تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: WTFAST ابر قدرتی برای کاهش پینگ !!!!!!

پروفشنال shahabaliboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض WTFAST ابر قدرتی برای کاهش پینگ !!!!!!

توجه:میخواهید بازی آنلاین کنید؟ از پینگ بالا رنج میبرید؟ چاره ی شما در دستان ماست .

WTFAST

انشام خوب نیست بریم سر اصل مطلب :

1) نرم افزار را از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کنید .
    2) از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در سایتش ثبت نام کنید .
    3) به ایمیلتون برید و ثبت نام رو تایید کنید.
    4) با ایمیل و پسوردتون تو نرم افزار وارد شید.
    5)اسم بازی رو search کنید و از قسمت پایین بهترین سرورو از نظر پینگ انتخاب کنید .
    6)وارد بازی بشید و از بازی کردن با پینگ کمتر لذت ببرید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لیست بازی هایی که ساپورت میکنه .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توجه: چون شما دارید از اکانت های FREE بهره میبرید هر 20دقیقه قطعی خواهید داشت و دوباره باید اقدام کنید برای متصل شدنه دوباره به سرور و این برنامه به مدت 30 روز رایگانه و بعد اون میتونید 2 باره با ایمیل جدید اکانت جدید بسازید و استفاده کنید . اگرم اصلشو بخواید بخرید نزدیک 20000 تومان فکر میکنم بشه .

لیست بازی هایی که تا الان با نرم افزار WTFast تست شدن و نتیجه عالی هم داشتند (توسط کاربری در انجمن )gameemag :
    1.WoT
    2.DOTA II
    3.WOW
    4.DIABLO III
    5.AOE III
    6.NFS : MW
    7.LOL
    8.BF Heroes
    9.APB : Reloaded
    7.MW2 & MW3 (حدوده 45ms کم میکنه البته)
    و ...

منبع : gameemag

من خودم چند ساعتی بیشتر نیست که باهاش آشنا شدم battlefild : heroes رو تست کردم بسیار عالی بود . واقعا تاثیر داشت من تا چند وقت پیش همش kick میکردن و میگفتن your ping is too high یا خود punk buster منو مینداخت از سرور بیرون ولی امروز 2 تا 20 دقیقه بدون هیچ مشکلی بازی کردم .
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    توجه2: توی بخش دیگری از همون انجمن 1 روش هم پیدا کردم واسه دور زدن نرم افزار خودشون که میگن کار میکنه ولی من تست نکردم . هیچ مسئولیتیم در موردش قبول نمیکنم فقط آموزشو میذارم :

-ابتدا نرم افزار time stopper رو از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داتلود کنید (اگر انتی ویروس دارید غیر فعال کنید چون ویروس می شناستش)
    51786350720942371706.png2- ابتدا گزینه بروس رو بزنید به جایی که نرم افزار wtfast رو نصب کردید برید وفایل wtfast.exe را انتخاب کنید
    3-تاریخ رو روی همون روزی که هستید تنظیم کنید
    4-تو کادر سفید پایین یه اسم بنویسید و create desktop short-cut رو بزنید و از این به بعد با اون فایلی که الان ساختید وارد نرم افزار بشی و یوزر و پسورد اکانت تریال خود را بزنید
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اگر شما هم جواب گرفتید اسم بازی رو بگید تا به لیست اضافه کنم

موفق باشید

2. 7 کاربر از shahabaliboys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز KING iMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خوزستان - بندر امام خمینی(سربندر)

پيش فرض

عنوان تاپیک رو که دیدم ذوف مرگ شدم فکر کردم کلاً پینگ رو میاره پایین واسه وب بروزینگ.

اگه نباشه جاش خالی می مونه marde tanhayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    هر جا تنهایی باشه

پيش فرض

من تست کردم حداقل 20 درصد تاثیر داره نرم افزار خوبی هست ولی 20هر دقیقه دیس شدن خراب می کنه

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

کاربر فعال انجمن زیست شناسی و پزشکی hajoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

جدیدا یه سری سایت های ایرانی اکانت هایی میفروشن که پینگ رو خیلی پایین میاره. مثلا من 4.2.2.4 رو با 90-100 پینگ گرفتم. اسم سایت رو نمیگم تبلیغ نشه. دو نقطه دی

7. این کاربر از hajoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shahabaliboys's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

خودم دارمش ولی گرونه اگه کسی خواست بگه تو پ.خ بهش بگم

داره خودمونی میشه farsitools's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

اساسي ترين راه استفاده از سرور گيم با فاصله نزديكتر است كه اگر در گيم مونيتور سرچ كنيد مي بينيد
    http://www.game-monitor.com/

بهترين راه استفاده از سرورهاي گيم ايراني و ترجيحا اينترانتي است كه بهترين كيفيت پينگ را داريد
    البته بعضي برنامه ها است كه پينگ نت شما را 20-60 تا پايين مياره مثل cFosSpeed / dslspeed up اما چندان كارا نيست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض من میخوامش

شهاب سلام من میخوامش برام OKکن.

پروفشنال frozen01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستانی که مشکل پینگ دارند و جوابی از هیچ نرم افزاری نگرفتن به این تاپیک بیان.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •