تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: خرید مانیتور تا سقف یک میلیون تومان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض خرید مانیتور تا سقف یک میلیون تومان

سلام

من فیلم زیاد می بینم و همه فیلم هارو هم 1080p می بینم ، بعضی اوقات هم بازی می کنم و بیشتر وقتم رو پشت مانیتور هستم
    بهترین مانیتور تا یک میلیون تومان ، حداقل 23 اینچ یا بیشتر چه مدلی رو پیشنهاد می دین ؟

ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من فیلم زیاد می بینم و همه فیلم هارو هم 1080p می بینم ، بعضی اوقات هم بازی می کنم و بیشتر وقتم رو پشت مانیتور هستم
    بهترین مانیتور تا یک میلیون تومان ، حداقل 23 اینچ یا بیشتر چه مدلی رو پیشنهاد می دین ؟

ممنون
    خب مانیتور خیلی خوبی میشه خرید با این قیمت...قطعا بهتره پنل IPS باشه...

ب نظرم اگرکیفیت تصویر عالی و زیبایی خود مانیتور میخاین :
    ASUS MX239H IPS Monitor

اگر اندازه بزرگ تو اولویته با کیفیت خوب :
    Asus VS278H LED Monitor

اگرم یه مانیتور خیلی پهن و بزرگ میخاین با کاربرد متفاوت :
    LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor

ایسوز دومی IPS نیس اما 27 اینچه واس این پیشنهادش دادم ک اگر از الجی خوشتون نیومد و اندازه 23 ایسوز اولی کم بود...

دیگه صاحب اختیارین

هر 3 تا مانیتور تو دیجیکالا هس برین نظرها و توضیحات رو بخونین و انتخاب کنین...

دنبال مدل و مارک دیگه هم نباشین قطعا این 3 تا بهترینن...

مبارکه
    یاعلی
    Last edited by mhda69; 02-07-2015 at 03:38.

3. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان فرق بین مدل vx239 با mx239چیه؟ هر دو هم ips هستند؟؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

خب مانیتور خیلی خوبی میشه خرید با این قیمت...قطعا بهتره پنل IPS باشه...

ب نظرم اگرکیفیت تصویر عالی و زیبایی خود مانیتور میخاین :
    ASUS MX239H IPS Monitor

اگر اندازه بزرگ تو اولویته با کیفیت خوب :
    Asus VS278H LED Monitor

اگرم یه مانیتور خیلی پهن و بزرگ میخاین با کاربرد متفاوت :
    LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor

ایسوز دومی IPS نیس اما 27 اینچه واس این پیشنهادش دادم ک اگر از الجی خوشتون نیومد و اندازه 23 ایسوز اولی کم بود...

دیگه صاحب اختیارین

هر 3 تا مانیتور تو دیجیکالا هس برین نظرها و توضیحات رو بخونین و انتخاب کنین...

دنبال مدل و مارک دیگه هم نباشین قطعا این 3 تا بهترینن...

مبارکه
    یاعلی
    ممنون
    زیبایی ظاهری مانیتور برام مهم نیست ، و کیفیت تصویر خیلی برام مهمه مخصوصا اینکه من زیاد اهل فیلم و سریال دیدنم
    مدل LG 29UM65 نظرم رو جلب کرد ،اما جدای از بزرگ بودن این مدل ، آیا کیفیت تصویر مناسبی داره ؟

از برند سامسونگ با این قیمت مدلی هست که از این ال جی ه بهتر باشه ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من سرچ کردم سامسونگ فعلا مانیتور با پنل IPS نداره...
    خب اگر 23 اینچ بسه و فقط کیفیت تصویر براتون مهمه قطعا باید همون ایسوز اولی رو بخرین و دیگه شک نکین...دوستم یه مدل قدیمی تر اینو 2 سال پیش خریده هنوزم ک هنوزه میرم پیشش میبینم میخکوب میشم...
    بعید میدونم اون الجی کیفیتش هرچیم خوب باشه ب ایسوز برسه...

7. این کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من سرچ کردم سامسونگ فعلا مانیتور با پنل IPS نداره... خب اگر 23 اینچ بسه و فقط کیفیت تصویر براتون مهمه قطعا باید همون ایسوز اولی رو بخرین و دیگه شک نکین...دوستم یه مدل قدیمی تر اینو 2 سال پیش خریده هنوزم ک هنوزه میرم پیشش میبینم میخکوب میشم... بعید میدونم اون الجی کیفیتش هرچیم خوب باشه ب ایسوز برسه...
    سلام ممنون از راهنمایی شما
    مدل LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor از دیجی کالا خریدم من مانیتور قبلیم 23 اینچ بود که خراب شد به خاطر همین تصمیم گرفتم مانیتور بزرگتر بگیرم
    این مدل ال جی خیلی برای دیدن فیلم مناسب ه ، چون عریض ه ، اگه دقت کرده باشید در مانیتور های دیگه که نسبت تصویر 16:9 هست وقتی فیلم می بینیم بالا و پایین فیلم نوار سیاه رنگ هست ، اما چون این مانیتور عریض ه ( نسبت تصویر 21:9 ) دیگه این نوارهای سیاه نیست و شما فیلم و تمام صفحه میبینید
    و برای کار با نرم افزار های مختلف مثل فتوشاپ و افتر افکت و ... ، و باز کردن چند تا برنامه کنار هم خیلی مناسبه .
    و در اخر هم خیلی به میز کارم ابهت داده من مانیتور ASUS MX239H IPS Monitor رو از نزدیک ندیدم ، و نمیدونم کیفیت تصویرش چقدر نسبت به این ال جی ه برتره ، اما هر چقدر هم خوب باشه من صفحه عریض و اینچ بیشتر ال جی رو ترجیح میدم
    این دو مدل از لحاظ قیمت هم یکی هستن
    Last edited by 1_zahra; 12-07-2015 at 17:02.

9. این کاربر از 1_zahra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ممنون از راهنمایی شما
    مدل LG 29UM65 Ultrawide IPS Monitor از دیجی کالا خریدم من مانیتور قبلیم 23 اینچ بود که خراب شد به خاطر همین تصمیم گرفتم مانیتور بزرگتر بگیرم
    این مدل ال جی خیلی برای دیدن فیلم مناسب ه ، چون عریض ه ، اگه دقت کرده باشید در مانیتور های دیگه که نسبت تصویر 16:9 هست وقتی فیلم می بینیم بالا و پایین فیلم نوار سیاه رنگ هست ، اما چون این مانیتور عریض ه ( نسبت تصویر 21:9 ) دیگه این نوارهای سیاه نیست و شما فیلم و تمام صفحه میبینید
    و برای کار با نرم افزار های مختلف مثل فتوشاپ و افتر افکت و ... ، و باز کردن چند تا برنامه کنار هم خیلی مناسبه .
    و در اخر هم خیلی به میز کارم ابهت داده من مانیتور ASUS MX239H IPS Monitor رو از نزدیک ندیدم ، و نمیدونم کیفیت تصویرش چقدر نسبت به این ال جی ه برتره ، اما هر چقدر هم خوب باشه من صفحه عریض و اینچ بیشتر ال جی رو ترجیح میدم
    این دو مدل از لحاظ قیمت هم یکی هستن
    بله درسته نسبت تصوير مانيتوري كه خريديد براي فيلم مناسبه. براي كار تو نت و همينطور نرم افزار پنل ips از الجي مانيتوريه كه تو بازار ايران توصيه ميشه
    موفق باشين

11. این کاربر از alpha007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •