تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 12 اولاول ... 6789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 116

نام تاپيک: بحث در مورد قانون جذب ==> کسایی که واقعا بهش ایمان دارن بیایند بیان کنند

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

با دوستم حدود 3 ماه پیش رفتیم یه هدفون فیلیپس خریدیم 56 تومن ، قصد خرید هدفون نداشتیم خیلی اتفاقی شد که رفتیم سراغ مغازه های هدوفن فروشی .
    پنجـشنبه داشتند اسباب کشـی میکردند ، جعبه مجله هاشو وقتی برداشت خالی کرد ، ته جعبه یه ورق بریده شده و تا خورده بود ، بازش کردیم ، خــیــلـی تعجب کردیم .
    یه ورق از یه مجله مال سال 86 بود که تبلیغ همون هدفون رو کرده بود
    و این رفیقم زیرش نوشته بود " عجب کیفیتی داره ، حتما باید بخرمش "
    الان دوستم 16 سالـشه و اون موقع 12 سالـه بوده تقریبا ، جالبه که دقیقا همون هدفون حتی با همون رنگ و همون سیم دومتری و کنترل ولوم ، که مدلای دیگه ای بود که یک و نیم متری بدون کنترل بودن امـا درست بعد 4 سال همون هدفونـی رو خرید که 4سال پیش نشـون کرده بود .

2. 3 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آیپد emadpumad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

اره من خیلی ایمان دارم به این اتفاق
    اتفاقا هنمین امروز بود که برای 3 ومین بار نشستو و فیلم secret رو دیدم
    مطمینا همه دوستانی که به این تاپیک اومدن این مستند رو دیدند ولی اگر کسی هست که این فیلمو ندیده پیشنهاد میکنم که هر چه زود تر بره ببینه

پروفشنال mali.sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    واقعا نمبدونم کجام فک کنم گم شدم

پيش فرض

قانون جذب
    جالبه..........
    راستش نمیدونم ایماندارم یا نه!!!

ولی یه تجربه جالب دارم که تو دانشگاه حتی نخونده میرفتم سر جلسه ولی قبلش به خودم اطمینان میدادم حتما پاسم . حتما پاس بودم
    شاید این موضوع به جذب اینطور که شما گفتین ربط نداشته باشه ولی برای من مثل یه قدرت بود
    حداقل 40 -50 واحد نخونده رفتم سر جلسه همه رو بار اول پاس کردم.حتی 0.5 نمره هم تقلب نمیکردم. اخه نیاز نداشتم. از 10 -12 تا 18-19 هم نمره هام بود معدلم 15.5 شد .قبل این تو دبیرستان ازسال اول همیشه درس افتاده داشتم.
    ولی یه نوع اعتماد به نفس به چیزی که وجود نداشت(درس نخونده) برام جالب بود.
    شایدحس پیروزی و موفقیت من جذب میکرد

پروفشنال ELDORAMO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

دوستان این حرفارو بذارید کنار
    من تجربه جدیدی دارم که واقعا ترکونده!!!

دو صفحه قبل اخرین تجربه من رو مطالعه کنید، دقیقا همون دوباره تکرار شد دقیقا همون!!!
    یعنی دو هفته هس شاید حتی یک مشتری نداشتم اما از لحظه ای که فرم اجناس رو دوباره از زیر میز پیدا کردم و گذاشتم جلوی چشمم باورتون نمیشه من امروز 5 تا سفارش داشتم! 3 تا مشتری پول واریز کردن و جنس های من توی یک روز تمام شد!!!! دو مشتری دیگه پیش خرید کردن!! هیچ اقدامی برای جذب مشتری ها هم انجام ندادم اما این دیگه واقعا غیر قابل توجیحه! فقط این یکبار که نیس پست قبلی منو بخونید هر دفعه همین طوره
    فقط و فقط یک دلیل وجود داره
    قانون جاذبه ذهن

---------- Post added at 09:14 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

به نظر من بیاید بحث رو فراتر از این ها پیش ببریم
    همون طور که توی گروه هم گفتم 100% شرایطی هست که در اون قانون جذب به 100% بازدهی خودش میرسه! یعنی الان می خوای و فردا بدست میاری! باید این رو کشف کنیم
    تجربه دیروز من دقیقا اینطور بود و من یک فرضیه جدید دارم
    دیروز من درگیر یک موضوع دادگاهی بودم که شدیدا استرس داشتم ( سیاسی ! ) در همین بین هم سفارش ها شروع شد و اینقدر مشتری جذب کردم که داشتم دیوونه میشدم حدس زدم این به علت شرایط روحی من باشه و ترس و استرسی که دارم باعث شده اینطوری تموم مشتری ها جذب بشن اراده کنن تماس بگیرن و خرید کنن
    اما بهرحال بازم یک فرضیه هس

داره خودمونی میشه m6ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

خب نوبت من هست که من هم نظر خودم بگم
    باید بگم که آره به طور کامل به این قانون اعتقاد دارم (قانون جذب)
    اما اسمش رو نمیزارم قانون جذب یعنی فکر می کنم این قانون جذب بزرگتر از این حرف هاست این اسم براش صغیره هست (کوچک هست)
    میدونید من رو این قضیه خیلی کلید کردم تا این که در واقع داشتم روی مغزم کاوش می کردم همیشه و هر سیگنال فکری خودم و تست می کردم
    خیلیقدرت روی کنترل فکرم بال رفته بود و در واقع زمان تمرکز دقیقم رو به 8 ثانیه رسونده بودم (با خواندن مقاله های تمرکز فکر متوجه زمان تمرکز فرک خواهید شد)
    البته داستانش خیلی وسیعه من فقط با مغزم در ارتباط نبودم واقعا نمیدونم چه جوری بگم
    شما در واقع فکر می کنید و بدست می آورید اما زمان بدست آوردن معلوم نیست
    ولی من میخواهم یک چیز دیگه که مرتب با فکر شما در ارتباط هست رو بگم (تجربه خودم) (احساس و عشق) که اکثر مردم به آن در زمینه قانون جذب دقت نمیکنن و فقط روی فکرشان تمرکز دارن خوب معلوم چرا این جوری هست
    برای این که موقعی که با این قانون جذب آشنا می شوید در واقع بیشتر فکرتان به مغز هست تا قلب (مغز%98 به %2قلب)
    بنابراین شما برای اجرای درست و کامل این قانون جذب بیشتر باید با احساس آشنا شوید یا عشق به طور کامل
    اما کتاب ها جدید در مورد عشق و احساس این چند سال که به انتشار رسیده بیشتر از تعریف های ساده این قدرت الهی ارائه شده واقعا نمیدانم چرا اینگونه هست ولی بدانید برای درک این کامل احساس یا عشق و بدست آوردن تعریف درست از عشق باید به دنبال کتاب های قدیمی 1368 با قبل روی آورید یا این که به جمله های آدم ها بزرگ در مورد عشق یا احساسات انسان سخنی کوتاه گفته اند بروید وبا جمع بندی درست و تمرین به درک درستی از احساسات خود برسید.
    وبدانید که احساسات شما خیلی قوی هست اصلا به نظر من الان نمیتوانی تصور کنید احساس شما چکار ها که نمیکند من بعضی موقع ها واقعا میبینم که احساس قدرتش از فکر هم بالاتره،شاید هم این گونه نباشد مطمئن نیستم
    و بدانید که احساس شما به قلب و روح شما ارتباط دارد. حالا یه مشکل دیگه باز خیلی ها تعریف خوبی از روح انسانی ندارند که از هم باید در کتاب های قدیمی به دنبال تعریف خوبی از روح باشیم تا درکش کنیم.
    نکته : منظور از تعریف خوب یعنی تعریفی که بتواند طری روی شما تاثیر بذارد که بتوانی آن را درک کنی و حس ش کنی.
    خبر خوب: جالب اینجاست شما هر چه قدر تمرکز فکریتان را بالا ببرید کاملا مبینید قانون جذب تاثیرش بیشتر می شود.حتی 1 ثانیه بیشتر
    حالا فرض کنید تمرکز فکریتان پیشرفت خوبی داشته و احساسات خود را به خوبی درک می کنید ( به خوبی یا متوسط کنترلش میکنید) شما در این لحظه دنیاتون رنگ دیگر پیدا کرده اینجاست زندگی شما دگرگون خواهد شد. (البته می دانم درک این جمله خیلی سخت هست)
    در واقع هر چه قدر که الان براتون قانون جذب رو تعریف کنن و برایتان مثال واقعی بزنن یا مستند نشنتان بدهند. شما اون احساس زیبا رو نمیتوانید درک کنید مگر این بین قلب و مغز تعامل برقرار شود.
    ولی البته یه نکته بگم احساسات در مرد ها اگر به خوبی کنترل شود خیلی قوی و موثر تر از زنها تاثیر میگذارد.

و حالا باید بگم اگر شما تمرکز فکری و احساسات خورد را روی یک چیز قرار دهید
    و هر چه سیگنال فکری+ و ارتعاشات احساسی+ شما قوی تر باشد آروزی شما زود تر براورده خواهد شد.
    البته نباید سیگنال ها - سیگنال های + رو خنثی کند.(امید وارم منظور مرا فهمیده باشید)

7. این کاربر از m6ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

تحقیقات من از قانون جذب این گونه بود.
    اول با قانون جذب آشنا شدم بعد با قدرت فکر بعد با قدر احساس و عشق و بعد با دنیای روح و قدرت روح و بعد ارتباط عشق و تلپاتی با قدرت مرتاض های هندی و راز مردن مرتاض ها و زنده شدن آنها و بعد نشانه های مرتاض ها در ایران ولی این گونه آدم ها در ایران از درویشان و رو ریشه آن از شهر های کوچک اصفهان
    و بعد با علوم غریبه و و اسناد علوم غریبه در حوزه علمیه قم و مشهد و دعا نویسی و انواع دعا ها و اعداد ابجد و علم جفر و علم های زیادی که در شاخه علوم غریبه و همچنین با علم سری کندالنی هندی که قدرت های دیگری از روح انسان رو نشان میدهد و در حال حاضر پیدا کردن روزنه های از علم تجربی خودم از خواندن فکر اطرافیان و ارتباط از طریق احساس، ارتباطم با کسایی که نمیدانم چگونه باید تعریفشان کنم کسایی که انگار در بعد چهارم هستن و فقط با چشم روح می توان آن ها رو دید(چشم سوم).

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

تحقیقات من از قانون جذب این گونه بود.
    اول با قانون جذب آشنا شدم بعد با قدرت فکر بعد با قدر احساس و عشق و بعد با دنیای روح و قدرت روح و بعد ارتباط عشق و تلپاتی با قدرت مرتاض های هندی و راز مردن مرتاض ها و زنده شدن آنها و بعد نشانه های مرتاض ها در ایران ولی این گونه آدم ها در ایران از درویشان و رو ریشه آن از شهر های کوچک اصفهان
    و بعد با علوم غریبه و و اسناد علوم غریبه در حوزه علمیه قم و مشهد و دعا نویسی و انواع دعا ها و اعداد ابجد و علم جفر و علم های زیادی که در شاخه علوم غریبه و همچنین با علم سری کندالنی هندی که قدرت های دیگری از روح انسان رو نشان میدهد و در حال حاضر پیدا کردن روزنه های از علم تجربی خودم از خواندن فکر اطرافیان و ارتباط از طریق احساس، ارتباطم با کسایی که نمیدانم چگونه باید تعریفشان کنم کسایی که انگار در بعد چهارم هستن و فقط با چشم روح می توان آن ها رو دید(چشم سوم).
    الان اینا یعنی چی ؟!!!!!!!!
    الان واقعا به اینا رسیدی ؟
    این بعد چهارم رو میشه بیشتر توضیح بدی؟
    فکر میکنم شدید درگیر عرفان قدرت شده باشی اگه به همه اینا رسیده باشی

10. این کاربر از lvlr24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mali.sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    واقعا نمبدونم کجام فک کنم گم شدم

پيش فرض

دنیای جالبیه هرکدوم یه برداشت ازقضیه "" قانون جذب ""داریم
    ولی نکته مشابه که تقریبا همه به اون پی بردن
    1- حس ناخوداگاه که سعی میکنیم خود اگاهش کنیم
    2- ارتباط مستقیم با توانایی های شخصیتی

هرکه جمع بندی داره بگه

تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

الان اینا یعنی چی ؟!!!!!!!!
    الان واقعا به اینا رسیدی ؟
    این بعد چهارم رو میشه بیشتر توضیح بدی؟
    فکر میکنم شدید درگیر عرفان قدرت شده باشی اگه به همه اینا رسیده باشی
    اره دوست عزیز به این چیزا رسیدم(تاحدودی) مگر نه از این چیزا خبر نداشتم
    یه نصیحت به همه دوستای ایرانی میکنم زیاد روی این کتاب راز تمرکز نکنید. و
    بیشتر راجب این قدرت متا فیزیکی دقت کنید.
    با زبان روشن یا شفاف نمیشه این بعد چهارم رو براتون توصیف کنم ولی بدون که ما انسان ها اسم شو گذاشتیم بعد چهارم شاید چیز دیگری باشه؟
    برای این که بعد چهارم رو درک کنی یا حسش کنی لازمش این هست که دید فکرت یه چیزایی اضافه کنی.
    باید قدرت درکت رو بالا ببری
    و بطور کامل علم کندالینی رو بشناسی تا با قدرت های که در ما انسان ها هست آشنا بشی و همچینین برای فعال کردن اون قدرت ها باید چه تمرین هایی یا چه ریاضت های را تحمل کنی.
    من فقط یک قدرت از کنداللینی رو تونستم در خودم فعال کنم اون قدرت در حس درک و فهم در من 30 برابر شده بطوری که اگر روی کسی فکر(تمرکز)کنم بلافاصله میفهمم در چه حس حالی هست آن شخص.
    وقتی آدم های اطرافم روبه رو میشم در فکرم ناخداگاه آنها رو 1 جسم 2 روح تقسیم می شود. که جسم آنها برایم بی ارزش است ولی روح آنها برای من چهره واقعی آنها رو برایم آشکار میکند.
    و به مراتب وقتی همچین دیدی پیدا کردم کم کم چیز هاییی حس میکنم که جسم ندارند و فقط می توانم بگم هستند و با روح من حرف میزنند. ولی من از صحبت هایشان چیزی نمیفهمم یعنی انگار آنها مرا میفمند ولی من آنها را نمیفهمم.
    نکته جالب در این امور من انگار بزرگتر شدم یعنی انگار کمی به خدا نزدیکتر شدم ولی جالب اینجاست الان خدا به در نظرم خیلی بزرگتر شده درکم نسبت به خدا عوض شده نسبت به قبل و
    فقط میتوانم بگویم خدا هست و ما او را نمیشناسیم.ولی به اشتباه فکر میکنیم که او را میشناسیم.
    من وقتی در اول راه بودم میخواستم وارد این راه شدم تمرین هایی انجام میددم :
    1- تمرین تمرکز => مثلا به (یک) چیز که اطرفتان هست دقت کنید مثلا یک سیب سبز و نگاه کنید سعی کنید
    تصویر ان را در ذهن خود نگه دارید. حلا به آن نگاه نکنید. ولی تصویر آن سیب را در ذهن خود تجسم کنید ببنید چند لحظه متوانید آن تصویر را تجسم کنید مطومئن باشید دفع اول شما بعد از چند لحظه آن تصویر از ذهن شما محو میشود بدلیل حواس پرتی و مجبور میشوید دوباره تجسم کنید.
    باید مدت این تجسم را به 2 دقیقه تجسم کنید تا قدرت تمرکز تان را بالاببرید.
    2- یک کاغذ سفید و یک نقطه سیاه در مرکز آن یا برعکس تهیه کنید، سپس شما آن کاغذ را روبروی خود قرار داده(روی دیوار بچسبانید) و خود نشسته وبه آن مرکز کاغذ فکر>دقت>و تمرکز کنید. بطوری بصورت غیر ارادی پلک نزنید اگر چشمانتان سوخت تحمل کنید(اولش خیلی سخته) ولی کم کم جریان خون به چشمان شما کم مشود
    این باعث میشود دید شما در آن لحظه حی کم و کمتر بشود.تا این که بدون این که شما موتوجه بشوید تصاویر دیگری میبینید (دیگر کاغذی نمیبینید) تصاویری خیلی خاص و با حس آشنا بودن آن تصویر تخیل نیستن آن تصویر چشم سوم یا چشم روح شما می باشد.
    3- یک تمرین دیگری که این مرتاض های هندی انجام میدهند. تمرین تنفس به همراه ریاضت(سختی کشیدن)
    یحالا شما نمیخواد ریاضت بکشید شما فقط با نفس تمرین کنید.
    ما در با 4 مرحله نفس کشیدن کار داریم
    1-وقتی که نفس را به داخل سینه می برید باید 5 ثانیه طول بکشد .
    2- حالا اکسیژن داخل سینه را 5 ثانیه نگهدارید.
    3- حالا وقتی اکسیژن داخل سینه را با تمرکز باید طی به مدت 5 ثانیه خارج کنید.
    4- حالا هیچ اکسیژنی را در داخل سینه ندارید این وضع را باید 5 ثانیه تحمل کیند.
    5- این مراحل همین جوری ادامه دهید تغیراتی که در شما ایجاد میشود با این تمرین را نمیتوان شفاف گفت فقط بصورت رمز مو توان گفت: ( نیروی پرنا از در استخوان های شما پدیدار می شود)
    آن وقت میبینید در شما چه تغیرالتی ایجاد مشود .

13. این کاربر از m6ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه love_20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

منم به قانون جذب و معجزه ذهن ایمان دارم دقیقا همون چیزیه که قدیمی هام میگن
    میگن که فکرای خوب خوب بکنین
    به بدیها فکر نکنین
    دیدتون مثبت باشه
    نیمه پر لیوان رو ببینید مثبت بیاندیشید
    چون به هرچی فکر کنی به همون سمت کشیده میشی
    بعضی ها معتقد هستن که حوادسی که رخ میده اتفاقی وتصادفیه یا به قول بعضی ها شانسی
    اما اینطوری نیست همش به ذهن خودمون برمیگرده
    تمرکز
    الهام
    تلقین
    فکر زیبا
    باور قلبی
    .....

15. این کاربر از love_20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •