تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: سیستم روشن میشه اما بالانمیادبوقم نمیزنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض سیستم روشن میشه اما بالانمیادبوقم نمیزنه

سلام ی مادربرد گیگابایت 880ga-ud3hدارم ک بی اوات سیستم روبالانمیادوبادستکاری درست میشد ولی بعداینکه دیروز ازپادگان اومدم مرخصی تااول لوگوی ویندوز10بالامی اومد سیستم خاموش میکرد که دوبار بایدروشن میشد تاکارمیکرد تااینک امروزرفتم سروقتش که بینم مشکلش چیه وازکارت گرافیک وپاور شروع کردم ودرش اوردم وهمینطور رم هارو که دوتا 2 گیگ هستن رو دوبار جازدم باطری مادربرد روهم دراوردم چنددقیقه،ولی درست نشد البت کابل مانیتور روبه گرافیک انبرد مادربرد هم وصل کردم درست نشدپاور دیگه م تست کردم نشد
    الان سیستم بالا نمیاد پاوروگرافیک روی یه سیستم قدیمی دیگه تست کردم بالامی یان ومشکل از پاورو گرافیکم نیست رم چون ddr3 س نتونستم روی سیستم قدیمیم تست بکنم ولی توی سرچ هایی که کردم فمیدم مادربردم احتمالا سوخته دلیل این اتفاق چی میتونه باشه؟سیستمم تقریبا نو هس مال 4 سال پیشه
    نظرتونو بگین اگ راه دیگه ای هست که بشه دوبار سیستمم رودرست بکنم سیستم اصلیم بود سی پی یو م AMD Phenom II X2 555 بود هیچ نوع بوق هشداری هم نمیزنه
    قطاتم ایناست
    --- card skystar2.8a
    cpu:AMD Phenom II X2 555
    ram:2*2g ddr3 kngmax
    gafc:9500gt
    power:green 330wat
    motherboard:gigabyt 880ga-ud3h
    Last edited by worldm; 02-10-2015 at 19:33.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

الان مشکل سیستمتون اینه که روشن میشه و تصویر نمیده ؟
    اگر این خست اگر با دیفالت کردن بایوس درست نشد باید با یک باتری مین دیگه تست کنید اسلات رم و گرافیک بهتره با مسواک و اسپری خشک تمیز بشه بهتر بود گرافیک که روی یک سیستم دیگه سالم بوده ولی حتما سیستمتون رو با یک پاور دیگه تست کنید رم هم مهمه اگر با تعویض رم درست نشد باید با یک رم دیگه تست بسه اگر این موارد بررسی شد اونموقع میتونیم بگیم مشکل یا از بایوس مین یا خود مین میتونه باشه اگر دیباگر داشته باشید لازم نیست دیگه با قطعه سیستم رو چک کنید از روی کد مشکل رو میفهمید
    Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
    Last edited by EXTREME; 02-10-2015 at 23:10.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مشکلم همینه
    گرافیک روسیستم دیگه زدم بالااومد ولی رم رونه باشه رم دوتادارم که هرکدوم روجداگانه تست کردم ولی بالا نیومد البته فگتم که خودمادربرد گرافیک انبرد داره باااونم بالا نیومد
    مادربردهای شرکتای دیگه هم این مشکلودارن؟؟؟؟
    اگه مشکل ازمادربردباشه یه مدل دیگه که بتونه این سی پی رو انلاک بکنه وبدون مشکل کاربکنه روهم معرفی کنیدبا حددود قیمتیش
    پاوردیگه هم تست کردم گفتم که بالا نیومد
    Last edited by worldm; 03-10-2015 at 03:50.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگرههمه قطعه ها چک شده و فقط مین مونده باشه برای تهیه مین بهتره تو تاپیک خرید مین تاپیک بزنید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

داره خودمونی میشه abbas67set's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    من تقریبا همین مشکل رو دارم، از وقتی که ویندوز 10 رو نصب کردم هر روز به یه مشکل خوردم.
    اول اینکه به محض اینکه کامپیوتر رو روشن میکنم خاموش میشه و باید سیم برق رو دربیارم و دوباره وصل کنم چند بار باید اینکار رو بکنم تا روشن بشه.

امروز هم کلا از کار افتاد و روی صفحه مادربورد گیر میکنه. یعنی این صفحه

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بایوس مین رو یک بار دیفالت کنید و بوت سیستم رو بزارید روی هاردتون ببینید بازم مشکلی است یا نه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •