تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 30 از 30

نام تاپيک: عشق اینترنتی

اگه نباشه جاش خالی می مونه bestmovie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

ازدواج های اینترنتی براساس ساده انگاری،خوش بینی، هیجانات جسمی و جنسی رخ می دهد و معمولا یکی دو سال بعد از ازدواج، افراد متوجه می شوند در انتخاب خود دچار اشتباه شده اند
    سوالی که اینجا مطرحه اینه که ازدواج های سنتی نمیتونه به همچین چیزی بی انجامه یا برعکس عشق اینترنتی نمیتونه به ازدواج موفق بی انجامه

2. این کاربر از bestmovie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

حتی اگر طرف نخواد بدی هاشو مخفی کنه، فضای مجازی مجال کمتری به بروز طبیعی خصلت های بد میده.
    و شما در همون مراحل آشنایی مقدماتی جز حسن و نیکویی چیزی نمیبینی چه تو ظاهر چه تو باطن.
    ولی تو واقعیت امکان دیدن نقایص حتی در همون مراحل اولیه هم بیشتره.
    من نمیدونم منظورتون از عشق و ازدواج اینترنتی و اینکه طرف مراحل مقدماتی آشنایی و یعد از اون مراحل تکمیلی آشنایی و بعد از اون دوران نامزدی و ... تا خود خطبه عقد هم قراره توی نت جاری بشه !! که

میفرمایید هیچ رقمه راهی برای شناخت طرفین در واقعیت وجود نداره !! اگر منظور همچین ازدواجی هست که من تا حالا جایی ندیدم حق با شماست ...

ولی ازدواجی که آشنایی و شروع رابطه از طریق نت انجام بگیره که بعدا منجر به ادامه رابطه در دنیای واقعی بشه به مراتب شناخت بهتری حداقل در نحوه برخود و گفتار اولیه شخص همچنین روحیات و خلقیات

طرف هر چند جزئی میده با اینکه بخواد خیلی از حقایق رو پنهان کنه ...

و در مقایسه با ازدواج سنتی که طی مراسمی که زوجین توسط سایر افرادی که اون ها خودشون رو به عنوان واسطه می ندازن وسط و میتونند برگترین دروغ ها رو تحوبل خانواده های پسر و دختر بدهند و حتی تا

سال ها بعد هم به خودشون حق هر گونه دخالتی رو توی زندگی طرفین بدن و با شناختی در حد چند ساعت حرف زدن دختر و پسر پشت درهای بسته و بعد از اون هم وجود یک دوران نامزدی تحت کنترل شدید

خانواده ها که خدایی نکرده جرم و جنایتی صورت نگیره و بیشتر به جای اینکه دختر پسر بهم حس نزدیکی داشته باشند حس غریبگی دارند چه برسه به اینکه بخوان نسبت به هم شناختی هم پیدا کنند ، منجر

به آمار طلاقی به مراتب بدتر از آمار طلاقی که فرمودین امثال این خراسان زدن میشه ...

4. 8 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

ازدواج های اینترنتی براساس ساده انگاری،خوش بینی، هیجانات جسمی و جنسی رخ می دهد و معمولا یکی دو سال بعد از ازدواج، افراد متوجه می شوند در انتخاب خود دچار اشتباه شده اند
    سوالی که اینجا مطرحه اینه که ازدواج های سنتی نمیتونه به همچین چیزی بی انجامه یا برعکس عشق اینترنتی نمیتونه به ازدواج موفق بی انجامه
    قرار نیست که تو ازدواج اینترنتی تو نت افراد با هم زندگی کنن!
    در دنیای مجازی فقط آشنایی اولیه صورت میگیره و افراد در دنیای واقعا به شناخت و رابطه ی واقعی میپردازن
    اگه هیجانی در کار باشه در همون دوران شناخت دنیای واقعی فروکش میکنه و اصلا به ازدواج منجر نمیشه که بخواد خراب بشه! اجباری هم برای ادامه رابطه در کار نیست.

"عشق اینترنتی" (که بنظرم خیلی بی معنیه) رو نباید با ازدواجی که که نحوه آشنایی اون از طریق اینترنت انجام میشه اشتباه گرفت.

6. 11 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

تو همچین قرنی باید پذیرفت که اینترنت یک راه آشنایی هست !

بازم میگم اشنایی !
    ولی تو جامعه ی کنونی اللخصوص ایران خودمون اکثر مردم با دروغ شناخت اولیه رو انجام میدن و خب این اشتباه هست !
    و الا خود من شناخت اولیم توی فضای مجازی بود ! و از همون اول راه صداقت رو در پیش گرفتم !

باید بپذیریم که تا چند سال دیگه اینترنت بیشترین شناخت های اولیه طرفین رو ایجاد میکنه و نمیشه با این قضیه جنگید !

اگر موضوع عشق اینترنتی هست که باید بگم خیلی بچگانه بنظر میرسه و مال دوران 12 تا 14 سالگیه بنظرم

8. 10 کاربر از s-a-l-i-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن علوم انسانی PLAΨMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

تو همچین قرنی باید پذیرفت که اینترنت یک راه آشنایی هست !

بازم میگم اشنایی !
    ولی تو جامعه ی کنونی اللخصوص ایران خودمون اکثر مردم با دروغ شناخت اولیه رو انجام میدن و خب این اشتباه هست !
    و الا خود من شناخت اولیم توی فضای مجازی بود ! و از همون اول راه صداقت رو در پیش گرفتم !

باید بپذیریم که تا چند سال دیگه اینترنت بیشترین شناخت های اولیه طرفین رو ایجاد میکنه و نمیشه با این قضیه جنگید !
    والا من تجربه کردم و تا ملاقات حضوری و اطلاع خانواده های طرفین ادامه پیدا کرد . البته بهم خورد .
    منم با دوستمون موافقم و این هم روش جدیدی در ارتباط برقرار کردنه . ولی متاسفانه ما مردم ایران هنوز فرهنگ شفاف سازی اطلاعات رو نداریم . 99 درصد چیزی که نشون میدیم نیستیم .
    من چون خودم تجربه ناموفقی داشتم یه توصیه به همه دوستان دارم . هر کاری رو در جای خودش و با هدف قبلی انجام بدید . مثلا اگه هدف از عضویتتون در یک گروه مجازی ، سرگرمی و خنده ست ، فقط همون هدف رو دنبال کنید و منحرف نشید . یا اگه گروه در مورد کار هستش ، بهتره در همون حد بمونه . هیچ وقت بدون ملاقات حضوری ، وابستگی عاطفی پیدا نکنید که ممکنه خیلی اذیت بشید .

10. 10 کاربر از PLAΨMID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

بنده در کل به چیزی به نام عشق اعتقاد ندارم و معتقد هستم از هر نوعی که باشه واقعیت نداره و پایدار نیست!
    علاقه و دوست داشتنی که در طول زمان بوجود بیاد و آگاهانه بوجود بیاد هم واقعیتر خواهد بود و هم پایدار. حالا این علاقه میتونه بخشیش در اینترنت بوجود بیاد و بخشیش در رفت و آمد های حضوری و بخشیش هم از طریق تماس های تلفنی. اینطور نیست که ما بگیم لزوما قسمتی که در اینترنت بوده غلطه یا دروغه.
    دیدم که عده ای دوستان گفته بودن عشقی که در اینترنت ایجاد میشه بچگیه یا غیر واقعیه و ... که باید گفت تمامی این مسایل در دنیای واقعی* هم میتونه پیش بیاد. از کجا معلوم شخصی که حتی رو در روی شماست داره راست میگه و تظاهر نمیکنه یا دروغ نمیگه؟ از کجا معلوم؟!!
    پس اینکه این مسایل رو مختص اینترنت بدونیم بیشتر شبیه بد بینی بدون توضیح در مورد اینترنت و خوش بینی افراطی در مورد گونه های دیگر ارتباط هست. نوع ارتباط مهم نیست دوستان، مهم زمان دادن و آگاهانه و عقلانی جلو رفته!

12. 12 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه lieee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    هر جایی که توش بتونم یک قدم از اون چیزی که هستم برم بالا

پيش فرض

مسخره هست!
    با شروع یک رابطه ازر اینترنت موافم اشسخاص میتونند رابطشون و هر جور که تمایل دارند شروع کنند خیلی از اشخاص هستند که به دلیل کمرویی و یا غرور زیاد و یا خیلی فاکتور
    های دیگه رابطه شون و از نت شروع میکنند وخیلی از این روابط موفق هستند.
    اما در مورد عشق های اینترنتی به نظرم تمام اشخاصی وارد این ماجراهای خیالی توهمی میشند ادم هایی هستند که از لحاظ روانی مشکل دارند ادم هایی که خلا دارند و تمام هویتشون و پشت یک عکس خیالی یا دروغ هایی در مورد شسخصیتشون زیبایی و یا وضع مالی پنهون کردند میتونند ادم هایی باشند که به شدت مشکل برقرارزی ارتباط دارند یا به دلیل نقص ظاهری یا کمبود زیبایی اعتماد به نفس مشکل برقراری یک ارتباط سالم رو دارند و یا حتی ممکن هست این اشخاص از نت برای نمایش قدرت استفاده کنند در هر صورت با تمام احترام به تمام عشاق نتی این عشق رو براساس نه دوست داشتن و بلکه مشکل شخصیتی میدونم

14. 2 کاربر از lieee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

مسخره هست!
    با شروع یک رابطه ازر اینترنت موافم اشسخاص میتونند رابطشون و هر جور که تمایل دارند شروع کنند خیلی از اشخاص هستند که به دلیل کمرویی و یا غرور زیاد و یا خیلی فاکتور
    های دیگه رابطه شون و از نت شروع میکنند وخیلی از این روابط موفق هستند.
    اما در مورد عشق های اینترنتی به نظرم تمام اشخاصی وارد این ماجراهای خیالی توهمی میشند ادم هایی هستند که از لحاظ روانی مشکل دارند ادم هایی که خلا دارند و تمام هویتشون و پشت یک عکس خیالی یا دروغ هایی در مورد شسخصیتشون زیبایی و یا وضع مالی پنهون کردند میتونند ادم هایی باشند که به شدت مشکل برقرارزی ارتباط دارند یا به دلیل نقص ظاهری یا کمبود زیبایی اعتماد به نفس مشکل برقراری یک ارتباط سالم رو دارند و یا حتی ممکن هست این اشخاص از نت برای نمایش قدرت استفاده کنند در هر صورت با تمام احترام به تمام عشاق نتی این عشق رو براساس نه دوست داشتن و بلکه مشکل شخصیتی میدونم
    تحلیل خوبی بود ولی نمیشه به کل ربط یا تحمیلش کرد! یعنی الان چون شما اعتماد به نفس ندارید آواتار رو از عکس شخصیه خودتون اتفاده نمی کنید؟! یا بدلیل حفظ حریم شخصی؟

16. این کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

بنده در کل به چیزی به نام عشق اعتقاد ندارم و معتقد هستم از هر نوعی که باشه واقعیت نداره و پایدار نیست!
    علاقه و دوست داشتنی که در طول زمان بوجود بیاد و آگاهانه بوجود بیاد هم واقعیتر خواهد بود و هم پایدار.
    پستتون به صورت کلی درسته ولی با این تیکه موافق نیستم، شما در واقع عشق رو از علاقه مجزا میدونید که درست نیست ، شاید بهتر بود "عشق" رو تو این جمله "عشق در یک نگاه" می نوشتید وگرنه علاقه درواقع میشه گفت معادل با عشق هست ، وقتی به کسی علاقه دارید درواقع عاشقش هستید. شاید منظور شما از عشق ، عشقی هست که تو ادبیات داریم، حتی در این صورت هم موافق نیستم ... عشق وجود داره و پایدار هم هست، و میشه آگاهانه برد جلو و در طول زمان پایدار و پایدارترش کرد.

18. 3 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عشق اینترنتی
    استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی هم یه راهی برای آشنایی طرفین هست ، همچنین استفاده از بستر اینترنت برای برقراری ارتباط.
    اما اون چیزی که یه عشق به همین شیوه اینترنتی بخواد شروع بشه و ادامه پیدا کنه من نظری ندارم چون تجربه ای هم ندارم.

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •