تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 48 از 48

نام تاپيک: بهترین نرم افزار GPS برای آندروئید کدومه ؟

حـــــرفـه ای Jang Bogo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با تشکر.
    والا این تبلت رو از چین برام آوردن. چیزی راجع به جی پی اس نزدن روی جعبه محصول. حالا یه سوال. اگه جی پی اس هم نداشته باشه ، همینطوری که برنامه ها رو باز میکنه فقط نقشه ها رو ببینیم؟؟؟؟؟؟؟ فقط منو تو مسیر نشون نمیده درسته؟

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

با تشکر.
    والا این تبلت رو از چین برام آوردن. چیزی راجع به جی پی اس نزدن روی جعبه محصول. حالا یه سوال. اگه جی پی اس هم نداشته باشه ، همینطوری که برنامه ها رو باز میکنه فقط نقشه ها رو ببینیم؟؟؟؟؟؟؟ فقط منو تو مسیر نشون نمیده درسته؟
    بله میتونید نرم افزار GPS رو نصب کنید و همونطور که خودتون گفتین استفاده کنید بجز راهنمای مسیر.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان

میخواستم بدونم چطور میشه یه موقعیت جغرافیایی رو به نرم افزار سایجیک یا گوگل مپ داد که اون رو روی نقشه نشون بده؟ اگر این امکان در دو نرم افزار ذکر شده وجود نداره لطفا یه نرم افزار که این قابلیت رو داره با ذکر آموزش به من معرفی کنید.

با سپاس از همه دوستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض

سلام دوستان

میخواستم بدونم چطور میشه یه موقعیت جغرافیایی رو به نرم افزار سایجیک یا گوگل مپ داد که اون رو روی نقشه نشون بده؟ اگر این امکان در دو نرم افزار ذکر شده وجود نداره لطفا یه نرم افزار که این قابلیت رو داره با ذکر آموزش به من معرفی کنید.

با سپاس از همه دوستان

سلام دوست من
    از گزينه route و سپس add viapoint و enter latitude

اگه نباشه جاش خالی می مونه daneshjooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

سلام
    من از ساجيك و ان درايو استفاده كردم هردوشون خوبه ان درايو نقشه هاي كامل تر و شهرهاي بيشتري ساپورت مي كنه ولي سيستم ساجيك مخصوصا 3بعديش خيلي باحاله و زوم كردنش روي نقشه عاليه يعني مثل زوم كردن روي عكس هست. ولي مشكل ساجيك فقط اينه كه نقشه هاي شهرهاش خيلي كمه . اخرين نقشه اي كه من ديدم مربوط به 2011 هست ايا كسي نقشه جديدتري داره كه لينكش رو بزاره ممنون مي شم.

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض

سلام دوستان
    من برنامه NDrive و Sygic را روي گوشي مدل Xperia ION LT28h نصب كردم و هيچ مشكلي ندارد. اما يك سوال بسيار جالب برايم مطرح شده است:

در برنامه NDrive يا Sygic چگونه مي توان مسير رفته با ماشين را Save كرد و سپس براي شخص ديگري فرستاد؟؟
    مورد استفاده اين كار: شخصي كه پشت سر ما با فاصله چند ساعته قرار است همين مسير را بيايد و بلد نيست.
    فكر مي كنم يكي از پركاربردترين موارد استفاده جي پي اس هاي آف لاين همين باشد ولي من بحث و آموزشي در اين مورد در جايي نديده ام!
    با سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

نظر بنده Navitle عملكردش بهتره منتهي خريد بسته آن با پوند محسوب ميشه 0 اگر در خصوص قيمت اين بسته رو ميدونيد لطفا به من پاسخ دهيد متشكرم

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض

دوستان سلام
    پس از تحقيق در اين مورد به برنامه هاي زير رسيدم كه به نظرم براي ثبت مسير ايده آل هستند:
    Maverick - My Tracks
    مقاله اي جالب و تكميلي در مورد برنامه هاي GPS در سايت ماهيگيري به روش شناوري:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با احترام
    اميني

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •