تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: طراحی قالب وبلاگ : بلاگفا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض طراحی قالب وبلاگ : بلاگفا

سلام دوستان هرچی دنبال گشتم تالاری برای ایجاد این گفتگو پیدا نکردم که اونجا مطرح کنم مجبور شدم اینجا بزنم تایپیک رو. ضمنا از مدیران هم عذر میخوام اگه محل این تایپیک اینجا نیست ...

من میخوام تو وبلاگم (بلاگفا) تو صفحه اصلی همه موجوعات وبم رو نشون بده غیر از یکی که اون رو با رفتن به اون موضوع نشون بده.
    مثلا من موضوعات { ایرانسل | همراه اول | رایتل | آهنگ جدید } رو دارم.
    میخوام هر وقت مطلبی برای ایرانسل یا همراه اول یا رایتل درج میکنم تو صفحه اصلی نشون بده ولی برای آهنگ جدید وقتی مطلبی درج میکنم تو صفحه اصلی نشون نده و با کلیک رو موضوع آهنگ جدید مطالب اون دسته رو نشون بده.

لطفا بهم بگید چه کدی کجای قالبم اضافه کنم.
    اگه تونستید جواب رو بهم نظر بدید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشکر.

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام دوستان هرچی دنبال گشتم تالاری برای ایجاد این گفتگو پیدا نکردم که اونجا مطرح کنم مجبور شدم اینجا بزنم تایپیک رو. ضمنا از مدیران هم عذر میخوام اگه محل این تایپیک اینجا نیست ...

من میخوام تو وبلاگم (بلاگفا) تو صفحه اصلی همه موجوعات وبم رو نشون بده غیر از یکی که اون رو با رفتن به اون موضوع نشون بده.
    مثلا من موضوعات { ایرانسل | همراه اول | رایتل | آهنگ جدید } رو دارم.
    میخوام هر وقت مطلبی برای ایرانسل یا همراه اول یا رایتل درج میکنم تو صفحه اصلی نشون بده ولی برای آهنگ جدید وقتی مطلبی درج میکنم تو صفحه اصلی نشون نده و با کلیک رو موضوع آهنگ جدید مطالب اون دسته رو نشون بده.

لطفا بهم بگید چه کدی کجای قالبم اضافه کنم.
    اگه تونستید جواب رو بهم نظر بدید : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با تشکر.
    منظورتون اینه که پست های مربوط به یک موضوع در صفحه اول نشون داده نشه و فقط وقتی روی اون موضوع کلیک میشه نشون بده

درسته؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوست گلم .آره دقیقا منظورم همینه.پست های مربوط به یک موضوع در صفحه اصلی نشون داده نشه ولی بقیه موضوعات نشون داده بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

گمان کنم بلاگفا چنین امکانی رو نداشته باشه و این به قالبتون مربوط نشه بلکه به سیستم بلاگفا پیوند داده بشه !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

مطمئن هستید که نمیشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

کسی نیست جواب منو بده ............. خواهش

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

سلام دوست گلم .آره دقیقا منظورم همینه.پست های مربوط به یک موضوع در صفحه اصلی نشون داده نشه ولی بقیه موضوعات نشون داده بشه
    برای اینکار شما باید از سیستمی غیر از وبلاگ های مرسوم مثل بلاگفا میهن بلاگ پرشین بلاگ استفاده کنید

چون برای این کار نیاز به دسترسی به کد ها هست و شما در این سیستم های دسترسی ندارید

میتونید از ورد پرس استفاده کنید و این امکانات رو به راحتی داشته باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •