تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشاوره خرید فوری،درخواست مشورت از دوستان عزیز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

14 مشاوره خرید فوری،درخواست مشورت از دوستان عزیز

سلام به همگی
    من مدت زیادیه قصد خرید گوشی دارم و مرتب نقد و بررسی های مختلفو خوندم از نزدیک با گوشی های زیادی کار کردم تا در نهایت به 3تا گزینه رسیدم.
    1)نوت 5 سامسونگ
    2)نکسوس 6پی
    3)اکسپریا زد5پریمیوم سونی
    معیار هامم برای خرید این موارده:
    1)*دوربین مخصوصا عکاسی هم در شب و روز باکیفیت و طبیعی باشه *بسیار مهم
    2)روون بودن و سرعت عملکرد بالا و اصلا هنگ نکردن(چون واقعا آزار دهنده ست)
    پ.ن:البته من بازی خیلی سنگین انجام نمیدم بیشتر وب گردی،فیلم و ایناست
    3)باتری خوب و قابل قبول چون میدونم این 3گزینه از لحاظ باتری جای کار دارن و عالی نیستن
    4)جذابیت و زیبایی ظاهری و کیفیت صفحه نمایش
    البته میدونم اگه فبلت قلم دار بخوام انتخابم تنها به نوت5 محدود میشه اما از شما میخوام نوت5 رو بدون درنظرگرفتن قلمspenبا بقیه مقایسه کنید
    من خیلی نظرات رو تو سایتای مختلف خوندم اما متاسفانه بیشتر از اینکه تو یه گزینه مطمئن بشم بدتر گیج و مردد شدم از بس که نظرات متناقض و جانبدارانه بود بنابراین از شما میخوام بی هیچ تعصب به برند و مدل خاصی یه مشاوره عادلانه و خوب بهم بدید و مزایا و معایب هر کدوم از گوشی های بالا رو باهام درمیون بذارید تا با اطمینان خرید کنم
    من بانوت5 و زد5کار کردم اما متاسفانه نکسوس6پی در بازار شهر ما موجود نیست و اطلاعات من محدود به اینترنته و بررسی های مختلفه
    در پایان اگه گوشی جدیدی رو معرفی کنید هم استقبال میکنم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز زیاد توضیح نمیدم چون میدونم گیج میشی فقط از نظر معیارها میگم از بین این 3 تا گزینه فقط نوت 5 انتخاب کن چون هم تو دوربین هم تو سرعت و عملکرد و هم تو کیفیت صفحه بهتر از دو گزینه دیگه
    نکسوس و سونی هم پردازنده پر مصرف و غیر بهینه ای دارن هم دوربین نچندان جالبی دارن هم باتری ضعیف تر از نوت 5 جواب میده
    به کیفیت 4k سونی هم توجه نکن اصلا در حد و اندازه سامسونگ نیست ولی شاید از نکسوس تو روشنایی بهتر باشه
    در حال حاضر نوت 7 معرفی شده که بعد نوت 4 شاهکار سامسونگ حساب میشه من جای شما باشم منتظر اون میمونم

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب قطعا نوت5 گوشی بسیار کامل تریه از هر لحاظ...مخصوصا وقتی بحث کیفیت دوربین و کیفیت صفحه میشه خریدن چیزی جز سامسونگ اشتباهه!
    ضمنا اس7 هم تو همون رنج قیمته و ب معیارهای شما میخوره...از جهاتی کمی ب روز تر از نوت5 هم هس البته کمی...اما اگر قلم و صفحه بزرگ میخاین ک هیچ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوست عزیز زیاد توضیح نمیدم چون میدونم گیج میشی فقط از نظر معیارها میگم از بین این 3 تا گزینه فقط نوت 5 انتخاب کن چون هم تو دوربین هم تو سرعت و عملکرد و هم تو کیفیت صفحه بهتر از دو گزینه دیگه
    نکسوس و سونی هم پردازنده پر مصرف و غیر بهینه ای دارن هم دوربین نچندان جالبی دارن هم باتری ضعیف تر از نوت 5 جواب میده
    به کیفیت 4k سونی هم توجه نکن اصلا در حد و اندازه سامسونگ نیست ولی شاید از نکسوس تو روشنایی بهتر باشه
    در حال حاضر نوت 7 معرفی شده که بعد نوت 4 شاهکار سامسونگ حساب میشه من جای شما باشم منتظر اون میمونم

سلام دوست عزیز، ممنون از وقتی که گذاشتید.
    بله نوت7هم خیلی عالیه ولی از اوایل شهریور که وارد بازار بشه فک میکنم حدود3،600،000یا بالاتر قیمت داشته باشه که البته این قیمت حبابه ولی اوایل که نوت5 هم اومده بود بیشتر از2500000قیمتش بود و من صبر کردم که قیمتش نرمال تر بشه ولی خیلی طول کشید و متاسفانه دیگه نمیتونم ماه ها صبر کردم تا قیمت نوت7 متعادل تر بشه.
    و نوت7 در مقایسه با نوت5 به جز اسکنرعنبیه و بهبود تو قلم اس پن و بهتر شدن باتری و ظاهر شیک تر(که البته من لبه های صاف و مسطح رو به اج ترجیح میدم)تفاوت چندان دیگه ای نداره
    و از اونجایی که من استفاده ام از گوشی خیلی زیاد نیست بالای 2میلیون یا 2500000دیگه نمیتونم هزینه کنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خب قطعا نوت5 گوشی بسیار کامل تریه از هر لحاظ...مخصوصا وقتی بحث کیفیت دوربین و کیفیت صفحه میشه خریدن چیزی جز سامسونگ اشتباهه!
    ضمنا اس7 هم تو همون رنج قیمته و ب معیارهای شما میخوره...از جهاتی کمی ب روز تر از نوت5 هم هس البته کمی...اما اگر قلم و صفحه بزرگ میخاین ک هیچ...
    ممنون از شما دوست عزیز
    بله اس7 شاید کمی بهتر و به روز تر از نوت5 باشه ولی شخصا تو برند سامسونگ سری نوت رو به اس ترجیح میدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

14

دوستان نظرتون راجع به گارانتی گوشی های سامسونگ چیه؟
    من تو بازار اسم گارانتی های مختلفی رو شنیدم :هماهنگ،مایکروتل،خاورمیان و...
    البته بعد تو جستجو در اینترنت متوجه شدم همه این شرکت ها گارانتی رسمی سامسونگ هستند و خب الان میخواستم بدونم کدوم یکی از این شرکتا خدمات بهتری ارایه میده؟و واقعا به مواردی که شامل گارانتی میشه عمل میکنه؟از اونجایی که نارضایتی و بدقولی های زیادی از خدمات گارانتی سامسونگ شنیدم و یا از آشناهای خودم دیدم
    یه مقدار دچار تردید شدم و البته من بیشتر گارانتی رو برای ضمانت اصل بودن گوشی میگیرم و خیلی به خدماتش امیدی ندارم.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان نظرتون راجع به گارانتی گوشی های سامسونگ چیه؟
    من تو بازار اسم گارانتی های مختلفی رو شنیدم :هماهنگ،مایکروتل،خاورمیان و...
    البته بعد تو جستجو در اینترنت متوجه شدم همه این شرکت ها گارانتی رسمی سامسونگ هستند و خب الان میخواستم بدونم کدوم یکی از این شرکتا خدمات بهتری ارایه میده؟و واقعا به مواردی که شامل گارانتی میشه عمل میکنه؟از اونجایی که نارضایتی و بدقولی های زیادی از خدمات گارانتی سامسونگ شنیدم و یا از آشناهای خودم دیدم
    یه مقدار دچار تردید شدم و البته من بیشتر گارانتی رو برای ضمانت اصل بودن گوشی میگیرم و خیلی به خدماتش امیدی ندارم.
    سلام همراه سرویس زیر مجوعه پارس مایکروتل به حساب میاد که تفاوتش فقط تو مدت زمان تعویضه که فکر میکنم همراه سرویس اینو نداره هماهنگ شرکت جداست علاوه بر این دوتا سام سرویس هم هست نمیشه گفت کدوم بهتره چون همشون تو شرایط و ارائه خدمات با هم رقابت میکنن پس همشون خدمات یکسانی ارائه میدن ولی به نظرم هماهنگ و پارس مایکروتل معتبر تر هستن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

14

ببخشید گوشی های سامسونگ باید ساخت کدوم کشور خورده باشه؟
    میدونم که اصل شرکت مال کره هستش ولی گوشی های سامسونگ که من دیدم بعضیها چین زده
    و بعضی دیگه ویتنام
    میخواستم بدونم کدوم یکی درسته

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببخشید گوشی های سامسونگ باید ساخت کدوم کشور خورده باشه؟
    میدونم که اصل شرکت مال کره هستش ولی گوشی های سامسونگ که من دیدم بعضیها چین زده
    و بعضی دیگه ویتنام
    میخواستم بدونم کدوم یکی درسته
    هیچ فرقی ندارن هر دو تحت لیسانس سامسونگ هستن ولی ویتنام بیشتره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

9

دوستانی که نوت5دارند لطفا معایب اصلی ش رو بگن.
    البته من فکر میکنم اگه بخوابیم سخت گیرانه ایراد بگیریم نبود درگاه کارت حافظه،حذف اینفرارد،جذب بالای اثر انگشت(که البته با یه گارد محافظ حل میشه)،و البته شیشه ای بودن پشت گوشی که باید خیلی مواظب باشی نیوفته و نشکنه (چون شخصا خیلی دوست ندارم همیشه با گارد و محافظ و گلس با گوشی کار کنم چونکه به نظرم زیبایی گوشی رو ازبین میبره)تنها ایراداتش باشه اما خب تا مدتی با گوشی کار نکنی مزایا و معایبش درست و حسابی دستت نمیادپس اگه تجربه اسفاده از نوت5رو دارید لطفا راهنماییم کنید
    Last edited by یاس2096; 13-08-2016 at 04:08.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •