص نقطه کور از جمله سیستم های ایمنی این خودرو است .
    خودروساز کره ای معتقد است این خودرو انتظارات خریداران را از کیا افزایش خواهد داد.
    جمعه 17 شهريور 1391

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال hsein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    tehran-esfahan

پيش فرض

دوست من سرویس خودروهای وارداتی تو کشورمون هزینش بالاست چون اسم ماشین خارجی روش هست.
    کجاش نوشتن کیا اکیوس؟ میشه یه عکس بزاری؟ ممنون
    نه رو ماشین که ننوشته کیا ، این دوستمون توی خبرش نوشته کیا اکیوس :
    ارایه کیا اکیوس با تجهیزات بیشتر در نمایشگاه مسکو

عصرخودرو : کیا یک نسخه از مدل شاخص اکیوس را به نمایشگاه خودرو مسکو برد .
    یعنی بیرون هم همین قیمت رو واسه یه تعویض روغن می گیرند؟ این که فاجعه است! خیلی حروم خوریه!! آخه 25000 اجرت برای چی؟!

راستی امشب با بنزین جایگاه شرکتی چهارباغ بالا (فک کنم تو اصفهان بهترین باشه) با باک پر ، یه نفر سرنشین (خودم ! 84 کیلو) بدون کولر شیشه های جلو یکم باز و عقب سانروف بالا !! (چه با دیتیل گفتم!) و با سرعت 70 کروز شده توی اتوبان آقابابایی (تقریبا صاف ) به مصرف 6.3 در 100 کیلومتر رسیدم!!!
    کلی ذوق کردم!
    توی سفر و اتوبان کاشان با 120 تا و 3 نفر و صندوق از 7.2 پایین تر نیومده بود
    خیلی حال داد ، بعد از خروج از اتوبان هم توی خیابون بدون کروز با سرعت 50 یه بار دیگه به 6.3 رسیدم
    Last edited by hsein; 08-09-2012 at 01:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •