تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: کمک در شناسایی این بیماری عجیب

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض کمک در شناسایی این بیماری عجیب

سلام دوستان حس میکنم از دیروز تعادل شنواییم به شکلی عجیب به هم خورده. وقتی اهنگ گوش میدم از هدفون حس میکنم که توی گوش سمت راستم صدا قوی تر هست بعد جای گوشی چپ و راست هدفون رو عوض میکنم این دفعه صدا توی گوش سمت چپم قوی تره !!! اولش شک نداشتم مشکل یا از هدفونه یا از کامپیوتر یا از اهنگ ولی اومدم با یه هدفونه دیگه و یه اهنگ دیگه و این دفعه از موبایل پخش کردم با کمال تعجب دیدم بازم اون قضیه هست یعنی مخم هنگ کرده این چه مرضیه اخه اگه گوشم مشکل داره چرا چپ و راستو عوض میکنم تضعیف صدا به گوش دیگه منتقل میشه؟!!! کسی از دوستان میتونه اینو تشخیص بده؟

اینم یه نمونه صدای مونو از فرکانس بالا که باند سمت راستش صدا بیشتر هست که تا قبل از دیروز همینو کاملا بالانس میشنیدم شما هم تست کنید ببینید راست میگم یا نه. البته اینم بگم که چندروزی میشه سرماخوردگی خفیف دارم نمیدونم به این مربوط میشه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ممکن هست سرماخوردگی باعث اختلال در کارکرد شیپور استاش شده باشه که اون باعث اختلال شنوایی شده باشه
    به هرحال اگه هر عاملی ایجاد اختلال کرده باشه و شما حس کاهش شنوایی دارید با مراجعه به متخصصین گوش و حلق و بینی ( و یا پزشکان عمومی ) میتونید معاینه بشید و تست سنجش شنوایی برای شما انجام بشه

3. این کاربر از M.R.S. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز....با توجه به این سابقه :

گوش احتمالا دچار عفونت شده....که در امن خاص خودش رو دارد...........و اینکه در ادامه تاپبک بالا...حتما سنجش رو انجام بدید....

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوست عزیز....با توجه به این سابقه :

گوش احتمالا دچار عفونت شده....که در امن خاص خودش رو دارد...........و اینکه در ادامه تاپبک بالا...حتما سنجش رو انجام بدید....
    سلام ببینید طبق ظواهر گوش من اشکال داره ولی در عمل اینطور نیست درسته اون مشکل که تو تاپیک گفتم قبلا داشتم که حل شد خدا رو شکر ولی وضعیت فعلی فرق میکنه من اگه گوشم ایراد داره چرا وقتی گوشی هدفون رو برعکس میزارم گوشم چپم قوی میشه و بجاش گوش مخالف ضعیف میشه !!! هرکس در نگاه اول میگه خب پس صد در صد هدفون مشکل داره ک از گوش نیست ولی جالب اینه که من هدفونم عوض کردم و از یه سیستم دیگه و یه اهنگ دیگه پخش کردم بازم اینطوری بود شاید این مشکل خدای نکرده یه چیز مغزی باشه نمیدونم. یه بنده خدایی هم پیدا نشد حداقل اون فایل مونو که من گذاشتمو بگیره تست کنه شاید اصلا من هیچ مریضی نداشته باشم خیالم راحت بشه

مدیر انجمن زیست شناسی، پزشکی raana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز...فایل رو تست شده...برای هر دو گوش یکسان شنیده میشد......

شما به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.....اگر موضوع عفونت گوش باشه که با دارو به راحتی رفع میشه...اگر مشکل دیگه ای باشه که با تست شنوایی مشخص میشه.....

از نظر من حتما تست شنوایی رو انجام بدید.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •