تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نا خوانا شدن فایلهای فلش مموری سیلیکون پاور

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض نا خوانا شدن فایلهای فلش مموری سیلیکون پاور

با سلام
    1. من یک فلش مموری 32 گیگ سیلیکون پاور دارم بعداز اینکه پوشه ای توش میکنم پوشه بعد از مدتی به شکل نا خوانا و عجیب غریب تبدیل مشه و حجم هر پوشه نیز حدود 90گیگ نشون نمیده در صورتی که کل فلش 32 گیگه!!!! (عکس محتویات فلش پیوست)

فلش هم چراغش کار میکنه هم راحت فرمت میشه

2. همین فلشو به ----- وصل میکنم میخوام کانالی ضبط کنم مدام تصویرش جا میمونه و به اصطلاح گیر میکنه بیشتر وقتا چند دقیقه که ضبط میکنه خود به خود استپ میکنه در صورتی که فضای خالی داره
    لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

با سلام
    1. من یک فلش مموری 32 گیگ سیلیکون پاور دارم بعداز اینکه پوشه ای توش میکنم پوشه بعد از مدتی به شکل نا خوانا و عجیب غریب تبدیل مشه و حجم هر پوشه نیز حدود 90گیگ نشون نمیده در صورتی که کل فلش 32 گیگه!!!! (عکس محتویات فلش پیوست)

2. همین فلشو به ----- وصل میکنم میخوام کانالی ضبط کنم مدام تصویرش جا میمونه و به اصطلاح گیر میکنه بیشتر وقتا چند دقیقه که ضبط میکنه خود به خود استپ میکنه در صورتی که فضای خالی داره
    من فقط تجربه شخصی خودم را میگم

این میتونه از ولتاژ برقی که به فلش میرسونه باشه یا ولتاژ بیشتر میرسونه یا کمتر
    دوم چیز هم این است که این فلش را را بدون eject از سیستم همونطوری کشیده باشی )این سیستم حتی میتونه تی وی خونه و گیرنده دیجیتال هم باشه و هم -----
    یعنی بهترین حالت اینکه که اون دستگاه را اول خاموش کنی بعد فلش را بکشی بیرون از دستگاه(یا حداقل از اون منوی یو اس بی دستگاه یا حالت پخش و یا ظبط بیا بیرون )بعد بکش . یعنی در زمان بیکاری فلش را از دستگاه جدا کن تا اتفاق مثل بالا نیافته
    البه من حدس میزنم ----- ات فلش را یانجوری کرده تنها راهش هم فرمت فلش هست

قضیه ویروس هم خیلی کم میتونه باشه
    Last edited by aryna; 25-07-2015 at 10:49.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

بیشتر وقتا سیو ریموو فلشو جدا میکنم
    فلشو چند بار فرمت کردم ولی بازم اینجوری میشه
    به نظرتون چه جوری باید ترمیمش کنم؟؟؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    با فایل سیستم های مختلف فلش رو فرمت کنید اگر روی ntfs است روی fat32 تست کنید اگر نیست برعکسشو تست کنید

اگر سیستم و فلش ویروسی نیست و روی سیستم های دیگه هم همینطوری است مشکل میتونه از فلش باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •